Kyberválka (2013) (TV film)

Taková televizní verze Terminátora. Snad jenom s tím rozdílem, že tu nepobíhají roboti potažení živou tkání na kovové kostře a nemudrujou o tom, že se vrátí či co. Zkrátka řečeno tady je toto téma zpracované spíš ukecanou televizní formou. Teda jakože ta myšlenka není špatná (i když ne nová) ale při troše režijního umu a malinko většejšího rozpočtu se z toho dal možná spravit i nadprůměrný film. Takhle to pokulhává pod průměrem. I když to zase na podobný tv film není až zas tak úplně špatné.40%

Špinavý trik (2013)

Já teda nevím, ale přišlo mi to děsně rozvleklý, vážně míněný za každou cenu. Bez jediný snahy aspoň trochu to odlehčit. Herci nebyli špatní, ale celé je to nezvládnuté a dějově o ničem.30%

Blizhniy Boy: The Ultimate Fighter (2007)

No ty vole ty krávo. Tolik známých béčkových fighterů pohromadě v jednom filmu a nic pořádnýho z toho...25%

Pryč od pece (2013)

Mám rád tyhle drsný a temný krimi thrillery, ale tohle mě moc nechytlo. Z herecký sestavy na to kolik je tu opravdu kvalitních herců které mám rád mě zaujal jenom Harrelson zbytek slabota. Děj je takový nijaký potácí se to od ničeho k ničemu. Bale tentokrát nepřesvědčil a Casey Affleck byl vyloženě hroznej (naštěstí brzo zmizel) Nevadilo by mi zase až tak, že námět je děsně tuctovej, konec konců kde dneska není, ale tady se tvůrci ani nepokusili to aspoň trochu vyšperkovat. Zkrátka a jednoduše tohle už tu stokrát bylo.35%

Lost Warrior: Left Behind (2008)

Oldschol béčkový obsazení. Čekal jsem od toho slušnej trash, ale spíš mě to zklamalo. Akce je dost, ale je taková nijaká. Mohlo to pobavit, ale příliš to neklaplo. Škoda.40%

Tohle je Sparta! (2008)

Tohle je Sparta! No ty vole dva nebo tři fóry mě totálně uzemnili. Zbytek naprostá slabota. Holt se to snaží bejt až moc vtipný a přehnaný a moc to nefunguje. Hlava z toho smíchy fakt nevybouchne, ale na co vy se můžete zaručeně těšit v roce 2014 je další dávka explozivních komentářů od Wacoslava1 to je jistota. Takže tohle není Sparta a jistý spamerský trol považující se za krále Leonidase již na CSFD nefiguruje. Že ten komentář nedává moc smysl? No z toho si nic nedělejte. To je účel. Každopádně u mě to má Tohle je (ne) Sparta za 30%

47 róninů (2013)

No vida. Tak nakonec to nedopadlo až tak pekelně jak naznačoval trailer. Nebo teda takhle ona to překombinovaná ujetá blbost je, to zase jako jo, ale na druhou stranu viděl jsem letos i dost horší splácaniny. Hlavním problémem je mix moc prvků do jednoho filmu naráz a jako celek to moc nefunguje. Další problém je, že akcí se tu zrovna neplýtvá a když už se nějaká najde, tak mě nijak extra nezaujala. No a největší problém je rating. Prostě udělat takový samurajský film, kde se třeba i sekají hlavy přístupný skoro bez krve je až trestuhodné. Máme tu občas nějaký ten solidní souboj prostředí je pěkný... No to je asi tak všechno závěrečný finále nic moc. Hlavní záporák pak úplnej ultra trapák co se nezmůže, ale lautr vůbec na nic. Podtrženo a shrnuto na zábavnou píčovinu je to zábavný málo a na kvalitní film to pro změnu nestačí. Takže asi takhle není to nic z čeho bych byl zrovna nadšenej a nevím jestli to potřebuju ještě někdy vidět, ale zase to na druhou stranu není nic z čeho bych měl chuť ihned po odchodu z kina spáchat Sepuku.40%.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Ha tak pro mě solidní zklamání a fakt mi zase poněkud uniká z čeho jsou tu všichni tak vycákáný. Na druhou stranu nejedná se u mě o žádný extra překvapení. Já prostě nemůžu režisérovi Florentinovy a jeho stylu přijít na chuť a tenhle film mi to spíše potvrdil než vyvrátil. U mě jsou prostě jeho filmy přechválené a rozporuplné jakože souboje umí točit jako nikdo o tom žádná. Krásná přehledná kamera a nápaditá choreografie je tu vždy. Hlavně umí pak naplno využít Adkinsových bojových schopností. Problémem je, že po stránce děje jsou ty filmy vesměs, tak neuvěřitelně retardovaný, že to uráží i mě a to je co říct no a to je přesně problémem tohohle filmu. Zkrátka něco jako příběh tu prostě neexistuje už jednička mi přišla úplně blbá, ale tam odvyprávěli aspoň něco málo, tohle je odfláknutý ještě víc, vůbec jsem se do toho děje nedostal. Vlastně se dá říct, že je to jenom taková stupidní splácaná vata určená k tomu aby zaplnila prázdnej prostor a zároveň ještě posloužila pro vytváření soubojů. Jako, že vždy je tu všechno směřovaný jenom k tomu aby to Adkins nandal těmhle týpkům, což ho přivede k jiným týpkům, aby seřezal nějaký další týpky. Prostě stupidita na entou, jo a aby jste si nemysleli, tak vy kdo mě znáte víte, že nejsem filozof abych v akčním béčku hledal smysl nebo poselství, ale tohle už je prostě moc i na mě. Takže abych to shrnul fajty jsou to jediný co se dá na filmu ohodnotit kdyby tu byli jenom masakry bylo by to na pět hvězd. Všechno ostatní je na odpad. Podobně jsem to měl i u prvního Ninji tam jsem se teda nakonec přiklonil ke třem hvězdicím, tady tak neučiním. Už z toho důvodu, že mi to teda fakt příjde přehnaně nadhodnocený. Lidi proberte se. Prej akční béčko roku?! Pche ani náhodou. 45%

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Tohle už mi přišlo docela zbytečný. občas nějaký ty souboje to zachrání. Jinak opravdu slabota.25%

Ong-bak (2003)

Tony Jaa a jeho fighty rulez! Zbytek je nekoukatelná píčovina bez aspoň vzdálenějšího smyslu.40%