Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 169)

Máma (2019)

Od začátku čitelnej a předvídatelnej film nevím za co dávám 1* asi za to, že jsem nakonec neumřel nudou.10%

plakát

Godzilla II Král monster (2019)

No dopadlo to o něco líp než první Godzblila, který jsem udělil hrdý odpad, ale pořád nic moc. Skončit na tom v kině, tak nevím, ale takhle si můžu dovolit být relativně shovívavý.20%

plakát

Zlo s lidskou tváří (2019)

Tohle není o Bundym. Výkon jednoho macho hezounka je tu o hovně a to podstatný tenhle paskvil neukáže.15%

Titanic (1927)

Tady bohužel není žádná katastrofa. Respektive katastrofou je tento film který opravdu nemá co nabídnout. Ano uznávám je to první a němý Titanic, ale ani to spolu s dobou vzniku ho neospravedlňuje.20%

Ničitelka (2018)

Tak už i Kidmanka padla do sraček. Dvě hodiny nekoukatelný nudy. Není jediný důvod proč to vidět.10%

Úhoři mají nabito (2019)

Úhoři mají nablito. Nevkusná, nefunkční a nevtipná píčovina. Hvězdička jen za solidní herecké obsazení.15%

Ztracená minulost (2019)

No málem jsem u toho usnul a ani ty známý ksichty to nevytrhly. Ideální film pro vegetola, nic pro mě.10%

plakát

Za volantem nepřítel (1974)

Pobavily mě přesně tři věci. Hipík na demonstraci s tričkem Jimi Hendrix. Odvážná striptýzová scéna i s odhaleným zadečkem, byť jen na pár vteřin a každé ráno, rudé právo. Jinak nudná a vylhaná propagandistická sračka které se lidi museli smát už v době jejího vzniku. Socializmus s lidskou tváří je trojský kůň!20%

plakát

Stopař: Ve jménu spravedlnosti (2019)

Nudnej a unylej film kterej nezachrání ani Lundgren v hlavní roli a jedná se o jeho nejslabší dosavadní spolupráci s režisérem Serafinim oblíbencem uživatele mzss1 který ho překřtil na Zasranyho, ale já osobně si myslím, že Zasrany není úplně nejhorší režisér a poté co Dolph přežil Mexiko a spolupráci s největším packalem ever Frazierem, tak už hlouběji klesnout nemůže, ale tohle je sterilní nuda. Dolphovi někdo unesl rodinu a on neví proč, tak po ní pátrá, občas někoho zmlátí a vrcholem filmu jsou dvě trapné krátké přestřelky v úplné tmě a jeden digitální výbuch. Tady zjevně nebyly prachy ani motivace natočit něco víc hvězda za Dolpha, jinak odpad.15%

Školní nářez (2018)

To teda byl nářez. Spíš pekelná nuda a jenom pár dobrých gagů. Není to úplná sračka, ale na víc než 1* ne.20%