Záhada Bermudského trojúhelníku (2005) (TV film)

Tridilny televizni film na moje oblibene zahadne tema ktery avizoval mnohem vic nez nakonec nabidnul co si budeme povidat ale ten treti dil to proste zabil vsechno co bylo v prvnich dvou dilech budovano je ve finale shozeno tim chaotickym zaverem ktery vsechno stavi na hlavu a nedava logiku nabizi se tudiz moznost ze tvurci proste neco zajimave rozjeli ale nevedeli jak to zakoncit skoda rozhodne z toho slo vytezit vic

Empire State (2013)

No co k tomu rict je to takovej divnej film kterej jako by nevedel co vlastne chce zacatek mne moc nechytnul hlavni hrdina v podani Hemswortha mi nijak skvelej neprisel dej byl takovej zmatenej postavy se hodne chovaji nelogicky pak se to preci jenom trochu rozjelo ale ten moralistickej konec to zase shodil pokud jste fanousci Rocka tak na ten plakat nedejte je to fake Rock je ve filmu vseho vsudy asi 10 minut takze abych to rozsekl tohle neni film kterej by mne nejak vyrazne iritoval nebo ze bych ho mel problem dokoukat to zase ne ale kdyz se na nej nepodivate taky o nic neprijdete Hemsworthovi jsem nikdy moc na chut neprisel a z jeho herecke kariery mne zatim zaujala jenom jeho kruta smrt v Expendables 2 no a Rock tady predpokladam patrne dela jenom zrejmne za slusnou uplatu reklamu tomuhle filmu aby nalakali nejaky jeho fanousky takze celkove slabsi prumer na jedno zkouknuti za vic to nestoji

Tygří klec 2 (1990)

Donnie Yen je docela frajer jak dojde na souboje ale komedialního talentu moc nepobral problemem druhy Tygri klece je totiz hlavne fakt ze se jedna o regulerni akcni grotesku s typickym Hong Kongskym nehumorem nebo teda nevim tamani se tomu asi smejou mne to spis mistama prislo trapny i kdyz par hlasek v neodolatelnem puvodnim vhs dabingu stoji za to hlavne jak Donnie Yen si zjednava respekt machruje v restauraci pred zenskou se kterou tam sedi a aby se predvedl tak vyjede v ty restauraci na typka ses opravdu hroznej fagot! ten za nim prijde a rekne mu ty kourici hovno tvoje kocka pujde se mnou! takze obcas to je i zabava ale spis zpusobena tim ze clovek neveri vlastním usim co ze to vlastne slysi kazdopadne porovnam li to z prvni Tygri kleci i kdyz spolecnej maji tyhle filmy asi jenom nazev jinak v tom nevidim zadny primy pokracovani je to slabsi a to o dost to je bez diskuze holt ja radsi akci nez ty jejich infantilni vtipky a zvaneni co nadelam

Kameňák (2003)

Ale kurvadrat! prvni Kamenak jeste neni tak spatnej i kdyz je to stokrat omlety slunce seno tak obcas tu nejaky fory fungovali i kdyz oproti Hosticky trilogii to jde kvalitou jasne dolu ale jo abych nebyl zase az tak zlej zasmal jsem se zhruba tak kazdymu 10 foru jenom mel bejt tenhle dil prvni a posledni a mozna bych jeste hvezdu pridal

Policajt na odpis (2013)

Film na odpis teda ne uplne dokoukat jsem to zvladnul ale nebavilo mne to pomaly az nulovy tempo nic moc herci nekolikrat omletej pribeh proste takovej tuctovej policajtskej film u mne slaby 2* podprumerny snimek ktery uz za dalsi shlednuti rozhodne nestoji ale oplati se na nej podivat aspon jednou aby divak tak nejak vedel jak presne vypada zanrove nezajimava rutina a potom si o neco vic vazil tech i lehce nadprumernych neodbitych kousku ktery prichazeji z necim novym tenhle totiz mezi ne rozhodne nepatri

Rozsudek smrti (2007)

Nejslabsi Wanuv film on sam si nad nim vynesl rozsudek smrti kdyz pribeh z tak hustym potencialem opravdu dobre rozjel a pak utopil ve srackach nerikam ze to cely melo bejt komorni psychologicky drama jako v prvni pulce to zase ne ale i tak ta vyvrazdovacka do ktery to spadlo potom byla vylozene lacina smesna a hlavne zoufale neoriginalni nicmene holohlavej Kevin Bacon je cool to je bez diskuze

Podfukáři (2013)

Jestli chcete vyfouknem vam i nos mezi ocima pak ho vezmem narvem vam ho do prdele a pak opravdu neucejtite uz vubec nic a co ze to vsechno vlastne je? kouzlo ty vole tomu se rika magie a iluze! udajne...

Kick-Ass 2 (2013)

No nenakopava to prdele tak jako prvni dil nebo teda nakopava ale trochu jinak predevsim to nakopava do prdele divaky co se na po zkouknuti jednicky tesili coz teda neni muj pripad ja tuhle parodii na komiksy objevil nedavno ale tam kde si jednicka delala prave ze vsech moznych superhrdinu brilantni a ironickou prcu tam dvojka selhava na vsech frontach jednicka mne fakt pobavila coz jsem vubec necekal ale dvojka se stala z vetsi miry tim z ceho si v prvnim dile delali srandu no proste je o tridu slabsi a tomu odpovida i moje hodnoceni dobrych nekoretnich a trefnych forku ubylo proste tomu dochazi dech bohuzel napodruhy uz to nevyslo

Kometa (1999)

Na zem se riti kometa Hopper ma kryt a plan hlavni hrdina hlasky a pekelny prehled je to beckova ptakovina to rozhodne ale na rozdil od jinych monster projektu si to aspon na nic nehraje...

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Treti Vojak je urcite nejslabsi o tom neni sporu neni to nic nedokoukatelnyho to zase ne ale je to proste slabota ani by nevadilo ze vsechno pusobi ohromne levne a akce je jednotvarna a nezajimava hlavnim problemem je predstavitel naseho praveho americkeho hrdiny kterej ma nulovy charizma jenom furt mele hovna kazdyho poucuje sem tam nekoho sereze ale nic moc navic prvni pulhodina je totalne o nicem pak se teda nejaka ta akce rozjede jako vylozene mne to nenasralo ale i tak je to podprumer nic vic