Pozvánka do pekla (2022)

Pozvánka tak maximálně do prdele, ale kino mě minulo, tak proč bejt zbytečně krutej.20%

Hořící Mississippi (1988)

Souhlasím s Lacem, že se jedná o film na atraktivní téma, ale bohužel s poměrně zdlouhavým a nezáživným zpracováním. Na toto téma mám radši filmy jako Člen klanu nebo Hořící kříže. Aspoň za slušné řemeslo dám 55%

Bourák (1977)

Sorry Chucku, ale tohle je peklo. Ano občas to je i až tak špatný film, že se lze bavit nad neschopností tvůrců, ale spíš je to jenom hrozná sračka a i těch 80 minut jsem vyloženě protrpěl až do konce. Tak jasný no každej nějak začínal, tak z úcty k Chuckovi nedám odpad, ale v top tisíc nejhorších je to zcela právem.10%

Detektiv Knight (2022) odpad!

Tvl to je nářez a prej z toho bude trilogie. No další díly už můžou bejt jen horší tak za to dám aspoň 5%

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Koukám, že kolega mzss1 to docela sestřelil, ale já bych to až tak tragicky neviděl. Jasně oproti prvnímu dílu to tu místy sklouzává až do hodně absurdní a ujetý komedie a Adkins by v jiný době s jinými možnostmi měl určitě na lepší filmy, ale pořád dostatečně svižnej a přiměřeně blbej béčkovej akčňák na zabití noční směny.50%

Operace Mořský vlk (2022)

Taková nenáročná levná ponorková zábava která trochu zaspala svou dobu, ale cením si toho, že tu má Dolph aspoň hlavní roli a není tu jenom proto aby si ho dali na plakát, tak asi za to ta druhá hvězda.25%

Hellraiser (2022)

Další pohřeb hororové klasiky tentokrát s odvážnou transgender ženou. Výstižný koment : GameboyNES.15%

Tichá zuřivost (1982)

Jedna ze stěžejních osmdesátkových Norrisovek. Chuck proti už jednou zabitému a oživenému nemluvnému vrahovi kterého prostě nejde zabít viz konečná předtitulková scéna, takže tady Chuck z hlediska fyzické síly určitě nemá navrch. Brian Libby má velmi pěknou držku a celkově více než slušná porce pokleslé zábavy. Něco takového prostě mohlo vzniknout jenom v této době. Kdo ví o čem mluvím tak pochopí.80%

Firewalker (1986)

Spolupráce mého oblíbeného režiséra Thompsona s Chuckem Norrisem v područí Cannonu prostě nemohla dopadnout špatně. Tím spíš když je tam ještě navrch Gossett Junior a Landham jako záporák a taky to věru špatně nedopadlo. Samozřejmě, že v béčkových mantinelech, ale já se u týhle nevím už kolikátý verze Indyho bavil a i když můj krajíc zůstal opět suchý, tak jsem se potěšil aspoň navýšením původního hodnocení. Navíc Chuck v převlečení za kněze to nemá chybu. To prostě nelze nemilovat.75%

Osamělý vlk McQuade (1983)

Film který do jisté míry definoval kult osobnosti Chucka Norrise. Víc asi ani není třeba dodávat.85%

Ovládací panel
187. nej uživatel Česko