Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 158)

Klub sráčů (2000) odpad!

Co dodat... kdyz je komedie stupidni ale pobavi tak to beru ale tohle je opravdu jen snuska nevtipnych nechutnosti a obal nelze skutecna filmova katastrofa!

Inferno (1997) odpad!

K certu s Donem Dragonem! a jinymy radoby bouchaci tohle bylo opravdu inferno a dukaz ze i kvalitnimu zetkari Fredu Olenovi Rayovi se vsechno nepovedlo

Boeing 747 (2003) odpad!

Po vsech strankach absolutne neskutecne totalni psiserna nuda! ja sem velmi tolerantni ale nic mi nezpusobilo vetsi poteseni nez kdyz sem to vypnul opravdu vystavni sragora a vsadim se ze kdyby jste se zeptali Lance Henriksena jak si to uzil s pornohercem Lamasem{rozumej ne v posteli ale v zetkovym filmu} bude mit totalni amnezii protoze jinak si neumim rozumove zduvodnit jak se v tomto veledilu mohl vubec ocitnout

plakát

Zákeřný lék (2002) odpad!

Hruza!!!!! DETEKTIV DUDIKOFF!!!!! 80 leta dala jasne najevo kde byl vrchol zetkaru Dudikoffa A Firstenberga a kdyz uz to zacatkem 90 let za moc nestalo kam az to mohlo dojit? radeji nedomyslet...

plakát

Černý úsvit (2005) odpad!

Uvnitř je několik lidí kterým není dobře, nějak se jim nechce žít! Ok vždycky když si člověk myslí, že sádelník padnul na dno, tak nás přesvědčí, že se dá klesnout ještě hlouběji. Tak jako tak myslím si, že můžu hrdě prohlásit, že Jonatán Studený je tou nejhorší postavou kterou kdy Seagal hrál. Proč? protože nic neumí, nebo možná umí, ale odmítá to předvést. Nehodlám tu nadávat na to, že film má blbej scénář, to už k Seagalovkám jaksi neodmyslitelně patří a ruku na srdce Stevo se nikdy v ničem sofistikovaném nepředvedl, ale co je naprosto neomluvitelné je, že se tu ani on ani jeho dubl nepředvede v jediné bitce! fakt nekecám pokud tedy za bitku nepovažujete tu několikavteřinovou fackovanou v tom skladu které se Stevo evidentně nezúčastnil. Zkrátka co rozjel Cizinec to Černý úsvit dokončil. Nejenom, že se jedná o jednu z regulérně nejhorších Seagalovek, ale ono se jedná o jeden z regulérně nejhorších akčních filmů co jsem kdy viděl a ani opakované shlédnutí na tom nic nezmění. No a ten konec kdy eliminují atomovku tím, že jí hodí do vody v trikové sekvenci za kterou by se nestydělo ani Asylum snad radši nebudu vůbec komentovat. Jenom jsou mi záhadou jakákoliv jiná než odpadní hodnocení a to nejenom u neutrálních diváků, ale i u Seagalových skalních fanoušků. To jste fakt všichni ranění slepotou, nebo to prostě vidět nechcete?! Každopádně opět musím Stevovi připomenout tu jeho hlášku o tom, že společnost milenium films a její producent jsou zodpovědní za úpadek jeho kariéry... aha takže jim dal vale a aby se zlepšil, tak šel točit filmy v produkci Andrewa Stevense... ok potom je mi všechno jasný a nemám co dodat.0%

plakát

Žoldáci spravedlnosti (2006) odpad!

Ach jo... Sádlo Seagal versus hlavní hajzl kterej odmítá vzít do ruky zbraň!!! To už bylo trochu moc. Ve své opakované session Seagalovek jsem opravdu našel i kousky které si zaslouží zlepšit hodnocení, ale tenhle mezi ně nepatří. Jak napsal Lacike : akce je tu sice dost, ale je tak hrozně nudná a monotónní, že člověka prostě dřív nebo později otráví no a když je navrch záporák taková trapka co se na nic nezmůže a Seagal tu nemá ani jedinou pamětihodnou hlášku (o bitkách nemluvě) tak moje hodnocení nemůže zůstat jiné než odpadové. Jak jsem napsal v komentáři ke Stínům minulosti, tak rok 2006 byl pro sádelníka opravdu extrémně špatný a tahle matlárna, patlárna to jenom potvrzuje.5%

plakát

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Tady uz sel Bob Misiorowski do sracek teror ve vlaku je ve srovnani z timhle dilo hodny oscara vydrzel sem kupodivu az do konce a pak sem dostal hroznou chut pustit si naky pokracovani turbulence nebo neco takovyho to sou aspon sracky na urovni ale totok?! radsi nemluvit

plakát

Red scorpion 2: Zrozen k vítězství (1994) odpad!

Tohle nelze brat jako pokracovani to by bylo nejvetsi znesveceni Lundgrena a peckovni jednicky tady se spis evidentne chtel nekdo prizivit na slavnym nazvu uz si predstavuju debatu scenaristy s reziserem hele kemo vymyslel sem neco ale je to hrozny potrebujeme pritahnout naky duty hlavy aby na to cumeli vis co? pojmenujme to treba Rudy skorpion 2...

Ničitel (1997) odpad!

Akcni filmy pro deti co k tomu dodat... Receno slovy Patricka Stewarta ja opravdu nejsem zadny nasilnik ale za chvili tu nekoho zabiju nejlip rezisera co tuhle ubozarnu zplodil

plakát

Legie (1998) (TV film) odpad!

Neznamy psychopat co vyvrazdil zakladnu mel vyvrazdit i cely stab rezisera Jona Hesse jmenovite protoze kdyz neumi totalni zetka natocit aspon dementne vtipne tak je mi opravdu zahadou co v tomto zanru pohledava jeste ze v roce 1999 definitivne skoncil mozna sem naivni ale verim ze mu nekdo zodpovedny nasadil sveraci kazajku a poslal tam kam patri do psycharny