Oppenheimer (2023) odpad!

Nieco strasne. Dlhosiahle kvakanie o nicom, otrasne herecke vykony zvlast Cilliana Murphyho, ten tam s vytrestenimi ocami ako potkan bol fakt jak past na oko. Ten jeho divny vyzor mi vzdy prekazal, ale kym bol vo vedlajsich uloach este sa to dalo zniest. Ale chlapec hlavnu ulohu proste nezvladol a neviem v akom filme by dokazal utiahnut taku rolu. Kopec blbych prestrihov a neviem coho. Zvlast ma zhrozila scena v ktorej Oppenheimer odnesie svoje dieta ku znamym. Netusim ci sa to tak skutocne stalo, ale to proste nie je normalne spravanie normalnych ludi. Mozno len autori nieco vystrihli z kontextu, ale cele ma to len znechucovalo viac a viac. Proste film 3 hodinovy film plny nudnych nezazivnych debilin o vysinutom vedcovi s nulovou charizmou a nejakym protikomunistickym vysetrovanim. A vsetcia sa tvaria ako ich to mucenie naramne bavilo. Ochotnici by to zahrali lepsie. Ani som to nedokazal dopozerat, kedze som zaspaval kazdych 20 minut. Asi zijem v uplne inej dimenzii, ked tu citam tie oslavne komentare :)

Top Gun: Maverick (2022) odpad!

Tento film si pomylil storocie. Necakal som od toho vela, ale dufal som ze to bude aspon pozeratelne. Nebolo. Zostarnuty a nuestale namachrovany Tom Cruise s prefarbemi vlasmi struhal divne ksichty (scientologia?) bol malo, tak tam dotiahli dalsie zvraskavene vykopavky. Predstavovanie mladych pilotov trapne ako v materskej skolke. Zaujimave bolo, ze ani nepomenovali krajinu nepriatela. Neviem ci ide o impotenciu namachrovanych tvrcov alebo o miestnu kulturu, ktorej je jedno co bombarduje hlavne ze sa bombarduje.

Nezměrnost noci (2019) odpad!

Neustale dristanie, prazdne tlachanie a otravne postavy. Neviem co ma byt cielom takehoto filmu no mne to po 10 min tak slo na nervy, ze som to musel vypnut.

Ztracená kulka (2020) odpad!

No asi aky moze byt film, v ktorom chalpik hend na zaciatku prerazi 4 steny zelezobetonu na strej kraksni a vsetci sa tvaria vazne.

Poslední výstřel (2021)

Tak toto sa tahalo pomaly ako sopel a od momentu ked sli na roadtrip ma to uz vobec nebavilo. Pomerne nudny a Liamov horsi film za posledne obdobie..

Morbius (2022)

V celku bieda. Dej v podstate o nicom - nadprirodzeny komixaci na mna lezu uz aj z chladnicky. Jared pripomina metrosexualneho Jeziska s perfektnou pletou a upravenym obocim, teda okrem momentov ked sa premeni na upira. A jeho herecky vykon bol fakt hodny zlatej maliny..

Smrt na Nilu (2022)

Dalo sa to pozriet, ale za vela to teda nestalo. Hocktora cast s Davidom Suchetom je o niekolko urovni lepsia ako tento pocin. A Suchet ako stvarnitel Poirota zostava neprekonany. Dialogy boli take jednoduchsie az sa mi Poirot takmer znechutil (hlavne ked primitivne ospevoval svoju osobu - takto blbo by to Christie nikdy nenapisala).

2067 (2020)

Potencial tam bol, ale slo to rychlo ku dnu. A tak nesympatickych hercov ako Kodi a Deborah Mailman fakt neviem odkial beru.

Spider-Man: Bez domova (2021) odpad!

Prva polhodina o ufnukanom studentikovi Spidermanovi, co sa nevie dostat na vysku. Druha polhodina o utopickej dileme ako zo zloduchov spravit svatuskarov. Tretia polhodka o tom ako sa to "prekvapivo" posralo. Ked som videl plakat 3 Spidermanovi co si fukaju boliestky, tak som mal fakt dost. A nedokazal som to dopozerat ani pretacanim. Nedalo sa. Je to otrasny film s mizernymi hercami (Maguire posobil otrasne). plny infantilnych rozhovorov, zvanienia a bezobsazneho pubertiackeho kecania zjavne len na zaplnenie casu co je zaroven rakovinou sucasneho Holywoodu. Jasny odpad.

Top Boy (2011) (seriál) odpad!

Viac ako 15 minut z prvej casti som sa na to nedokazal pozerat. Daj sa mal odohravat udajen v Londyne, ale mal som pocit ze to tocili v krajine 3. sveta..

Ovládací panel
1 bod