psajko

Pavel Sadílek

okres Chomutov

<< předchozí 1 2
    • 24.9.2017  20:04

Středověký akčňák u kterého prostě vypnete a užijete si jízdu Artuše, který se nechce stát králem.

• 19.2.2014  10:13
    Vetřelec (1979)

Nápad ohledně mimozemšťanů, kteří nejsou vyspělejší než naše rasa, ale pouze chtějí sežrat vše živé je prostě vynikající. Nemusíte vidět zlo, abyste se ho báli - atmosféra vás úplně pohltí a s hlavními postavami budete prožívat jejich pocity strachu a napětí. Klid nastává až při závěrečných titulcích. Ridley Scott vytvořil mistrovské dílo.

• 17.2.2014  13:29

Opět jsem se vrátil do dětských let. Vynikající zpracování a hlášky - ty doopravdy stojí za to. Ve filmu se můžeme setkat s "obyčejným" stavařem, Batmanem, hodným a zlým policistou, Brumbálem a mnoho dalších. Budeme létat s "Batmobilem" na mrak s duhou, potápět se do hlubin kostiček. Že je to tak nějak všechno přeplácané/zamotané dohromady? To přeci nevadí, protože představivosti se meze nekladou. Na závěr bych si dovolil citovat mladého návštěvníka kina, který do hrobového ticha zahlásil: Teda. To bylo boží!

• 19.1.2014  18:31
    Stážisti (2013)

GOOGLE – jeden z nejlepších a nejvyhledávanějších zaměstnavatelů na světě. Tak kdo by tam nechtěl přeci pracovat? Podle mého názoru měl film znázorňovat dvou hodinovou reklamu na Google, která měla být propletena vtipnými prvky (např. famfrpál, profesor Xavier). Jenže ani tyto prvky nedokážou zvednout toto dílo do výšin, kterých dosahuje samotný Google ve světě. Herci mohli dostat víc možností jak nás diváky pobavit. I přesto je to průměrná komedie.

• 18.1.2014  19:10
    Arthur (2011)

Arthur je namyšlené, rozmazlené a nevychované malé dítě v dospělém těle. Prostě klasický příběh kdy z totálně mentálně zaostalého či narušeného člověka lze udělat „normálního“ člověka, který se jakžtakž dokáže postarat sám o sebe, a začne mu (světe div se) zálež dokonce i na ostatních lidech (spíš na pár lidech). Film ukazuje, že díky penězům zažijete hodně zábavy a můžete si takřka sehnat cokoliv na světě, tedy samozřejmě (pro romantiky) kromě lásky – tu si totiž musíte zasloužit a propracovat se k ní. Podprůměrná komedie, která může pár lidí urazit.

• 18.1.2014  16:08
    Gravitace (2013)

Filmem jsem byl přitahován, jako jsem přitahován zemskou tíží. Je to unikátní film, který je jediným svého druhu. S doktorkou jsem prožíval - strast, zda dokážete překonat všechny nástrahy, které vám nekonečný vesmír postaví do cesty, osamocenost kdy si vůči vesmíru připadáte jako zrnko prachu, beznaděj kdy už chcete všechno vzdát ale i radost, kdy se můžete nadechnout čerstvého vzduchu. Sice dílo postrádá děj a moc se toho o hlavních postavách nedozvíme, ale i přesto je to výborné dílo.

• 18.1.2014  14:23

Kdo by netoužil mít vlastní dům? Jenže s koupí vysněného domu to není jednoduché. Proto by tento film měl být takovým návodem pro všechny, co si takový domeček chtějí koupit. Zábavná komedie aneb„co všechno musím opravit, abych mohl bydlet“. Tom Hanks nezklamal, a už v této době byl vynikajícím hercem (např. scéna s propadnutou vanou). Ke konci už to není zábavná komedie, ale romantická komedie – i tak je to průměrná až nadprůměrná komedie.

• 18.1.2014  13:31

Boj dobra proti zlu je na světě od nepaměti. Aby naše rase tzv. „civilů“ mohla být na tomto světě další den, chrání nás parta Lovců stínů (znuděný hoch, gay a domina), která drží všechny démony, stvůry a jiné potvory zkrátka. První půlka filmu se vyvíjí slibně, ale druhá půlka film totálně zabední. Herecké výkony jsou dostačující, atmosféra uspokojující, masky a efekty okouzlující – jenže tohle všechno nestačí, abyste si dokázali užít atmosféru nekonečného boje, a mnoho prvků z filmu Twillight např. milostný trojúhelník, film doopravdy nezachrání (jedině, že bych byl 13ti letá teenagerka).

• 18.1.2014  13:07
    Nebezpečný žralok (TV film) (2011)

Výplach mozku. Nápad se žralokem, který unikl do vod močálu je super. Ale nápad není všechno, a tento film je důkazem. Střihy jsou úplně nesmyslné, spatřit žraloka jak útočí na svou kořist je unikátní jako spatřit jednorožce, a na konec finální scéna? No o té se zmiňovat ani nemusím, prostě nereálnost – těch je ve filmu více.

• 18.1.2014  13:05
    Carrie (2013)

Za mě veliké zklamání. Čekal jsem atmosféru 70. tet, kde mladá žena se svou super schopností telekineze ve mně dokáže vyvolat údiv a strach z takové moci. Zde jsem se dočkal pouze nekonečného čekání na finální scénu, kde všem ukázala, co její síla dokáže (to však nestačí). Nezbývá mi nic jiného než doufat, že se Carrie znovuzrodí a dokáže mi, že jsem se v ní zmýlil.

• 6.1.2014  22:57

Opravdu skvělá komedie, při které jsem se hrozně bavil. Příběh je sice předvídatelný, ale to v tom, aby si to divák užil vůbec nijak nevadí. Hlášky, která rodinka má stojí za to a dokážou vás rozesmát v jakékoliv náladě. A za zmínění stojí i lapálije do kterých se dostanou. Mimochodem Jennifer Aniston je stále kus baby.

• 6.1.2014  20:47

Za mě veliké překvapení. Na film jsem narazil úplnou náhodou, ale stálo to za to. Zamlklý, stydlivý, fádní tzv. outsider Duncan dokáže zapůsobit na diváka, a dokonce se divák může vcítit do postavy - mohu potvrdit. Skvěle napsané role a dobře zahrané. Jenom za ten konec, čekal jsem že se maminka více pochlapí (to udělal jen Pop n' Lock), musím dát o pár hvězd méně.

• 6.1.2014  01:01

Novější (béčková) verze filmu Hooligans. Souboj mezi chuligány kdo obsadí prvenství v jejich vlastní lize (Millwall vs. West Ham). Od druhé půlky už se z filmu stane typický street fighterský film, a to je to místo kam Scot Adkins alias Danny patří. Danny totiž ví jak rozbít pár hlav, hecnout svoji firmu a zamilovat se do nejhezčí baby v okolí. A jelikož všichni víme, že Danny je ten pravý vůdce, tak si zde dáme takovou tematickou píseň: I'm forever blowing bubbles, Pretty bubbles in the air, They fly so high, nearly reach the sky, Then like my dreams they fade and die. Fortune's always hiding, I've looked everywhere, I'm forever blowing bubbles, Pretty bubbles in the air.

• 5.1.2014  16:39

Jak bych definoval tento film jedním slovem? WOW! Pořád dokola omílané duchařské téma se strašidelným domem a strašnou historií, od toho člověk už nečeká, že by ho někdo dokázal ještě překvapit. Ale Jamesi Wanovi se to povedlo! Při sledování filmu jsem už dlouho nezažil ten pocit husí kůže. Vynikající atmosféra 70. let, exkluzivní napětí a hudba, famózní líčení duchů prostě a stručně - dům prokletý čarodějnicí se stane tou pravou noční můrou.

• 29.12.2013  10:34
    Riddick (2013)

Už to není ten Riddick, který v mžiku dokázal vyvraždit celou loď. Je to spíš příběh o tom, jak se dostat zpět na vrchol potravního řetězce a ukázat všem na planetě, že není obyčejný kus žvance. To pravé ořechové přichází, když se na scéně objeví bouřkový mrak. Teď aspoň chápu, proč se lidi bojí bouřky. Zajímavě udělaný příběh, ale je to pouze odreagovačka, kde si váš mozek může dát pauzu.

• 16.12.2013  13:50

Poplavu proti proudu, ale jenom mrtvé ryby plavou s proudem. Alan Taylor odvedl vynikající práci a stvořil fantastický komiksový film. Thor v podání Chrise Hemswortha je tím pravým severským bohem hromu a blesku. Film je provázán s Avengers a nechybí v něm exkluzivní filmové efekty, drama, trocha té romantiky a hlavně, to co se mi na komiksových filmech líbí, vtip - o který se především stará bůh lstivosti Loki. Upoutávka na další díl musí všechny fanoušky tohoto žánru povznést až k samotnému Asgardu.

• 1.12.2013  12:13

Walt Disney to opět dokázal! Velice slušná pohádka, při které dostanete všechno potřebné - srandu, děj a vynikající zpracování. Co taky jiného čekat od tvůrců Na vlásku. Jen je škoda, že nedostal víc prostoru sněhulák Olaf - pak by to bylo to pravé ořechové.

• 19.11.2013  19:55

Předělávka na MIB, ale místo vetřelců běhají po Bostonu mrtví. Takže se ve filmu dočkáte "nabušených" zbraní, nábojů, artefaktů a samozřejmě mrtvých, kteří vypadají stejně jako my. Jelikož toto všechno bylo i v MIB není nad čím žasnout. Místo akce, která vás má nakopnout vás uspí "ukecanost" hlavních hrdinů.

• 18.11.2013  12:11

Zajímavý dokument o tom co psychopati dokáží udělat s naší společností. Všichni jsme vedeni k tomu, abychom "drželi hubu a krok" a mysleli si svoje, hlavně ať jsme zticha a jdeme jako tupé stádo. Když někdo vyleze z řady je potrestán. Chceme změnu? Tak se rozhlédněme okolo sebe a šiřme dobro mezi sebou. ODKAZ NA DOKUMENT

• 18.11.2013  11:31

Hollywood, párty, drogy, alkohol - co od toho čekat? Obrovskou párty celebrit, které ví jak si to užít ve velkém stylu. Jenže nikdo na tuto párty nepozval knížete pekel, a proto se pozval sám, aby ji pořádně rozohnil. Ve filmu lítá jedna sprostá hláška za hláškou. Vtip, prostředí, efekty a výkon herců nestojí ani za zlomenou grešli. Prostě nejsem ta správná cílová skupina. Za koncovou scénu si film zasloužil jednu hvězdičku. Everybody, yeah

• 18.11.2013  09:37
    Mořské víly (TV film) (2011)

Skvěle udělaný fiktivní dokument. Teorii o mořské opici zná skoro každý, a proto takto udělaný dokument, který naznačuje, že byla nalezena a vláda se to snaží utajit je vážně vynikající. Občas to bylo "přitažené za vlasy", a proto nelze dát plný počet. Doporučuji všem, kteří mají rádi sci-fi.

• 16.11.2013  19:11

Po shlédnutí jsem si pokládal otázku "Proč?". Hodně ubohá napodobenina k filmu Tři stateční. Do filmu prostě Hulk nepatří, jeho místo je wrestlingu.

• 16.11.2013  18:55

Příběh u kterého se prostě jen uvelebíte v křesle, a pak už jenom sledujete jak Bone láme jednu kost za druhou v pouličních rvačkách. Prostě děj ze špíny až na vrchol, a pak zmizet ve stylu cowboye, který všechny záporáky zabil a může s klidným srdcem odjet do západu slunce. A proč? Aby nám všem ukázal, že pokud něco slíbíme, tak to musíme splnit. Na to kolik tam hraje MMA zápasníků jsem čekal, že tam bude o něco víc (o mnoho víc) rvaček.

• 16.11.2013  18:19
    Wolverine (2013)

Jeví se mi to jako cesta ronina (samuraj bez pána) v podání Logana, který je neustále pronásledován svou minulostí, jenž se musí postavit, aby se konečně stal samurajem.

• 16.11.2013  18:01
    Insidious 2 (2013)

Skvělé pokračování hororového příběhu. Konečně jsem se po dlouhé době dočkal toho pocitu kdy po vás "leze mráz". Atmosféra děje vás úplně vtáhne do sebe a připadáte si jako byste byli přímo v dění. Ve filmu se vám nedostane jenom strachu, ale také menší zábavy - nikdy bych nečekal, že do hororu lze zavést prvky komedie. A otevřený konec děje? Oh my God! Nezbývá nám než čekat na další pokračování, které se snad ponese ve stejně dobré duchu.

• 13.11.2013  18:25

Film vás kompletně vtáhne do děje, díky vynikajícímu hereckému výkonu Toma Hankse, s kterým si zažijete chvíle klaustrofobie, horka, smradu a strachu z toho, že už se nemusí nikdy vrátit ke své rodině.

• 6.10.2013  19:32
    Croodsovi (2013)

Po dlouhé době opět luxusní animovaná komedie. Taková doba ledová z pohledu jeskynního muže. Celou dobu jsem se musel smát a nejlepší na tom jsou ty křížený potvůrky.

• 5.10.2013  18:46

Nikdy nechtějte naštvat bangkokského policejního bosse! Mohl by totiž vyhladit celou vaši rodinu, a to jenom s velmi ostrou kudličkou, kterou vytahuje odnikud. A vám pak nezbude nic jiného než hodiny čumět do prázdná jako Ryan.

• 28.9.2013  23:04

Zajímavé pojetí Pokémonů, ale to je tak všechno.

• 28.9.2013  22:58
    Alarm (2009)

Určitě se vstáváním má hodně lidí problém, pár takových znám, ale tento krátkometrážní film nestojí ani za shlédnutí. Zbytečně zdlouhavé a po čtvrtém budíku už jsem ten zvuk nesnášel.

<< předchozí 1 2