Moogwi

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.1.2017  18:31
    Unfriend (2016)

Při představě, že bych přišel o všechny své FB kámoše, mi běhá mráz po zádech.. nedej bože, kdyby mi přestal fungovat. (myslím ten FB !) Pro dnešní "sociální" mládež to musí být infarktová záležitost, mne se tahle pošahaná generace naštěstí pár lety minula.

• 23.9.2016  22:02

Totální sračka, kdy díky zajímavému nápadu z jedničky budou žít dalších 10 let a budou točit další sračky, který pokaždé překonají tu předchozí o 100 procent.

• 20.8.2016  22:39

Matka draků hrozně přehrávala a i když působila po většinu filmu sympaticky, chvílemi toho cukru bylo až moc. Chtělo by to také více černého humoru - okolnosti k tomu vybízejí, ale čistě jako červená knihovna.. proč ne.

• 10.8.2016  00:47
    Metro Manila (2013)

Celou dobu to viselo ve vzduchu a věděl jsem, že to musí přijít...no a pak to přišlo ..

• 8.8.2016  00:04

WoW jsem nikdy nehrál, takže těžko soudit, jak moc čerpá film ze své předlohy a co oproti hře přináši nového. Jakožto hráč obyč Warcraftu určité povědomí mám, ale zároveň si uvědomuju, že spousta odkazů a narážek mi ušlo a zůstalo nepochopeno. Animace je výborná, hezky se na to kouká, ale přijde mi, že se celý děj odehrává až příliš rychle. Ne nadarmo měl Pán prstenů 3 hodiny, Warcraftu bych hodinku klidně přidal. Být úplný neználek WoW, tak bych si připadal jako neplavec hozený do vody. Herecké obsazení mi taky nepřišlo zrovna povedené, konkrétně král lidí, kterému vážně sedí více role Preachera, nevýrazná královna nebo Strážce, který by mohl spíše hrát v metalové kapele. Každopádně nejvíce protivný byl Strážcův učeň, ten snad do filmu zabloudil omylem. Jinak musím říct, že se čekání vyplatilo a rád život za hordu položím ještě několikrát.

• 7.8.2016  23:51

Příběh již mnohokrát viděný, ničím tedy nepřekvapí, vyniká ale zpracováním. Hezky se na to kouká, jinak lze těžko něco vypíchnout. Stopáž je naštěstí únosná, takže podívat se na to dá, nejlépe s rodinkou.

• 7.8.2016  23:44

Film od ženy pro ženy. Nebýt toho, že film režírovala ženská, dal bych těm dvoum magorkám měsíc na přežití. Takhle to zvládly o něco déle, ale v tom pařezu to moc dlouhého trvání už určitě nemělo, vzhledem k tomu, že barák stihly zlikvidovat do roka a do dne. Co tam proboha celý dny dělaly??

• 24.6.2015  23:09

Pohádka o tom, jak hodná babička chce prodat obrazy Rakousku za 255 milionů euro, protože nabízených 150 mlionů jí přijde málo, tak se naprdne a prodá je Ronaldu Lauderovi za 135 milionů dolarů, který mimo jiné o pár let později žaluje Českou republiku kvůli TV Nova, protože vlastnění 12 televizních stanic mu nestačí. Těch 21 milionů dolarů od švýcarského restitučního fondu za cukrovar také přijde vhod. A do toho nám zdárně sekunduje právník Randol Schoenberg, ve filmu prezentovaný jako nezkušený panic, který právě spadl z višně, přičemž opak je pravdou, který si přišel na 96 mega.Bohužel tyto zajímavosti se do filmu jaksi nedostaly, zřejmě omylem ha-ha, čímž posouvají toto košer dílo do historické sračky. Ani bych se nedivil, kdyby rejžovi za natočení téhle demagogie podšoupli nějakej ten obrázek.

• 3.5.2014  16:53
    Pompeje (2014)

john snow měl raději zůstat v černém hradu a bránit zeď, v teplých krajinách mu to moc nesvědčí.

• 10.8.2013  06:16

Nedokážu si představit větší trauma pro 11 ti letou dívku než sledovat jak umírá její pan prezident...

• 12.6.2012  17:35
    Piraňa 3DD (2012)

přines mi mé nohy :D

• 10.5.2012  14:42
    Red Tails (2012)

Takhle to dopadá, když vezmou v 21. století partu černochů z basketbalového hřiště a posadí je do letadla z druhé světové války ... Původním úmyslem bylo vyzdvihnout letku černochů a ukázat, že můžou být stejně tak dobří jako bílí piloti, místo toho z nich udělali ve filmu cvičené opičky, ze kterých musí před každým sestřelem vypadnout kůl hláška, stejně tak po každém sestřelu a poněvadž nemají banán v hubě, tak stíhají kůlovat i během soubojů. Můžou si to ale dovolit, protože jejich letadla nejdou sestřelit, když už se do nich někdo trefí, dokáží s ním přistát, i když nepřistanou, zřítí se a na zemi vybouchnou, stejně to přežijí, když zkončí v koncentráku, stejně utečou. Své kvality pak dále prokazují sestřelením celého německého letectva, i když sami předtím neměli žádný bojový souboj. Nejspíš se ale báli, že pár bystrých diváků si všimne, že tu něco nesedí, tak tedy nechali alespoň jednoho umřít... víc ale ne, to už by emerická armáda dostávala moc na prdel. Když už ale někdo musí umřít, tak trochu hrdinsky... takže není nic lepšího než nechat pilota rozsekat kulometama z me 262, cca 10 průstřelů stačí, nemůže jich být ale zase moc, to by pak umřel moc brzo a nemohl dalších 10 minut blbě pindat ... Pěkné záběry letadel, možná kdyby nechali jenom je a vystřihli zbytek filmu, udělali by líp.

• 17.9.2011  14:38
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Sookie se úspěšně prošoustala až do konce 4 série, čímž ji tedy gratuluji, ale v některých věcech by si už mohla udělat jasno :) Poslední díl mne úspěšně navnadil na další sérii takže šup sem s ní.

• 31.8.2010  18:41

Co má sakra za problém ? Chce být prezident ... :D :D :D

• 29.8.2010  20:06
    Orphan (2009)

Je to škoda, tak stupidní půlhodinku filmu jsem už dlouho neviděl. Kdyby se ze začátku vcelku inteligentní manžel neproměnil na homera simpsna a ostatní postavy ve filmu nepostihla demence, byla by to parádní čtyřka, jak za pointu, tak i napětí a vlastně průběh 80% filmu.

• 28.8.2010  11:11
    Defendor (2009)

Kick ass pro dospělé.

• 23.8.2010  10:09

U Hawkingova křešla, nebylo to špatné. Vtipné postavy, hlášky, jenom to mohlo být trochu delší. Bohužel, nic nového pod sluncem.

• 13.7.2010  10:45

Pokud chcete být skutečně úspěšný právník, musíte překročit jisté hranice, a pak se z vás stane slizoun Drummond, který si už ani nepamatuje, kdy se zaprodal poprvé. (nebo ano? :) ) Než bydlet na zámku je lepší bydlet na půdě a zachovat si svou čest.

• 12.7.2010  15:42

Název filmu evokující díla jako 40 let panic, plakát jako z dalšího dílu prciček, a přesto 82 % ? I přes jistou dávku nedůvěry jsem se do toho pustil a určitě jsem neprohloupil. Film je natočen velice reálně, má přirozený děj a žádné citové vydírání. Oproti naprosté většině romantických komedií příjemně netradiční, najde se tu i několik životních mouder a poučení, poutavý příběh vyprávění, všechno na sebe pasuje jako zadek na hrnec a nepůsobí lacině. Pokud máte osobní zkušenosti, podobné tomuto příběhu, film pro vás dostane nový rozměr a nenuceně vás rozdrtí. V tom pozitivním slova smyslu. A co víc, po zkončení posledních titulků nemáte potřebu jít si podřezat žíly, ale můžete v klidu usínat s vědomím, že po každém létě přijde barevný podzim. Je zajímavé, že můžete být nepochopen svým okolím, svými nejbližšími, a všechno to, pro co by jste marně hledali slova, dokáže říct nějaký Marc Webb v jednom filmu. Trefa do černého.

• 19.4.2009  17:11

Láska mezi Jirkou a Martou, podaná trochu netradičně. Lidé se musí bavit, jenom je ta zábava někdy trochu zvrhlejší. Dostal jsem chuť zkusit něco podobného, chce si někdo zahrát?

• 19.4.2009  11:50
    Naqoyqatsi (2002)

Upoutat moji pozornost je složité, a bohužel mihotající se obrázky na obrazovce to mají ještě složitější. Některé animace jsou vážně povedené, ale ta stopáž ... na to nemám sílu.. nejvíce nadějí vkládám do prvního dílu, na více "reálné" obrazy, bez nějakých větších digitálních úprav. Zde jsem opravdu měl pocit, že sleduju plugin od winampu. Hudba je ale výborná, která mne u televize připoutala přecejenom na delší dobu, než by se to kdy povedlo tomuto .. dílu.

• 11.3.2009  10:24
    Candy (2006)

Sme feťáci, já jsem šlapka, on je k ničemu :)

• 17.2.2009  08:13
    Kotel (TV pořad) (1998)

Faktem je, že jsem se u tohoto pořadu někdy i bavil :)

• 16.1.2009  13:55
    Motorkáři (2003)

Rychle a zběsile na dvouch kolech. Potěšil mě Morfeus, v něčem takovém jsem ho tedy nečekal :) jinak, být černý a mít motorku tak to asi bude můj oblíbený film, takhle je to pouze upoutávka na černochy, co si daly pauzu od rapu a osedlali mašinu.

• 9.1.2009  01:54
    Konkurs (1999)

Kdybych já hloupý si nečetl komenty... sice jsem se včas zarazil ale i tak jsem věděl že přijde něco naprosto brutálního a tak se celý film změnil v jedno velké očekávání poslední půlhodinky, která byla teda..ehm, dosti brutální, a která by nejspíše přidala filmu čtvrtou hvězdu, ale bohužel překvapení se nekoná a můžu si za to sám :/

• 3.1.2009  16:32
    96 hodin (2008)

Tak trochu mi to připomnělo hitmana, aneb žádné živé za sebou nenechám. Trochu mě vytáčela dcera, která za svojí láskou k otcovi spíše maskovala svoji vyčůranost, a dále až úsměvně prosté a jednoduché řešení problémů a situací, např. detailní prohlídka fotky z karty v pouliční boudě. Souboje jsou celkem povedené, o to víc zamrzí že se vlastně nedozvíme něco bližšího o jeho práci pro vládu a o jeho minulosti. I tak je to jízda, nicméně ne tak moc nadupaná jak jsem čekal.

• 6.12.2008  15:19
    Náš vůdce (2008)

Jediná škoda je, že dopředu víme nebo minimálně tušíme jakým směrem se to všechno bude ubírat, takže na konci se neděje žádné překvapení, a ta německá mládež.. no jestli to tam opravdu takhle vypadá, tak to potěš koště.

• 12.11.2008  02:41
    VALL-I (2008)

eeeevaa ... wall-eeeee :)

• 31.10.2008  11:06

Další telenovela od Pedra, tentokrát "překvapivě" se sexi traňdákem ..

• 29.10.2008  11:50

Dead End je naprosto nářezový film, ale pozor, ne horor, ale komedie ! Tolik hlášek, gagů a průpovídek jsem teda nečekal. Už jenom to, jak Ray Wise ke konci brečí, ve mě vyvolávalo záchvat smíchu, ale to bylo tím dabingem :)) Jako komedie tohle funguje výborně, jako horor.. hah no nevím :D musím se přiznat, že jsou dvě scény kdy jsem cítil lehké mrazení v zádech, ale to je opravdu vše. Ono když si u hlavní potvory říkáte - to je ale pěkná ženská, když se každých 5 minut filmu smějete, navíc když přijdete před půlkou filmu na celou pointu, tak se prostě nemůžete bát, ale jenom náramně bavit :) Ta scéna po titulkách, ta taky pobavila :) Celkově, Dead End není špatný film, záleží jak se k němu postavíte, nesmíte ho brát příliš vážně, protože film samotný se sám sebe nesnaží brát příliš vážně, na to je tam až příliš moc humoru, ale díky pár povedeným scénám věřím že může i trochu postrašit.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9