Opustit Las Vegas (1995)

Po zhliadnuti tohto filmu si myslim, ze podobny osud ako mal hlavny hrdina tohto filmu, by mohol mat kazdy druhy clovek na tejto planete. Avsak neskoncil zle, pretoze zomrel vedla zeny, ktora ho milovala. Jednoducho autor predlohy, ktory dva mesiace po zaciatku natacania filmu spachal samovrazdu chcel povedat to, ze nie kazdy ma v zivote stastie na lasku a vlastne nestastnych ludi sklamanych laskou je naozaj vela a on k nim patril. Patrim k nim aj ja. Co sa tyka hercov, je to bez debaty umelecke dielo, ktore sa tvorcom tohto filmu naozaj podarilo. Uz hned zajtra si idem kupit svoju oblubenu tequilu a zahram si svoj vlastny koniec.

Katakomby (2007)

Dost nudna nahanacka so skryvackou pre male deti, ktoru hlavna hrdinka nepochopila a nakoniec vsetkych preto zabila. :)

Americké psycho (2000)

Mna v tomto filme zaujala kamera a jej pochmurne tocenie. Ak by som bol psychopat, urcite chcem hrat v tomto filme.:) Podla mna je to urcitym sposobom genialny film a odkaz na konci je bez akychkolvek pripomienok bezkonkurencny vyrok. Odteraz mam pred Mary Harron respekt.

Dlouhá cesta (2002)

Suhlasim s kleopatrou. Je to strasne presladene, ale velmi lubostne a kazdy by chcel zazit lasku, ktoru citit v tomto filme.

Hitman (2007)

Klasicka akcia, celkom dobre sfilmovana, ale so zaujatim tak na jeden dva vecery. :)

Bohémové (2005)

Kto spieva, dvakrat hraje :) Velmi dobry muzikal.

Americká krása (1999)

Tento film perfektne vystihuje podstatu cloveka. Clovek sa meni, tym ze zije a tak sa aj rozhoduje. Perfektna sonda do ludskej mysle.

Vodní svět (1995)

Dobre si pamatam, ked som na tento film isiel do kina v 1995, ked som este chodil na strednu skolu. Bol to vtedy najdrahsi film hollywoodu. Vobec ma nesklamal a podla mna sa v nom Kevin Costner a Dennis Hopper zhostili svojich hereckych uloh najlepsie ako mohli. Nezabudnutelny film o apocalyptickom vyvoji sveta, spolu s apocalyptickym humorom, vas perfektne pobavia.

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Celkom slusne spraveny film, v ktorom 50 cent sa za svoj herecky vykon nemusi hanbit.

Podraz (2011)

Tvorcovia sa pravdepodobne snazili vytvorit film o pokrivenych ludskych charakteroch, o falosnej cti v podsveti a o tom co dokaze vidina penazi v dnesnom svete. Navzdory tomu, ze tento film je toceny sposobom ruskej telenovely, ma niekolko svetlych stranok a v takom mongolsku by to bol urcite minimalne trhak mesiaca.