rsimonyi

chemik

Twitter: rsimonyi

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 29.9.2018  20:24

Za mě spokojenost. Již je to pátý díl a bavil mě. Sice jsou to vlastně dva filmy v jednom, ale za mě dobrý. Doufám, že v šestém díle se sejdou všichni zajímaví přeživší z obou sériií dohromady, porazí INGEN a lidé i dinosauři si budou žít spokojeně až do smrti :-)

• 6.10.2017  21:45

Ale jo, mě to pobavilo. Podivně namixovaný děj s mnoha odkazy na předchozí díly. To že to vypadá jako film natočený v 90 letech nevadí. A docela mě pobavila potitulková scéna. Doufám, že Don Mancini natočí ještě velkolepé finále :-)

• 23.12.2011  03:23

Já si myslím, že finále se skvěle povedlo a o moc lepší už to snad ani nešlo. Finále je trochu jiné než v knížce, jediné co mi chybělo byl poslední rozhovor mezi Harrym a Voldemortem při závěrečném souboji a delší bitva včetně úmrtí hlavních postav. Musím tentokrát vyzdvihnout i hudbu a sountrack, který je oproti první části relikvií daleko lepší a myslím že nejlepší ze série vůbec. Jediné co mi vadí jsou odfláknutá poslední DVD (od pětky výše) první DVD byla úplně skvělá a k bonusům jste se museli hezky prokousat, což mě hrozně bavilo.

• 21.3.2007  16:14
    Kristián (1939)

Ačkoliv nemám tyto staré klasiky v oblibě, tento film je vyjímkou (už jen pro to, že má žena ho miluje :-). Film o romantickém úředníčkovi vydávajícím se za svého bohatého bratra elegána a gentlemana se povedl a oblíbilo si ho několik generací. Příjemný romantický film

• 18.3.2007  23:16

I když sám Stallone považuje tuhle komedii za absolutní katastrofu, já jsem na této komedii byl kdysi v kině a docela jsem se pobavil. Stallone v plínkách byl prostě božský :-)

• 18.3.2007  23:06

Zábavná komedie o ovládání, kterým můžete ovlivňovat svůj život. Ve filmu s Adamem Sandlerem si zahrál skvělou roli Mortyho můj oblíbenec Christopher Walken. Předvídatelný, leč dobře natočený film pro celou rodinu, no i když pro mrňata to vzhledem k milostnému vztahu mezi několika psíky a kačerem to asi není :-)

• 18.3.2007  14:09

Velice zábavná a povedená parodie na Smrtonosnou zbraň a jiné akční filmy, plná hereckých hvězd. Nejzábavnější byl asi Tim Curry v roli nájemného vraha převlečeného za skautku prodávající po domech koláčky.

• 18.3.2007  14:03

Všechna plus z prvního dílu zmizela a tak zbyla jen bezduchá napodobenina jedničky. Znatelně tu chybí i Christopher Lambert v roli Lorda Raydena. Jsem zvědavý jestli vznikne už 6 let stále ohlašovaná trojka, do které by se údajně Christopher Lambert měl do role Lorda Raydena vrátit. Uvidíme

• 18.3.2007  14:00

Celkem vydařené akční Fantasy o turnaji, kde se hraje o svobodu celé planety Země. Moc jsem od tohoto filmu neočekával, a tak jsem byl mile překvapen. Zajímavé triky, dobrá hudba a Christopher Lambert v roli Lorda Raydena. Určitě to lepší z režijních počinů Paula W.S. Andersona.

• 18.3.2007  13:50
    Čarodějky (1990)

Povedená hororová komedie pro děti ve které exceluje Anjelica Huston jako hlavní čarodějnice a také v menší roličce Rowan Atkinson (Mr.Bean). Malý Luke se tu nešťastně připlétá do sumitu čarodějnic, vydávajíc se za ženský spolek. Opět skvělá rodinná zábava.

• 18.3.2007  13:45
    Hokus pokus (1993)

Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy jako čarodějnice požírající malé děti. Velmi vydařená a zábavná hororová komedie pro děti, která konfrontuje 300 let staré čarodějnice se současnými dětmi a moderními vymoženostmi. Příjemná rodinná zábava.

• 18.3.2007  13:22
    Mutronics (1991)

Zábavný komediálně akční sci-fi počin, který má i své pokračování ve filmu Guyver: Temný hrdina (1994) . Film plný mutantů (Zoanoidů) proti kterým bojuje hrdina, který má na sobě simbiotický ochranný biooblek. V roli detektiva se tu mihne i starý známý Mark Hamill.

• 18.3.2007  13:15

Pokračování prvního dílu, který u nás byl uveden na VHS (Intersonic) pod názvem MUTRONICS je ještě lepší než díl první. Přeplácaný sci-fi plný hlášek a bojovných mutantů si mě už dávno získal. Škoda, že nevznikly další díly.

• 18.3.2007  12:58

Zatím jsem neviděl tento nový film a závěr trilogie, ale jsem zvědavý jak vyústí film o "třech matkách" z klasických hororů Suspiria a Inferno po celých 27-letech. Uvidíme

• 18.3.2007  12:24

Je to taková krávovina, až se mi to začalo docela líbit. Jasně že to nemá na výborné Bláznivé střely, ale jako parodie na Vymítače ďábla to funguje dobře. Hlavně Linda Blair si zopakovala velmi zábavně svojí roli posedlé a očividně si to užívala.

• 18.3.2007  12:19
    Spaceballs (1987)

Výborná parodie na sci-fi filmy včele se Star Wars. Určitě nejpodařenější parodie Mela Brookse. A scéna s vetřelcem, taky geniální. Doufám, že se někdy objeví také na DVD.

• 18.3.2007  12:13
    Skippy (TV seriál) (1968)

Tak tenhle seriál jsme kdysi sledovali jako děti. Ale dalo se, pamatuju si napínavý díl se žralokem a se zvyšováním vodní hladiny. A byla k němu nezapomenutelná úvodní píseň - Skippy, Skippy věrný je náš kamarád, holky, kluci, každý má Skippyho rád.

• 18.3.2007  11:46
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Opravdu výborný seriál, z něhož mám nejradši první dvě série, které jsou nejveselejší, Klinger v šatečkách, Trapper, Radar atd. Nejhorší byla nečekaná smrt jedné z hlavních postav, která připomněla, že se seriál opravdu odehrává za války a že to žádná legrace nebyla. Nejlepší je ale samozřejmě Alan Alda v roli Hawkeye a také Loretta Swit v roli Margaret.

• 18.3.2007  11:16

Velmi zábavný český fantastický film o cestování v čase ve kterém opět zazářili Ti nejlepší čeští herci. Dnes usměvná, ale dokonale propracovaná komedie se hodně povedla. Dávám 90%

• 18.3.2007  11:11

Libuše Šafránková,Václav Vorlíček a další skvělá pohádka. Na Tři oříšky pro popelku sice nemá, ale jistě patří mezi naše nejlepší a již klasické pohádky.

• 18.3.2007  10:18
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Tak z počátku bylo Tele tele bomba, ale postupně se všechno začalo točit dokola a stalo se po letech nudným a nezajímavým. Poté, co skončilo a za půl roku se vrátilo, čekal jsem nové a svěží nápady, ale ne , vše bylo při starém. Čtyřka herců nebyla špatná a rodina Kopečkovic byla skvělá, ale chyběla jim šťáva a odvaha parodovat i jiné pořady, než jen TV NOVA. Škoda, snad se objeví nějaký lepší a odvážnější parodující pořad, který u nás v ČR určitě chybí.

• 18.3.2007  10:10

O něco slabší a daleko víc komediální pokračování této série, ve které se vracejí všichni hlavní představitelé Gibson, Glover Pesci i Rene Russo. Jestli pak se někdy dočkáme nadupané pětky (asi ne) ?

• 18.3.2007  10:05

Dva nesourodí policisté, kteří se stanou parťáky a posléze i nejlepšími přáteli. Skvělý thriller, který rozjel snad nejlepší akční sérii. Povedený film.

• 18.3.2007  10:02

Skvělý krimi thriller odlehčený komediálními scénami, který udržuje špičkovou kvalitu této akční série. Spolu s trojkou nejlepší díly Smrtonosných zbraní.

• 18.3.2007  09:59

Stále výborná akční komedie, v které trio Gibson, Glover a Pesci skvěle doplňuje Rene Russo. Škoda že v poslední době nabubřelý Gibson po slabší čtyřce tuto sérii odepsal. Ale tento díl bych řekl, že je asi nejlepší.

• 17.3.2007  22:02

Výborný film. Vrací se poetika Dobyvatelů ztracené archy a k tomu skvělá postava Indyho otce Seana Conneryho. Řekl bych, že tento díl je asi nejlepší. Jsem hodně zvědavý na 14 let ohlašovanou čtyřku, která se má objevit v roce 2008.

• 17.3.2007  21:59

Druhý díl (dějově první díl) je úplně jiný než jednička a trojka, ale stále velmi zábavný. Nejradši mám scény, kdy se servírují na stůl různé delikatesy, vrcholící opičím mozečkem. MŇAM.

• 17.3.2007  21:55
    Xena (TV seriál) (1995)

Tento seriál se mi taky líbil, asi nejlepší byla čtvrtá série, kde už se seriál mění v komedii. Škoda že TV NOVA u nás opět tento seriál zazdila častým přesouváním vysílacího času, takže na premiéru šesté řady (vždy ve 2-00 ráno !!!) asi nikdo nekoukal. Určitě lepší a zábavnější než Herkules s Kevinem Sorbo.

• 17.3.2007  21:52
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Tento seriál mě z počátku moc nezaujal (neměl jsem moc v lásce Shannen Doherty), ale postupně si mě získal. Myslím si, že ve skupině těchto hororových seriálů o čarodějkách a démonech určitě vyniká. Jen škoda, že u nás ještě neodvysílali poslední dvě řady, ale snad se dočkáme.

• 17.3.2007  21:46
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Výborný napínavý seriál , kde se celá sezóna odehrává vždy během 24 hodin. Dobře vymyšlené, strhující, plné zvratů. Jenom škoda,že u nás se vysílali zatím jen 3 řady (i když jich je v roce 2007 již 6) a to velmi pozdě večer. Opravdu zajímavý akční krimi seriál.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10