Tajemství velkých kaprů (2023)

Ať už si o Tadeášovi myslí kdokoli cokoli, tak Tadeáš fakt chytat umí a hlavně uznává chyť a pust.. jinak co se týče kvality dokumentu, tak ta je fakt dobrá vzhledem k tomu,že jde o první dokument..

'Gator Bait (1974)

Neprávem zapomenutej film z ranku hixploitation filmů, kde je každá postava fakt totální buran a bezmozek.. kdybych to hodnotil čistě po technickej stránce tak jsou to poctivý 3, ale mam pro tyhle močály a bažiny slabost, tak dam slabší 4, protože je to prostředí,který fakt budí respekt.

Invalida (2023)

Asi to nejlepší co kdy na Slovensku vzniklo od dob samostatnýho Slovenska.. pátou hvězdu ubíram za český titulky v kině, ale jinak tomu nemam co vytknout.

Hrana zlomu (2021)

Tohle byl muj jeden z nejočekávanějších, ne-li nejočekávanější českej film posledních deseti let.. realita bohužel nesplnila to, jak jsem si tenhle film vysnil, ale i tak se jedná na český poměry o film, jakej tu asi ještě nebyl a Emil Křižka mě začal fakt zajímat.. Kozubovo hereckej výkon jako vždy super..

Indián (2022) odpad!

Nechápu jak tohle může mít těch ,,přijatelných" 46%.. jestliže má každej uživatel čsfd právo dát odpad kdykoli chce (já osobně je dávam nerad), tak se divim, že tu těch odpadů neni víc..

Do Evropy (2021)

Film o něčem, co si snad žádnej Čech nedokáže představit (tim myslim i sebe), protože často na život a podmínky v ČR nadáváme, ale máme se ještě relativně dobře.. jinak ta kamera byla zas jednou ,,nezvyklá", což mi v tomhle případě sedlo..

Skažene vesillja (2018)

Když už se o tý Ukrajině všude tolik mluví a píše, tak jsem neodolal a musel jsem dát šanci tomuhle filmu, kterej byl ještě před několika dny v ,,šedý zóně".. zklamanej nejsem, ale každýmu normálnímu člověkovi muselo bejt jasný, že to nic extra nebude

Amigo (2019)

Další úplně zbytečně podhodnocenej film, protože někdo možná fakt čekal komediální drama, takže taky nechápu zařazení k žánru komedie.. Španělé mě málokdy zklamali a u tohohle bizáru jsem se fakt ani trošku nenudil.. děkuju pornogrindovi za připomenutí tohohle filmu.. poctivejch pět to teda neni, ale to už musí posoudit každej sám..

Slepý muž, který neviděl Titanic (2021)

Zatim asi nejlepší a nejzásadnější film o handicapovaným člověku co jsem měl tu čest vidět (nepočítam Sloního muže a Moje levá noha).. co k tomu napsat? jak psal muj kamarád pornogrind, neni to film pro mainstreamovyho diváka, ale jsem rád, že i takovej film dorazil na VOD

BANGER. (2022)

Tenhle film, kterýmu předcházel obrovskej hype mě nechal úplně chladným a díkybohu jsem ušetřil nejmín dvě kila za kino, nicméně uznávam, že to je na český poměry syrový drama..