apps

apps

Česko

3 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 27.2.2016
  Jiří Bulis
  (skladatel)

  Jiří Bulis se narodil 3. 10. 1946 v Chomutově, kde také vystudoval gymnázium. Vysokoškolská léta prožil v Brně. Studoval hudební výchovu na pedagogické fakultě nynější Masarykovy univerzity, tehdejší Univerzity Jana Evangelisty Purkyně (1964-1968), a skladbu na Janáčkově akademii múzických umění u Miloslava Ištvána… (více)

  • 23.2.2016
  Maisy Stella
  (herečka)

  Maisy Stella, celým jménem Maisy Jude Marion Stella, je herečka, zpěvačka a muzikantka. Narodila se 13. prosince 2003 v Oshawa v Ontariu. Jejími rodiči jsou Brad a Marylynne, kteří tvoří kanadské country duo "The Stellas".

  Maisy vyrůstala v hudební rodině a o hudbu se zajímala již od brzkého věku, stejně jako její starší sestra… (více)

  • 17.10.2015
  Caitlin Carmichael
  (herečka)

  Caitlin Carmichael, celým jménem Caitlin Elizabeth Carmichael, je americká dětská herečka. Narodila se 2. července 2004 v Tiftonu, Georgii, rodičům Tomovi a Catherine Carmichaelovým.

  Její herecká kariéra odstartovala v jejích třech letech, když ji rodina vzala na Disney plavbu lodí. V průběhu show byla Caitlin pozvána na… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace