Dej mi své jméno (2017)

Nádherný film, tak opradový, tak pravdivě bolestivý.

Billy Madison (1995) odpad!

Odpad všech odpadů. Po 10 minutách jsem to musel vypnout.

V oku tornáda (2014)

Režie nic moc, jedno klišé za druhým ale triky jsou super. Mám z toho smíšené pocity... Řekl bych takový lepší průměr.

Antikrist (2009) odpad!

Na tenhle film jsem se díval 4x. A toné, že by se mi to snad líbilo, ale protože jsem u toho 3x usnul (a to vždy asi po prvních 5 minutách). Počtvrté sem si uvědomil, že to není dokument o makacích, ale že Charlotte Gainsbourg je prostě neskutečně hnusná a Willem Dafoe utekl z planety opic a stále se mu to daří tajit. (Nechápu jak to dělá). Lars von Trier by už měl jít do důchodu, protože po shlédnutí tohoto děsu a Nymfomanky jsem byl odhodlán spáchat rituální sebevraždu. Melancholia byla jen záblesk naděje, ale s Nymfomankou se zase rozplynula. FUJ

Žena na konci světa (2009) (seriál)

Já tyhle cestopisné dokumenty moc nemusím, ale tenhle se mi opravdu líbí. Dokonce tolik, že na něj vždycky čekám, až ho začnou vysílat. Nechtěl bych být Geisha :D

Annabelle (2014)

Pro mě obrovské zklamání, čekal jsem jak to bude děsivé, napínavé a strašidelné, a nakonec se nic z toho nekonalo. Podprůměrná duchařina bez nápadu, bez kreativity, bez všeho. A ten konce, jako by ho napsala Rosamunda Pilcher (SPOILER: A žili šťastně až do smrti.)

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Toto je umění? Nechápu jak takovéto filmy vůbec můžou vznikat.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Tento seriál je kombinace všeho, co mám opravdu rád. Viktoriánská Anglie, její temná atmosféra, tajemno, napětí, navíc spousta známých hororových postav a Eva Green. Co víc dodat? ☺

Očista: Anarchie (2014)

Jeden z mála případů, kdy druhý díl předčí ten první. Lepší, napínavější, člověk si na každou postavu udělá svůj názor. Super.

Hvězdy nám nepřály (2014) odpad!

Mě to přišlo jako neuvěřitelná blbost, násilné hraní na city a celkově příběh o ničem. Hlavní hrdinové mi jsou nesympatičtí, ale ona aspoň umí hrát (ten chlapec je děsné prkno). Čekal jsem něco víc, když je to takový bestseller.