Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál) odpad!

Tak co, vsichni brecite dojetim? Na co logika, kontinuita, koherentni postavy (ano, postavy, svete div se, cestina ma svuj vlastni vyraz, charakter znamena moralni jadro psychiky osobnosti, ne postava), souvisly dej.... Kdo ze byl padpuchem v teto serii? Nic, onanujte nadale nad timto paskvilem (Juu, Luk Skajvolkr, jsem stastny! Jee, bejby Yoda je smutny, budu brecet). Chapu u divaku do deseti let, zbytek placicich stestim je duvod, proc Disney uplne rezignoval na vyse uvedene kvality. Staci vam hybajici se obrazky a co nejvic nostalgie, klidne i z kreslenych serialu 😂

John Wick 3 (2019) odpad!

Chujovina, ze se nechce verit.....naprosto nerozumim vysokemu hodnoceni. Hruza.

Soumrak templářů (2017) (seriál)

Zatim dva dily za sebou a celkem to jde. Takhle, asi by to byla sracka podobna vsem tem dalsim stredovekym serialum, ktere tu byly predtim. Clovek by cekal aspon trochu te historicke presnosti, ale postavy se chovaji jako v soucasnosti, pak na nas vybafne bajne "Katalanske kralovstvi", jehoz existenci si tak tuze preji katalansti separatiste, ze tim krmi male separatisty uz od jesli (ve skutecnosti nejvetsi samostatny utvar v dobe serialu bylo v onech mistech Barcelonske hrabstvi, ktere spadalo pod Aragonske kralovstvi, ale tvurci serialu asi chteli podporit Pokemona), takze jsem se hned vrhnul na internet, ktery me poucil, ze tedy fakt jde jen o fikci, a to nejen predpokladanou u postav, ale i dobovych udalosti (asi me popletl ten Hystory channel). Nicmene - serialu z obdobi krizackych vyprav je tak malo, ze si na zadny dalsi nevzpomenu a templare jsem mel vzdycky rad, takze jim dam sanci a ve druhe serii se tesim na Luka Skywalkera. Ted to bude za tri, ale jak jsem sebral pet hvezd Sile se probouzi, tak muzu sundat hodnoceni i zatim koukatelnym templarum...

Cobra Kai (2018) (seriál)

Pravem nejlepsi dramaticky serial lonskeho roku na rajcatech, povinnost pro fandy Karate Kida, absolutni bomba

Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

Co na tenhle pruser rici.. Kdo to posral? Nejdrive zahodi Lucasovo pribeh k nove trilogii, pak spichne Abrams za mesic kopii ctyrky bez cehokoli noveho, nasledne dostane Rian volnou ruku natocit si, co chce, pricemz ignoruje fakt, 6e Abrams si vymysli kostru pro celou trilogii.... a pak z toho vyleze tento paskvil, ktery nijak nenavazuje na predchozi dil, je priserne napsany, nasere pulku divaku, o coz Rianovi dle jeho vyjadreni jde (a pak na netu nadava tem, kterym se jeho prujem nelibil, do sexistu, rasistu, apod,.). Hracky se temer neprodavaji, comicsy a knihy vychazeji, aby ospravedlnily nesmysly ve filmu, Rianovo slibena trilogie nema po dvou letech jeste ani scenar, an8 zadne datum pro nejblizsi leta a Rian, ktery jako jediny (Disney jiz nikdy o jeho trilogii neutrousilo ani slovo) donedavna vykladal, ze na sve trilogii stale otocil, naposledy v rijnu 2019 zbleptnul, ze nevi, kdy se to Lucasfilmu bude hodit, a ze mozna natoci nejaky svuj film a ze se uvidi.... Rian samozrejme po tomhle megapruseru nenatoci ani reklamu na hracky Star Wars. Zpet k filmu. To se jen tak nevidi, kolik negativnich hodnoceni se tu seslo, vetsinou s naslednym ocenenim 2, 3, 4 a 5 hvezd, klidne i se slovy Velke zklamani. Pro me je zklamani, ze tolik liditu umele vytvari dojem vysokeho hodnoceni, prestoze se jim film nelibil. Kdyz u me film jako celek nefunguje, je to bez pr3mysl3ni odpad. Ani hudba, ef3kty ci jedna scena to nemohou zmenit. Mel bych si kvuli hudbe, efektum ci jedne scen3 koupit placku? Ne, navic mimo kino jsem se filmem nedokazal ani proklikat, na to se proste koukat neda. Film ka dalsi uzasnou vlastnost, a sice znehodnotil pro me predchozi dil, na nejz uz neni duvod koukat znova, protoze nikam nevede, a clovek si aspon muze sundat bryle a prestat obhajovat vsechny ty kiksy. Sila se probouzi tak retrospektivne ziskava nalepku Odpad a timto at jde KK, JJ, Rian a Bob Iger do prdele i s celou svou sojovou omackou. Lucas chtel odvypravet pribeh. Disney chce nahrabat prachy. Posledni dil tehle frasky vydela jeste mene a ja se budu chechtat, protoze mi to bude sumak. Porad totiz mam svou Skywalker sagu, ktera, jak kazdy vi, skoncila davno, na Endoru.

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál) odpad!

Je to bida, herecke vykony strasne, vsichni elfove jak po lobotomii, je videt , ze to moc nestalo, postavy jednaji temer vzdy nelogicky. Vedel jsem, ze Shannara vznikla jako jednodussi kopie Pana prstenu pro americke ctenare, ale tohle je prisambuh des bes. Ty dve hvezdy davam za par lepsich scen, tu kocku tulacku a ze je to fantasy, kterych je tak malo. Mozna pridam jeste jednu hvezdu, jestli si to ty dve hlavni kundy rozdaj..ještě tri dily, tak snad. Jinak pujde jedna hvezda dolu...hudba priserna a postavy skoro same modelky a modelove, az jsem se divil, ze i skreti a demoni nejsou fesaci....cilovka deti 10-16 PS: Dokoukano, kundy si to nerozdaly, jak jsem slibil ubiram hvezdicku...ale když o tom tak premyslim, tu poslední hvezdu jim za tuhle megasracku nechat nemuzu. Odpad.

Komorná (2016)

Bomba! Jdu shanet rozšířenou verzi!