Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Recenze (501)

plakát

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Ano, jsem masochista, ano, jsem zvrácený nečlověk z Pluta, ano, mohu si za to sám... ta zvědavost mě málem stála život. V půlce jsem se zvedl a šel to zachlastat na country akci, podotýkám, že kántry nenávidím víc, než Babišův průjem, ale tam jsem seděl s blaženým úsměvem a dával se psychicky dohromady. Děkuji transgender Smetaně a gay bezďákovi za příjemné zakončení prázdnin. Před pár lety by vás za tohle upálili. Pan obráběč kovů Buchar na sebe musí být taky převelice hrd. Tvl...  jo, ještě se omlouvám recenzentovi, lukastronovi, který se vyjádřil "cituji"  Kostými Damiána a ostatních z jeho doby byly fakt hezký , že s ním názor nesdílím. Bože, tohle s náma dýchá vzduch, začínám se děsit. EDIT: 11.9. Koukám, že díky fejkovým profilům a vtipným recesistům vystoupá Cigoška a Tymián na kurevských 9%, gratuluji celé nearogantní a pokorné tlupě debilních pratvůrců. Opravdu originální majstrštyk a ještě o chlup z prdele vygenerované genitální porno, oprava... geniální promo. Musím hodnotit i další díly, nelze mi jinak, lide, prosím o prominutí.

plakát

Agrometal - Soutěž (2023) (epizoda) odpad!

Mladý Hrušinský by měl dělat jen to, co umí... tedy nic, případně by se mohl škrábat na prdeli. Naprosto strašidelná záležitost.

plakát

Půlnoční mše - Kniha VII: Zjevení (2021) (epizoda) 

Posledních 15 minut si můžu pouštět neustále dokola, a to přesto(nebo právě proto), že nerozumím ničemu(nebo všemu)... ve svých odžitých sto letech si připadám jak puberťák, kterej sjíždí svůj oblíbenej punk do roztrhání těla...a duše. Rázem mám pocit, že všechny důležitý sračky celýho světa jsou jen malichernosti. Třeba to tak i je. Já bych si to tak přál. Neuvěřitelnej nářez. Díky https://www.csfd.cz/uzivatel/109986-beckett51/ dlabu na modrý čísla.

plakát

Texaský masakr motorovou pilou (2022) 

Benzínový řetězovky se bojím neuvěřitelně, ale Koženáčovi bych s radostí pomohl s redukcí takových neuvěřitelných hovad, byť bych musel mít pilku lupínkovou, protože s elektrickou by mě limitoval prodlužovák. Spoiler!!!                                    Dal bych snad i 5 pizd, ale za to, že poslední nebinární pyča odjela v máslostroji Elona, tak nasrat!

plakát

Fukušima (2020) 

Ty krávo, Jabka a jejich hysterické kabuki s dramatickými projevy a větami, které zaslouží tesat do mramoru. "Je tady tsunami, podejte ručníky!" Opravdu kurevská komedie.

plakát

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad) odpad!

Zlatej covid... Nedalo mi to, na ČSFD nepíši již drahnou dobu(krom opileckých výkřiků)z důvodů, které sem nechci tahat, ale Ondřeji, tebe opravdu tak finančně položil Kareš, že ze sebe děláš debila v takovým panoptiku? Je mi za tebe trapně a to jsem si tě celá léta vážil a držel ti palce. Inu, bojovník neznamená být rovnej chlap... to jsem netušil. Jo, abych nezapomněl, měl jsem za to, že fejk profily, které vytáhnou shit z černých čísel jsou jen u Slunečné, no, tak ne. Ostuda!