Kri-kri

Kri-kri

Samuel Varga

okres Brno
Jsem sběratel zapomenutých a českými TV diskriminovaných seriálů, vysílaných především na programu Premiéra TV v letech 1994-97.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 30.7.2018  20:23

Mikuláš a Helena mají strach z nákazy HIV, Natálie naštěstí jejich obavy uklidní, výsledky jejího testu jsou negativní. Lola v autoškole rozložila na kousky dalšího instruktora.:) Byla by to celkem obyčejná nadprůměrná epizoda nebýt zpestření v podobě Róziny sestry Zazy, která se lepila na "Joja", přitom se snažila o pozornost Thomase Favy a ještě perlila nezapomenutelnýma hláškama. Třeba na Kryštofa: "Malej velkej muži, kdo ti dovolil promluvit?!":) Nejlepší její hláška směřovala na Josého: "Mozarte, učeš si paruku!":-) Taky bylo vtipné, jak ji José špízoval zrcátkem, když se převlékala.:) 95%

• 30.7.2018  20:19

I když Benedikta a José řeší menší vztahové nedorozumění, přesto je v této epizodě mnoho vtipných situací a hlášek. Hned po ránu za klukama po okapu (původně Johanin nápad) vleze Róza, aby navštívila Josého (neboli "Love-Love", jak si ho pojmenovala) a přitom si vymkla kotník. Lola se rozhodla podobat se Audrey Hepburnové, což očarovalo zejména Manuelovi. Ale především ty hlášky neměly chybu, např. Adéla na Rózu: "Oni tě ještě nesebrali pro potulku?":-)) A pak když na otravnou Rózu vyjel Olivier: "Ze které planety jsi sem přišla?!":)) V závěru se překvapivě dozvíme, že Linda potratila. 90%

• 30.7.2018  20:14

Majitel prodal garáž a nový vlastník se rozhodl ji zbourat. Kluci i děvčata si lámou hlavu, jak najít novou zkušebnu. Každý na to jde po svém. Mikuláš se Štěpánem pročítají inzeráty, Johana se snaží na podnikatele zapůsobit svým šarmem, Kristián využije toho, že je do něj bláznivě zamilovaná Sofie, jejíž otec má garáž bez auta a dokonce i Natálie nabídne Mikulášovi novou zkušebnu za podmínky, že se s ní vyspí. Není nouze ani o vtipné hlášky, např. Johana: "Musíte bojovat! Až přijdou garáž bourat, vrhneme se pod buldozera!":-)) A nebo Kristián "Jsou povolání, která by neměla existovat. Například podnikatel!":) 90%

• 30.7.2018  20:11

Thomas Fava má Heleně přiznat, že ji podvádí s Natálií, ale neudělá to a ještě ji pozve na dovolenou na Tahiti. Kluci jsou netrpěliví, stejně tak Katka s Johanou. Nakonec vybuchne Mikuláš, vletí do vydavatelství a Favu dotáhne do garáže, kde ho kluci přinutí se Heleně přiznat. Velmi pěkná zpomalená závěrečná scéna s Helenou a Mikulášem v garáži, jak si padnou do náruče. Ani v tomto dramatickém dílu nechybí vtipné hlášky: "Proč kroutíš tím kapesníkem?" "Uklidňuje mě to, jinak bych zakroutila krkem jistým osobám!" A nebo když se holky zeptaly Heleny, jestli ji bolí rozchod s Favou: "Moje dušička ano, ale víc bolí nohy.":-D 95%

• 30.7.2018  20:09

Je to zvláštní, ale tento díl mi prvních pár let dost vadil. Nějak jsem nedokázal pobrat tu romantiku, kterou zde Johana vyloženě překypovala, z té přeslazenosti mi bylo šoufl. Když jsem si pouštěl VHSku s díly 20-29, tento jsem častokrát přeskakoval. To trvalo asi tak dva, tři roky, časem jsem si ale i na tuto epizodu zvykl a už mi vůbec nevadí, ba dokonce mi Johanin zápal pro romantiku a poezii připadá vtipný. Kristián dokonce souhlasil, že se účastní Thibautova malování aktů. A Johana vida kolem Kristiána poslušnou múzu otočila "Ano, strašně, hrozně, příšerně žárlím, když vidím, jak se ta holka točí kolem milovanýho kuřátka!":) 90%

• 20.7.2018  21:24

Má nejoblíbenější epizoda, pochopitelně díky scéně z plesu. Strašně mě baví, jak starostce postupně zamrzá úsměv. Nejdřív proto, že Engströmovi sebou vzali Alvu, pak jí Lisabet shozením židle přerušila zpěv a ještě si provokativně stoupla před ni a odsekla skvělou hláškou o šatníku.:) Otec Jonas je správně ironický: "Chudí dnes budou mít nádherný večer, tak na chudobu." Zpěv starostky okomentoval, že je čas na procházku v parku. A nakonec scéna, kdy Alva tancuje s kominíkem, všichni snobové znechuceně opouštějí parket a kapela i přes zákaz starostky hraje dál jen pro ty dva. Několik posledních scén dílu zahrnuje opět vánoční tématika, skvělé zakončení nádherného seriálu. 100%

• 20.7.2018  21:22

Vánoční díl se povedl, jak prostředím, tak i pohodovou sváteční atmosférou. Tradice a koledy, sáně s koňským spřežením a rolničkami, všude poctivé sněhové závěje, jak to má na švédském venkově vypadat. Téměř třetinu dílu netradičně pro sebe zabrala Lisabet, když se při nákupech s Alvou chtěla nepozorovaně svézt na saních. Zvláštností je Anderssonův popěvek "Teď si k čertu otevřeme láhev, teď zas pít a zpívat chcem." Zpívá totiž jednoznačně na melodii známé ruské písně Volha, Volha. Vánoce se slaví nejen u Engströmových, ale i u Nilssonových, i když poněkud skromněji. Velká škoda, že zrovna tento díl je divácky méně známý, neboť do filmových sestřihů nebyl vůbec zakomponován. Už proto dám plných 100%.

• 20.7.2018  21:19

Tato epizoda je pojata v poněkud vážnějším duchu, než většina ostatních. Margyt tu tentokrát nevyvádí žádné lumpárny, naopak se snaží pomáhat. Celý díl je téměř výhradně zaměřen na rodinu Nilssonových a jejich problém se splátkou dluhu továrníku Lindovi. Proto se zde jakožto v jediné epizodě seriálu vůbec neobjeví dvě hlavní postavy - Lisabet a matka Kajsa. A otec Jonas pouze pár vteřin na začátku. Zato se diváci poprvé seznámí s kominíkem a doktorem Berglundem. V knize Madynka zachránkyně je tato kapitola pojmenována "Co je to bezmoc chudoby?". 95%

• 20.7.2018  21:11

Po Danielově odjezdu se do bytu k Marcovi nastěhuje jeho dlouholetý kamarád Bernard a hned se seznámí s paní Bellefeuilleovou, kterou pokládá za domovnici. A korunu nasadí v tělocvičně, když ji označí za "vykrmenou krůtu s luxem".:) Přes to všechno Georgette nabídne Bernardovi bydlení a protože s ní bydlí i Adeline, s radostí přijímá. Vincent se snaží psaním básní zapůsobit na Adeline a zrovna když se po ní válí na zemi je spatří Claire.:) A jak Gerard vyvádí, že ho Bernard nazval tlusťochem.:-)) Podařený závěr seriálu s otevřeným koncem, po němž navazují Nové dívky od vedle. 90%

• 20.7.2018  21:08

Do činžáku se přistěhuje Karen, mladší sestra Claire a stejně jako ostatní dívky začne balit Daniela. Moc se jí to nedaří, zejména proto, že se kolem ní neustále motá dotěrný Charly. Toho pro změnu miluje paní Bellefeuilleová a když náhodou uslyší, jak Charly básní o Karen, rozhodne se jednat. Vzhledem k tomu že její heslo "Osuška kolem tělíčka, pro muže sexy vábnička." nezabralo, zkouší na to jít fyzickou převahou a zaútočí na Karen na kolečkových bruslích, což je docela vtipná podívaná, nasupená Georgette vypadá jak muflon.:) 90%

• 10.7.2018  21:23

Tentokrát je paní Bellefeuilleová zamilovaná do Charlyho a ze žárlivosti nastraží na Fanny pomstu - položí jí před dveře banánové šlupky. Náhodou po nich uklouzne Charly, čehož velmi hbitě využije a jako správný simulant se nechá celý den obletovat a ošetřovat čtyřmi dívkami. Bellefeuilleová ze vzteku omdlí a Gérard jí musí dát umělé dýchání. Manžel Bellefeuilleové si to ale vyloží po svém a se slovy "Proč dejcháte do mojí ženy?! Už tak je dost tlustá!" chudáka Gérarda zmasakruje.:) Gérard a Fanny pak musejí předstírat, že jsou manželé. 90%

• 10.7.2018  21:19

Velmi vtipná epizoda, nejspíš díky tomu, že Gérard a paní Bellefeuilleová tentokrát dostali mnohem více prostoru, zatímco dívky byly poněkud upozaděny. Gérard novou kosmetiku Thierry Nosbrouka prezentuje vskutku sugestivně, ovšem výsledek nedopadne zrovna podle jeho představ, zvlášť paní Ospisová je zafačovaná jak mumie.:) I Marc perlí hláškama "Byl jsem u dermatologa, toho nejlepšího. Na receptu má tolik titulů, že ani nemá kam předepsat léky.":) 90%

• 10.7.2018  21:15

V této epizodě se Marc rozhodne kandidovat v komunálních volbách, aby mu to zvýšilo šanci sbalit Magalie. A jde na to ve velkém, po Danielovi chce na výdajích 80 000 franků na kampaň.:) A ten jeho proslov během mítinku v tělocvičně "Drazí přátelé, naše země je na tom špatně, vy také, ale já jsem na tom dobře.":-)) Vincent kandiduje do studentské rady, což zapříčiní nejvtipnější scénu dílu ohledně přeřeku elekce za erekci..:-D Pobaví i telefonát Gérarda s Danielkou.:) 90%

• 10.7.2018  21:11

Plno skvělých československých herců a komiků v parodii na italské mafiány vs. amatérští čeští zlodějíčci, která se ale vůbec nepovedla. První půlhodinu se absolutně nic neděje a ani pak to není zrovna slavné. Pár mírně vtipných situací se sice najde, ale jinak je to hodina a tři čtvrtě strašné nudy, kterou trochu zachraňuje mafián Labuda a Dvořák coby šéf pražských zlodějů. Od normalizačních komedií zpravidla očekávám daleko víc humoru. Ve výsledku mi to vychází na slabou jednu a půl hvězdičky, takže 20%.

• 10.7.2018  21:08
    Bubušou (TV seriál) (1970)

No to mi prozraďte, jak taková volovina může mít 85% a co na ní všichni vidíte tak světoborného?! Vždyť to nemá absolutně žádný děj, ucelený příběh, dokonce ani minimum na sebe navazujících dialogů. Celé je to podáno formou odříkávání hloupých dětinských vtipů a rádoby bubáckých reklam několika strašidly a hororovými bytostmi. A k tomu všemu se uprostřed dílu zpívá, což v seriálech nesnáším. 1 * dávám pouze za plejádu českých dabérů, kteří se sice snaží jak můžou, ale ani tuhle bezduchou blbost nemají šanci zachránit. 15%

• 20.6.2018  23:35
    Co přináší řeka (TV seriál) (1984)

Další z řady dobrodružných retro seriálů, vysílaných na našich obrazovkách začátkem 90. let, který tehdy ušel mé pozornosti a poznal jsem ho teprve nedávno. Docela příjemná historická oddychovka po australsku s pěknou titulní melodií, charismatickými hlavními hrdiny a povedeným českým dabingem. Kvalita seriálové tvorby 80. let se nezapře, rád se podívám znovu. Škoda jen, že o pár let později natočený dvoudílný film už poněkud ztratil to kouzlo a jiskru předešlého seriálu, navíc smrt hlavního hrdiny v samotném závěru diváka patřičně nasere. 65%

• 20.6.2018  23:34
    Kečupoví upíři (TV seriál) (1992)

Vyloženě průměrný, ničím nevyčnívající a místy skoro až nudný animák, který mám docela problém žánrově zařadit. Na komedii je to příliš málo humorné, na dobrodružný se tam toho zas tak moc neděje, takže asi jen ta fantasy stránka je jasná. Některé scény a dialogy mi přijdou poněkud škrobené. Co celkový efekt trochu vyzdvihuje je český dabing plný skvělých dabérů tehdejší doby. Seriál je průměrný a podle toho i hodnotím. 50%

• 20.6.2018  23:33
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)

To se tak jednou někdo z vedení ČT rozhodl, že protekčně vypomůže své známé famílii k snadno vydělaným penězům a ještě je proslaví na obrazovce. Stačí když si pár týdnů zahrají jakousi táborovou bojovku, že jsou jako pronásledováni gestapem a za přispění málo známých divadelních herců a ochotníků budou do kamery dle scénáře předstírat a přehrávat strach a nejistotu tehdejší doby. Které hovado po lobotomii vůbec přišlo s tím, že veřejnoprávní TV má držet krok s komerčními a krmit diváky těmito stupiditami?! Jediná realityšou, která by za něco stála by byla, kdyby vybraní soutěžící předstírali, že žijí v letech 1347-53, produkce by je ovšem skutečně nakazila dýmějovým morem, uvrhla do přísné izolace a vyhrál by ten, kdo by nákazu přežil (pokud by tedy nevychcípali všichni).:-) Na to bych koukal se zaujetím, to by byl boj o život a o smrt a ne tohle trapné divadýlko.

• 20.6.2018  23:33
    Ach, ty vraždy! (TV seriál) (2010)

Je známo, že Česká televize za posledních 20 let neumí točit jiné seriály, než pouze dva žánry - politické (tzn. antikomunistické) a pak celou řadu kriminálek. Toto je jen další z mnoha počinů té druhé skupiny. Z nudy jsem se rozhodl se na to mrknout. Když nemáte nic lepšího po ruce, v případě nouze nejvyšší se to dalo přežít. Nevím proč má většina uživatelů ČSFD problém sledovat cokoliv s Bohdalkou, mně osobně nevadí, znám daleko horší herečky. Zde Bohdalová hraje jakousi Marplovou v českém provedení, i když tou dotěrností a vynalézavostí mi její role připomíná spíš Resi Berghammerovou z Big Bena. Velkým mínusem tohoto seriálu bylo plno nezkušených herců po boku těch osvědčených. Za velké mínus a zvlášť u detektivky považuji, když je diváku hned na začátku ukázán zločin včetně vraha i jeho motivu. Sice opět trochu nadhodnotím, ale když už jsem i Tomsovi dal slabé 2 * a to byl totální sebestředný vůl a jeho případy absolutně nezajímavé, dávám stejné hodnocení i této zábavě pro nenáročné. 30%

• 20.6.2018  23:32
    Detektiv Martin Tomsa (TV seriál) (1994)

Většího blba detektiva aby člověk pohledal! Neviděl jsem všechny díly, pouze ty, se zajímavějším námětem, ale bohatě to stačilo. Tomsa si hraje na detektiva profesionála, ale je to obyčejný amatér a k tomu protivný suverén. Není případ, který by absolutně nepodělal. Do čehokoliv se zaplete, tam lidi umírají, přestože jim předtím naslibuje (nebo si to alespoň sám myslí), jak jim pomůže. Přitom by kolikrát stačilo, aby zalarmoval své bývalé kolegy z fízlárny a tolik životů by mohl zachránit. Ale on ne, na vlastní pěst si hraje na spasitele, až to má tragický konec. Za všechny bych jmenoval např. případ Veronika, tam to totálně pohnojil. Jedinými klady seriálu jsou brněnští herci ve vedlejších rolích, jež diváci přece jen víc znají z dabingu a reálný obraz divokých let devadesátých, kdy havlisti s klíčema v pazourách vycinkali zprůchodnění hranic a uvolnění mravů, čímž zapříčinili abnormálně vysokou kriminalitu, jaká v dějinách této země neměla obdoby. Velmi slabé 2 *, spíš 1 a půl. 25%

• 20.5.2018  22:39
    Silas (TV seriál) (1981)

Vzhledem k tomu, že Silas nebyl na našich obrazovkách promítán již 30 let je oproti ostatním podobně laděným dobrodružným seriálům z pořadů Vega a Magion českým divákům téměř neznámý. I když zdejší hodnocení je v porovnání s Jackem Holbornem o něco nižší, mě naopak Silas zaujal o něco víc. Zejména proto, že provedení má poněkud komornější, tudíž méně výpravnější atmosféru. Příběh je více zaměřen na sociální rozdíly a podmínky, jimiž se protlouká Silas i jeho přátelé, přežívání s chabým výdělkem tuláka uprchlého z cirkusu a setkávajícího se s různými pochybnými a kriminálními živly nejednou ohrožující Silasův život. Seriál provází celkem povedená hudba, líbí se mi třeba táhlá melodie ve scéně, kdy si Silas v noci povídá s Marií a závěrečná znělka. Na německé poměry nezvykle povedený seriál, holt není nad zlatá 80. léta. Vzhledem k tomu, že jsem Silase dříve neznal, možnost shlédnout jsem měl teprve až nyní nemohu do hodnocení započítat nostalgii. I tak dávám prozatím lepší 3 * s tím, že možná časem, až si na seriál více zvyknu zvýším na 4. 65%

• 20.5.2018  22:36
    Ve znamení Merkura (TV seriál) (1978)

První a pátý díl mi z detektivního hlediska přijdou nejslabší, i když v prvním pobaví zejména Zázvorková a Beyvl. Škoda že v posledním Zázvorková chyběla. Hanzlík sice objeví drogy v saxofonu, za což mu kolegové vyslovují uznání ještě po roce, ovšem šperků ukrytých za kozama (čili nejčastější ženskou skrýš) nechá projít bez kontroly. Hlavně že buzeruje turistu kvůli dvěma papouškům bez papírů, načež následuje jedna z nejvtipnějších scén celého seriálu, kdy Prachař papoušky vypustí.:) Ve druhém dílu mě krádež obrazu sice moc nezaujala, ale zato to napravili hereckými výkony Vinklář s Vránovou. Díly o zavražděném v mrazícím voze a pečlivé slovenské celničce byly průměrné. Celkově mi hodnocení vychází něco mezi dvěma a třemi *, ovšem s přihlédnutím k tomu, že mnozí seriál zodpadňují už jen z principu, že byl natočen za normalizace se přikloním ke třem. Navíc tolik důmyslných schovek pašeráků se hned tak někde nevidí.:) 50%

• 20.5.2018  22:32

Hned zpočátku podotýkám, že nesnáším veškerý sport včetně fotbalu a proto se i filmům s touto tématikou obloukem vyhýbám. Jelikož mám ale za sebou několik poměrně dobrých španělských seriálů, dal jsem šanci i tomuto filmu, v němž hlavní roli ztvárnil "malý Samuel Espí" z Internátu. Film jsem se snažil sledovat poctivě, což potvrzuje, že v malé roli náborového rozhodčího jsem poznal i další známou tvář z Internátu - tělocvikáře Pedra. No ale teď k samotnému filmu. Scénář je poměrně jednoduchý, ne zrovna originální a se snadno předvídatelným koncem. Ředitel sirotčince působí jako typická šablonovitá karikatura a úlisný vrátný se neustále culí, jako by měl ve tváři permanentní křeč. Každou chvíli někdo ječí nebo huláká, což jaksi pohodovou atmosféru příliš nenavozuje a mnohé scény připomínají trapné americké rodinné filmy. Shlédnout se to dalo, ale víckrát vidět nemusím. Co se hodnocení týče, dávám podprůměrné 2 *. 35%

• 20.5.2018  22:29
    Kačeří příběhy (TV seriál) (2017)

Viděl jsem sice jen dva celé díly + nějaké ukázky, ale bohatě mi to stačilo. Absolutně nechápu, co se na tom může někomu líbit?! Je to barevné, hýbe se to, ale tím to taky končí. Animace je naprosto odfláknutá a amatérská, jakoby dělaná podle počítačových her z 80. let, především mě iritují ty hranaté rysy. Jednotlivé díly nemají žádný pořádný příběh, jsou bez nápadu, vtipu i napětí. Postavy jen hekticky ječí a stále někam pobíhají, žvaní do mobilu a celkově se ten seriál vůbec nejeví pohádkově, spíš to celé působí jako nezábavná a příliš zmodernizovaná parodie na původní Kačeří příběhy vytvořená někým dostatečně zfetovaným. Vsadím se, že 95% všech zdejších hodnotících dává 4 a 5 * už jen z principu, že zbožňují původní seriál a tudíž nejsou schopni na tuto nepovedenou verzi vůbec pohlížet objektivně a kriticky. 5%

• 20.5.2018  22:24
    Strašidla (2016)

Recept na tento film: vezmeme velký kus Babovřesek, přidáme "Hardyho Fotra" (tlučhořologové chápu), špetku dr. Mráčka, to vše dlouze podusíme v hrnci českého kapitalismu, nakonec dochutíme kořením z oplzlostí a nevkusu. Servírujeme s bandou současných (ne)herců z Ordinace, Rodinných pout a dalších nekonečných kravin. A máme navařeno, příjemné zažívání. P. S. Komu tyto ingredience schází, může vzít zavděk šaratici, účinek vyjde nastejno a ušetříte si čas, v případě návštěvy kina či koupě DVD i peníze. Opět se potvrdilo, že jediné Troškovy komedie, které za něco stály natočil ještě za socialismu.

• 20.4.2018  22:14

Jeden z nejpovedenějších dílů druhé poloviny seriálu, je plný humorných scén a hlášek. Johana opravářkou Lindinýho auta, Kristián šmírující sprchující se holky, José stále pronásledován dvěma neodbytnými fúriemi a pak to hromadné kočkování v garáži. V poslední scéně to dokonce vypadalo, že se Kristián s Johanou dají znovu dohromady. Bohužel se tak nestane, tato epizoda je na mnoho let poslední s Kristiánem, což je vlastně to jediné, co se jí dá vytknout. Pobavila mě především Johana, jak se vrtala v motoru a argumentovala "Já i on jsme ze stejné země, my o sobě něco víme.":) 95%

• 20.4.2018  22:12

Zprvu je to velmi humorná epizoda. Benedikta a Adéla věčně nalepené na Josém snažící se ho co nejvíc vytočit a zároveň se mu pomstít za to, že si mezi nimi stále nedokáže vybrat. Kluci z toho mají pořádnou srandu. Lola zas žárlí na Johanu, která se začala motat kolem Jakuba a v rozčílení po ní chce švihnout činkou, která ovšem slítne na její nohu, což Johana pak komentuje "Spadla jí na nohu její špatná povaha.":) Lola pak ještě pobaví, když si na bolavou nohu nahňácá plnou tubu masti. Pak ovšem Natálie vpálí Mikulášovi, že Jakub je zamilován do Heleny, což mu nakonec potvrdí i Jakub a je jasné, že brzy nastanou komplikace. 90%

• 20.4.2018  22:11

Skvělá epizoda, zvlášť díky Johaně, která opět zachránila situaci a vymyslela plán, jak vyzrát nad Thomasem Favou. Na oko ho sbalila, aby mu mohla čmajznout smlouvu. Scéna ve studiu, kdy Fava nepříčetně zuří a marně se dovolává svých goril, Johana mu to nandává a Helena pálí smlouvu nemá chybu!:) Mimo to pobaví, jak José dráždí Kristiána s nahrávkou Johanina hlasu na synťáku.:) Navíc se do sebe zamilovali Agnes a John Wander, to vše si zasloužilo parádní oslavu. Jen škoda, že po této epizodě Agnes ze seriálu bez vysvětlení zmizí a když se pak John po čase znovu objeví, už o ní nepadne ani slovo. 95%

• 20.4.2018  22:09

Kdybych měl sestavit žebříček deseti mých nejoblíbenějších epizod, tato by jistě byla mezi nimi. Krásný a dojemný díl, v němž Kristián napsal pro Johanu písničku, Mikuláš složil hudbu a Helena ji ve studiu Johna Wandera nazpívala. Veliké pozitivum českého dabingu bylo, že část písně nazvané Možná v září byla přeložena do češtiny, takže divák neznalý francouzštiny (což se u české mládeže předpokládalo) alespoň snáze pochopil její smysl. Refrén zněl "Nemůžu jinak, než tě čekat, možná že v září vrátíš se k nám." Tomuto nádhernému romantickému dílu nelze nedat nic než plný počet 100%.

• 20.4.2018  22:07

Docela vtipná epizoda, přestože je v ní tentokrát nastíněna tématika nebezpečných sekt. Johana a později Kristián se začnou řídit podle pokynů sekty Nový život, kterou vedou podvodníci Ludvík a Antonína, aby z důvěřivých studentů vytahali co nejvíc peněz za křišťály, zkažené potraviny a podobné nesmysly. Dokonce v garáži uspořádají seanci Nového života. Johana se ze sekty vymaní díky žárlivosti, vůbec se jí nezamlouvá, že by Kristián s Antonínou provozovali "znovuzrození". Padlo tu i několik vtipných hlášek: "Tak on je seknutej můj miláček!" nebo "To je geniální, Kristián s tou babou nebyl ve vaně!" 95%

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10