Invalida (2023)

Drsná čierna komédia o tom jak sa človek dokáže nasrať, keď skončí ako invalid na vozíku. Od kosti uprimné, trochu Guy-Ritchieovské, trochu Tarantinovské a pritom sa to na nič nehralo. Jedine mi trochu vadilo to kolísanie tempa pri rozprávaní príbehu, chcelo to možno ku koncu ešte viac pridať. Camea super, dokonca si jedno strihol aj majster Meliško! Záverečná scéna a titulková piesenka to zabili :D Vďaka bohu za tak dobrú komédiu, pritom pre tak zbytočného slovenského diváka!

Batman (2022)

"White privileged people." a romantické peklo s mačko-ženou to celé poslali do prdele. 3-hodinové chodenie okolo horúcej kaše s multidoplňovaním deja, no stále je to len junior verzia a wannabe Batman. Asi by som si najradsej prial aby toto Batman & Friends kids nepokračovalo. Akože trápne zatopenie mesta? To má byť ono? Smiech. Patizón v maske dobrý tak na BDSM. Bohužiaľ to vyzerá že ešte veľa uhlia sa spáli v motore tohto nelogického a neekologického Batmobilu.

Black Widow (2021)

Nevkusny cover Nirvany bol len predzvestou toho hovna co nam predniesli. Scarlett zostarla a toto je bohuzial len jej velmi nevkusna labutia piesen. Smutocek.

Euforie (2019) (seriál)

Polka 1. série výborná, zvyšok úplné hovno. Načo to má mať ďalšiu sériu?

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Nemohol som uveriť, že to idem pozerať. Teraz nemôžem uveriť čo som videl. :D Krelo Rytmus sa original odtrepal do Indie, aby tam našiel svojich začmudených bratov. Ja sa normálne poserem. xD Čo ti jebe,čo ti jebe... tento príbeh je smutnýý.

Ticho před bouří (2019)

Tento film je v podstate mentálny kanál o ospravedlňovaní svojich konaní. Skvelý návod pre americké deti, good job. Navyše to je fest dementné a úchylné.

Jack staví dům (2018)

Jedna za Dillona, jedna za stavanie domu. Trier ma nešokuje, pretože ma medzitým vždy uspí jeho typickými blábolmi. Tentokrát ich bolo už priveľa. Lars mal zjavne pocit, že jeho snímok bez všetkých tých kecov a vysvetlení neobstojí... a nemýlil sa.

Avengers: Infinity War (2018)

Úplne priemerný Marvel film. Po premrštených ohlasoch a recenziách som čakal viac. Žiadny úžasný záporák sa nekoná, je úplne obyčajný. Scenár teda tobôž nie - preboha. Jednoducho film plný Hollywoodskych hviezd z ktorých už takmer nikto nemá kvalitné role z posledných rokov. A je to poznať. Miestami to bolo trápne, miestami dementné, miestami vtipné, miestami výborné. Absolútne nerozumiem hodnoteniu ktoré tu ten film má... (dramatic face): "This structure is polymorphic!"