Magi90

Student

2 body

<< předchozí 1 2
    • 23.12.2013  19:35

Na tohle jsem se těšila, avšak zklamalo mě to. O čem to je? Je to o bohatých středoškolácích a jedné chudé rodině (což je jen matka s dcerou). Nic víc, nic míň. Prakticky se tam nic neděje. Jediným důvodem, proč se na to podívat je Kim Woo-bin. Ten mě bavil. Zezačátku mě štval s tou šikanou, ale jak se postupně měnil, tak se mi začal líbit. Sin-hye pořád brečí, což mi připadalo až neuvěřitelně trapné a Min-ho vypadá ve scénách otráveně, bylo vidět, že ho to hraní nebaví. Pokud je vám -náct, možná vás to bude bavit. Chcete-li něco rozumného, vtipného a ze školního prostředí, a hlavně - skvěle zahraného, podívejte se na Sungkyunkwan scandal.

• 23.12.2013  19:23

Nudila jsem se. A to dost. Příběh je nevšední avšak svým způsobem originální, ale strašidla k Vánocům prostě nepatří. Podle mě dost divná kombinace - Halloween/ Christmas. Písničky také nic moc. Hodnotím vizuální efekty ve filmu, protože ty byly hezky propracované.

• 6.11.2013  15:42

Další film, na který se už nejspíše nepodívám. Myslím, že na to nebudu mít sílu. Příběh je velice krásný, ale.. prostě smutný. Je to dost citlivý a emotivní film, který donutí diváka zapřemýšlet. Je to velmi dobře natočeno a film oplývá skvělými herci. Už na začátku budete tušit, jak to dopadne. Při sledování filmu jsem si vzpomněla na Zelenou Míli - je tam podobná jen ta situace, kdy trestanec čeká na popravu.. Silné 4 :)

• 5.11.2013  19:58

Dle mého názoru dost depresivní. A zbytečně natahované. Takové.. nemastné, neslané.. Dokoukáno jen kvůli hlavní dvojici. Jinak už se na ten film opravdu nepodívám.

• 2.11.2013  19:56
    Paradaiseu mokjang (TV seriál) (2011)

I přesto, že tento seriál má nízké hodnocení, jsem na to podívala a nelituju. Je fakt, že silný příběh to není, ale je to vtipné a má to spád. Mě se moc zamlouvalo to prostředí kolem ranče a ostrova Jeju. Yeon-hee Lee mě tu nezklamala, i když v některých situacích se chovala její hrdinka trapně. Chang Min byl pro mě novinkou, ale ani on nezklamal, jen si musel na kameru asi trochu zvyknout. Ten čas sem si s nimi opravdu užila. Pohodový seriál :-)

• 2.11.2013  19:44
    Pasta (TV seriál) (2010)

Pro mě byl tento seriál milým překvapením. Jelikož já jídlo ráda, tak jsem se i ráda dívala na každý díl, a že tam byly opravdu unikátní kousky, můžu jen potvrdit. Hlavní dvojice opravdu nenudila, a oba dva jsem si hned oblíbila. Hyun Wook si v každé situaci dokázal poradit, a fakt se mi líbilo jak té kuchyni šéfoval. Zkrátka, je to seriál o vaření, jídle, lásce a vztazích mezi kuchaři. Moc pěkné, 4 :-)

• 6.10.2013  08:53

Zvláštní "romantické" drama s trochou fantasy. Příběh není špatný, ale mě to spíše nudilo. Místy mi přišlo, že se tlachá o ničem a ještě k tomu byla Hana dosti ukřičená. Žádný silný příběh nečekejte, podívejte se, pokud nevíte co s časem a nechcete o ničem přemýšlet :)

• 6.10.2013  08:43

Dávám jednu hvězdičku, ale jen kvůli Jenn, ale i tak mě zklamala. Jako film se mi tohle vůbec nelíbilo. Komedie? Kdeže! Promiňte, ale znám mnohem lepší komedie, které jsou na úrovni. Jak tohle může mít tak vysoké hodnocení? Čekala jsem mnohem víc. Je to trapné, sprosté a celý ten jejich výlet je nesmyslný.. Jo, sem tam pár vtipných scén se najde, ale...slabé a slabé.

• 5.10.2013  11:17

Bomba! Od začátku vtáhne do děje a nepustí. Chtěla jsem, aby ta pohádka nikdy neskončila. Jenže, všechno jednou končí. A já si to tak užívala! Příběh trochu zvláštní, ale pochopitelný. Prostě fantazie, a proč se na pár hodin do ní neponořit? :) Tohle dílko mi ještě dlouho zůstane v hlavě a určitě se k němu vrátím..:) Mijazaki je jednička! Plných 5 :)

• 5.10.2013  11:09
    Toowikseu (TV seriál) (2013)

Two weeks je velice napínavé dorama, kde prakticky jde hlavně o to, aby dva týdny zůstal Jang Tae San naživu. A taky udělá všechno proto, aby se jeho dcera uzdravila. A tak začíná slušná honička a boj o život. Malá Soo jin byla tak inteligentní a kouzelná, že už kvůli ní bych se na to podívala. Má to spoustu zápletek a rozuzlení, kdy divák přemýšlí, jak to asi je. Ačkoliv já akční seriály moc nemusím, tohle byla výjimka. Pět dát nemůžu, protože toto není dorama, po kterým by mi zůstal ten pěkný pocit, ale i tak se mi to líbilo. Romantiku tu ale moc nečekejte. A občas se tu najde pár nudných scén, ale jinak vcelku je to příběh, který vás vtáhne do děje :) Můžu jen doporučit :)

• 28.9.2013  15:43
    Jakalyi onda (2012)

Tohle že je komedie? Hmm, ani náhodou. Já se nesmála. Dívala jsem se na to s kamenným výrazem.. .Jaejoong se tady jako herec moc nepředvedl, za to v Protect Boss byl dobrý. No prostě - role zpěváka mu sedí líp. Příběh je docela absurdní. Podívala jsem se na to ze zvědavosti a jsem dost zklamaná. 2 hvězdičky obvykle nedávám, ale tohle tedy ne.

• 20.9.2013  13:45
    Vlčí děti (2012)

Ale jo, pěkná oddechovka na deštivý večer. Příběh je poměrně jednoduchý a trochu zdlouhavý, ale já se nenudila. Je to dobrodružná pohádka, u které nemusíte přemýšlet :) A ještě, pěkná příroda :)

• 20.9.2013  13:41
    Bogoshipda (TV seriál) (2012)

Nebyl díl kde by se nebrečelo. Copak je to normální, neustále brečet? Přiznám se, že mi s tím lezli na nervy.. Je to natahované, dlouhé, nudné, ubrečené. Řešit případ po 14 letech? S tímto příběhem mě Korejci moc nepřesvědčili. Navíc v prvních šesti dílech hrají herci v dětském věku (ti to zahrály výborně) ale nemohla jsem si zvyknout na přechod do dospělosti. Příběh je zezačátku ale celkem zajímavý, pak už je to jen nuda. Nicméně jedno plus to má - výborně se tu předvedl herec Yoo Seung Ho. Ty jeho pohledy neměly chybu. Charisma má parádní. To byla má oblíbená postava. A hlavní dvojice - Yoochun tu měl docela dětinskou roli a Eun-hye Yun se mi tu vůbec nelíbila. Průměrný seriál :) Nemůžu jinak dát než 3* :)

• 13.9.2013  16:12
    Šepot srdce (1995)

Roztomilý animovaný film. Příběh je poměrně jednoduchý, hudba krásná a animace s efekty úžasné. Navíc to má tak úsměvně kouzelný konec :-) Jo a tady se mi hrozně líbilo, jak se jim červenali tváře, když byli v rozpacích :D

• 11.9.2013  20:05

Pro mě průměrná romantická komedie s trochou duchařiny. Pro lepší účinek se na to jukněte večer, kdo by se ale rád vyspal tak spíše ve dne. Hororové to vůbec není, sem tam vykoukne nějaký ten duch, a trošku se leknete, nic víc. Pro mě byla asi nejděsivější ta scéna na jevišti. Dávám čtyři hvězdičky - tři za děj, čtvrtá patří hlavním hercům (hlavně Ye-jin Son).

• 11.9.2013  14:11

Film je to docela pěkný - podívejte se, pokud vás zajímá jak žití v takové džungli asi vypadá. Dnes jsem dočetla knihu a zanechala ve mě více než pouhý film. Kniha je psána poutavě a je hodně čtivá, je v ní popsáno celé její dětství. Věřím, že sama si prožila své. Není to vůbec jednoduché, být vychována v džungli, téměř od tří let, a pak v 17 letech odjet studovat do civilizované země, bez rodičů. Já si to nedovedu představit. Věřím ale, jak ona sama tvrdí, že prožila nádherné dětství - bez počítače, televize a různých vymožeností, které tu my, v západním světě máme k dispozici. Doporučuji shlédnout film, ale i přečíst knihu.

• 11.9.2013  14:00

Úžasný animovaný příběh o hlubokém přátelství, které přerostlo v lásku. Úchvatná animace a prostředí. A příjemná, pomalá hudba. Sedlo mi to, prostě čistých 5 :-)

• 11.9.2013  09:43

Ze začátku mě to moc nenadchlo, ale pak jsem se do děje vžila. Japonci jsou v tomto žánru mistři. Animace jim snad jde od ruky. Plyne to hezky a nenuceně, bavila jsem se. A ten konec filmu je moc povedený. Moc pěkný snímek o přátelství a o tom, co přináší cestování časem. Moc se mi to líbilo :-)

• 5.9.2013  20:48

Prostě nádhera. Tak krásná animace, až se mi tajil dech. A ten příběh.. chjo..! Trochu nostalgické, ale krásné, a smutné.. Příběh o nešťastné lásce která nebyla naplněna. A jako třešnička na dortu - úžasná písnička na konci..

• 1.9.2013  18:43
    Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál) (2011)

Příjemná oddechovka. Postavy vám v tomhle seriálu většinou sednou, což je plus. I když to nemá nějak extra silný příběh, líbilo se mi to. Je to prostě celkově vtipné. Jistě, najde se tu pár dílů, které mě nudily, zejména od toho 11. dílu se to vleče a v podstatě se nic neděje, ale pak zase zaberou, tak těch pár dílů jim odpustím..:-) Všichni tam byli skvělí, mě nejvíce zaujal předseda gangster Cha Bong Man, bomba chlápek, vždycky jsem se těšila na scénu s ním, protože jsem se nasmála :D Jeho postava tu je fakt suprová. A má to hezký konec a hudbu taky, tak není co řešit..:-) Podívejte se..:-)

• 28.8.2013  09:37

Mě se ten film líbil, ačkoliv se zezačátku tomu tak nebylo. Je dost zvláštní, ale přesto za shlédnutí stojí. Pozor, není to žádná oddechovka, je to snímek, kde je potřeba trochu zapřemýšlet.. Snímek o životě a příbězích každého z nich, kdo v tomto filmu vystupuje. Když se to tak vezme, každý člověk na tomto světě má svůj příběh. Jsou tu dobře vystihnuty emoce každého z nich, což se mi líbí. Hudba je moc pěkná. A to podupávání nohama mělo svoje kouzlo. Celkově pěkné, 4 :-)

• 27.8.2013  19:15

Upřímně, tento film mi moc neseděl.. Na Koreu se mi to zdálo až moc otevřené a od nich je to nezvyk. Film jako takový není špatný, rozhodně je lepší než kdejaká praštěná americká komedie. Spousta věcí mi v tomto filmu ale vadilo, a neskousla jsem je. Nemám ráda, když se hned začne mluvit o sexu, aniž by se ti dva znali. Ale chápu, že dnešní doba je taková.. Celkově mi to přišlo takové povrchní, bez citu. Proto 3 :-)

• 11.8.2013  13:08

Podle posterů jsem tento unikátní (nyní po shlédnutí) film dlouho odkládala. Jaká to chyba! Rozhodně podle posterů to neposuzujte. Je to opravdu velmi zajímavý, svým způsobem originálně romantický film. Chápu, že některým se nemusí líbit. Ono je to hodně o pochopení různých věcí a tady divák musí u tohoto filmu zapřemýšlet.. Pro mě naprostý skvost.

• 9.8.2013  09:22
    Siti hyunteo (TV seriál) (2011)

Čistých čtyři to není a dát tři se mi zdá málo. U mě je to něco mezi 3 a 4 hvězdami. Ten konec prostě nedomysleli. Děj není špatný, ale mohli ho zkrátit. Je to prostě zbytečně natahované a místy nudné. Ke konci jsem měla co dělat, abych to dokoukala. Herci to zahráli dobře, nejvíc mě přirostl k srdci prokurátor Kim Young Joo, ten byl pro mě jednička. Lee Min-Ho předváděl fakt bravurní bojové scény, ale do té role mi moc neseděl a s Park Min-Young tvořili spíše kamarádský vztah. A OST? Jo, pěkné. Takže pokud někdo rád seriály s touhou po pomstě, tohle je dobrá volba. Lepší průměr :-)

• 1.8.2013  19:14
    Xun yi cao (2000)

Film má kouzelné momenty, krásnou hudbu přesně spadající do děje, lehký humor a pohledné herce (Kaneshiro tam jako Anděl fakt vypadal). Je to prostě krásný, čistý romantický film s kapkou fantasy, po jehož shlédnutí se budete cítit dobře :-) Naprostá spokojenost..:-)

• 22.7.2013  20:02
    About Love (2005)

Pro mě je tohle dílko průměrné...Určitě je to pěkný film o lásce, ale mě to přišlo zdlouhavé a místy nudné. Myslela jsem si. že když to má tak vysoké hodnocení, tak se mi to bude moc líbit, ale tenhle film se mnou nepohnul..Znám mnohem lepší. . .

• 15.7.2013  14:24
    Keudeuli saneun sesang (TV seriál) (2008)

Vcelku fajn seriál, který přibližně ukazuje, jak se seriál natáčí a jaký je to frmol okolo. Úplně přesně to tak asi pravdivé není, přece jenom je to opět "seriál", ale aspoň trošku ukáže tu realitu okolo natáčení. Nicméně začátek tu byl hrozně zmatený, nadchlo mě to až u čtvrtého/pátého dílu. Jedna postava mi tam ale nesedla a tu hrála Song Hye-gyo, v tomto seriálu byla hrozně protivná a uřvaná..ve Full House měla lepší roli.. Jinak ale pěkné :-) Doporučuju ke zhlédnutí, mě se líbily hlavně scény okolo natáčení :-)

• 12.7.2013  21:10
    Wichool (2005)

Trochu zvláštní, melancholický, smutný a tichý film, který je doplněn pěknou hudbou. Mě se líbil, ale na takový film musíte mít tu správnou náladu a já ji dnes měla.. Jen ten konec mi nějak nesedl, přišel mi nedořešený..

• 6.7.2013  07:53
    Gugaui seo (TV seriál) (2013)

No, tohle je opravdu bomba..Docela by mě zajímalo, jak tohle natočili. Ani jeden díl mě nenudil, první dva díly jsou jak krásné a hodně mystické, tak jsou i smutné. Ty další díly taky, jen té mystiky je tam méně, na scénu přichází Choi Kang Chi a Dam Yeo Wol, dvojice, která nenudí, a nenudí ani další postavy které tam účinkují. Obvykle v polovině seriálu Korejcům dochází dech, ale tady tomu tak není. Najde se tu dost charismatických herců, což jsem ještě v žádném seriálu neviděla. Skvělá hudba, která padne do děje, kamery, efekty, kostýmy a prostředí v němž natáčeli. Muselo to natáčení být sakra náročné, a ikdyž se to snaží zamaskovat, přesto je na nich ta únava vidět. Klobouk dolů jak hercům, tak členům štábu. A k tomu konci..no, je poněkud zvláštní, ale tady se mi ten konec líbil a nevadil mi. Takže doporučuju, všemi deseti..:-)

• 27.6.2013  20:00
    Deokingtuheocheu (TV seriál) (2012)

No, musím říct, že jsem docela zklamaná. Některé scény byly opravdu přehnaně zlé. Dokoukala jsem to jen díky ústřední dvojici, která patří mezi mé oblíbené. Líbil se mi i vztah princezny a syna nejvyššího tajemníka. Jenže to co se tam událo, mě neuvěřitelně zklamalo, a už jsem měla dost. Dávám čtyři hvězdy pro jejich tvrdou práci a skvělé herecké výkony, do 6 epizody mě to bavilo, bylo to dle mého názoru živější. Následující epizody shrnu asi takto..za prvé: točí se to kolem Klubu M a Johna Mayera (což mě docela pak už lezlo na nervy), za druhé: té politiky je tam až moc, a za třetí: je to o vztahu mezi severem a jihem, který je tak komplikovaný. Hudba není špatná, ale znám od Korejců lepší..Je to dorama na které se už nepodívám. Líbilo se mi ale o něco víc než Korean Peninsula, která je s tímto seriálem v něčem podobná..

<< předchozí 1 2