fannah

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 25.7.2019  21:34

to finále je nejlepší..

• 20.7.2019  23:41
    Žraločí tornádo 4 (TV film) (2016)

No tak to mě mrdej. Ale nakonec se z toho zase všichni vysekaji 😁

• 14.4.2019  23:00

Tady je 5 hvězd opravdu málo.

• 14.4.2019  21:20
    Vodník (TV seriál) (2019)

Jeden z nejzajímavějších českých filmů / sérií posledních let.

• 3.4.2019  20:43
    Jan Palach (2018)

Až moc divné a hlavní hrdina ultra nesympatak.

• 3.4.2019  20:34
    Pohádkář (2014)

Tomuhle se musí dát odpad i když tam hraje Macháček. Ale ta Herzigová, to se nedá vydržet. Neskutečný. Dialogy. Neskutečný. Je mi na blití úplně.

• 22.3.2019  22:00

Bohužel. Ale Zapotocky se zase povedl :)

• 7.3.2019  23:47

Námitka... Důvody???

• 6.2.2019  08:13

Vskutku kvalitní film plný inteligentního humoru a zároveň zpracovávajici tak potřebné sociální téma. HA HA.

• 26.1.2019  22:05
    Kluci z hor (2018)

no hrozný. tolik dějových zvratů v závěrečných minutách se neodehrálo ani v Jára Cimrman, ležící spící... Nejsem tvůj otec, jsem tvůj syn. Tatínku.

• 12.1.2019  20:37
    Miluji tě modře (2017)

Obsazení tragédie a scénář předvídatelny na hodinu dopředu. Strašný. A hudba taky průšvih jak hrom.

• 1.1.2019  14:41
    La La Land (2016)

Mě to přišlo jako prebarvena slatanina. Pravda je že hlavní představitelé jsou extrémně nesympaticti.

• 25.12.2018  21:52
    Řachanda (2016)

Obsazení ujde.

• 24.12.2018  23:44
    Tři bratři (2014)

Jako, všechny komentáře srovnávajici staré pohádkové klasiky jsou úplně mimo. Když srovnat, tak srovnatelné. Vysíláno ve stejném čase jako Kouzelník žito, nebo Troskovy chujoviny. Tak se prosím proberte a přestaňte být megakriticti, a buďte rádi že někdo ještě umí natočit slušný film. A naprosto nechápu kdo se tu pohorsuje nad karkulkou, úplně vidím jak by všichni drzkovali nad starší holkou. Je to scenaristicky i obsazením i provedením bezvadně zvládnuté a chtěl bych vidět jak by kdo kdy zfilmoval pohádku o karkulce, která je na pár minut...

• 24.12.2018  20:15
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Ten borec a jeho přízvuk je pro mě ten největší odpad. Zbytek níže jmenovaných částí tohoto průšvihu, jako například písnička, ani nekomentuju. Na rozdíl od některých si rozhodně nemyslím že odpad je přehnaný. Myslím že toto je přesně ukázka filmu, který si ho bezesporu zaslouží.

• 2.11.2018  22:09

Moc dobrý.

• 2.11.2018  01:14

Prosím už dost. Vždyť to by takhle zahrál každý. Jsou tisíce herců a oni vyberou zrovna někoho takhle podobného. Těžba úspěchu filmu z euforie a nostalgie nejsilnějších ročníků, kterým takhle hudba něco říká. Nic víc.

• 28.10.2018  20:03
    Hovory s TGM (2018)

Dokonalé. Životní role obou. Budaře jsem vždy neměl rád ale toto jeho hraní bylo skvělé. Ve filmu opravdu není převratný děj, ale v podstatě i na ten dojde. Je to pozoruhodné dílo které by měli vidět všichni, kdo Masaryka chtějí opravdu znát.

• 28.10.2018  12:36
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Kritici ať se třeba udělají.

• 20.9.2018  00:00

To, že se jedná o jeden z nejvíce precenovanych filmu, je prostě fakt. To, že někteří jasaji, že se konečně dokopali k shlédnutí tohoto kultovního díla, nic to na tomto faktu nemění. Já tomu víc jak tři hvězdy nedám ani náhodou. Sice film evidentně předběhl svoji dobu a vizuálně se povedl, ale ať už všichni přestanou u moderních scifi filmů tvrdit, že z tohoto nudného díla bez smyslu, bez začátku či konce, bez zápletky a hrdinů, bez myšlenky a hlubšího významu, čerpá. To teda fakt ne.

• 2.9.2018  00:04

Snažit se vysvětlit problematiku války v BiH a ještě do toho zahrnout milostný příběh je trochu problém. Srbové jsou opravdu viníci, Srbové tuto válku vyvolali a všechny krutosti na civilním obyvatelstvu prováděli. Bohužel ve filmu byli vykresleni spíš jako leniví ruští vygumovaní ožralové, což bylo naprosto zbytečné a filmu to ubírá na důvěryhodnosti. Sarajevo v rozvalinách bez jediného civilisty i bez jediného UNPROFORáka je teda absolutně špatně. V Sarajevu bohužel celou tu dobu lidé žili, přežívali, čelili snajprování a minometným palbám, teroru, nedostatku všech životních potřeb a z tohoto filmu byli naprosto bezdůvodně vynecháni. Přitom příběh každého z nich je přinejmenším stejně strhující, jako příběh hlavních hrdinů tohoto filmu. Trochu mi to připomínalo románek hlavního SSáka a jeho židovské služky v Schindlerově seznamu, taková vedlejší záležitost na jinak strhujícím scénáři. Celý ten film je trochu jako taková vedlejší záležitost, jenže toho hlavního tam taky moc není.

• 14.11.2017  00:02
    Milada (2017)

Už i tady je to banda ubozaku kterým vadí úplně všechno. Že je to osobní rodinné sentimentální drama, že je to dabovane, atd. Nechápete už konečně, že Milada Horáková byla evidentně i člověk? Všichni tu jen melou ale ve finále MH znají jen ze záznamu monstrprocesu, nikdo není schopen představit si ji jako člověka. A když už vám to na stříbrném podnose přinesou filmaři, ještě drzkujete. Fakt je mi vás líto.

• 21.8.2017  23:21
    Dunkerk (2017)

Fakt nechápu většinu komentářů zde. Nejlepší válečný film všech dob to teda určitě nebyl, nejlepší hudba do filmu ani omylem a herci / casting šel naprosto mimo realitu. Možná ten film je perfektní co se týká zpracování, nápadu a režie, ale od těchto tvůrců člověk čeká víc a asi i něco jiného. No nevadí, aspoň si splnil dětský sen o natočení filmu s letadlem a válkou.

• 2.7.2017  22:38
    Obludárium (2017)

Silný festivalový zážitek. Mistrně zvládnutá kamera a herecké výkony. Není mnoho filmů, které jsou tak emočně silné, a ještě méně filmů, které se odváží zabývat tabuizovanými tématy či kritickým hodnocením amerických středoškolských archetypů.

• 21.6.2017  22:50
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Opravdu příšerné, vasut se svými kecy "pojďme mluvit vážně" a tisíce tupych keců. Příběhy konci vždy vypraskanim všech napoved na jedné otázce, debilní logicko-matematické otázky, trapné obkecavani soutěžících a finální výhra max 160. Fakt vrchol televizní zábavy.

• 28.4.2017  23:07

Místní nadšení nesdílím, tohle zpracování xmenum fakt nesedí. Jakože vůbec.

• 25.2.2017  13:43
    Kruhy (2017)

Po Scary Movie 3 jsem si pustil Kruh, a vůbec nic se nestalo, pořád stejně super horor. Ovšem v tomto pokračování se jakákoliv parodická scéna přímo nabízí, veškeré dialogy, nástupy Samary na scénu a prostřihy na vyděšené "hrdiny" jsou opravdu jako z parodie na horor. V kině jsme se opravdu notně nasmáli. Scény jako z reklamy na Dove, hlavní hrdina jako vytažený z porna, fakt drsná hrdinka atd. Film je navíc uvařený z vody několika různých filmů, které spolu kromě smrti nemají nic společného, samotný scénář je bez děje - "Hele tenhle kostel jsem viděla ve své vidině...". Najdete tu takové štěky, za které by se možná styděli i scénáristé ordinace.

• 15.1.2017  18:05
    jOBS (2013)

Nechápu proč to musel hrát zrovna tenhle, když cílová skupina diváků asi nejsou holky 13-17 let... Obrovská škoda.

• 11.1.2017  23:40
    Takhle si tu žijeme (TV pořad) (2016)

Po dílu s Ringo Čechem vidíme kam se to posunulo, ještě hlouběji do barrandovských žump.

• 7.1.2017  22:52
    Futurama (TV seriál) (1999)

"Myslete si číslo od 1 do 50 a já ho uhodnu. Je to... M? Ano, číslo které jsem si myslel je písmeno M." Dokonalý seriál s nekonečným množstvím absurdních scén a nápadů, aneb "co se do současnosti nebo Simpsonových nevešlo". Parádní.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26