Vánoce s tebou (2022)

Utrpení. Proboha, teď přemýšlím, kdy jsem tak zestárla, když koukám na Freddieho, kterej teda vypadá strašně. A ještě hůř hraje. Chemie vůbec žádná, dialogy úplně mimo, hudba bohužel také. Zapla jsem jen kvůli hlavní hrdince, kterou jsem milovala v Luciferovi..

Mistři drinků (2022) (pořad)

Pastva pro oči - ty barvy, waw. A zřejmě i pro chuťově buňky. Za mě top kousek Netflixu!

Feel the Beat (2020)

Šestiletá dcera byla nadšená, mně se to vlastně taky celkem líbilo - taková taneční klasika, kdy přesně víte, jakým směrem se bude dej vyvíjet a jak to celé dopadne. Nenadchne, neurazí

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál)

První díl byl super, pak to šlo ale postupně z kopce. Tolik hluchých míst ve mě evokovalo dojem, že někdo slíbil 6epizod, ale neměl do nich co vložit, tak natahoval a natahoval, až přetáhl. Předvídatelný děj tomu také nepřidá. Za mě ztráta času

Ztracené město (2022)

Když čekáte oddechovku, ale dostanete trochu víc. Několikrát jsem se upřímně zasmála, Radcliffe a Pitt byli topoví, Sandra je i ve svém věku stále koukatelná, za mě teda super obsazení. Děj je samozřejmě lehce čitelný, ale to je zřejmé již z upoutávky. Určitě příjemně strávený čas u tv.

Jurský svět: Křídový kemp - Série 5 (2022) (série)

Jako vážně? Láska dvou puberťaček v seriálu pro děti? Do čtvrté řady super seriál, dějově stále fajn, ale za tohle teda strhávám, nepatří to sem.. koukám s dětmi a nestačím se divit.. prostě moderní doba, zvykejme si! :/

Rakeťák (2022)

V rámci nějaké korektnosti tam musí dát černošku, ok. Ale že jí přidělí manželku? Pak je těhotná, to jako fakt? Tohle mám dětem v kině vysvětlovat jak?? Za tento přešlap musím dál hvězdu dolů, jinak to bylo perfektní.

Top Gun: Maverick (2022)

To byla nádherná podívaná. Šla jsem do kina s jistým očekáváním, vše se naplnilo a dokonce jsem dostala víc, než jsem chtěla. V kině pecka