zuzzz.man

okres Kroměříž

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 22.7.2019  15:16

Krasne vyusteni celeho pribehu. Dustojny konec, ve ktery jsme doufali (tedy alespon ja).

• 20.5.2019  08:40

Dala bych 4hvězdy (protože to bylo příliš uspěchané, ale to tady popisuje každý druhý), ale trochu mu vadí, že dostala epizoda takové hodnocení, takový odpad to zase není. Ve výsledku je každý tam, kde má být, jak by řekl Brann 😂😊🗡

• 7.3.2019  19:22

Z cele trilogie nejslabsi dil, ale stale dostatecne kvalitni

• 7.3.2019  19:17

Dojemne finale.

• 19.2.2019  10:03

Myšlenky (vznik královny a REX) super, zpracování také, odhalivali nám to pěkně postupně. Bylo tam trochu méně těch hlášek než v jedničce, ta je opravdu bezkonkurenční, ale i tak dvojka pobavila děti i jejich dospělé doprovody (nejlepší hláška určitě "Lincoln a lístky do divadla").

• 13.1.2019  08:29

Moje děti ji milují a mně paradoxně (jako u spousty jiných pohádek) ani nevadí, když to slyším/vidím po čtyřicáté. Má to perfektní myšlenku prohození světa lidí a zvířat (dinosaurů), spousty zajímavých dialogů, pár opravdu povedených scén a celkově je to takové mile roztomilé, ne však přeslazené. Hvězdu navíc si zaslouží i český dabing, ten se povedl ;)

• 3.1.2019  22:33

Spousta nesmyslů, pro normálního dospělého člověka v podstatě nekoukatelné. Ale nezapomeňme, že tohle je film pro teenagery, ne pro náročného diváka. Takže musím vzít v potaz nadšení své neteře a úsměv na své tváři po většinu filmu. Nenadchne, neurazí, myšlenka zajímavá, zpracování průměrné, ale jsou tam sympatické hlavní postavy, které by v budoucnu mohly vytvořit něco zajímavého, nic nebylo na sílu, šlo to pěkně přirozeně. Asi jsem chtěla dát jen 3 hvězdy, ale ve výsledku dobrá oddechovka a tu neteř jsem už zmínila, takže 4.

• 2.12.2018  07:23

Výborné! Obsazení rolí mi vzhledem k přečtené až tak nesedělo, přeci jen měl být Cormoran trochu větší (a o malinko odpudivější) pupkáč a morous, ale ve výsledku mi to vynahradil fakt, že mi byl opravdu sympatický a k Robin, která byla mimochodem úžasná, by se mi víc hodil ten filmový Strike než ten knižní. Dějově se tam samozřejmě něco trochu odklánělo, ale ono by to ani nešlo zfilmovat dokonale dle knihy, to by tam bylo samé mluvení a myšlenkové pochody a mělo by to tak třikrát delší stopáž. Myslím, že se s perfektní knihou poprali opravdu dobře. Byt Luly i Lulu samotnou jsme si představovala přesně takhle, snad mě jen trochu mrzí, že nerozvedli více to všechno kolem strýčka Tonyho. Ale to jsou opravdu jen drobnosti a byla bych velký hnidopich, kdybych nedala 5* !!

• 25.11.2018  22:07
    Salt (2010)

Tak zrovna Angeline tuto roli prostě nevěřím - rachiticka květinka, co za jízdy skáče z kamionu na kamión a poradí si s xy ozbrojenými specialisty.. hmmmm, jiná herečka by byla lepší. A že ten děj je nesmyslně zmatlaný, to už raději nerozebírám. Jediný světlý okamžik je tajná identita vy víte koho, ale víc než hvězdy si nezaslouží.

• 19.11.2018  20:17

Tak tohle uz zdaleka nemelo takovy grady jajo jednicka.. toto byla klasicka rodinna komedie, kdy matky rozhodne nebyly tak na tahu jako v jednicce. Snad s vyjimkou Susan Sarandon, ta je skvela snad uplne vsude!

• 21.9.2018  13:14
    Zabijáci (2014)

Ne tak dobry jako první díl a rozhodně ne tak dobrý jako kniha. Na 4 to ale je :)

• 10.8.2018  15:58

Waw.. moje malé děti (1,5r a 3r) koukají na Krtka a najednou slyším vzdechy - zadívám se a z dírky paní zaječice se kutálejí zajíčci. To jsem netušila, že musím zkouknout nevhodný obsah i v Krtečkovi.. O pár minut později můj tříletý syn ječí a tahá "ze zadku" plyšáka. Hm, tento díl neměl moc výchovný efekt..

• 17.6.2018  20:06
    Vodní svět (1995)

Srdcovka :)

• 21.4.2018  23:03

Jedna z těch hezčích :)

• 21.4.2018  23:02

V kině dobrý, ale doma bych to asi po dvaceti minutách stopla. Taková slabší Godzilla s lepšími efekty. Šla jsem do kina s tím, že přesně tohle očekávám, byť jsem ani neviděla trailer, úvodní plakát mi v podstatě všechno prozradil stejně dobře. Chválím vtipné chvilky s opičkou, naopak přehnané scény, ve kterých se The Rock v podstatě vylíže z hrobu, mi celkový dojem trochu kazí. Jinak bych to viděla na takových 70%

• 14.4.2018  21:29

Waw...

• 1.4.2018  22:41
    Mělčiny (2016)

Poslední věta před smrtí: "Néé, tady žádní žraloci nejsou!!" Blake mám ráda, tak nějak si myslím, že je to celkem slušná herečka. V reálu by její postava byla už 4x mrtvá, ale scénáristé to chtěli jinak, což mi nevadí. Scény s rackem by si mohli odustit, s ním totiž měla hlavní hrdinka udělat něco úplně jiného. Za ten konec (haha, za minutu dvanáct, jak jinak) hvězdu dolů, ale jinak vše fungovalo, celkově jsem spokojená, děj mě okamžitě vtáhl, i hudební podbarvení bylo perfekt.

• 21.3.2018  15:47
    Godzilla (2014)

Tak v prvé řadě bych filmu dala jiný název než Godzilla, poněvadž ona nebyla základním pilířem filmu. Ona jen napravila, co lidé po**ali. To je ale jen jedna z mála výtek. Celkově to byl film, který připomíná spíše béčkové sci-fi, už ta myšlenka byla hodně špatná. Některé scény (např. ta ve vlaku s cizím chlapcem) bych rovnou smázla, jiné alespoň zkrátila. Ocenit nemůžu ani vizuální efekty.. Jediné, co mě u filmu drželo, byly herecké výkony. Ale to je málo. Nicméně určitě si film najde i své milovníky, jen mezi nimi prostě nejsem.

• 4.3.2018  22:31
    Con Air (1997)

Vše už bylo řečeno.

• 17.2.2018  15:09
    Sněhulák (2017)

Bohuzel musim rict, ze ukazka je mnohem lepsi nez cely film. Po prectene knizce jsem prirozene na film hrozne tesila. Ale charaktery ruznych postav sly totalne do kytek.. kdybych byla nepolibena knihou, s filmem bych byla nejspise spokojena, proto ty 3 hvezdy, nemuzu totiz hodnotit jen jako srovnani s knihou. Napeti bylo, film me vtahnul do deje, jen nedokazali dotahnout finale - vysvetleni vrahova umyslu, jeho nemoc(!) - posledni 2 pokusy o vrazdu by totiz vyznely uplne jinak.. :-/

• 9.1.2018  22:59
    Velká hra (2017)

Asi nejde jinak. Nedokážu si představit, že bych (byť jen na 3min) odběhla na toaletu, prostě sedíte v kině, koukáte na fakt sympatickou Jessicu, o jejích outfitech nemluvě, hltáte každé její slovo a nedokážete odtrhnout oči ani uši. Perfektně zpracováno. Člověk protáčí panenky, když zjistí stopáž filmu - ono by to bylo asi třikrát delší, kdyby nebyl celý film komentovaný, tam nebylo žádné hluché místo, jinak to natočit nešlo, aby to bylo koukatelné. To ale není výtka, jen objasnění něčeho neobvyklého. A ostatní aktéři filmu? Vy jste si nějakých všimli? Ať žije pokerová princezna!!

• 26.12.2017  21:49

Jak jinak než 100%. Perfektní zpracování. Netajím se tím, že Hobit (i Hobití filmová trilogie) je mnohonásobně lepší než LOTR, což je také logické, když vezmete v potaz, za jakých okolností byla jednotlivá díla napsána (lotr pod nátlakem okolí). Na Hobitovi se mi líbí, že se neskáče z místa na místo jako v Pánovi prstenů, kdy se všichni rozdělili, a děj je plynulý, člověk se v něm neztratí. Mimochodem - hudba sedí jak zadek na hrnec!! 🙂🙂

• 18.12.2017  15:55

Emilia Clark byla opravdu úžasná. Když udělala první 2 grimasy, ťukala jsem si na čelo. Při třetí už jsem ji bezmezně obdivovala. Je to fakt úžasná herečka - zahrát někoho takového jako Louise opravdu nebylo jednoduché. Sam Claflin byl prostě... No o něm ten film nebyl, ač to tak vypadá.. Spoiler: Kdyby to dopadlo jinak (tak, jak bych chtěla já), tak by o to nikdo ani nezavadil a mělo by to tak 50%... Bohužel pro mě.

• 21.10.2017  23:08

Taková bezstarostná matematicko fyzikální pohádka. Jsem opravdu nadšená. Herecké výkony třech protagonistek super, strnulá Kirsten Dunst už to asi ani jinak neumí, ale zde jí odpouštíme, protože její role je jí ušitá na míru. Kevin Costner umí, to taky víme. A Jim Parsons - ten byl asi jediná šmouha na kráse, ale on za to nemůže, prostě je to Sheldon a je zaškatulkovaný až běda, z toho se téžko někdy dostane, spíš asi vůbec.. Neseděl mi tam, to byla role pro někoho jiného. To ale nic nemění na tom, že to byl pro mě po dlouhé době opravdu perfektní snímek. 10/10

• 8.9.2017  22:20
    Proroctví (2009)

Úžasná myšlenka, perfektně vymyšlené, ALE!!!!! Proč vždycky všechno zprasí mimozemšťanama??? (Napadá mě v této souvislosti i poslední Indiana Jones) Fakt to bylo dokonalé, i ten konec, že je to prostě pro všechny konec. Ale emzáci sebrali filmu 2 hvězdy, bohužel...

• 11.8.2017  13:52

Zajímavý příběh, pár slušných hlášek, úžasná hudba!!

• 3.8.2017  21:01
    Pád (2016)

Dobrá myšlenka, špatné zpracování (haha, to jsme fakt nečekali, že je ***). Skvělá hudba, jako fakt, příjemná hlavní hrdinka (je to taková sebevědomější a hezčí bella z upírů), tím to ale končí. Chtěla jsem dát 3 hvězdy, ale konec to zazdil na 2..

• 3.8.2017  20:38

Tak to bylo hodně slabý... Bohužel hláškami tento film nenadchne, a tak se vlastně jedná o obyčejnou pohádku pro kluky, dospělí de těžko zasmějí umělým rádoby vtípkům. Na klasiku (lego movie) to nemá ani z rychlíku, to je jiná liga..

• 28.7.2017  22:43
    Pasažéři (2016)

Čekala jsem trochu jiný konec.. a právě proto mě to tak dostalo. Když hrají v celém filmu 4 lidé, musí být úžasní, jinak jde film do kytek. 3 ze 4 byli výjimeční. J.Lawrence opět potvrzuje, že je skvělou herečkou, která se okamžitě vymanila ze zaškatulkování (HG). K samotnému ději nemám co říct, myšlenka super, zpracování taky, kapitán tam trochu spamoval, ale chápu, že od něj potřebovali "tajnou přísadu" 😁

• 9.5.2017  13:29

Knihu jsem zatím nečetla (ale chystám se na to, mám ji už doma), přesto musím říct, že ve srovnání s HP je příběh sice zrochu slabší, ale zase filmové zpracování o to úžasnější!! Herecké výkony neznámých budoucích hvězdiček potěšily (v HP herci postupně dozrávali a o herectví se dalo mluvit až kolem šestého dílu). Těším se na pokračování i na knihu.

<< předchozí 1 2