Olafsson

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 25.6.2020  15:13
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Videl jsem pet dilu, je to vyborne natocene a jako divak jsem to vyslovene hltal. Ani chvilku se nenudite. Pan Kajinek je, prestoze ma bohatou kriminalni minulost, velky sympatak. Na zaklade vlastniho samostudia pripadu si nemyslim, ze je pachatelem najemnych vrazd, za ktere si odsedel 22 let. V celem pripadu to zatracene hodne smrdi.

• 21.6.2020  14:16
    Sviňa (2020)

Celou dobu sledování mi z toho bylo na blití. Viděl jsem sice jinačí filmový drsnárny, ale tady mě naprosto sejmulo uvědomění, že takhle to přesně funguje, nejen na Slovensku, ale i v Cesku... Zumpa, žumpa, žumpa, a nejhorší lidský povl - to nám všem vždy v této "demokratické" frašce vládlo a vládne...

• 15.6.2020  22:32
    Avengement (2019)

Kurna tahle role Adkinsovi sedla jak prdel na hrnec. Tihle drsnaci ala Boyka mu proste jdou.

• 13.6.2020  12:55

Dnes jsem to videl po dvaceti letech. Tehdy jsme to s klukama hrozne zrali a bavilo nas to. :D Je to tezka sracka, ale stejne jsem se obcas smal i dnes, nektery ty stupidni vtipy proste pobavi i tak. Takze tri hvezdy.

• 18.5.2020  18:37
    31 (2016)

Tuhle sračku jsem po půl hodině vypnul a vymazal. Katastrofa.

• 18.5.2020  10:26

Klasická čs. komedie ze 70. let, jedna z těch, ke kterým se rád opakovaně vracím.

• 10.5.2020  21:59

Neskutečně dobré, ba vynikající, návykové. Viděl jsem celou sérii už třikrát a vím, že se k ní vrátím. Slováci jsou na míle před námi, co se týče kvality takových pořadů. A hlas Tomáše Maštalíra je fenomenální.

• 10.5.2020  19:25

Béčkové slasher horrory mám rád, ale tohle byla tak tupoučká nesympatická debilita, že jsem to vypnul před koncem. Anebo jsem prostě měl jen špatnou náladu...? :)

• 29.4.2020  19:50

Velmi legrační triky a krásné ženy, zajímavá kombinace.

• 21.4.2020  13:48
    Tajemné zlo (1987)

Na dobu vzniku hodně dobrej sci-fi horor. Bavilo mě to od začátku do konce.

• 20.4.2020  22:16
    Zodiac (2007)

Mega dobrý! Mám za to, že toho Zodiaca na konci prostě měli...

• 19.4.2020  14:46
    Zbraň (1990)

Posledních 20 minut už mě to nebavilo a čekal jsem kdy už to konečně dojde do finále. Tudíž podle mýho názoru je stopáž zbytečně přetažená. Je to temný a halucinogenní, zvádl jsem to dokoukat asi jen kvůli tý pěkný zrzce. Plus za gore a nápad.

• 19.4.2020  12:27

Parádní béčko, posledních 20 minut je kulervoucích a triky na tu dobu a druh filmu skvělý. Nemůžu se zbavit pocitu, že takoví učitelé by bli potřeba v dnešních školách taky..

• 18.4.2020  23:03

Kvalitni old school horor s nadhernou hlavni hrdinkou.

• 18.4.2020  22:53
    Zvíře (1977)

Spolecne s Muzem z Aapulca nejlepsi Belmondova komedie.

• 18.4.2020  22:51

Pro me spolecne se Zviretem nejlepsi Belmondova komedie. Videno nescetnekrat, nikdy se neomrzi.

• 10.4.2020  23:44

Nejlepší komentáře: BitlDJus a CptPeroxid.

• 9.4.2020  22:17
    Helena a její chlapci (TV seriál) (1992)

Kultovka devadesátek, kdo nezažil nepochopí. Já to tehdy jako teenager hltal. :)

• 6.4.2020  22:20

Slabší než první díl, ale pořád dobrý, Leslie byl prostě v těhle rolích super.

• 5.4.2020  09:05

Neskutečná ujeťárna, něco takového vymyslí jen Japonci. Ale bavilo mě to. Sledováno ve verzi s originálním japonským zněním a anglickými titulky.

• 4.4.2020  22:50

Dnes uz kultovni zalezitost. Na rozdil od mnoha jinych recenzentu si myslim, ze dvojka je o dost lepsi nez jednicka.

• 4.4.2020  16:51
    Fair Play (2014)

Výborný film, který mě jako celoživotního sportovce, a to aktivního i pasivního, s největší láskou mj. i k atletice, vzal za srdce. Líbila se mi Judit Bardos v hlavní roli, ohromně jsem jí fandil. Chvílemi mě film opravdu dojmul. Zasloužené čtyři hvězdy.

• 3.4.2020  14:06
    Bulšit (2001)

Je to blbost plná krásných holek, momentů k zasmání je poskrovnu.

• 31.3.2020  10:11

Jelikož miluju šedesátkový filmy a tenhle film velmi věrně simuluje atmosféru šedesátkových kýčovitých filmů, a to jak výpravou, stylem, děljem, hereckými výkony, tak jsem si to užil velmi. Samantha Robinson se pro takovou roli narodila.

• 30.3.2020  23:51

No ty vole, na to ze ceskou filmovou tvorbu poslednich 15ti let povazjuu v podstate za zumpu nehodnou pozornosti, tenhle pocin me vic nez prijemne prekvapil. Zaslouzene ctyri hvezdy. Tata byl dva roky na vojne prave v pulce 70. let, o trochu vic jsem pochopil, jaka pakarna to musela bejt a jeste vic jsem zacal chapat, cim si musel v ty dobe (nejen na vojne) projit..

• 29.3.2020  14:31
    Na západní frontě klid (TV film) (1979)

Tam kde film ztrácí v gore a akci, tam zase nabírá na silném příběhu, sympatických postavách a kvalitním hereckém obsazení. S tak výbornou literární předlohu to snad ani nešlo zkonit.

• 28.3.2020  23:39
    Lukas (2018)

Překvapivě kvalitní Vandammovka, vypadá to že Žánklód na stará kolena chytl druhý dech.

• 28.3.2020  20:34

Jednoznacne nejlepsi fantazy film meho detstvi a vpravde nadcasovy a legendarni pocin. Vynikajici vyprava, scenar, herecke obsazeni a fenomenalni hudba. Rad jsem se na film podival poprve po dlouhych letech znovu, tentokrat v puvodnim anglickem zneni.

• 27.3.2020  17:38
    Párty Hárd (2019)

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště..

• 27.3.2020  17:34
    Jehovova pomsta (amatérský film) (2010)

Tak tohle bylo drsný. :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26