Olafsson

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 21.6.2020  14:16
    Sviňa (2020)

Celou dobu sledování mi z toho bylo na blití. Viděl jsem sice jinačí filmový drsnárny, ale tady mě naprosto sejmulo uvědomění, že takhle to přesně funguje, nejen na Slovensku, ale i v Cesku... Zumpa, žumpa, žumpa, a nejhorší lidský povl - to nám všem vždy v této "demokratické" frašce vládlo a vládne...

• 1.3.2020  12:32
    1917 (2019)

Čtyři hvězdy především za mistrovskou práci s kamerou, která vás naprosto vtáhne do děje a evokuje pocit, že jste celou dobu přímo na místě společně s hrdiny filmu, za skvělé kulisy, výpravu a obecně vizuál, a taky za dobrou hudbu vkusně podkreslující to, co se děje na plátně.

• 15.6.2020  22:32
    Avengement (2019)

Kurna tahle role Adkinsovi sedla jak prdel na hrnec. Tihle drsnaci ala Boyka mu proste jdou.

• 1.5.2019  16:08

Kdyby to bylo tak o hodinu a pul kratsi, nabity akci bez zbytecnejch slintu tak dam 4,5. Takhle, kdy skoro pulku filmu zabiraj ubreceny, radoby moudry dialogy, plny milionkrat omilanych prazdnych sentimentalnich klise, a dlouhy zabery na idioty, kteri se snazi tvarit tragicky a vazne, to na vic nez prumer nedosahne. Priserne jsem se nudil a behem tech mnoha radoby hlubokejch rozhovoru, jejich scenar psal idiot bez invence, jsem mel chut utect z kina... Zbytecne dlouhy, a zbytecne uslintane ubreceny.

• 28.11.2019  20:07
    Dětská hra (2019)

Kurva no tohle je neštěstí, všechno špatně.. Zůstaňte u originálu, tahle naprosto zbytečná, ubohá a trapná sračka mu v žádném ohledu nesahá ani po kotníky. Skvělý komentář od raimi.

• 15.4.2019  07:45
    Hellboy (2019)

Je to priserne roztekany, skace to od jednoho k druhymu, jedna zapletka se vrsi na druhou, cely je to nekoherentni a pusobi to krecovite a jako sity horkou jehlou. Samotnej Hellboy je nesympatickej jak vzhledem (priserna maska), tak povahou a chovanim (tatam je jasnej nadhled a suverenni hlaskovani Rona Pearlmana z puvodnich filmu). Co bylo pekny byla trikova stranka (kdyz se H. promenil na konci a taky ti ruzni demoni kteru masakrovali vsemi moznymi kreativnimi zpusoby lidstvo), ale to je zoufale malo.

• 2.6.2019  11:02
    John Wick 3 (2019)

Třetí díl je, hlavně v druhé polovině, už trochu dýchavičným potomkem vynikající jedničky a skvělé dvojky. Rozjezd je skvělej, akční scény nadupané a choreograficky výborně zmáklé, ale měl jsem pocit že celkově už se jedná o víceméně nastavovanou kaši. Už stačí prosím, čtvrtý díl už doufám ne. Přesto vše stejně 4 hvězdy, film je pořád ještě jasný nadprůměr.

• 6.2.2020  23:38

Pán je sympaťák.

• 21.2.2020  23:20
    Parazit (2019)

Teda to byla jízda od začátku do konce, nemám co vytknout. Mix černé komedie, dramatu a sociální sondy, který mi chvílemi připomínal svou atmosférou skandinávské Hodejeggerne.

• 27.3.2020  17:38
    Párty Hárd (2019)

Kurňa to je tak krásně lidový a zároveň tak moc přestřelený a ujetý, že si člověk u toho zároveň lebedí a cejtí se v tom jak doma a zároveň si říká "do prdele to je hnus, jak něco takovýho může někoho napadnout dát do filmu". Tak jako tak, já se u toho upřímně nasmál jak u málokterýho českýho filmovýho počinu posledních 25 let. Jsem zvědavej co z péra Řezníka vypadne příště..

• 5.10.2019  22:23

Vrcholem série je pro mě čtyřka, ale i tady se Sly, na to že je to už dědek, předved v kvalitním zakončení celé série. Díky TRT z něj pořád ještě stříká tesťák, akce je brutální a nemislosrdná, děj přímočarý a jednoduchý. Připomínka akčňáků z 80. a 90. let.

• 26.8.2019  10:57
    Slunovrat (2019)

Neskutecnej mindfuck.

• 10.11.2019  17:19

Prachsprosta vykradacka predchozich dilu, slatanina, sestkrat nastavovana kase. Dej o hovne, nuda. Hlavni hrdinky lesboidni feministky. Film zamerne zanedbava muzsky element, hollywoodsky neomarxisticky Jude si opet mne ruce, dalsi davka neoliberalniho jedu do zil nicnetusicich mainstream goju. Par kvalitnich momentu a aspektu filmu - kratka scena s digitalne upravenym Arniem na zacatku filmu, skvele triky a kvalitne zvladnute akcni sceny, postava stareho T-101 ktery hlaskuje ostosest s riznou suchosti, za kterou by se nemuselo stydet ani Bondovo Martini. Dobry komentar: Asia_Power, AllShallFall

• 12.10.2019  22:59

Dobrý triky a nějaký lekačky, jinak podprůměrná uslintaná slátanina pro děti, místy totální nuda. McAvoy je tady totálně na pěst.

• 9.6.2019  20:01

Co si budem povídat, časy nadupanejch X-menů s Wolverinem a spol. jsou pryč. Teď je tady banda kinderáků a extrémně nesympatickej McAvoy... Bavila mě Sansa a její albín kolegyně s mančaftem mimozemšťanů, zbytek herců stál za hovno, děj stál za hovno, akční scény se Sansou v pohodě. Na víc než tři hvězdy to není. Další X-meny prosím už ne. Zajímavý komentář: kinderman.

• 25.12.2019  13:24
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

První season mám za sebou, takže pár postřehů. Knihy jsme nečetl, zato jsem fantický fanda hry Witcher 3, která je podle mého názoru mistrovským a neopakovateným počinem. K seriálu: Cavill se role Geralta zhostil poctivě a odvándí slušný výkon, hlas se mu povedl, suché hlášky taky, akce je dobrá. Proti obsazení Ciri nic nemám. A teď začíná tragédie, proč je v roli Yennefer napůl Indka která vypadá na 18? Proč je casting plný negrů a kříženců? Pokud se nemýlím příbeh vychází z mytologie centrální Evropy a je reáliemi zasazen někam do středověku! Tohle je fakt na poblití, ale od Netflixu jsem samořejmě nic nečekal, současná Amerika je kulturně marxisitcká žumpa se vším co k tomu patří. Hře tohle samořejmě nesahá ani po kotníky, ale což, běžný US konzument to zhltne i s obalem. Středoevropan na mnoha místech pravidelně pláče... Můžem se jen domýšlet jak by to dopadlo, kdyby se do toho pustili Poláci sami, bez zkurvené americké politické korektnosti...

• 8.3.2020  13:58

FIlm má hodně vtipných momentů a odsejpá v řízném tempu, ale jelikož se mi bytostně hnusí ten chcípáckej beta soy boy v hlavní roli tak na víc než průměr u mě nedosáhne.

• 28.10.2019  17:06
    Annihilation (2018)

Námět s neskutečně dobrym potenciálem byl neuvěřitelně dojebán debilním scénářem a otřesnym castingem. Hlavní "hrdinky" ve složení přestárlá zakyslá pizda, prkenná židovka, jedna tlustá barevná lesba a jedna barevná suicide girl, všechny samozřejmě s doktorátem a fyzickou a duševní výbavou, s kterou by nepřežily ani víkend na škole v přírodě, natož vojenskou misi v neznámym nebezpečnym prostředí, to je vskutku progresivní kulturně marxistická squadra jak má být, třídní rasové a gender kvóty byly naplněny, a o to tu hlavně a především běží. První hodina filmu naprostá nuda, celou dobu jsem si přál ať už ta banda otravnejch nekompetentních hysterek zdechne. Když už konečně postupně zdechly, až na slizkou a prkennou Portman, tak se na malou chvíli objevily grafický orgie a dokonce i zárodek něčeho zajímavýho na čem by se dalo stavět. Naneštěstí to by konec filmu.

• 25.12.2018  12:12
    Aquaman (2018)

Vizuálně neuvěřitelně promakaná filmová lahůdka, na kterou však druhý den poté úplně zapomenete. Tzn. zbytek nijak nevybočuje z průměru, který do světa chrlí Jewwoodská stoka.

• 29.4.2018  09:49

Velmi slušná zábava, odsejpá to, akce je mraky, střih celkem v pohodě. Trapně nudných chvil bylo za celý film jen pár a dalo se to přežít. Překvapivé finále, konec otevřený, jsem zvědav co bude dál. Většina humorných hlášek je skutečně humorných. Jediná skutečně trapná postava kterou jsem nenáviděl a styděl se za ní je ten blbeček kterýho hraje Chris Pratt.

• 25.5.2018  07:41
    Darc (2018)

Průměr. Na nářezy typu John Wick to ani náhodou nemá, nulovej příběh, hlavní hrdina je topornej a ničim mě nezaujal, zbytek postav taky průměr. Bojový scény poměrně dobrý až na to že střih občas znemožňuje pořádně sledovat co se vlastně děje. Nevim co je to dnes za zvyk střihat bojovky tak, že půlka záběrů pohybů je utnutá dřív než se ten pohyb ukončí.

• 13.9.2018  10:42
    Deadpool 2 (2018)

Neskutečná sračka, neni to vtipný ani napínavý. MIx nejhorších rádoby cool and funny hollywoodskejch splašků. Předstírá že si ze sebe dělá sranda ale přitom do diváků hustí pod i nadprahově typickou multikulti SJW propagandu. Jedinej drsnej Josh Brolin je opravdu dobrej, ostatně jako vždycky, ale stejně jsem na něj nasranej že hraje v takový sračce. Ta jedna hvězda je za něj. Dobrej komentář - Zeck.

• 2.11.2018  22:54
    Equalizer 2 (2018)

Druhej nálev z toho samýho čaje. Streja Superman opět všechny vyřídí a vše dobře dopadne, jen ten příběh, postavy a akce už nejsou zdaleka tak dobrý jako v jedničce...

• 2.2.2019  11:05
    Future World (2018)

Nezáživná sračka s nesympatickým hlavním arabonegroidním hrdinou (jehož matka je Číňanka, makes sense!) s charismatem hadru na nádobí. Navíc Mill(fk)a Jovovich tady působí trapně a nepřesvědčivě. Nuda nuda nuda. Jediný co mě drželo při sledování byla šťavnatá a nádherná S(Š)uki Vodnídům v roli androidky. Na začátku nám jí ukázali jak jí panbů stvořil, ale jen zezadu, a já celej film jak to nadržený zvíře čekal na podobnej frontal. No a když si to na konci začala rozdávat s dalším šťavnatym, tentokrát židovskym, vydáním ženského pohlaví, moje touhy měly být naplněny.... Bohužel nakonec nebyly, střih a ouha najednou jsme u postkoitální konverzační romance. No, už na začátku jsem říkal že ten film je sračka...

• 24.10.2018  23:07
    Halloween (2018)

Nudná sračka u který jsem usínal a v duchu si blahopřál, že jsem měl lístek grátis. Jestli jsem nazval Zombieho verze kusem hovna ve srovnání s původním Halloweenem tak tady se jedná tuplovaný hovno a Zombieho 2007 verze u mě povyšuje na kvalitní dílo. Stupidní scénář, hloupý postavy, navíc extrémně nesympatický - u všech jsem si přál jejich brzkou krutou smrt - nemastnej neslanej zabiják MM (kurňa kde je to dvoumetrový ramenatý vlasatý hovado ze Zombieho verze ze kterýho šel skutečnej strach?) kterej vypadá jak zbloudilej instalatér, nuda, nuda, nuda. Jamie se snaží hrát ale působí směšně, zbytek ansámblu jsou buď hysterická hovádka nebo dementi jednající nejspíš pod vlivem sedativ. Chybí nahota, vraždy jsou unylý. Na konci jsem byl rád že to skončilo a nasranej šel domů. Jo a ještě k příšernýmu castingu postav: Koho napadlo obsadit do role psychiatra chlápka s vzezřením, jménem a přízvukem ilegálního imigranta z Blízkýho východu? To že jsem v metru nastoupil špatnym směrem a jel na Háje místo na Kačák přičítám taky tomuhle veledílu, který si tim definitivně podepsalo ortel "odpad".

• 24.2.2018  21:55
    Hellraiser: Judgment (2018)

Céčková imitace sadomasochistickýho porna, kde herci, jejich výkony, výprava a děj zhruba tak odpovídaj tomu co byste od porna čekali... Jen to šukání tam chybí.. Neskutečnej odpad, nechápu jak tohle mohl někdo natočit.. Hellraiser frančízu už by měli nechat na pokoji, bude to jen horší a horší...

• 4.11.2018  13:51

No, a třetí počin to neni špatný, ale na víc než průměr tohle nedosáhne, několik scén mě opravdu od srdce rozesmálo, ale měl jsem pocit že to prostě je už přeci jen několikrát nastavovaná kaše. Moje oblíbená O. Kurylenko potěšila.

• 28.3.2020  23:39
    Lukas (2018)

Překvapivě kvalitní Vandammovka, vypadá to že Žánklód na stará kolena chytl druhý dech.

• 26.10.2019  13:20
    Luz (2018)

Naprosto jsem netusil o co jde, film ma ale super mysteriozni atmosferu a zajimave herecke obsazeni.

• 9.2.2019  19:59

Halucinace totální. Prvních 75 minut naprostá nuda, dělal jsem u toho jiný věci a čekal až se něco začne dít, dalších 45 minut už je lepších. Cage je výbornej. Nevim vo čem to bylo, v něčem mi to připomnělo ty nejlepší Lynchovo kousky. Super oldschool splatter triky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26