Olafsson

Olafsson

okres Praha

4 body

• 12.10.2019  22:59

Dobrý triky a nějaký lekačky, jinak podprůměrná uslintaná slátanina pro děti, místy totální nuda. McAvoy je tady totálně na pěst.

• 5.10.2019  22:23

Vrcholem série je pro mě čtyřka, ale i tady se Sly, na to že je to už dědek, předved v kvalitním zakončení celé série. Díky TRT z něj pořád ještě stříká tesťák, akce je brutální a nemislosrdná, děj přímočarý a jednoduchý. Připomínka akčňáků z 80. a 90. let.

• 29.9.2019  11:27

Je to vlastně totální blbost, ale já se uz toho dobře pobavil, líbila se mi rozmanitost porstav, provázanost jejich bizarních životních příběhů a surreálnost, kterou je celej film tak nějak prodchnutej. Čekal jsem mnohem méně.

• 1.9.2019  16:49

Safra, hodně dlouho mi trvalo než jsem té hlavní hysterce začal věřit. Do té doby to pro mě byla jen psycho-paranoidní neukojená piča s bohatou fantazií... Skvělý film.

• 26.8.2019  10:57
    Slunovrat (2019)

Neskutecnej mindfuck.

• 28.7.2019  11:18
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Celý seriál stojí na Jonu Bernthalovi, který je fenomenální, naprosto uvěřitelný, až do morku kostí. On toho drsňáka nehraje, on jím je. Já jako chlap jsem při sledování prožíval doslova duševní orgie.

• 9.6.2019  20:01

Co si budem povídat, časy nadupanejch X-menů s Wolverinem a spol. jsou pryč. Teď je tady banda kinderáků a extrémně nesympatickej McAvoy... Bavila mě Sansa a její albín kolegyně s mančaftem mimozemšťanů, zbytek herců stál za hovno, děj stál za hovno, akční scény se Sansou v pohodě. Na víc než tři hvězdy to není. Další X-meny prosím už ne. Zajímavý komentář: kinderman.

• 2.6.2019  11:02
    John Wick 3 (2019)

Třetí díl je, hlavně v druhé polovině, už trochu dýchavičným potomkem vynikající jedničky a skvělé dvojky. Rozjezd je skvělej, akční scény nadupané a choreograficky výborně zmáklé, ale měl jsem pocit že celkově už se jedná o víceméně nastavovanou kaši. Už stačí prosím, čtvrtý díl už doufám ne. Přesto vše stejně 4 hvězdy, film je pořád ještě jasný nadprůměr.

• 5.5.2019  18:53
    Šílenství (1994)

Tohle je povedený kousek se skvělým Neillem v hlavní roli. Parádní praktický efekty. Kam se hrabe většina dnešních horor sraček se spoustou CGI efektů.

• 5.5.2019  17:38

Obrovský potenciál tohoto námětu byl podle mě promarněn. Těch pár lekaček a T-3000 v jedné z hlavních rolí to nespraví.

• 1.5.2019  16:08

Kdyby to bylo tak o hodinu a pul kratsi, nabity akci bez zbytecnejch slintu tak dam 4,5. Takhle, kdy skoro pulku filmu zabiraj ubreceny, radoby moudry dialogy, plny milionkrat omilanych prazdnych sentimentalnich klise, a dlouhy zabery na idioty, kteri se snazi tvarit tragicky a vazne, to na vic nez prumer nedosahne. Priserne jsem se nudil a behem tech mnoha radoby hlubokejch rozhovoru, jejich scenar psal idiot bez invence, jsem mel chut utect z kina... Zbytecne dlouhy, a zbytecne uslintane ubreceny.

• 15.4.2019  07:45
    Hellboy (2019)

Je to priserne roztekany, skace to od jednoho k druhymu, jedna zapletka se vrsi na druhou, cely je to nekoherentni a pusobi to krecovite a jako sity horkou jehlou. Samotnej Hellboy je nesympatickej jak vzhledem (priserna maska), tak povahou a chovanim (tatam je jasnej nadhled a suverenni hlaskovani Rona Pearlmana z puvodnich filmu). Co bylo pekny byla trikova stranka (kdyz se H. promenil na konci a taky ti ruzni demoni kteru masakrovali vsemi moznymi kreativnimi zpusoby lidstvo), ale to je zoufale malo.

• 6.4.2019  12:56
    Pašerák (2018)

Vtipne, chvilemi dojemne, vse podtrzene charismatickym a nekompromisne hlaskujicim starikem Eastwoodem. Prijemne straveny kinocas a urcite doporuceni pro ostatni.

• 19.3.2019  23:03
    Vřískot (1996)

No tohle je sračka ve všech ohledech. Jedna hvězda za kozy a zadek Rose McGowan.

• 24.2.2019  10:19

Čtyři hvězdy hlavně kvůli Šuki. Úchvatné vizuály, zajímavý casting. Jen mi tak nějak chybělo vysvětlení světa, v kterém se to celé odehrává. Je to celé taková halucinace, která vás nechá na konci s velkým otazníkem.

• 17.2.2019  08:38
    Pyewacket (2017)

Horror který staví na budování plíživě strašidelné atmosféry, stojí zcela na hereckých výkonech dvou hlavních představitelek a hlavně se obejde bez stupidních lekaček. Během finále mě párkrát doslova zamrazilo v zádech. Nicole Muňoz je ne nejen sladká jak cuc na kládě v čokoládě a dobře se na ní v dlouhých záběrech bez dialogů kouká, ale taky hraje cáklou puberťačku velmi uvěřitelně. Za mě spokojenost a film bych horor fandovi doporučil.

• 9.2.2019  23:04

Průměr, pěkný holky, námět zajímavej, ale na It Follows se to ani náhodou nehrabe..

• 9.2.2019  19:59

Halucinace totální. Prvních 75 minut naprostá nuda, dělal jsem u toho jiný věci a čekal až se něco začne dít, dalších 45 minut už je lepších. Cage je výbornej. Nevim vo čem to bylo, v něčem mi to připomnělo ty nejlepší Lynchovo kousky. Super oldschool splatter triky.

• 2.2.2019  11:05
    Future World (2018)

Nezáživná sračka s nesympatickým hlavním arabonegroidním hrdinou (jehož matka je Číňanka, makes sense!) s charismatem hadru na nádobí. Navíc Mill(fk)a Jovovich tady působí trapně a nepřesvědčivě. Nuda nuda nuda. Jediný co mě drželo při sledování byla šťavnatá a nádherná S(Š)uki Vodnídům v roli androidky. Na začátku nám jí ukázali jak jí panbů stvořil, ale jen zezadu, a já celej film jak to nadržený zvíře čekal na podobnej frontal. No a když si to na konci začala rozdávat s dalším šťavnatym, tentokrát židovskym, vydáním ženského pohlaví, moje touhy měly být naplněny.... Bohužel nakonec nebyly, střih a ouha najednou jsme u postkoitální konverzační romance. No, už na začátku jsem říkal že ten film je sračka...

• 26.1.2019  10:52
    V pasti (2018)

Dobrej nápad tenhle příběh... Tu tlusťošku jsem nesnášel od začátku a přál jsem jí okamžitou smrt a přesně jsem čekal, že věci dopadnou tak jak dopadly... Jinak na můj vkus to mohlo bejt míň ubrečený a víc akční... Dobrej casting dětských herců, obzvlášť ta holčička byla ultra roztomilá... Nechápu proč ty "monstra" jsou neviditelný, nebyl už na ně budget Láska mezi nigga a Buldokovou nechutný utopický klišé... Na konci multikulti hippie ráj další nechutný utopický klišé... Ve finále klasická uslintaná ideologická židovina. Max 3 hvězdy.

• 13.1.2019  14:01
    Zločinec (2008)

Síla, snímek dokazuje že na to, aby vás film naprosto smetl, nepotřebujete ani astronomicky vysoký rozpočet ani překomplikovaný děj.

• 6.1.2019  22:33

Mysteriozní sci-fi horror thriller se zapeklitou zápletkou, rychlým tempem, dobrými efekty a nečekaným koncem. Pro mě příjemné překvapení a zasloužené čtyři hvězdy.

• 6.1.2019  19:05

Narozdíl od mnoha komentujících tady jsem se u tohoto dílu bavil přinejmenším stejně jako u jedničky.

• 5.1.2019  14:25
    Pod kůží (2008)

Teda až na toho hubenýho brejlatýho soy boye, který mu jsem přál zdechnout strašlivou smrtí od samýho začátku filmu, je tohle opravdu dobrej biják. Kvalitní horor dokazující že k vytvoření té správné atmosféry není třeba astronomicky vysokých rozpočtů ani miliardová výprava.

• 1.1.2019  23:06

Přerychlá roztěkaná a povrchní nálož překotný akce bez špetky skutečnýho napětí, ale s perfektní trikovou částí. Vtipy moc nefungují a o skutečný testosteronový bombě ve stylu kultovní jedničky si tady můžeme jen nechat zdát. Přesto jsem se u toho nenudil a konec je nejspíš příslibem sequelu nabitýho high-tech akcí. No uvidíme...

• 26.12.2018  10:27

Bože ten přerostlej řezník, to byl vrchol celýho filmu. Sice trochu vykrádačka ze SIlent Hill, ale to vůbec neva.

• 25.12.2018  12:12
    Aquaman (2018)

Vizuálně neuvěřitelně promakaná filmová lahůdka, na kterou však druhý den poté úplně zapomenete. Tzn. zbytek nijak nevybočuje z průměru, který do světa chrlí Jewwoodská stoka.

• 20.12.2018  13:37
    Rozpolcený (2016)

Hodně slušný... Kvalitní výkon Mekavoje a tý kundičky s krásnejma velkejma.... vočima. Těm dvěma dalším otravnejm blbkám a psycho bábě jsem přál smrt hned vod začátku, takže mě filma ke konci celkem uspokojil.

• 16.12.2018  19:19
    Smrt ve tmě (2016)

Skvělé od začátku do konce.

• 9.12.2018  21:26

Skvělý film o pitvě jedné přenádherné mladé holky, která dopadne ne úplně tak jak bychom očekávali...