Olafsson

okres Praha

4 body

• 6.5.2018  17:14
    Kytice (2000)

I po těch letech od doby kdy jsem Kytici viděl krátce po prvním uvedení do kin mě u dnešního sledování chvílemi mrazilo a to je dobré znamení.

• 2.5.2018  22:10

Možná mírně lepší než jednička, možná je to tím že se tu objevil John Cleese nebo charismatická Aishwarya... Každopádně to stále na víc jak průměr nebylo ale nevadí. Tady se prostě už vaří z vody a Pink Panther už navždy bude spojen s fenoménem Petera Sellerse.

• 1.5.2018  20:00

No, slabej průměr, byly scénky kdy jsem se zasmál, ale neni jich moc. Martin přehrává a přijde že to až moc křečuje. Srovnávat se Sellersem se to ani nedá, ten hrál s noblesou a nadhledem i ty nejbláznivější skeče.

• 30.4.2018  08:41
    Grandhotel (2006)

Kdysi mě tenhle film inspiroval k výletu do Liberce a na Ještěd. Dnes kdy jsem si dal opáčko tak jsem ho ani nedokoukal, nudil jsem se a věšina postav mi hrozně lezla na nervy, nejvíc ta Taclíkova.. Takže tack...

• 29.4.2018  17:16

Tenhle film je legenda, dnes jsem si ho po letech pustil znovu a opět jsem se dobře bavil. Tady se opravdu poved casting a to jak v hlavních tak i ve vedlejších rolích, a to včetně dětí.

• 29.4.2018  09:49

Velmi slušná zábava, odsejpá to, akce je mraky, střih celkem v pohodě. Trapně nudných chvil bylo za celý film jen pár a dalo se to přežít. Překvapivé finále, konec otevřený, jsem zvědav co bude dál. Většina humorných hlášek je skutečně humorných. Jediná skutečně trapná postava kterou jsem nenáviděl a styděl se za ní je ten blbeček kterýho hraje Chris Pratt.

• 26.4.2018  22:06

Narozdlí od mnoha tady z jedničky nejsem nijak extra nadšenej, je to průměr. Nastartovala ale celkem dobrou sérii. Za mě jednoznačně nej trojka a pětka.

• 25.4.2018  23:04

Slušnej průměr, a ten konec ten to fakt zabil. haha.

• 25.4.2018  14:03

Dost povedené, odsejpá to, gore dobrej, rekl bych ze slusnej casting (je se i na co divat if you know what I mean ;] ). Divácká spokojenost u mě.

• 24.4.2018  21:41

Hvězda za závěrečných 15 minut který maj trochu spád konečně, jinak je to sračka tupá nudná a nezáživná. Dialogy a postavy snad psal autista nebo nevim...

• 24.4.2018  18:41

Úvodní scéna bombastická! A zbytek taky jízda, obzvlášť ta gymnastka to byl mazec. Na čtyři hvězdy to u mě je.

• 22.4.2018  01:26

Stejně jako Death Proof, i tahle pecka léty jen zraje do kvality!

• 21.4.2018  20:53

Dal jsem to po letech znovu a je to lepší! Ten film zraje jak víno, i když na druhou stranu mě víc sraly ty rádoby drsný ženský stupidní řeči. No ale Kurt Russell je tady prostě naprosto famózní, takže ten ty slepičí řeči svym výkonem vyvažuje!

• 18.4.2018  21:35

Zase luxusní Clouseau scénky, podobně jako v předchozím dílu.

• 16.4.2018  18:44

Skvělý Peter Sellers a parádní Herbert Lom, i po letech a po x shlédnutích se hlavním Sellersovým skečům řežu jak poprvé. Čtyři a půl hvězdy.

• 15.4.2018  21:49

Tri a pul hvezdy, lepsi nez jednicka ale stale to jeste neni tak rozjety jako dalsi dily.

• 15.4.2018  18:55

Hrozná nuda až na občasné gagy Petera Sellerse, a skvělou závěrečnou honičku v autech. Je to rozhodně nejslabší díl série. Chybí zatím rovněž vynikající Herbert Lom jako komisař Dreyfus a Burt Kwouk jako Kato. Ta pravá jízdá jak ji známe začíná až dalším dílem z r. 1964 a pokračuje následujícími díly.

• 7.4.2018  22:37

Ve srovnani s peckovnim prvnim dilem slaba picovina. Multikulturni banda malejch fakanu v hlavnich rolich, povrchni postavy, nulovej pribeh, par akcnich scen, tot vse. Na konci jsem si narozdil od kulervouci, dechberouci a uchvatny jednicky, u ktery jsem doslova dychal za vsechny hlavni hrdiny, oddych ze to uz konecne mam za sebou pac sem se hrozne nudil... Nula nula nic, zapomenout na tohle.

• 2.4.2018  17:43
    The Titan (2018)

SPOILER ALERT Promarněnéj potenciál, to je co mě napadne jako první po dokoukání filmu. Nápad je to skvělej, ale film končí tak nějak tam kde bych si představoval že začne jeho druhá polovina. Klidně bych natáhl stopáž o další půlhodinu, a krátce poté, kdy dojde ke konfrontaci Titáňana a Titáňanky s vojakama u bazénu bych to šupito presto dějove přesunul na cestu na Titan a další hodinu jsme mohli zažívat jejich dobrodružství na Saturnovo měsíci, mohlo se tam třeba zjistit že tam už nějakej organickej život je atd atd... Prostě škoda že to dopadlo tak jak to dopadlo, takové unylé a nedotažené, konec úplně odfláknutej... Tři hvězdy s odřenýma ušima hlavně za nápad a dobrýho Worthingtona v hlavní roli.

• 1.4.2018  11:39

Hele zajímavej koncept, ale příšerný herecký výkony... Koukal jsem na to jen kvůli polykačce hadic v jedné z hlavních rolí... Nesympatickému Pytlíkovi jsem přál smrt od první chvíle co se objevil na obrazovce a u porňačky jsem tak nějak pořád čekal až ukáže frndu... Starej zvyk no... Jo a ten blbeček co to celý řídil mě neskutečně tom svym hlasem lez na nervy. Za mě dvě hvězdy, víc ne....

• 1.4.2018  10:57

No, první zhruba půlhodina slibovala něco jiného než v co se rozjel zbytek filmu... Tři hvězdy s odřenýma ušima... Přestože mám rád tyhle filmy typu osamělý mstitel, tak rozhodně jsem pro syrovější a přímočarejší přístup typu Punisher nebo Harry Brown. Tohle bylo příliš sofistikované, high-tech a překombinované.. Těžko pak pro diváka se s takovým nerealistickým hrdinou ztotožnit nebo být opravdu vtáhnut do děje...

• 31.3.2018  23:21
    Harry Brown (2009)

Film krásně ukazuje jaký sračky jsou britští policajti... Skvělej Caine naštěstí práci odvede za ně.

• 31.3.2018  14:48
    Severozápad (2013)

Klasický severský styl - drsné syrové neomalené realistické a bez happy endu.... Divácký hodokvas.

• 31.3.2018  10:10
    R (2010)

Drsné, syrové, brutální, naprosto bezútěšná a depresivní atmosféra... Některé věci které se tam děly mi připomněly určité zážitky ze základní vojenské služby... A ten konec, nemilosrdně diváka zmačká a odhodí jak kus zmačkanýho použitýho hajzlpapíru...

• 30.3.2018  16:19
    Runway party (TV pořad) (1996)

Top humor! Styl jakym tady zahrajou scénky k už stokrát omílaným vtipům je pozvedá o úroveň výše. Btw. vítě někdo jak jse jmenuje ta prsatá holka? ;)

• 30.3.2018  16:16
    Runway Video (1997)

Bomba, tenhle humor mám rád. Mimochodem tušíte někdo jak se jmenuje ta prsatá kočka, která Vrtulníkovi zdatně sekunduje v těch scénkách?

• 29.3.2018  20:28
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Jako kluk jsem se u toho hodně bál. Má to skvělou tajemnou a i trochu hororovou atmosféru a třeba u scén ze sípajícím M. mi běhal mráz po zádech. Před časem jsem viděl všech devět dílů na osvěžení už jako dospělák, už jsem se sice nebál, ale tohe dílko si svoje kvality zachovalo a dokážu si představit, že osloví leckteré současné děti úplně stejně, jako mnoho generací dětí před nimi.

• 28.3.2018  18:36
    Taxikář (1976)

Lahůdka, top old school biják. Herci které jsem tak mladé a v takových rolích nikdy neviděl (Harvey Keitel, Cybill Shepherd, Jodie Foster...) Nejvíc se mi líbilo jakym stylem sbalil tu bloncku a pak ty pozvolný přípravy a trénink na závěrečný vyvrcholení. Super výkon De Nira.

• 15.3.2018  20:03

Naprosto zbytečný díl, nepochopil jsem děj, nepochopil jsem postavy, nepochopil jsem kdo je kdo (až na Džíprse) nepochopil jsem o co tady šlo, nepochopil jsem "finále" filmu... Nudná sračka o ničem, jedna hvězda za to jak díky dodávce efektně likvidoval ty puberťácký zmrdy a nesympatické "hrdiny", škoda že nesejmul i toho přihřátýho pihovatýho estrogena..

• 15.3.2018  20:00

Jako fandil jsem Jeeprsákovi ať tu bandu zmrdů z autobusu zmasakruje co nejdřív a nejbrutálněji. Celkem mu to šlo, bohužel ho na konci dostali.