Olafsson

okres Praha

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 14 20 26
    • 14.3.2018  12:25

Není to špatnej biják a hlavní postava je kvalitní hrůzu nahánějící monstrum, jen prostě chování zbylejch postav je tak stupidní až je mi hanba, proto na víc jak tři hvězdy u mě tenhle film nedosáhne.

• 14.3.2018  10:23

Tohle je dobrý díl, dost jsem se pobavil, třeba scény se sicilskou mafií u soudu nebo s anglickým chuligánem jsou super.

• 14.3.2018  10:20

Tohle je určitě jeden z lepších dílů.

• 11.3.2018  20:56

Třetí díl Fantozziho je podlě mě nejlepší, ale možná je můj názor ovlivněný tím, že film hráli v televizi pravidelně od mého dětství a já si ho už tehdy zamiloval.. Scéna s karbanátky mě rozesměje i po letech pokaždé když ji vidím.

• 11.3.2018  11:59

Dobrodružství politicky korektně rasově a multikulturně namíchané partičky černoušků, členů Vietkongu a pár bílých liberálů, v jejímž čele stojí postarší unavená feministka, jejím zástupcem je o trochu mladší radikální fialovovlasá feministka, dále je tu nepostradatelný Bubba the Ape, nadějná mladá nezávislá britská aktivistka jež to umí se šutrama a přestárlý neprůstřelný Ježíš v důchodu s psychickými problémy, pokračuje. Boj proti zlounům, které jakoby náhodou hrají pouze bílí Evropané a které vede borec se světelným mečem ve tvaru křesťanského kříže, vrcholí a židovská hollywoodská produkce plná feministek třetí vlny má žně… Oy vey! Zvítězí pravda a láska utlačovaných a ponižovaných minorit nad lží a nenávistí zlého bílého patriarchátu? Zkuste hádat… Modleme se ať už nikdo dále v téhle sérii nepokračuje. Tahle frančíza fakticky skončila famózní epizodou III. a u toho mělo zůstat.

• 10.3.2018  21:08
    Unfriend (2016)

Smíšený pocity... Nesympatický, "plochý" a naprosto nelogicky a stupidně se chovající postavy.. Na druhou stranu takhle vymazlený lekačky už jsem dlouho neviděl, celková hororová atmosféra filmu je taky slušná a hlavní démon si pěkně dává záležet na tom, aby ta banda blbečků pochvípala co možná nejkreativnějším způsobem... Je to tak na tři a půl hvězdy. Zmínil jsem že micina v hlavní roli je k sežrání?

• 9.3.2018  11:36
    Mlha (2007)

Moc dobrý... Ten konec mě sejmul snad víc než hlavního hrdinu, mazec...

• 5.3.2018  23:11

Jen se směju těm odsuzujícím komentářům tady... Vy nuly, narozdíl od vás jsou tyhle filmy, postavy v nich a zlidovělý hlášky nesmrtelny, po vás vy nýmandi a nicky ani neštěkně pes až zaklepete bačkorama... :D

• 5.3.2018  23:07

Čím jsem starší tím víc mě to baví! Slunce seno je jedna ze sérií, kterou můžu sledovat nesčetněkrát a neomrzí. Děje se tak už od mého dětství a naposledy jsem se na všechny díly podíval teď v únoru. Příznak stařecké demence? Nevím, každopádně mě těší, že se neshodnu s většinou rádobyintelektuálů, kteří nad sérií Slunce seno povýšeně ohrnují nos..

• 4.3.2018  19:31

Slabej průměr, občas jsem se leknul, gore je vtipnej celkem, Chucky moc nehlásí ale je klasicky výborně namluvenej... Co mě úplně drtilo byl často naprosto tupý a nelogický chování postav, kterým nic nedocházelo i ve chvílích kdyby naprosto mělo, a který se chovaly prostě jako nemyslící kulisy...

• 4.3.2018  09:51
    Dark (TV seriál) (2017)

Pomalej, pozvolnej rozjezd behem prvnich nekolika dilu je nasledovanej neskutecnou jizdou a propracovanym komplexni dejovou linkou ktera vas hodi do stavu kdy si rikate: "Kurna, tohle je MINDFUCK na steroidech.", ale v dobrym, jedine v dobrym! Jsem zvedavej na druhou serii, trochu se bojim ze se v pokracovani nepodari udrzet tak vysokou uroven a dojde k predcasnymu "vyhoreni paliva". Jiank taky obrovsky oceňuju, že je to natočený s německejma hercema a v němčině. Edit 30.6. 2019 po shlédnutí druhé série. Bombastické! A skvěle mě navnadilo na třetí sérii. PS: s2 jsem dal v němčine s německými titulky a dalo se to dobře, s občasným nahlédnutím do slovníku. :)

• 25.2.2018  22:17
    Život (2017)

Výborný, hutný, přímočarý, bez okecávání. Graduje to postupně ale jistě, drží vás to v napětí, dobrá hudba, atmosféra že by se dala krájet... A ten konec, kurva to jsem fakt nečekal.. To si říká o sequel!

• 24.2.2018  23:14

AK ve stylu kabaretní show s vesměs postpubertálně vypadajícími herci a postpubertálním projevem, většina z nich se silně britským akcentem, celé je to takové rohzárané, rozpustilé, bez ladu a skladu, a především povrchní a těkavé. Imperiální Rusko nepřipomíná ani náznakem v ničem, hloubka v čemkoli chybí, připadal jsem si jak když sleduji nějakou polofrašku. Zhruba v polovině jsem to vypnul a ani nedokoukal. Adaptaci z r. 1997 toto nesahá ani po kotníky. Jedna hvězda ze soucitu za KK, kterou mám obecně docela rád..

• 24.2.2018  23:09

Výprava, atmosféra, dobrý výběr vyzrálých herců s vyzrálým projevem, občasné zaznění ruštiny, atmosféra vznešenosti, hloubka citů která vyzařovala z aktérů, to všechno dělá z této adaptace kandidáta na vysoké hodnocení. Prič dávám jen tři hvězdy? Z nějakého důvodu jsem se už tak v polovině začal nudit a nudil se až do konce.. Škoda... V porovnání s AK z r. 2012 je toto ale o tři úrovně výše.

• 24.2.2018  21:55
    Hellraiser: Judgment (2018)

Céčková imitace sadomasochistickýho porna, kde herci, jejich výkony, výprava a děj zhruba tak odpovídaj tomu co byste od porna čekali... Jen to šukání tam chybí.. Neskutečnej odpad, nechápu jak tohle mohl někdo natočit.. Hellraiser frančízu už by měli nechat na pokoji, bude to jen horší a horší...

• 18.2.2018  14:45

Psycho halucinační depka, ve které to pro mě zachránila sexy Elizabeth Pena.

• 15.2.2018  09:41
    The Ritual (2017)

Bacha, SPOILERy. Partička velmi nesympatických anglických frajírků dostane řádně na prdel od lesního démona, jehož fyziognomie, projevy a styl lovu mi naháněly skutečnou hrůzu. To co předved jeden z blbečků hned na začátku, kdy nechal ve štychu svýho kámoše mě hrozně nasralo a od tý doby jsem jemu i celý partě přál smrt. S přibývajícími minutami filmu se moje přání jen utvrzovalo, prostě ti chlápci byli takové ty typy "stag party" či "eurotrip", borečci jakých v Praze potkáváme pravidelně desítky. Prostě čuráčci. Lekačky dobrý, atmosféra na výbornou, musím obzvláště vypíchnout vynikající atmosférický zvuk a hudbu, toto bylo zvládnuté na jedničku s hvězdičkou. Trochu mě zklamal závěr, čekal jsem nějaké vyvrcholení, potom co se ten poslední vypotácel z lesa.. A vono nic... Tak jako tak na čtyři hvězdy to určitě u mě má.

• 27.1.2018  16:30

Tragické, unylé, plytké, unavené, nuda... Multikulturně vyvážená parta vedená extrémně nesympatickou černou hubou s charismatem felona z Bronxu, adolescentní britskou feministkou, jakýmsi židem, senilním Han Solem a kulatou variací na R-2 bojuje proti bílému zlounovi oblečeném do úboru silně připomínajím šat křesťanského mnicha a používajícím světelný meč ve tvaru kříže. Lepší alegorii na současný vládnoucí politicky korektní světonázor židy ovládaný Jewywood nemohl vymyslet. Hnůj, u kterého jsem celou dobu nepocítil ani špetku napětí, žádné emoce, bylo mi jedno kdo z hlavních hrdinů zařve a upřímně jsem to přál všem, a to co nejdříve. Záporák s ksichtem a výrazem ubrečeného kluka, kterého právě spolužáci ze základky šikanovali o velké přestávce na školních záchodech. Neskutečně špatná choreografie a střih "soubojů", pokud se to tak dá nazvat (tytam jsou špičkové fighty např. z epizody I.), absence charismatických herců či postav, ať už "dobrých" nebo "zlých", s nimiž by se divák mohl ztotožnit. Vše shora uvedené dělá z tohoto filmu naprosto zbytečnou záležitost, která působí stejně unaveně jako Han Solo a princezna (generálka) Leia. Star Wars pro mě skončily impozantní Epizodou III. a tento paskvil mě v tom jen utvrzuje. Ze zvědavosti se časem podívám na Epizodu VIII., prostě me zajímá zda lze klesnout k ještě větší hrůze...

• 29.12.2017  18:13
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Z téhle série mám smíšené pocity. Anderson je MILF jak má být, tam je všechno v pořádku, stále hraje svěže a její projev nepostrádá ostrost a jiskru. Zato Duchovny mi tady přišel už velmi unavený a vyhořelý a jeho hraní jsem mu prostě nevěřil... Jako kdyby to prostě odehrál už jen z úcty k tradici a nic víc. Co se týče epizod tak první a poslední jsou super, zbytek tak nějak průměr, ta epizoda s shape shiftingem mi přišla na palici a stupidní, to měla být jako parodie? Celkově je to pro sérii 10 průměr, ne víc než tři hvězdy.

• 28.12.2017  18:02
    Akta X (TV seriál) (1993)

Kult... Nikdy nezapomenu na večery u TV Nova v půlce devadesátých let, kdy jsme jako odrostlejší děcka společně s rodiči dychtivě hltali každý nový díl...

• 27.12.2017  18:15

Velmi dobré, připomnělo mi to léta strávená u seriálu v 90. letech. Poprvé v životě jsem sledoval X Files v původním anglickém znění a musím říct, že hlasy Muldera a Scully v českém dabingu se mi líbí víc než jejich originální hlasy!

• 25.12.2017  17:45
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Dokonalé... Už se těším na další sérii... Kde sakra sehnali toho borce kterej hraje Kempera? To snad musí bejt jeho brácha, perfektní.

• 23.12.2017  19:43
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Famózní! Jediný co mě sralo, a to hlavně neskutečně moc celou první sérii, byla uřvaná hysterická matka (Winona Ryder). Tý sem přál smrt, a to krutou.

• 20.11.2017  21:38
    Max Payne (2008)

M. Wahlberga mám jako herce fakt rád, ale tohle byl průměr. Mohli z toho udělat neskutečnou řežbu a ještě mnohem temnější příběh a hlavvního hrdinu, ale to se prostě nepovedlo.

• 16.11.2017  15:39

Hérečky, chlastání, píchání... Hodně odvážný film, každý druhý se tady promenáduje nahý... Dalo se na to koukat a Pomeje mě svým hereckým výkonem celkem příjemně překvapil, čekal jsem to horší.

• 13.11.2017  23:07
    Mrakodrap (1996)

Tohle je taková sračka a zároveň vtipnost že nevim jaký dát hodnocení. K filmu mě přivedla biografie slavného chorvatského kickboxera Branka Cikatice, prezdivaneho "Croatian Tiger" - https://www.youtube.com/watch?v=Y1n5JWZf6KA - v níž jsem se mj. dočetl že hrál v tomto filmu jednu z vedlejších rolí. Ano je to jeden z těch teroristů, ten co nejmíň mluví, ale nejlíp a nejvíc se pere a navíc jako jediný nevypadá jako homosexuální pornoherec navlečený do latexových kalhot. Každopádně výkony herců ve filmu jsou topornější než penis Rocca Siffrediho, blboučké bimbo Anička Kovářová "hraje" tak, že mi při sledování jejího výkonu odumřelo nezdravě moc mozkových buněk a navíc její extrémně nablblej naivní hlásek působí zcela nemístně a až otravně. Celou dobu jsem čekal kdy už se tahle předehra k pornoscéně skončí a konečně jí někdo zacpe úcta pořádným pyjem a rozjede se to jediné na co má tahle slečna od přírody jaky fyzický tak duševní talent. Bohužel k tomu nedošlo a tudíž jsem se musel protrpět ke konci zcela neuspokojen jak fyzicky tak duševně. Zatracená práce...

• 12.11.2017  15:28

Zlatá klasika, humor namíchaný s trapností a trochou smutku do nadprůměrně kvalitního koktejlu po němž vás rozhodně nebude bolet hlava.

• 12.11.2017  11:33

Tohle je nádhera... Nejen že Hana Růžičková je nádherná a hraje beze slova naprosto uchvacujícím způsobem, ale celý film je nádhera. Takovou mistrnou práci s načasováním dialogů jsem už dlouho neviděl, doslova jsem lpěl na rtech každému řečníkovi, protože tady se krásně ukazuje pravdivost přísloví "Méně je někdy více.". Postavy toho zas tolik nenamluví, ale každý dialog, každá věta v sobě nese informaci zhuštěnou co nejmenšího prostoru a získává tím ohromnou hutnost.

• 12.11.2017  08:51

Geniálně jednoduchá, až prostá, a přitom brilantně propracovaná sonda do zcela obyčejných mezilidských vztahů. Naprostá civilnost, přirozenost a upřímnost hereckého projevu většiny protagonistů vyvolává dojem, že se jedná spíše o dokumentární počin, což umožňuje divákovi ještě více, aby se ztotožnil s radostmi a strastmi postav. Asi nejvíc se mi líbí scény ve kterých Pucholt verbálně svádí, nebo-li ukecává, Brejchovou. Osobně považuji čs. film 60. let za vrchol domácí filmové tvorby 20. století.

• 12.11.2017  01:35

Jeden z geniálních nadčasových čs. filmů 60. let. Landovský exceluje, stejně jako Zázvorková, Rázlová i Kotrbová. K tomuto kousku se vždy rád vrátím a vždy se nasměju jak kdybych ho viděl poprvé.

1 3 4 5 6 7 8 9 14 20 26