• Thriller

Pat a Mat ve filmu (2016) odpad!

Použít už jednou odvysílaný desetiminutovky a nazvat to filmem? Slušná zrada na diváka. A "filmový" umění, bezesporu.

Bunny the Killer Thing (2015)

Tohle ne každej skousne. Bylo to tak ujetý a zvrhlý, že nemůžu jinak. Trailer napoví. A o tomhle to celý je.

Dům z písku a mlhy (2003)

Tohle byl nejvybroušenější skvost, nejfamóznější dílo, který se v průběhu umělo vygradovat k samotný dechberoucí extázi. Všechno tu funguje, všichni to uměj a já dávám neškolní pětku podtrženou s vykřičníkem.

Na dotek (2004)

Tohle byla strašně ukecaná a zdlouhavá hra na pravdu, která se obyčejně neříká, a pokud ano, reakce bejvaj o dost jiný. Za zmínku tu stojí povedenej chat a vlastně i ty dobře procítěný a precizní (ale ujetý) dialogy, a ten ze stript baru vypichuju.

47 metrů (2017)

Jak už tu někdo psal, snad bylo lepší fandit těm žralokům, než poslouchat neustálý a protivný hekání těch slečen a ještě k tomu tolerovat tu demenci všeho. Hezky zakousnout, ať už je po všem!

Hologram pro krále (2016)

Exotickej příběh, kterej celou dobu mlel z posledního, co ho nezachránila muzika ELO ani Chicago a kterej to tou nalepenou romantikou na konci zprznil úplně.

Kniha džunglí (2016)

Strašně dlouhý a monotónní. Prostě asi čistě pro děti.

Angry Birds ve filmu (2016)

Všude samý ptáci. Barevný, malý, velký, ukvákaný a ukecaný. Půlhodina stačila.