Lonelybiker

okres Náchod
člověk

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 17.4.2019  18:50
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Obsazení Dejdara byla největší chyba. Vzpomeňte si na jeho roli v Kameňáku, nějaké přiblblé pěvecké soutěži a na to konto má teď hrát zamindrákovanýho přísnýho šéfa policejního oddělení se stupidním příjmením Strouhal. To nemyslíte vážně :D

• 12.4.2019  07:58
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Proč ten život na FuckTV Prima byl dosud tak málo pankovej :) Konečně se jeden z přizdisráčskejch producentů podíval do kalhot a ke svému úžasu zjistil, že tam má koule :D

• 11.4.2019  09:21

Až do závěrečné fáze pro mě film nebyl nijak výjimečný (tedy kromě výkonu R.Maleka). Poslední část včetně koncertu na mě zapůsobila celkem emotivně a přestože nejsem fanouškem Queenu, dávám za 4* a trochu se jím stávám.

• 30.3.2019  07:38

Oslava Hitlera, díla Larse a lyrické vložky film v mých očích srážejí, ale originalita opět sálá z každého okamžiku.

• 12.3.2019  07:18
    Psycho (1960)

Na tehdejší dobu docela vydařený film, který nemá vážnějších trhlin. Nevím, proč se ale jedná o "klenot" světové kinematografie. Chápu, že před 60 lety to muselo být v kinech psycho, ale pro mě je to další běžný starý kousek, který už nemusím nikdy vidět. Věřím, že další Hitchcockovy filmy jsou lepší.

• 15.1.2019  09:47
    Štiky (TV pořad) (2018)

Kreativita produkce TV Prima nezná mezí. Zaplatit 4 mega plus různé pobyty, večeře, koně a dárky a natočit seriál o nejhloupější "rodině" v ČR, to už chce koule. To už si snad dělají prdel. Štikovi i Koktovi jsou absolutní nuly, které nikdy nic nedokázaly a ani nedokážou. Jen se vzájemně uráží, mluví o hovně a nepracují. Seriál jsem shlédl jen díky rodinné zábavě, ale všichni jsou ubozí a když je vidím, děkuji za můj normální život a vztah.

• 29.12.2018  08:16

Greengrass nám každým okamžikem filmu ukazuje, že Jason Bourne je jako Chuck Norris. Nesmrtelný a dokáže všechno na světě.

• 29.10.2018  18:43

Ať si islám zůstane daleko odtud a ženský bez rozumu taky !

• 21.10.2018  08:49

Dve retro rodiny s retro oblecenim, retro ucesy a retro detmi, a to cele natocene jakoby ze soucasnosti. Nerozumim Janu Hrebejkovi, do ceho ze se to pustil. Dost slaby film.

• 8.9.2018  22:11

Ze začátku to vypadá na poloslušný sci-fi kousek, pak to směruje k akčnímu thrilleru a přes skoro komedii se dostaneme konečnĕ k závěru, kdy to vypadá na poslední večeři. Ale nic z toho mĕ nebavilo a že bych se v kterýkoliv moment lekl nebo dokonce bál ? To vůbec.

• 8.9.2018  22:01
    Převrat (2015)

Panečku, to byl tedy zážitek. Vůbec jsem to od tohoto filmu nečekal, obzvlášť když jsem uviděl komika v hlavní roli. Většinu času jsem hltal, co mi tvůrci nabízejí a čekal, kdo kde na naši rodinku vybafne. Všechno působí nesmírně realisticky a kromĕ několika momentů, kdy už měli být všichni mrtví, film nemá slabinu.

• 23.8.2018  20:39
    Velký draft (2014)

Kevin Costner se celou dobu tvari jako nejhorsi sportovni manazer vsech dob, aby nam vsem na konci vytrel zrak. Stejne pocity mam z celeho filmu. Misty hodne vtipny, i kdyz prumerny, ale zaver stoji za to a proto davam za 4.

• 22.8.2018  06:09
    Pod povrchem (2000)

První dvě třetiny filmu jsou zvládnuté na jedničku. Líbí se mi scénář, kamera, herci, patřičná hudba i zvuky a nedá se od filmu odtrhnout. Je velká škoda, že autoři vyzradí pointu dřív, než na konci. Pak už se téměř není na co dívat a z filmu se stává obyčejný thriller. Někdo tu psal, že vše mělo skončit už v koupelně. S tím se nedá nic jiného než souhlasit. Škoda.

• 28.6.2018  20:13
    Góóól! (2005)

Tolik klišovitých vět v jednom filmu jsem asi ještě neviděl. S reálným vrcholovým fotbalem má tohle dílo taky pramálo společného, ale přesto se na to dá koukat do konce.

• 6.6.2018  06:03

Většinou mě podobné filmy nebaví, ale tenhle je velkou výjimkou a hodně se mi trefil do nálady. Je tady spousta super hlášek a situací, u kterých jsem se řehtal na celou ves. Nemůžu dát méně než 5.

• 30.4.2018  06:01

Je to opravdu velký zážitek, zajít na nejnovějšího Stevena Spielberga ve 3D. Člověk neodtrhne oči od plátna, ale na můj vkus je vše předimenzované a rychlé, proto nemůžu dát plné hodnocení.

• 26.2.2018  08:43
    Dost (2002)

Abych pravdu řekl, nerozumím zdejším víceméně negativním komentářům. Film není špatný, ani na chvilku jsem se u něj nenudil a líbil se mi i konec, kdy si hlavní "hrdinka" vyřídila věci po svém. Jennifer Lopez jako herečku ani jako zpěvačku neobdivuji, ale tady zahrála vše dobře a neměl jsem s ní nejmenší problém. Spíš by to chtělo podívat se na film bez předsudků.

• 11.2.2018  15:24
    Morganovi (2009)

Tragický výkon Hugha Granta je vše, co se dá z filmu zapamatovat.

• 24.1.2018  11:09
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Nedůstojná prezidentská "debata" na nedůstojné televizní stanici. Primo, jsi tragická.

• 11.1.2018  06:17

Zatímco Meg Ryan vypadá v tomhle filmu asi nejlépe ze všech svých rolí, Matthew Brodericka jakoby vytáhli z popelnice, nechali ho porvat se s Godzillou a navlíkli do hadrů bezdomovce.

• 2.1.2018  14:09
    Divošky (TV pořad) (2013)

Nejvíc ubohé a horší než neváhej a toč a všechny tyhle pitominy dohromady ... Hurá, zítra budu na Primě ... Dementi

• 11.12.2017  11:16

Herecké obsazení slibuje opravdu dobré pokoukání, to se ale nekoná, člověk se skoro nezasměje. DeNirovi sluší víc role mafiánů, ale už je to dědeček, tak musí zkoušet i tyhle role.

• 20.11.2017  06:21

Pevně věřím, že v USA existuje jen malé procento takto zoufalých tragédek, i když je mi to vlastně úplně jedno, když žiju v srdci Evropy. Film je místy vtipný, ale jeho postavy k zvracení.

• 27.2.2017  06:16

To je film, který vás asi ničím nepřekvapí. Příběh trochu nereálný a scénář je postavený na idealistické vizi, kde vše nakonec klapne, ale k čertu s tím vším, když se na to tak hezky kouká. Poslední půlhodina stojí za to a Kláře to moc sluší.

• 31.10.2016  07:12

Velmi mě překvapilo vysoké hodnocení a proto jsem Bezva ženskou chtěl vidět. Musím ale přiznat, že jsem zklamaný. Scénář je postavený na vyloženě nemožných situacích a tím pádem jsem nevěřil nikomu z herců. Malou výjimkou byl O.Vetchý, který mě trochu přesvědčil, tragédií pak byl hlavně ředitel M.Táborský. Film se tváří opravdově, ale ve skutečnosti je to jen jedna z dalších slátaných rádoby romantických komedií.

• 31.10.2016  07:08
    Anthropoid (2016)

Z tohoto filmu jsem tedy unešený. Překvapil mě výkon všech herců, dobrý scénář a hlavně zvukový doprovod při nejnapínavějších scénách. Po shlédnutí takového filmu si člověk vždy uvědomí, že může být šťastný, protože nezažil válku.

• 3.10.2016  22:41

Strasně zábavný počin, u kterého jsem se nenudil ani na chvíli. Přál jsem si, aby konec byl takový, jaký ho filmaři vymysleli. Zbývá dodat, že mě překvapil obrovský počet konverzací a slov, které vládnou celému filmu. A Jennifer "Lórencová" je fakt kus ;)

• 2.10.2016  18:19

Velmi průměrný film, na který se dá dívat jen díky Kristinĕ.

• 27.7.2016  06:11
    Komorná (2016)

S asijským filmem nemám tolik zkušeností, tak mi Komorná mohla způsobit trochu šok, ale tak tomu nebylo. Líbila se mi stavba filmu rozdělená do 3 částí, přičemž každá je podána z jiného pohledu a stejné scény tak vidíme z jiných úhlů i fyzicky. Herci byli také výborní a scénáři bych také nic nevytkl. Místy byl snímek dost zábavný a přestože erotické scény byly dost živé, neměl jsem s nimi problém, na rozdíl od rodičů asi 10-letého hocha v druhé řadě kina Aero.

• 4.4.2016  06:50
    Ghoul (2015)

Velmi zajímavý a originální film, který na mě tedy rozhodne hororově zapůsobil. Jediné, co mi vadilo, bylo, že postavy nesundaly kameru z ruky, ani když jim šlo o život. Zřejmě to ale asi jinak natočit nešlo. Tenhle film se dá buď úplně zatratit nebo dobře zapamatovat. U mě platí to druhé.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9