Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Najlepší diel z celej série. Začiatok sa mi zdal až príliš rozstrihaný a Reneesme odporne počítačová. Všetky počítačové triky boli slabé (až na vlkov,tý sa mi zdali celkom realistickí). Páčilo sa mi že tu bolo použitých veľa viet z knihy. Koniec sa im naozaj podaril,takéto prekvapenie som nečakala. Záverečné titulky boli zrobené veľmi šikovne.

Avengers (2012)

Ďalší film okolo ktorého sa robí veľke Haló a v skutočnosti nestojí za nič. Jediný ozajstný hrdina tam bol asi Thor, ostatní boli buď napichaný steroidami alebo za svoje schopnosti vďačili technike. Ale čo ten Robin Hood alias Hawkeye so zázračnym tulcom v ktorom nikdy nedojdu šípi? A Loki? Tomu hovoria zločinec? Rozhodne som čakala viac.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Keď som dopozerala Glee a Once Upon a Time, hľadala som niečo ľahké s čím by som vydržala do septembra. Náhodou som našla knihu PLL ktorú som ,,zhltla" a hneď aj začala pozerať seriál. Pilotný diel ma veľmi prekvapil pretože sa v ňom odohrala celá kniha. Prvá séria sa mi veľmi páčila. Návrat Iana, Jenna, Toby...pri poslednom diely som mala celý čas zadržaný dych. Ešte napínavejší bol 1.diel 2.série. Ianovo zmiznutie..dievčatám už išla ,,A" poriadne na nervy. A vo vyvrcholení season 2 sme sa to všetci dozvedeli. Myslím že tvorcovia pripravili pre všetkých obrovské prekvapenie. Čo mi pomaly začína vadiť je Aria a Ezra. Ich vzťah je síce romantický ale sú spolu od 1.dielu do posledného. Tiež ma mrzí že niektoré postavy sa v seriály objavili na pár dielov a potom ich A ,,zlikvidovala" Obľúbená postava: Spencer 100%

Love (2011) odpad!

mne ten brátyslavky prízvuk v tom filme tak vadí...možno by ani nebol taký strašný keby nebol slovenský... scénar je tiež úplne na ****...

Hunger Games (2012)

GENIÁLNE! Skvelý nápad,spracovanie (až na tú nešťastnú kameru), obsadenie...proste všetko. Skvele som si tento film užila a teším sa na ďalšie pokračovanie. Aj keď je tento film úžasný, stále je tu niečo čo by som autorom mohla vytknúť:1.bitka medzi Kordetou a Katnnis, 2.kamera, 3. vôbec všetky bitky neboli dobre vidieť, 4.kočiare so splátcami - na túto scénu som sa tešila, chcela som vidieť aj iné kostými, 5.Roh Hojnosti - NO comment

Vyměřený čas (2011)

začiatok...100% koniec...10% strašne som sa na film tešila ale po pol hodine napätie a akcia viditeľne klesli 3 hviezdičky si film zaslúži iba za nápad a Amandinu parochňu

Tři mušketýři (2011)

Planchetov smiech, Miladina parochna, Buttercup a Buckinghemova nausnica na 1..vsetko ostatne NUDA..s Millou a Orlandom som čakala viac

Kocour v botách (2011)

Chupacabra, flamenco a vajíčkový šalát...