vyfuk

vyfuk

Jan Koptík ml.

okres Trutnov
"It's better to burn out than fade away."

Skype: koptacz

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 8.12.2018  21:43

Zvláštní film, natočený zvláštním způsobem. V podstatě jde o něco, kde chybí hudba, která asi lépe vytváří tupou atmosféru, ale spolu s tím by hudba zapůsobila dle mě více. K tomu to trvá bůh ví jakou dobu, než se film vůbec rozjede. A to skoro opravdu. Postavy kvůli protažení děje mluví svoje moudra á la 19. století. To je poté doplněno o zvláštní směsici hereckého jednání a reakcí. A poté přichází znechucení. To je něco, co mne ne vždy dokáže potěšit, ale s odstupem času, to dokáži ocenit. Zde se to tak asi dá brát, ale i ne. Kdo ví. Ukáže asi čas. Nicméně nic to nemění na tom, že tento film nebyl pro mne tolik záživný, jak jsem doufal, a ani tolik jak jsem si i v průběhu filmu myslel.

• 7.12.2018  19:16

Třetí díl mne lehce zaujal už jenom tím, že zápletka a vlastně i záporná charismatická postava je známá hned od prvopočátku. Není to nic špatného. Ale asi to lehce pokazilo atmosféru. Máme zde jiný, teď náboženský motiv, který leží v žaludku hlavním postavám a dokáže vyvolat v ději nejednu otázku. Ale furt to nic nemění na tom, že oproti prvnímu díl jsem zde postrádal určité napětí, strach a hlavně kreativitu s originalitou. Čtvrtý díl možná přinese něco svěžejšího.

• 7.12.2018  18:57
    Zabijáci (2014)

Nějakým způsobem se mi povedlo tento díl vidět až později než druhý. Moc na tom nezáleží nicméně. Druhý díl mne nechal lehce v rozpacích. Šlo o počin, který mne sice zaujal nakonec, ale ta cesta byla mnohem trnitější a záludnější. Příběh se moc ubíral několika postavami a dějovými linkami, které snad nakonec objasnili, co měli, ale jak jsem předeslal. Filmu to bohužel možná i lehce spíše ublížilo.

• 5.12.2018  19:57
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Seriál, který na svém vrcholu dokázal nalákat a zaujmout spoustu lidí. Nějak ale rok 2018 stále šel a začalo nějak přibývat lidí, kteří s tím úplně nadšení nebyli. Je docela vtipné, že jsem tento kus opouštěl ještě v pozitivním ražení. A nakonec se k němu vrátil v naprostém antonymu. Ale je docela otázka, zda oprávněně? Seriál mě ze začátku v podstatě vůbec nezaujal, ale nějak jak přišel i dabing, tak i zájem, který kupodivu dodal seriálu určitou snesitelnost. Asi chápu, že se to moc lidem nezamlouvá v jistém ohledu, ale já jsem i dost věcí relativně pochopil. Nejsem génius v příběhu tohoto seriálu, ale viděl jsem i horší věci, které byli podány jako nějaký opus magnum a přitom to bylo jako na drogách. Tohle byl ještě ten kousek, který se kupodivu dal. Až podezřele dost.

• 3.12.2018  22:10

Asi pro někoho kýč. Pro mne úctihodná zábava. Asi je to moje skandifilie nebo spolu k tomu kriminálky, ale já se skvěle bavil. A sledování filmy jsem si moc užil. Bál jsem se nějaký uber geniální zápletky s vyvrcholením jednu dobu, ale ukázal se opak. Bylo to jednoduché a zároveň i překvapující jako facka na pohřbu. Co víc si přát? U mě dobrý. Více než to.

• 2.12.2018  19:20

Tak dlouho se čekalo, až jsme se nakonec i dočkali. Dočkali jsme se lehce reálného a hlavně přikresleného a srdcerivného skutečného příběhu o kapele Queen a primárně o Freddie Mercury. Co jsem z toho měl? Jednoznačně kvalitní filmový zážitek, který je nutno vidět. Film je vskutku natočen velmi dobře, nicméně člověk se mnohdy zastaví nad tím, že zná filmy, které byly i zpracovány lépe. Film i hezky odvypráví příběh samotný, nicméně jsou i lepší filmy nebo jiné, které to dokázali lépe. Chápeme se kam tím mířím? Tento film rozhodně není špatný. Ale masa ČSFD se ho rozhodla vyhoupnout jako třetí nejlepších film všech dob a tím i jako nejlepší film asi za posledních téměř 20 let. A to je docela silné soustu. Už jenom kvůli tomu, že příběh odvyprávěný okolo snímku Rivalové, bych bez okolků nadhodil nad tento. Spolu s tím asi největší problém filmu, který má divákovi slzami rozostřit kritické myšlení je Live Aid, které vydělalo na dobrou věc jen díky Queen. Je to Freddie, který po návštěvě své životní lásky, odchází volný v dešti bez peněz a letenky přeplavat kanál La Manche zpět do Anglie, když opustí prohnilého gaye. Je to až moc sentimentu pro nic. Jako vždy. Nic ve zlém. Ale o promítaných se nedá mluvit pouze hezky. A k tomu určitě ne o těch, které masa vyzdvihuje do pomyslných nebes.

• 22.11.2018  18:49
    Toman (2018)

Je hodně věcí, které by se filmu dali vytknout. A vlastně ani ne tolik po technické stránce. Film jenom zbytečně až moc létá z místa na místo a dělá v tom bordel. To je minimum. Přeci jen, asi těžko by se to asi provedlo jinak. V rámci celku to zachycuje Tomanova krušná léta, která byla vskutku krušná, takže se něco takového dá chápat. K tomu všemu v podstatě špičkové obsazení plné kvalitních herců s kvalitními výkony. Jiří Macháček mi sice do takto vážné role moc nesedí, což mělo i za následek někdy spíše komické momenty než vážné. Ale nakonec se toho nezhostil vyloženě špatně. Plus k tomu to, že natož, že jde o další film Ondřeje Trojana po osmi letech, tak nejde moc o velkou slávu. Nejde o film, který by mne nějak přímo zůstal v paměti. Nicméně jak řekl přibližně pan Padevět... tento film je důležitý k tomu, aby se chápaly hrozná po válečná léta, která vyšlapala cestičku totalitě. A to mi stačí.

• 4.11.2018  21:18
    Epidemie (2018)

Peťan opět zasahuje s tím, čím dokáže zaujmout skoro na více než nadprůměrné úrovni. Zasahuje ještě ke všemu jistou formou "found footage", který ani nepotřeboval být "found", aby byl publikován. S hororovou atmosférou zde máme sdělení, o kterém si můžeme myslet mnoho, ale vlastně balancujeme ve výsledku nad tím jestli to, co jsme viděli je pravda a nebo fikce. Jako z epizody Věřte nevěřte.

• 26.10.2018  12:42

Tento film je důkazem, že z Quentina Tarantina je kult. Jeho styl se ladně a nenásilně prolnul i do plně autorského díla pana Goddarda. A jemu i jeho dílu to jen prospělo. Díky tomu se lépe sžijete s postavami a časem zjistíte, že nemáte moc negativních charakterů. S tím se pojí i propracovaný příběh a postavy samotné, které jsou doplněny bezchybnými hereckými výkony. Co na tom, že někdo z vašich oblíbených umře po první půlhodině? Je to pro lepší a skvělejší film. Krom toho zde hraje pozitivní roli i jistá hravost v příběhu, kdy se nacházíte v hotel napůl v Nevadě a napůl v Kalifornii. S tím si možná mohli více vyhrát. Pokud se necháte vsáknout do tohoto filmu, tak si ho dokážete užít. Určitě jde o něco, co by byla škoda opominout.

• 18.10.2018  15:57

Netflixové Wind River, bez Wind i River. Ve výsledku toho je Hold the Dark, bez hold i dark jakože. Tady chybí všechno. Včetně smyslu. Vždycky u něčeho takového musí být nějaká míra sebereflexe, kde člověk ví, že třeba nepochopil děj nebo pointu. V každém případě tu jde i o to, že by nás měl tvůrce provést příběhem, aby to bylo snesitelné. A hlavně k pochopení. Atmosféra zasněžené přírody je v prdeli v okamžiku, kdy jsme najednou v poušti, kde je tolik kolik na Aljašce, ale v kladných hodnotách. Tajemná atmosféra je pryč, když je hlavní zápletka vyřešena hned v první půlhodině a zbytek je zbytečný. Smysl je ztracen v moment, kdy postavy dělají blbosti. A vydrží jim to celý film. Zahozený potenciál, který je k breku. Smutný příběh. Celkově.

• 14.10.2018  14:53
    Apostle (2018)

Dokázal bych hned vyjmenovat tunu filmů, které jsou tomuto tématu podobné až z toho bolí. Nemusí jít vyloženě o vykrádání nebo podobné praktiky, ale mnohdy se chcete podívat na nějaký ten kvalitní materiál v oblasti jednoduchého atmosférického hororu. A ono vás to vhodí do něčeho jako je Černá smrt a nebo Čarodějnice. Na tom všem by se dalo skvěle pracovat. Ve výsledku dostanete něco, co zavání kultem kolem kterého se sjíždí silné bomby LSD říznuté THC. Nejde o to, že by to nefungovalo, ale je to taková cvokařina, že z toho bolí někdy. Věci, které se ale nedají moc upřít je to, jak je film skvěle natočený, atmosférický v určitém směru a doplněn geniální hudbou, kterou si prostě užijete. O hereckém výkonu Dana Stevense moc ani nejde pochybovat. Zábavička proběhla. Ještě ale, aby se to plně chápalo muselo by být šmejděníčko šmejdění.

• 14.10.2018  14:21
    22 July (2018)

Letošek je asi super pro otevírání norských ran. Minulost si nevybírá. Spíše mi přijde zvláštní, že kolem Utøyi bylo takového povyku okolo a příšerností, aby to vůbec mohlo vzniknout, že se to málem nakonec nestalo, tak se až k neuvěření, že někdo jako Netflix si vzal něco podobného na paškál a po svém. Tady se s tím moc nemažou. Breivik je vidět hned ze začátku a jde hned do akce. A je jasné, že ani jak už v prvně zmíněném filmu, tady asi dvě a půl hodiny po ostrově běhat nebudeme. Vžijeme se do postavy přeživšího, zažijeme obavy vlády o bezpečnost, o právní záležitosti, rozsudek, život po tragédii. Dozvíme se hodně. Jen na ty emoce není moc dávám důraz. Zemřelo až moc lidí na to, aby pocity byly zaznamenány tak jak se to povedlo zde. Není to tak jednolité, což nabízí prostor pro to, aby se dělo více věcí. Ale ty se roztahují na dvě a půl hodiny. Mnoho možností pro to chybovat. I pro někoho jako je Greengrass.

• 13.10.2018  23:21

Start uměl být dost krkolomný. Ale díl po dílu se dokážete naladit na náladu seriálu, smysl pro humor a i jeho určitou filozofii. Subjektivně. Představa, že tohle vše se bude prohlubovat a zlepšovat je více a více vzrušující. Vše doplněno hereckými výkony dabingu na úrovni a touhou seriál maratónovat. Konečně něco v tomto styl od Netflixu, po měsíci zdarma. Jeden velký světlý zítřek čeká.

• 6.10.2018  13:37
    Final Space (TV seriál) (2018)

1. série: Hodně zvláštní počin. Někdo by i řekl, že odpověď Netflixu na Rick and Morty. A jestli s nějakým úspěchem je nasnadě. Má to své. Jede si to své. To "své" je ale dosti sporné, protože kupříkladu já, jsem snad do třetího dílu nevěděl, co se děje a nebo o co tam vůbec jde. Je to hodně těžké na posuzování, protože je zde i nějaká určitá úroveň humoru, ta ale taky nefunguje úplně vždycky a někdy se sami sebe ptáte, co se to kurva děje? Ale! Své jsem si v tom našel. Docela jsem se těšil na další díly, i když jsem tomu někdy mnohdy nerozuměl. A to nemluvím o to finále šestého dílu kupříkladu. To v mé hlavě i v srdci zůstane hodně dlouho. Už jenom kvůli tomu, že takhle skvěle zpracovanou záležitost jsem za poslední dobu hodně dlouho neviděl. Ta druhá série určitě není k zahození.

• 6.10.2018  13:37
    Final Space - Série 1 (série) (2018)

• 5.10.2018  18:10
    Venom (2018)

Je to jeden z nejzvláštnějších počinů roku. Na tom se shodne hodně lidí. Už jenom tím, že nemá vůbec dobré ohodnocení kritiků a i lidi celkově mají ohledně tohoto filmu vítr. Může za to asi i to, že ve filmu se půl hodinu děje velký prd a poté se nahází několik zvratů a rychlých příběhových záležitostí až vám z toho jde hlava kolem. Hlavně film se tváří hororově, kdy se lidé smějí a má problém v tom, že je to horor, pak jen superhrdinovská klasika, pak tak trochu komedie. Nevyberete si.

• 1.10.2018  20:59

Netflix a jeho prvotina. Filmový epos. A to je asi ten problém. Africké problémy jsou jedny z nejvážnějších a také nejzanedbávanějších. Už jenom to tak nějak celé toto omlouvá, ale není to nejsilnější materiál. Je to podáno po svém, ale ani ne tak záživnou formou. Vy tak nějak sledujete ty hrůzy, co hlavní postava zažívá, ale ač jsou sebevíc hrozné, tak se nedokážete na přímo s tím vším smířit. Hlavně se spíše vžít do hlavy hlavní postavy a nějak s ní více soucítit a porozumět tomu všemu humbuku okolo. Škoda nevyužitého potenciálu. Asi tolik.

• 1.10.2018  19:00
    The Dragon Prince (TV seriál) (2018)

Seriál, která mne zaujal ve výsledku už jenom svou existencí. Dal jsem tomu šanci a nelitoval. Příběh, který trochu připomíná svého Pána prstenů, je víc dětinský, a není úplně vážný o čemž svědčí i jejich smysl pro humor. Ale příběh to má pln potenciálu a napětí, které tak nějak hledáte. Určitě uvítám rád další sezóny, které jednoznačně mají, co nabídnout.

• 20.9.2018  21:46
    Safe (TV seriál) (2018)

Zajímavý příspěvek do diskuze dramatických krimi příběhů. Zvláště od Netflixu. Objevujeme se v příběhu, který nejdříve vypadá v celku nijak, ale poté dostane svůj charakter. Udrží si ho? Jak kdy a jak v čem. Je to napsáno velmi zvláštním způsobem, kdy vlastně všechny postavy kolem lžou té hlavní a ve výsledku se vždycky ukáže, že vždycky mu nakonec někdo lhal. Ani bych neřekl, že se postavy chovali jako bezmozci jak se někdy stává, ale spíše zde byl problém onoho lhaní, které se už během pár epizod stalo notorické. To ani nepočítám to, že celé to působí lehce tuctově. Trochu mi to v tomto připomínalo American Gothic. Je zde vidět myšlenka, která umí být dobře zpracovaná, ale je vidět, že kdyby v tom bylo trochu více práce, tak by to třeba i v něčem vyznělo lépe. Samotné rozuzlení je zajímavé, ale zbytek se dá nějak předpokládat. Alespoň z mého úhlu pohledu. Nicméně nemohu popřít, že jsem se na nové díly netěšil a toto celé jsem dokázal nějak v pohodě přemaratonovat. Nadprůměrně dobré. Se zbytečnou tuctovkou.

• 19.9.2018  17:13
    Who Is America? (TV seriál) (2018)

This is America. Sacha Baron Cohen uměl vždycky upozornit na něco primitivního a naprosto irelevantního svůj způsobem, na který si každý jen tak netroufne. Ten způsob umí být i docela odpudivý. Nevím jaká byla strategie pro první díl, ale byla dost kontroverzní sama o sobě. I na mé poměry. I tak se zadařilo. Sledoval jsem seriál do konce a nelitoval jsem. Toto je důkaz toho, jak Amerika umí být světu pro smích. Ve výsledku neuvěřitelný kousek, který se vlastně nedá trumfnout.

• 15.9.2018  14:28
    Disenchantment - Série 1 (série) (2018)

Paralely na život z prostředí středověkého fantasy jako vyšité. Jednoduché na pohled, s určitou zábavou, která někdy je níž někdy výš. Rozhodně skvělé na odpočinek, kdy nemusíte nijak hrotit příběh, který umí pobavit a překvapit. Nicméně nejde o nijak extrémně skvělý počin, ale je to určitá náplast za Futuramu, která pod Netflixem asi bude žít hodně dlouho.

• 9.9.2018  20:18

Po více jak čtrnácti letech se opět setkává. Trochu jinak, ale přesto vlastně v rámci příběhu na minutu přesně poté, kde vlastně předtím skončila. Člověkem vlastně lomcuje nostalgie. Je v tom něco speciálně kouzelného, a i když jsem si myslel, že nebudu hodnotit vyloženě pozitivně nakonec se povedl opak. Nastíním proč. Uvědomil jsem si, že mám určitý vztah k jazzové muzice a nikdy jsem asi nevěděl proč. Tohle je samozřejmě čistě hypotéza, ale v kině mě i při tomto zážitku silně chytil soundtrack. A ten přeci jen trochu něco společného s jazzem má. Taky musím uznat, že Pixar nezklamal. Z příběhu, který v traileru vypadal dost slabě, se vyklubal vtipný, napínavý a plnohodnotný příběh plný humoru a opětovnou lásku k hrdinům a s tím, co se s nimi vlastně stane. Hvězdy září skrz animované postavy a perfektně spolu pracují. Prostě nepřišlo žádné zklamání. To se nedá nic dělat.

• 31.8.2018  15:47
    Preacher - Série 3 (série) (2018)

Stejně jako u druhé série se mi stal problém, že jsem nevěděl, že seriál už vlastně vychází. O to víc jsem si mohl onu nádheru užít najednou. Druhá série nebyla špatná, ale v rámci hrátek kolem, humoru a atmosféry se stala třetí série naprostou bombou. Hlavně jsem rád, že se více vrátila určitá epičnost a humor, která pomalu předtím vyprchávala. Obrovská natěšenost na další sérii. Konečně vzestup.

• 29.8.2018  22:41
    Maska (1994)

Jak koukám tento film umí být slzou, ale i trnem v oka mnoha lidí. Já patřím k slzám. Těch od smíchu převážně. Tak nějak jsem i tušil, že mě film bude bavit a dokazoval to jako vždy geniální Jim Carrey a ne úplně příběh k zahození. Takováto hrdinská originalita tu zde snad ještě nebyla. Když si to tak vezmete tak Maska je vlastně takový předchůdce Deadpoola, ale mnohem spontánnější a tvůrci se na svou dobu sice báli krve a vulgarismů, ale nebáli se udělat co možní nejvíc bláznivé. A to se jim právě povedlo. Za mě osobně bude zde mnoho hlášek, které jsou prostě kultovní a nezapomenutelné a tak to taky zůstane.

• 27.8.2018  16:49
    GLOW - Série 2 (série) (2018)

GLOW byl pro mě seriál, na který si pamatuji jako na docela zajímavé překvapení. První série měla jasný děj, který nebyl vůbec nezajímavý a tvůrci z toho dokázali docela dost vytřískat. Je vtipné, že u komentáře k první sérii jsem napsal, že si dokážu představit, že by mě druhá série i bavila. Ono to mohla. Ale nestalo se. Hned u prvního dílu mi bylo jasné, že GLOW ztratilo svoji zář a bude to něco, co mě bude dalších deset dílů nudit. Plácání se v jednom a tom samém skoro celých oněch deset dílů bylo opravdu smutné a celkově jsem o život postav přestal jevit zájem. Jednoduše řečeno, jako další předsevzetí. Nedokážu si moc představit, že bych koukal na třetí sérii. Pokud bude poslední jsem schopen to obětovat. Jinak to moc nadějně nevidím.

• 27.8.2018  14:48
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Primárně je nutno říci, že jsem se nikdy nechytil onoho stylu, které zde vládl. Specifická záležitost, která si své oblíbence určitě našla. Já mám rád specifické styly, ale problémem je, že šance, že se trefí do vašeho vkusu je silně malá. Když už tedy. Zde nebyl tento případ vůbec. Znělo to celé dobře, ale nakonec z toho nebylo nic než pro mě ne moc napínavý příběh, který se hrabal v postavách tak moc, že se zapomnělo na pointu a nic se z toho vlastně nevyřešilo. Nebyl jsem schopen se natolik ponořit do příběhu, abych si užil zvraty nebo gradaci děje. Je to smutné. Pro mnohé nejlepší seriál letoška. Pro mě asi jeden z nejhorších a nejnezáživnějších věcí letošního roku. A i na delší dobu. Asi si za pár měsíců ani nevzpomenu, že jsem toto vůbec viděl. Jinak ale cením výběr Amy Adams s Sophia Lillis. To je geniální.

• 20.8.2018  14:54
    Everything Sucks! (TV seriál) (2018)

Ten rozjezd byl trochu složitější. A těžší. Věc, která byla dost stejná i u těch lepších dílů bylo to, co asi mělo být principem i této celé série, že je to prostě naivní show. Postavy se chovají jako malé děti, což i ve výsledku jsou, jejich chování je na úrovni zombies z Walking Dead a dělají věci, které vlastně nemají žádnou adekvátnost. Je mi jasné, že je to hold lehkost mladých a neklidných lidí, kteří hledají sami sebe. Ale je dost smutné, že Netflix vykrádá sám sebe v podobě seriálů z nedaleké minulosti s mladými hlavními hrdiny. Zde ale žijí svůj normální život. Který umí být dost nudný, ale zároveň i mnohdy zajímavý. V tomto ohledu mne nakonec i seriál ve finální rovince zajímal. Což se nakonec, u některých na které v této době koukám ani moc nedá říct. Druhá série je nejistotou, možná je to dobře, možná i ne. Nejde o podprůměr, ale zatím ani o nadprůměr.

• 19.8.2018  18:11

U tématu Ku-Klux-Klanu jsem ještě trochu zůstal. Dokud je to téma, ze kterého mohu plně čerpat. I když to se ve mne drží i tak dlouhodobě. Zabrousil jsem i trochu do historie, kdy i tvůrci udělali to samé. Hlavně se ale zajímali o téma staré jenom 24 let. Na rozdíl od mého obdivovaného BlacKkKlansman se zde objevilo to, co mi v onom filmu chybělo, ale zde to bylo zpracováno tak reálně, že to bylo i těžké na koukání. Brutalita a v podstatě reálné lynčování v moderní historii, které jednoduše nemá obdoby. Jediné, co asi bylo hlavním trnem v oku pro mě osobně bylo to, že charaktery nebyly ani tolik propracované. Pokud by se něco stalo hlavním dvou protagonistům asi si nedokážu představit, že bych je nějak extrémně litoval. Zvlášť to co moc nefungovalo bylo to, když jeden o druhém tvrdí, že to je zrůda a blázen, ale přitom vám nezbývá, než mu věřit, protože to prostě říká a asi ví, co mluví. Ale takovýchto filmů je potřeba víc. Zvláště dnes. A nejen v Americe.

• 18.8.2018  12:21

Ku-Klux-Klan je věc, která mě vždycky zajímala. Idea nacistického smyšlení v 21. století je neuvěřitelná. Zvlášť někde, kde ani nacismus neoperoval. K tomu přičtěme dobovou atmosféru a jede to samo. Film je natočený takovým stylem, který mi jasně ukázal, že se mi film bude líbit. A tématem to nakonec ani tolik nemuselo být ovlivněno. Film se někdy tváří místo určité brutálnosti, která v něm mohla být, spíše naivně a až moc sluníčkářsky. Film je nicméně zpracován skvěle s paralelami na dnešní dobu, které jsou poté i vysvětlena se samotnou Virginií. Smutná záležitost, která je vesele a dobře zpracována. A další rest z Varů.

• 17.8.2018  12:21

Opět menší reparát z Varů. Film mě zaujal jak svým původem, tak co více i příběhem. To, co se moc nedozvíte je vlastně to, jak je film vlastně natočený. Střihem opravdu neměl moc práce. Film je natočený jako kdyby jste vy sám byl neviditelný přežívají v této velké seanci hrůzy. Chvíli to trvá než se to rozjede. To je zaplněno trochu iracionálním a lehce nepochopitelným chování postav. A co víc, trochu zvláštními konverzacemi. Poté se to ale rozjede na plné pecky. Až tak nečekaně, až to ve vás hrkne a v kině se začnete bát o svůj vlastní život. Tohle se ve vás udrží několik pár dobrých minut. Poté je najednou pustý klid a řešení situací. Poté určitý citový výplach a další střelba. Ale to už jste v určitém slova smyslu v klidu. Byl zde i určitý moment filmu, kdybych až naznačil, že jsem se nudil. Sice to zní barbarsky, ale nekonečná absence střihu a sice kvalitní, ale neustálá akční kamera vás nadchne v první půlhodině a poté už to neustále upadává. Emoce s vámi, ale ve výsledku hýbou neustále. A výsledek celého děje to završí. V rámci úcty k divákům jsme neviděli nikdy vrahovi do očí ani do obličeje. Nebyl ani jmenován. To na jednu stranu děsivé, ale silně neosobní. Ale chápu to jako úctu filmu k obětem. Každopádně neuvěřitelné. V určitém ohledu tomu nemohu uvěřit.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45