vyfuk

vyfuk

Jan Koptík ml.

okres Trutnov
"It's better to burn out than fade away."

Skype: koptacz

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 14.4.2018  13:51

Jak příhodné, jak pravdivé. A jak vtipné. To je tak, když vezmete skoro až bláznivý nápad a předěláte ho tak, aby to byla jednoduše sranda. Dělat si srandu z něčeho hloupého je přeci nejlepší. Pokud se toho zhostí správní lidé tak to za to stojí. V tomto případě naprosto. Stále sice jde mnoho vyždímat, ale dělat si srandu z komunistického režimu a ještě z té nejtotalitnější verze, je prostě bomba. Skepsi velmi rychle vystřídalo smích a nadšení. "Mívám noční můry, které ale pořád dávají větší smysl než tohle."

• 12.4.2018  17:41

Je hrozně těžké, když je někdo debil a hodnotí film skoro týden poté, co ho reálně viděl. Nicméně myšlenky třeba budou ucelenější. Především je zde nutno vyzdvihnout to, že Spielberg je ve vrcholné formě a neuvěřitelným způsobem ukazuje, jak jiné tvůrce dokáže strčit do kapsy. Už jenom kvůli tomu, že ještě před pár měsíci šlo do kin jeho klasické historické drama The Post a nyní dokáže natočit něco, co se vymyká kontrole. Ready Player One je jeden z nejosvětovějších a nejprogresivnějších filmů za posledních několik let. Něco jako třetí Spy Kids, ale až na to, že to je dobrý. Efekty, které jsou zde vytvořené a způsob jakým se to vše přeneslo z pro mě nečtené knihy do filmu je prostě dokonalé. Už jenom protože zde muselo zapracovat několik kreativců, aby to dotáhli do konce. Krom toho je nutné zmínit, že film hraje hodně na sentiment a citlivou vlnu. Už jenom tím, že je plný klasické hudby, je plný odkazů na hry, filmy a knihy... jednoduše a i trochu hnusně řečeno se snaží shodit váš co možná nejobjektivnější pohled něčím sentimentálním. Já možná mám v tomto ohledu i "štěstí", že jsem bohužel zase tolik referencím nerozuměl. Kupodivu, to že film režíroval Spielberg byla i jeho největší chyba, jelikož mohl být drsnější a ve výsledku vypadal jako záležitost pro děti. Kdo ví. Stále platí skvělé herecké výkony a celek v rámci toho, že film mohl dopadnout katastrofálně a přitom se z toho stala skoro učebnice jak točit filmy v příštích letech. Krom toho taky musím přičíst bonusové body za Shining. Bez toho to prostě nejde.

• 3.4.2018  19:19

Zajímavý příspěvek. Už jenom kvůli tomu, že mít něco takového zaznamenaného od Linkin Park někde jako v MSG je velice drahocenné. V rámci hudební show asi moc není to zmiňovat. Nebo spíše hanit. LP odvedli velmi dobrou práci, která určitě potěšila nejednoho posluchače a diváka. To, co divák z obrazovky musí snášet je trochu horší. Jordan by se docela mohl učit od Åkerlunda, jehož show s Rammsteiny je prostě nepřekonatelná. Zde nejde o nijak extrémně příšernou práci, ale v celku dost nesmyslných záběrů do nikam a nebo chybějící prostřihy na něco zajímavého během písně je jedna věc. Poté třeba to, že celá jedna píseň je zaznamenána jenom na jednu ne moc dobře zaostřenou kameru jenom na jeden střih je velmi žalostné.

• 1.4.2018  14:20
    Annihilation (2018)

Za poslední dobu mám štěstí na opravdové zvrácenosti. Samozřejmě to bývají hlavně horory, které v jistém ohledu pátrají do neznáma a tím nás také straší. Zajímavý příběh o tom jak mimozemské médium zaútočilo na náš svět a obklopila ho zvláštní benzínovou skvrnou ve které se žralok kříží s krokodýlem a medvěd mluví lidsky. Dejme tomu. Je to opět od Netflixu neuvěřitelně zvláštně podaný kousek. Netflix se alespoň snaží být originální a experimentální, což se mu vyplácí v rámci originality, ale zároveň se to spoustě lidem nelíbí. Bright je za mě v rámci příběhu jeden z nejambicióznějších projektů za poslední dobu celkově a bude mít určitě co nabídnout. Upřímně číst tuto knížku by bylo asi velice zvláštní a nepochopitelné. A co víc asi ujeté. Film dokáže tuto situaci ukázat a postrašit jí perfektně. Přehlídneme i to, že spousta věcí nedává v tom všem smysl. Ale i tak já jsem rád, že vzniklo něco takového. Je to trochu ujetina, ale posouvá nás to dále.

• 31.3.2018  14:16
    Projekt X (2012)

Zajímavý počin. Fiktivní dokument, který pojednává o tom jak se chce parta teenagerů v Americe zchlastat, zapařit a zašukat. To je asi nějakým způsobem až národní sport. Je zajímavé, že je to pojato z takovéhoto úhlu pohledu. Za mě osobně spíše jenom fiktivní úkaz, který ale má bohužel základy v realitě, který ukazuje jak jsou lidé blbí, jednoduše zfanatizovaní, namyšlení a sobečtí. Asi hodně zním jako nějaká frigidní mamina, nicméně to jsou obecná fakta, která by vypozoroval z filmu i divák s IQ dvojciferným. Krom toho to, jenom ukazuje to, že Amerika miluje kriminálníky, zločince a vandaly. A pokud někdo bude tvrdit, že to je jenom smyšlené. Asi vás zklamu, protože věřím, že toto se děje neustále a asi nejenom v USA.

• 25.3.2018  20:55
    Život (2017)

Znechucen, pohoršen a šokován. To jsou atributy, které by měl mít každý správný horor. Proto mi zde zůstává záhadou, že tento film je ve výsledku tak nedoceněný a pohoršovaný. Ano, samozřejmě, že to není nic skvělého. Nicméně ta atmosféra s dokonalým a neznámým skladatelem podkreslila film zcela perfektně. V rámci celku je prostě naprosto uchvacující i jenom to, že tento film je vlastně něco jako novodobý Alien, akorát novější a po svém. To ve výsledku nemá chybu. Nějakým způsobem, ale cítím, že nešlo úplně o můj typ filmu, ale natož, že to všichni propagují jako tvrdé béčko, tak já to považuji za prvotřídní hororový nášup, který vlastně dělá to, co horor dělat má. Má člověk vypsychnout. Má ho vyschýzovat, aby se cítil nepříjemně ze všeho kolem něho. Aby ho atmosféra vystrašila jen při vzletu motýla. Tohle vše se dělo. Naložte s tím jak chcete. Za mě skvělý kousek.

• 23.3.2018  19:56
    Krakatit (1948)

Velmi zářná verze a ukázka filmu, tak jak skvěle reprezentuje staré časy. Film je na čtyřicátá léta natočen zcela úchvatně. Taky tomu zjevně napomáhá samotný Karel Čapek. Příběh je nicméně sám o sobě další kapitola. Už jenom kvůli tomu, že se i přesto jeví zbytečně zdlouhavý a jenom ukazuje strasti našeho vědce, na kterého se v podstatě neustále lepí ženské. Tehdy dejme tomu. Dneska velká kravina s prvky klišé. Nicméně to neubírá na plnohodnotné kvalitě.

• 19.3.2018  16:06

Je zajímavé, že na české poměry by šlo o skvělý film, který by mohl být docela vyzdvihovaný. Nicméně v Americe jde o v celku těžký průměr. Ale já jsem asi nastavený na ony české poměry. To je asi důvod, proč se mi tato kravinka tolik líbila. Nejde o žádné skvělé dílo, ale na uvolnění jako dělané. Nemá to nijaký prozíravý nebo originální humor, ale herecké obsazení spolu s uvolněností samou jde hezky ruku v ruce. Prostě příjemné.

• 18.3.2018  14:17

Lidi mají na české filmové tvůrce vysoké nároky. Přeci jen chtějí, aby dělali americkou tvorbu v rámci kvality anebo evropskou celkově v rámci pointy a poselství. Nicméně málokdo dokáže docenit jednoduchý a dobrý humor jednoduché české komedie. Vejdělek je v tomto oboru profík a když jsem tak koukal na tento film, zjistil jsem, že se tento člověk nemá za svou tvorbu důvod stydět. Ano, ne vše od něj je dobré. Každopádně jak říkám, ne každý ocení jednoduchost. Hlavně kupříkladu mnoho scén v rámci kamery vás naladí na pohodlnou vlnu, kterou k filmu potřebujeme. I v rámci scénáře nejde o nic špatného. Chvíli to trvá než se to rozjede a vtipy zde taky nejsou nijak dokonalé, ale jde o film, který má originální námět a je skvěle zpracován dál. taky tomu napomáhá skvělé charisma všech herců. Taky i to, že těch známějších jich tam je hned několik.

• 16.3.2018  09:20

Prostě o nic nejde. Film, který se snaží navázat na starší dílo s tím, že chce i nějak ukázat hru v jiném světle. Problém je v tom, že všechno jde hlavním postavám na ruku a klasicky člověk ví, co se vlastně stane. Nepočítám to, že střih je udělaný naprosto zbytečně špatně a moc ani nedává smysl. Stačilo by některé scény hodit před nebo za jinou scénu a trochu by to bylo koukatelnější. Prostě jde o béčkového Jamese Bonda v ženském podání. Nicméně takového Bonda, kterého nikdo nebude brát vážně.

• 15.3.2018  22:44
    Tomb Raider (2018)

Dostali jsme při nejmenším něco důstojného. Dílo, které jde hezky v šlépějích nové hry jako takové a snaží se uspokojit právě diváky jako takové. V dnešní době. Když se člověk poohlédne zpět rozhodně to bylo zajímavější než filmy s Angelinou. Už jenom kvůli tomu, že teatrálnost mladších sester a hlavně i její vyložená béčkovost bila do očí. Zde bylo tvrdě vidět jak se tvůrci alespoň snaží z toho vytřískat co možná nejvíce za každou cenu. Což bilo do očí tady. Reakce postav bývají neúplné nebo ukvapené a příběh sám o sobě dost vyzní hrozně tak, že se snaží vytřískat max. Nemusí to být vyloženě špatně, ale jelikož mělo jít o první film, co bude podle hry trochu kvalitnější, tak zde bylo silné břemeno. Fanoušci asi určitě potěšilo, neznalce asi také, ale nepůjde o něco, o čem se bude mluvit jako o nějakém skvělém díle. K prolomení kletby špatných filmů podle videoher už není daleko.

• 14.3.2018  18:14

Stará klasika. Pro hráče nebo i labužníky. Přeci jen, je to jenom o pár let mladší jak já. To se podepisuje více na tom, jak je film vlastně divný, zaostalý a i ty efekty nevypadá moc efektivně. Lara má v celku zajímavý příběh, ale opravdu to osloví lidi mladší patnácti let dejme tomu. Drží se to starých tradic a hlavně to chce udělat nějakou hezkou reklamu hře. Která stejně dostala zajímavější remake, který nyní dostane i film. Jolie možná zůstane ikonou, ale pro mě to je jenom další role, kterou ještě ke všemu nezahrála nijak extrémně dobře. Spíše tomu dominuje tolik hereckých rolí, které jsou dnes notoricky známé, ať už je jeden z nich James Bond, komik ze slavného britského seriálu a nebo někdo z ještě známějšího britského seriály s draky.

• 14.3.2018  15:34

Příběh, ze kterého lidé čerpali a i dodnes tvrdě čerpají. S tím, že ale jde o velice zářný kousek a ukázka toho, jak to hezky udělat. Ten příběh sám o sobě je velmi milý a klasicky má nějakou tu příjemnou zápletku s poučením, čímž jej činí přístupným a vhodným tak nějak pro každého. Film mohu alespoň uchopit více ten humor a udělat ho v tomto ohledu velmi výjimečný. Ale i tak jde o velmi příhodné a důležité dílo, které vždycky stojí za to, aby bylo viděno.

• 10.3.2018  12:55

Je to prosté. Krátká kravinka, která nám má ukázat taje a kouzla dokonalého animovaného nebo dejme tomu stop-motion. To je splněno. Nicméně Švankmajer nikdy nebyl moje kafe. V podstatě žádní kafe, jelikož kafe nemám rád. Což tady se prolíná do naprosto ujetého, nesmyslného až hororového příběhu. Pokud toho bylo všechno záměrem, tak skvěle. Já viděl, to co jsem očekával. Dobrý trip.

• 8.3.2018  19:55
    Čára (2017)

Slováci se ukazují ve skvělém světle. Skoro i v tom lepší než letos dokázali Češi. Skvěle zpracované dejme tomu akčnější drama, které nás vrací do ne tak dávné minulosti. S tím, že skvěle se mi potvrzuje teorie, že se lidé budou neustále vracet ke starým problémům ve filmech dokud se s nimi nesmíříme. Zvlášť když s nimi nebudeme dělat dobré filmy. Čára není dokonalý film, ale smířit se s touto situací bude tímto dostatečné. Je to něco, co není nijak originální, ale dokáže to na naše menší zvlášť slovenské poměry. Slováci pomalu dokáží točit i lepší filmy než my a nominace na Českého lva, kde není skoro vůbec pořádný film o tom nějak vypovídá. Případ uzavřen.

• 8.3.2018  19:26
    Milada (2017)

Netflix zavítal do Německa. Vytvořil jeden z nejlepších seriálů roku. Zavítá i do Česka a vytvoří tohle. Hrozná patlanina, která postrádá nějakou výpravnost, gradaci příběhu a vypadá tak béčkově, že si to paní Milada snad ani nezaslouží. Je mi jasné, že pamětníkům a příznivcům to bude jedno, ale ten film je prostě natočen špatně. Vidíme nějaké záběry ze současnosti, poté nějakou spletitost kde postavy jezdí lesem a takhle to pokračuje do zbláznění. Nevím jestli se mají Češi v cizině prezentovat zrovna tímhle, protože s tímhle se nám spíš lidé vysmějí. Uvidíme jak dopadneme na Lvech. S tím, že já bych jenom ten film odsunul stranou jako Němce. Ve výsledku ani nevím, co na tom chtějí vlastně hodnotit. Nepřesvědčivé herecké výkony? Patlanina angličtiny? Střih, který je pokažený jak jen mohl a nebo kameru, které byla pojata chaoticky až střihač/ka ani neveděla co s tím má dělat? Nevím.

• 7.3.2018  23:01
    Špína (2017)

Nic co by oslovilo svět. Ale ukázalo to zcela zásadní a zvláštní prostředí. Dívka, která prostě zažije až moc a projde se dalšími zrůdami tak nějak ukazují jak systém u nás nefunguje a jací jsou lidé matláci. K tomu asi více není co říci. Obrovské ambice na Lvy. Nulové ambice na širší oslovení.

• 6.3.2018  19:27

První díl dokázal dosti ukázat ten počátek jako takový. Dvojka byla v podstatě silně zbytečná a trojka ukazuje něco mezi. Má totiž zajímavou atmosféru, až komorní, ve které silně a dokonale dominovala hudba. Ostatní bylo vedlejší. Poté dojde na akci, která zaujme, ale tak nějak celou dobu vlastně víte jak to skončí. Je to hodně smutné na jednu stranu, asi hlavně hodnotím docela hezkou zábavu, ale stejně to stojí jenom na tom, že se to snaží dojet příběh, který snad má finální tečku.

• 5.3.2018  20:45
    Bába z ledu (2017)

Pan Sláma už není v takové té výpravné až poetické formě jako dříve. Stále ale nabízí něco výjimečného, co v Česku jen tak nenajdete. To možná zůstává i menším trnem oku. Mnoha lidem se to i po právu ani nemusí líbit, příběh se totiž převážně soustředí jen na vývoj hlavní postavy Báby. Ta změna i celé rodiny je na jednu stranu velkolepá. Kontrast a konflikt panuje na všech stranách a příběh nemá hrdinů ani vyložených záporáků. S tím, že se zde nachází jednoduché věci, které zažijete asi i v reálném životě, ale mohou být i nechutné. Viz postelová scéna. Taky je nutno říci, že nejde o něco, co by si zasloužilo vyzdvihovat do nebe. Náš starý mistr má stále co nabídnout, ale není toho tolik. Bonusové body za vypsanou fiXu.

• 5.3.2018  18:28

Spousta lidí sem mrskne vyšší hodnocení jenom, protože to je prostě cizí film o Česku. O hokeji ještě ke všemu. Naše vlastní záznamy z Nagana, které nejsou jinak extrémně zajímavé nebo jedinečné přeci jenom mají tady na ČSFD bůh ví kolik astronomických procent. Zde koukáme na neuvěřitelně skvěle zpracovaný dokument i s vlastní grafikou a záběry staré dvacet let, které vypadají stejně kvalitně jako kdyby byly točeny včera. Neuvěřitelně skvěle odvedená práce v rámci odvyprávění, pojmutí a názorů samotných zúčastněných. Sice se zde vypráví skoro jeden a ten samý příběh, ale je vypráěn naprosto dokonale.

• 5.3.2018  18:03

Roztomilé dílo, které kombinuje pohádku s realitou. A nějak to vlastně jde ruku v ruce, kde sledujeme počátky Obecné školy. Chaotické zde zůstává, že se zde objevují herci již zmíněného filmu v jiných rolích. Což je dosti matoucí a divné. Film je asi výjimečný právě tím, že vypráví celý příběh z nevinného úhlu pohledu a na věc nahlíží dosti jinak. Film i dokáže pobavit, s tím, že někdy se ta infantilnost překrucuje a padá to velice divného až ujetého konce. Třeba létající motorka. Rozhodně je to jiná tvorba než Kolja a jiné, ale není to nic za co by se měl Svěrák stydět.

• 4.3.2018  22:20
    Velká hra (2017)

Vaše hry jsou příliš vypečené, slečno. A nebo spíš přepečené až na černo. Ale rozhodně ne na živočišné uhlí. A nebo nedopečení až z toho teče těsto. Ten film nepopisuje prostě něco, co už by tu nebylo nevím kolikrát. Hlavně v rámci toho, že není to ani nijak skvěle zpracováno. Nebýt skvělých výkonů Kevina Costnera, ani by mě to nějak nedonutila pohnout emocemi. Které ani nebyly nijak extrémně velké a zřetelné. Prostě tak nějak nic.

• 3.3.2018  12:03

Relativně normální gay romance. Kupodivu nevím čím to bylo, asi v rámci atmosféry, ale to, že se to odehrávalo v 80. letech moc ani nehrálo roli. Nicméně toto je přesně ten materiál, který si zamilují takový fajnšmekři a nebo filmofilové na bázi sledování Oscarů. Já bych vlastně mohl mluvit o tom, že tohle byl asi jeden z nejlépe podaných filmů ohledně homosexuality, kde se o ní mluvilo v hlavní pozici. Nenajde si to každého, což chápu. Ale za mě jde o skvělý film.

• 1.3.2018  16:50
    Tvář vody (2017)

Del Toro se zde pouští do velice zvláštních vod. Je to bažina, která skrývá zajímavé taje, ze kterých je možno mnoho čerpat, ale nejsou nic převratného. Del Toro se teď primárně snaží zfilmovat své sny. Je to vidět na tomto i na Purpurovém vrchu, s tím, že ani jeden z těchto filmů není nijak pozitivně diváky přijímám. Mluvíme zde o záležitostech, které pro režiséra jsou srdcovky, ohledně diváků je to dílo pro vyvolené, které si to najde. Hodně to připomíná jeden hodně starý film, kterým se i tvůrci zřejmě nechali inspirovat a zároveň se zde moc ani neberou servítky. Ambiciózní, rozmanité, ale nikterak zajímavé.

• 27.2.2018  19:46

Hodně zvláštní film. Už kvůli tomu, že se napůl tváří jako paskvil a napůl jako veledílo. Paskvil hlavně kvůli tomu, že dialogy mezi postavy a celkově scénář psal asi někdo s ADHD a někdo kdo nemá moc kamarádů, protože by jim skákal neustále do řeči. Tento vrtoch bych chápal v nějaké dramaticky až akčně vypjaté scéně, ale ne vyloženě v normální konverzaci, která kvůli tomu zní nicotně a divně. Krom toho nevím co Meryl Streep přelétlo přes nos, ale přišlo mi, že celý film hraje jako na drogách a nebo s Alzheimerem. Její herecký výkon absolutně nejde ruku v ruce s tím jak by normálně hrála a vypadá to dost divně. Ten se poté rozjede. Jako všechno v tomhle díle. V moment, kdy už začíná jít do tuhého přichází část veledílo. V ní začínáte opět obdivovat skvělou práci pana Kamiński a i hudební doprovod pana Williamse. Ten film vlastně hezky dokáže, že Spielberg dokáže dělat dramatické divy i nyní po letech. S tím, že fanoušci budou ukojeni první sekvencí, kde Spielberg ukazuje konečně i válku. Všemu nádherně sekunduje i Bob Odenkirk, který ukazuje své nejlepší i v jiné podobě než seriálové. Nakonec to relativně všechno dobře dopadlo.

• 27.2.2018  18:39

Hodně zvláštní příběh. Chce ukázat jednoho zřejmě talentovaného muže, který chce něco tvořit a nabrnkne si na stará kolena mladou křepelku, která mu dělá život těžší. Pak ho doslova otravuje. Celý ten příběh je tak spletitě zvláštně už jenom tím, že se tam nic výjimečného neděje. Prostě nějak dejme tomu pojatý příběh, který ani nemá tolik, co zajímavého nabídnout. Hlavně asi filmové rozloučení s Day-Lewisem, o kterém po tomto filmu nevím co si v rámci jeho hereckých kvalit mám myslet. Nepřijde mi totiž, že by dělal bůhví jak grandiózní práci než jakou udělal skoro kdokoliv, kdo je nominovaný.

• 25.2.2018  22:50
    Nemilovaní (2017)

V celku chápu, proč je to nominované na Oscara. Drama z prostředí rozvrácené rodiny, která sdílí jednoho syna, který to nese těžce a oba rodičové už tak nějak žijí životy někde jinde. Nevím jestli je to tím, že Rusové na to nemají takový cit, ale z toho dramatu se dalo vytřískat více psychické rozpačitosti mezi postavami, ale nevadí. Film tím silně ztratil, jelikož trvá skoro hodinu než se začne něco dít a poté to má takový nemastný neslaný spád. Má to suprové až poetické záběry, které já jakožto člověk, který se v tom i nějak vyžívá ocení, ale tím to končí. Silně bohužel.

• 24.2.2018  14:12
    Coco (2017)

Pokaždé, když vidím, že Disney vydává nový film říkám si, že půjde o velkou kravinu. Ale já nevím proč jsem takový vypatlanec a nepoučím se. Zootropolis bylo to samé a nějak mě to uchvátilo. Coco vypadalo taky jako kravina. Aha, a on je z toho jeden z nejlepších filmů roku. Neříkám, originalita tam je, jelikož animák s takovýmto příběhem zde ještě nebyl. Mexická kultura Disney seděla taky. Španělština je další věc, protože je to jeden z těch jazyků, který mám rád a nebo mě otravuje. V tomto filmu se nádherně kombinovalo obojí. Plot twist, který měl také následovat přišel nečekaně rychle a pak jste si uvědomili, že to ani není plot twist a na ten si musíte ještě počkat. Celý film nakonec fungoval skvěle a hrál i skvěle na city, což zkresluje dojem, ale asi ne nijak špatně. Naopak.

• 22.2.2018  21:25
    Čtverec (2017)

Smrt umění. Mise v české Mafii a taky dobrý popis pro tento film. Švédové toho tolik na světovém poli nepředvedou a když už se s něčím vytáhnou na Oscary, tak to vypadá takto. Zvláštně. Jednoduše zvláštně. Zkusme si zrekapitulovat o čem to vlastně bylo. Lidi udělali v muzeu něco nového z moderního umění. Před ním udělají svítící čtverec. 4x4, pozor. 4x4!!! Až se z toho čtyřtahové Škodovce Yetti zamlžují přední skla. No, co dál? Hlavní postavě někdo ukradne mobil. On vyhrožuje kvůli tomu půlce města. Pak má sex. No a to je tak nějak všechno. Nějak v tom figurují bezdomovci... a no, ehm. Nevím? To je vše? Takže o tom to bylo. Nemáte zač.

• 22.2.2018  19:59

Vedlejší projekt, který si najde své fanoušky. Hlavně získá peníze, které jsou potřeba. Což se potvrdilo hned během prvních pár dní. Celek je velmi zajímavý. Film vlastně nabízí zcela jiný styl, kde toho odvypráví až moc aby ukázal veškerou krásu nově vytvořeného světa. Thororův Asgard je jedna věc, ale africká Wakanda je opravdu nový svět. A ten hlavně docela má co nabídnout. Problém je, že se to snaží za každou cenu ukázat krásy svého světa, že na zápletku se skoro zapomnělo. Je ji věnováno v celku minimum času a hlavně se zde snaží ukázat i Martina Freemana, aby vlastně k něčemu byl. Aby to dostal nějaký prostor. Celkově Black Panther působí až chaoticky, ale zvyknete si. Ale to, že to bylo silně chaotické z toho nesejmete. Bohužel nikdy.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43