zelvicka.

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 15.9.2018  22:04

Co by si ten Cavill musel nechat udělat s ksichtem, aby vypadal blbě?

• 26.8.2018  22:40

Bond dobře ví, oč jde. Ženy špionů to lehké nemají, a záletnost jejich poloviček je ten nejmenší problém. Záporáci si ovšem nikdy nejsou vědomi, že negativní motivace hlavního hrdiny končí obvykle násilím na nich. I když masky stále hrají důležitou roli, už nejsou tak všudypřítomné, což je bomba, ze které hlava nebolí.

• 26.8.2018  22:31

Jednička nasadila laťku vysoko, ale nečekal jsem, že dvojka dostane tak moc na držku. Latexové masky tu řeší tolik věcí, že člověk čeká, kdy si jednu sundá i Fantomas. Film se snaží sice udržet akcí, ale ta je zase strašně klišoidní.

• 26.8.2018  22:28

Dlouho jsem tuhle sérii míjel, ale když už je na světě i sedmička, došel jsem k názoru, že je třeba je shlédnout všechny. Jednička je rozhodně příjemné překvapení, špionážní film, kdy se nedá věřit nikomu a přitom je třeba bruslit po tenkém ledě, protože čas se nezastavuje.

• 31.7.2018  23:02

Biologie snadno a totálně ujetě.

• 30.7.2018  22:10

Ještě jsem nikdy neviděl celej díl věnovaný tomu, co dělá psí ocásek v noci...

• 8.7.2018  15:19
    Archer - Danger Island (série) (2018)

Pokud osmá série měla potenciál, devátá moc nadějí nedávala. Od prvního dílu bylo vidno, že to bude slabé a v tuhle chvíli bych řekl, že na Archera se má cenu koukat do sedmé série a zbytek ani nezačínat. Všechny vtipy už tu byly, transfer postav do jiných rolí to nezachrání. Zatímco dříve jsem se na Archera každý týden těšil, teď jsem se díval na 3 díly jen proto, abych si to mohl odškrtnout. Nástin toho, že 10. série se bude odehrávat ve vesmíru, bych označil tematickým A New Hope, ale taky může být poslední.

• 8.7.2018  15:07
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Jsou scény, které z paměti nevymažete. Konečně film, který vás něčím překvapí. Není to sice dárek, který jste si vždycky přáli, ale spíš jako když sáhnete na něco nechutného - ale i to je překvapení.

• 3.7.2018  01:50
    Náš boj (2018)

Konečně drama, kde se všichni chovají lidsky, logicky a v rámci možností rozumně!

• 2.7.2018  02:29

"Tell me what to do. Tell me what to do. Tell me what to do." - "Clavin," said the Eternal Darkness. Kdyby si tvůrci odpustili půlhodinu naprostých sraček v úvodu, a padouchy nám jen lehce představili, byl bych asi radši. Na druhou stranu jsem se opravdu těšil, až ty odporně nudné kreatury konečně zhebnou!!! Cage samozřejmě nesl celou tíhu filmu, ovšem roli Billa Dukea považuji za nejlepší vůbec. Hvězdné hodnocení je zcela irelevantní

• 1.7.2018  18:56
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Můj děda havíř se postaral, že jsem překladatele nepotřeboval. Ale mráz po zádech vám běhat bude.

• 1.7.2018  01:19

American history X s o něco zábavnějším tónem, který se nese v tak svižném duchu, že slyšíme šustění vzduchu v afru hlavních protagonistů. Vlastně tak zábavné, že jsem téměř poděkoval za tu studenou sprchu na konci, která připomněla, že to celé taková sranda není.

• 30.6.2018  20:21

Prvotřídní prvotina, která příjemně překvapila. Herci vás na ten gauč s pověšeným kobercem zkrátka na tři dny nastěhují a vy koukáte na strýčka Michalyče, jak chodí kouřit na balkon.

• 30.6.2018  00:17

Film pro náročného diváka. Film, ze kterého vás bude bolet zadek jako po 4 hodinách strávených v sedle velblouda. Film, u kterého si rozvrhnete picí přestávky. Film, který vám přiblíží přechod pouště, která vypadá, že se přejít nedá.

• 29.6.2018  17:46
    Wildlife (2018)

Rodina zraněná střepy rozbitého amerického snu... Ano drama, jenže se odehrává na plátně a člověk sedí v kině jen jako divák. Někomu to stačí, někomu ne

• 29.6.2018  15:59

Vlastně nenajdu nic vysloveně negativního krom toho, že by to potřebovalo větší spád anebo jít víc na dřeň. Zkrátka více severnější přístup. Chloe naprosto skvělá, ale nečekalo se nic menšího.

• 29.6.2018  14:38
    Hmyz (2018)

Netradiční, ale na začátek KVIFF rozhodně vhodné!

• 9.6.2018  20:53

U takových ság člověk chtě nechtě porovnává, ale dělají si to sami: lepší než VII, horší než I, II, III, IV, V, VI ! Nechápu, jak Hamill může dělat parodii přímo ve filmu, ale očividně mu to prošlo.

• 27.1.2018  20:27
    Brimstone (2016)

Příběh čiré nenávisti. Mráz, zlo, hrůza, perverze. Mám křeče v břiše

• 18.12.2017  23:53

Dvě hvězdy a obě jsou defacto za Stathama. Jenže co si budeme povídat, jemu se to hraje, když jeho charakter je jediný logicky napsaný, zachovává aspoň nějakou integritu a divák je schopný pochopit jeho motivaci. Zbytek příběhu je totální píčovina prokládaná tuny znásilnění fyziky i čistýho rozumu, takže z filmu dostanu jen dvě scény, který aspoň trochu dostávaj smysl. Takže - pozvat Diesela a Rocka do Expendables a na tohle se už vybodnout. Jo, ono to furt vydělává strašný mega? Tak nic.

• 11.12.2017  23:20
    Prometheus (2012)

Banda nezodpovědných vědců spolu s Michealem Fassgenderem hledají Boha. Rádi by posléze potvrdili Nietzscheho slova, leč bohužel... Bůh není mrtev a nemá je rád.

• 6.12.2017  21:01
    Zrcadlo (1975)

Kdo jsou ti lidé? A o čem to je? Má to všechno vlastě nějakou spojitost? Teď jí nalila vodku... tak to bude asi v Rusku!

• 30.11.2017  22:11

Vlastně jsem se na tenhle film podíval jen kvůli téhle scéně (bohužel na YT dohledáno jen turecky), nicméně se jednalo o příjemné překvapení a byl jsem poměrně navnazen, jak to dopadne. Představa, že se může téměř každý stát figurkou ve hře je tak fantasticky fatalistická, že to všechno stojí za zamyšlení.

• 12.11.2017  15:35
    České moře (TV pořad) (2017)

To je pokus o díru na dno českého humoru? Já si myslím, že nám zbývají poslední metry a pak se sem vyvalí to z druhé strany. Takže opatrnost!

• 1.10.2017  22:23

Je jen určitá míra porušení fyzikálních zákonů, které jsem danému žánru ochoten tolerovat... Co týče filmu: ano - dalo se čekat, že to bude slabší a ano - pořád to byla vcelku oddechová podívaná. Jediná dobrá volba byl Elton - bez něj by to bylo jen jeden a půl hvězdičky.

• 20.9.2017  21:19

Tak jsme se s ok pokusili po "Úžasném" Bulkovi a The Room nalézt opravdové filmové dno. Myslím, že nároční diváci si přijdou na své, protože to vypadá jako 94 minutový díl Darkplace. Zíral jsem, co se to na obrazovce děje. Strhnul bych hvězdičku za to, že Kayden Kross a Lexi Belle (což jsou herečky, o kterých jsem nikdy neslyšel) přestaly od půlky filmu dávat do hraní srdíčka. Na druhou stranu, hodnocení jsem nastavil takové, že už tu hvězdičku strhnout nemůžu.

• 11.9.2017  10:35

Do háje, to mrazení v zádech na konci epizody! A všechno to nadabujou dva herci... (edit: Dobře, jeden herec. Díky Kryoman)

• 3.8.2017  09:37

Naši se naštěstí nikdy nerozvedli, ale Poison zone by byla jasná volba, kde to řešit!

• 27.7.2017  23:55
    Dunkerk (2017)

Poprvé IMAX a nějak se mi zdá, že v tom by mohl být problém, proč jsem si film úplně neužil. Možná špatně zvolená relativně blízká místa plátnu, ale v mase obrazu jsem se první třetinu ztrácel. Pak jsem se naštěstí aklimatizoval a relativně snadno vklouznul do děje. Druhá věc - a klidně si mě nenáviďte - je hudba. Ale zhruba ve 3. čtvrtině začaly neustálé basy ucho až bolestivě mučit, načež mě to zkrátka začalo rozčilovat. I přes tyto dvě věci, které samozřejmě můžou být čistě mou individuální doménou, rozhodně dávám 4 hvězdičky, protože nejde jinak.

• 21.7.2017  22:33
    Pokoj (2003)

Tak pro všechny fajnšmekry - tohle je TEN film, který je tak špatný, že je skvělý! Proto mé hodnocení chápejte i jako *****, protože během filmu jsem hýřil slovy jako "geniální", "excelentní" nebo "naprosto bruntální". Recyklace milostných scén! Detailní oslovení postav jmény, aby herci ani divák nezapomněl, kdo s kým mluví. Budete se smát, budete překvapení a vaše dívka bude týct jako zmrzlina pod horským sluncem a zaručeně ojede vašeho nejlepšího kámoše hned jak odejdete z místnosti. I don't want to talk about it.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14