• Thriller

Český lev 2015 (2016) (pořad) odpad!

Toto ma byt oslava Ceskeho filmu?Nic proti Vyborne,ale je nudna a bohuzel i misty trapna.Do radia mozna,na maturitni ples nebo prehlidku klidne.Ale na hlavni vecer udileni fimovych cen proste nema smrnc,vtip,pohotovost a prirozenou 'krasu'..nevim,kdo ji tam porad cpe..Tim samozrejme pada i naboj celeho udileni,nehodnotim jednotliva dilka(i kdyz nominace pro Vymenu manzelek a nektere zumpojidni serialy z komercnich tv mne zarazily..na druhou stranu presne vypovidaji o urovni tohoto eventu a urovni ceskeho divaka..).Osobne povazuji za prehmat i samotne predavajici, nic proti jejich prinosu pro spolecnost,o tom zadna,ale na takovy vecer proste patri asi jako statni cena pro Ringo Cecha..

Nebezpečné pokušení (2015) odpad!

Asi jsem koukal na jiny film nez zdejsi znalci..v tom mem totiz nefungovalo vubec nic, Keenu maximalne tragickej a marnej.Ty dve pizdy si sice do sveho CV daji odstavec o tom,ze si jednou zahraly se znamou selebritou a sahaly mu pri tom na pindoura,ale to je asi tak vse..celkove strasna,nesmyslna hovadina..skoda casu a nyni slov

Na cestě (2006) (seriál)

Jednoduche, poucne, strucne, sympaticke, vtipne a proste fajn...

DobroDRUH (2015) (pořad) odpad!

Jak ja miluju dokumenty, obvzlast cestopisy..tohle je ale picovina na entou, nesympaticky a otravny dement s bratkou ze sebe dela odvaznyho a originalniho dobrodruha a pritom ma sevrenou rit uz na Ruzyni..snaha napodobit zahranicni cestovatele je zrejma, ve vidlakove podani vsak trapna..horsi snad uz bylo jen cestovani tech dvou krav na konkurencni tv..proste hnus

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Jeden z mala dokumentu, ktery je soucasne naucny, zajimavy, originalni, koukatelny, zabavny a vtipny..navic pro mne neokoukany a sympaticky moderator, ktery nikomu necpe zbytecna a nudna, tisickrat omleta fakta a veci tak nejak podava prirozene a vtipne..bezva porad.

Co dům dal (2015) (pořad) odpad!

Jak jsem jiz jednou psal, v teto zemi vari kazdej, kdo ma do prdele diru..Ani tak mi nevadili ty dva kluci, ostatne tv barrandov je plna beckovych nebo vycpelych tvari v kazdym druhym poradu.Vadi mi nudny a trapny format poradu. Chlapci delaji prekvapene, co je v lednici a z toho pak 'originalne' vari opravdove lahudky (co jsem videl tak jatra na cibulce s hranolkama, gurmansky zazitek jak svine...)..no hruza, podobne jako Halina Obrovska, Katerina domaci jitrnice a dementni Pohlreich na konkurencnich tv..dnes doplnuji komentar, jelikoz jsem prepinal tv a narazil na dalsi dil a kulinarsky vytvor.Dnes to byly knedliky s vajickem a burtgulas..jdu blejt.

Pryč od pece (2013)

Film, u ktereho si muzete precist knizku, dojit nakoupit nebo dat dvacet..neuveritelna nuda a extra jednoduchy scenar, i kdyz perfektni vykon nekterych hercu a hudba Pearl Jam...o to vic to nechapu vzhledem k hvezdnemu obsazeni a sveho top herce Foresta ve zcela zbytecne, vedlejsi roli..

Birdman (2014)

Jedna hvezda za skvelyho Keatona, druha za opravdu povedenou kameru a treti za originalni a bombastickou hudbu..jinak fajn

Láska na kari (2014)

Pohodova love story,u ktere jsem vyzral pul lednice...