just_pie

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 3.10.2019  15:43

Nekonečný príbeh <3

• 7.8.2019  09:54

Veľmi krásne ukončenie príbehu Toy Story, ktorý so mnou putuje od môjho detstva až po dospelosť. 5*

• 12.7.2019  17:20

Pozreté len kvôli pánovi Gyllenhaalovi alias Mysterio. Výlet do Európy a odznenie slovenskej pesničky počas výletu v Rakúsku ma potešilo, návšteva Prahy takisto. Ale chýbalo mi tam viac akčnosti, to je asi také malé mínus (pretože asi na 2 minúty som v kine zaspala :D). Nový Spidey nie je môj šálok kávy, odzačiatku mi tam Holland vadí. Ale sám Stan Lee povedal, že ho Holland vystihuje, preto sa budem jeho slov držať a nebude to nijako ovplyvňovať moje hodnotenie. 5*

• 12.2.2019  21:52

Pre mňa to bol najočakávanejší film konca roka 2018. A čo ja viem. Mám také zmiešané pocity. Podľa mňa by sa z toho dalo vyťažiť aj viac, ale s výsledkom som spokojná. 4*

• 5.8.2018  14:40

Bez pointy a malou kvapkou humoru, ak sa to tak dá nazvať. 1*

• 5.8.2018  14:38
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Nemyslím si, že by relácia mala byť v čiernom kabáte. Ide o naozaj originálny nápad plný peknej hudby a humoru. Skrúcaný sa mi tam tiež hodí. Možno kebyže sa sem nepozývali slovenské celevriťky ale obyčajných ľudí, ktorí sa venujú folklóru alebo nejakému remeslu, tak by to malo určite oveľa väčšiu úroveň.

• 4.7.2018  20:40
    Nirvana: Smells Like Teen Spirit (hudební videoklip) (1991)

Pieseň ktorá nikdy nezostarne. Čoskoro 1 miliarda zhliadnutí: https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg zaslúži si aj viac :)

• 4.7.2018  20:30
    Nirvana: Lithium (hudební videoklip) (1992)

I'm so happy because today I've found my friends. They're in my head...

• 26.1.2018  19:47

Myslím si že z celej trilógie ide o najlepšiu časť a veľmi dobré ukončenie. Zaslúžené 5*

• 10.11.2017  18:25

Ghostbusters!

• 10.11.2017  18:24

Až ma prekvapilo, aká slabá časť toto bola. Veľmi slabé 3*

• 16.12.2016  17:42

Vizuálne prekrásne urobené, hudobne takisto. 5*

• 15.10.2016  21:38
    Chlapi neplačú (TV seriál) (2013)

Je to des, ako všetky slovenské telenovely. Ale tá 1* je za úvodnú zvučku, to je asi to jediné pozerateľné, počúvateľné na celom seriáli.

• 21.6.2016  22:39

13 rokov ... 13 rokov som ja a takisto aj iní moji rovesníci alebo ľudia, ktorí tak strašne túžili po pokračovaní Nema, sa dočkali. A nie nadarmo. Skutočne krásna animácia, humor a takisto aj príbeh. A predstavte si (trochu menší spoiler), Dory si predsa len spomenula! Zaslúžené 5*

• 24.5.2016  23:42

Taký malý úvod k časti Brotherhood. Animácia sa mi nepáčila, pôsobila mi tak rušivo. Ale ako začiatok k ďalšiemu dielu AC postačujúce :)

• 6.9.2015  12:02
    HiStory (TV pořad) (2015)

Toto som tak dlho hľadala na csfd a konečne som našla :) . Úžasný poučný (seriál?) a navyše krátkometražný, v rýchlosti a v skvelej grafike vysvetlené udalosti, ktoré sa stali v minulosti. Chvála rtvs, že konečne vymyslela niečo pozerateľné a dá sa povedať že do každej vekovej kategórií. U mňa to má zaslúžene 5*.

• 18.7.2015  17:05

A prvej pusy sme sa aj tak nedočkali ...

• 10.7.2015  14:32

I want my ice cream!

• 29.6.2015  21:51
    Vejška (2014)

RHS is back!

• 27.6.2015  10:53
    La dama velata (TV seriál) (2015)

K čomu toľko nenávisti. K čomu toľko múdrych slov. Mne sa seriál páčil (vôbec mi nepripadal ako zženštilý gróf Monte Christo). Konečne bežalo niečo v telke na čo sa dalo pozerať. Nie je to vôbec zdĺhavé, nemixuje sa tam nič s nikým a páčilo sa mi že dej išiel retrospektívne. Sympatický herci, rozuzlenie toho čo sa stalo až na konci. Niektorí by si mohli kuknúť aspoň prvú časť nech vedia o čom hovorím a až potom klikať na odpad. 4*

• 21.5.2015  20:31
    Čo ja viem (TV pořad) (2014)

A čo ja viem?

• 19.4.2015  23:00
    38 (2014)

Rest in peace legend!

• 28.3.2015  16:48
    Gladiátor (2000)

Chcela som si konečne pozrieť nejaký film ktorý sa viaže na obdobie starovekého Ríma či Grécka a je v ňom plno akcie a nie len rozprávania sa a mudrovania. Čakala som že tu uvidím Russella neustále s mečom v ruke šermujúc okolo nepriateľov ale splietla som sa. Nechápem prečo som o tomto filme nikdy nepočula, objavila som ho len náhodou a silné kladné hodnotenie na čsfd ma tiež prekvapilo. Som rada že sú tu tie tagy, vďaka nim som našla kopu úžasných filmov, na ktoré nikdy nezabudnem a ktoré vo mne niečo nechali a tento patrí práve medzi ne :) U mňa 89% - 4*

• 27.2.2015  21:07

Už dávno som si nepozrela tak dobrý film od našich bratov čechov. Práve od tohoto filmu by sa mali učiť aj tí naši režiséri či scenáristi a úplne ma dostalo keď som zistila že to zrežíroval a aj napísal Mádl, môj obľúbenec.Strhla by som jednu hviezdu za podľa mňa trochu dosť tragický koniec pre 11 ročného chlapca, aj keď život je už raz taký a nikdy nevieme, čo od neho môžeme očakávať a navyše ani nevieme, že kedy. Slabšie 5* ale zaslúžené.

• 22.2.2015  12:53
    Interview (2014)

That grapefruits! FAKE! Liar! ... They hate us because they ain't us! ... Bombove hlášky a do toho Kim Čongo-Un. Best komédia, už dávno som sa takto nezasmiala :D ale, má to svoje ale a svoju hranicu. Film sa delí do 3P: 1. Provokácia, 2. Propaganda, 3. Prča. U mňa to pôsobilo tým tretím. Ako u vás?

• 22.12.2014  20:47

This Is Sparta!

• 22.11.2014  21:08

Dávam veľmi silné 3*. Film sa mi páčil, aj keď asi pár hodín pred premiérou som si pozrela Caching Fire, je to asi tým. Očakávala som niečo také ako Caching Fire (boje v aréne). Knihu som čítať nechcela a ani trailer si pozrieť, pretože som sa chcela prekvapiť. Čo sa mi ale nepáčilo, a to sa dalo aj očakávať, že dej sa veľmi nikam neposunul, aspoň podľa mňa. Divák sa veľa nedozvedel, a kvôli tomu, že Harry Potter bol rozdelený na 2 časti sa teraz musí všetko po ňom opičiť. Diváka iba zbytočne nechá čakať. Ale samozrejme, tvorcom sa na dvoch častiach asi dvojnásobbne rýchlejšie zbohatne, akoby mali natočiť len jednu. Ale príbeh sa mi páčil, sem tam aj menšie humorné scénky a samozrejme, po grafickej stránke bomba. Čo sa mi ale stalo v kine, pri pozeraní filmu, by som nikomu nepriala. Predstaviť si, že osoba, ktorá sa vám poslednou dobou nesmierne páči a sadne si za vás (presne za vás!) je niečo hrozné. Ale toto sa stáva vo filmoch! Nie v realite! Pripadalo mi to ako osud ... ale aj tak niekoho má, takže je zbytočné uvažovať nad tým. Aspoň som mala o dôvod viac tešiť sa z filmu. Díkes Collinsová, na part 2 sa pôjdem pozrieť, len aby sa aj tento malý zážitok opakoval :) Are you, are you Coming to the tree They strung up a man They say who murdered three. Strange things did happen here No stranger would it be If we met at midnight In the hanging tree. Are you, are you Coming to the tree Where dead man called out For his love to flee. Strange things did happen here No stranger would it be If we met at midnight In the hanging tree.

• 28.9.2014  22:01
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Cakala som zmenu, ako studia tak vsetkeho. Ale je to jen stare a emocne-penazno-vyciciavacie Modre z neba. Ale niektory naozaj potrebuju tu pomoc, tak preto 2*.

• 23.8.2014  15:57
    Carrie (1976)

Nemohla som sa dockat sceny na plese. Zasluzene 5*

• 29.7.2014  15:45

Fakt 1034 : Life is like cigarette. Smoke it to the butt.

<< předchozí 1 2 3 4 5