• Krátkometrážní

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tak silnú dávku nostalgie som veru ešte nezažila. Ďakujem Marvel <3

Čápi s mákem (2010) (pořad)

V podstate, môj názor zhrnula pani Norika vo svojom vyjadrení tu.

Luca (2021)

Santa mozzarella! Tu ma Pixar sklamal na plnej čiare, odhliadnúc od krásnej animácie. Práve toto je typ filmu, pri ktorom som sa po 10 minútach opýtala: "Who asked?" Kto si tento film pýtal? Aká je jeho pointa a hodnota? Pre decká to bude nádherný zážitok, hlavne z prepracovanej animácie, ale tak oničom príbeh a nerozvinuté postavy som od Pixaru fakt nečakala. Ako prostredie si vybrali Taliansko, avšak okrem typických talianskych fráz a cestovín som to videla na inú dovolenkovú destináciu väčšiny slovákov. Niekto z produkcie odflákol svoju prácu, ktorá nie je hodná tomu, čo nám Pixar doteraz predviedol. Prsty v tom má určite aj Disney, ktorému už dochádzajú filmy na remake a tak sa rozhodli na leto vydať tento nepodarok. 2* za animáciu.

Oteckovia (2018) (seriál) odpad!

Čakám, kedy dajú B. Kollárovi hlavnú rolu.

Hledám Amy (1997)

Každému chlapovi by malo byť nadmieru jasné, že pokiaľ stretne peknú, milú a vtipnú babu, s ktorou si rozumie, že bude určite zadaná alebo je lesba. To je fakt ;) Spoiler alert: tvorcovia si od začiatku nedokázali získať moju pozornosť, predviedli nudný film plný kecačiek. Zápletka je zaujímavá, ale nepodarilo sa im to dotiahnuť do detailov. Nižšie hodnotenie dávam zato, že ja sama som lesba, ale s chlapom by som si v živote nezačala, zato som asi lesba :D (nič proti). Reálne je film postavený na tom, že hoci stretneš tú pravú osobu pre teba, aj tak sa dáte dokopy (hoci je inej orientácie). Láska je láska, ale to náhle preorientovanie mi prišlo nechutné. 1*

V síti (2020)

Ten, čo dá odpad, je jeden z tých predátorov.

Přátelé (1994) (seriál)

Priemerný čas medzi dvoma vtipmi v amerických sitcomoch je 24 sekúnd. Historicky až tomuto seriálu sa počas 10 sezón nevyskytol ani jeden vtipný moment. gg wp

Živí mrtví - Ticho (2014) (epizoda)

Za mňa zatiaľ najhoršia časť TWD. Okrem scénok z golf klubu som skoro zaspala.

Vynález (2004)

Osobne si myslím že film si zaslúži oveľa vyššie hodnotenie. Treba tomu pochopiť, nič mi tu nepôsobilo lacno a úprimne ma prekvapil tak nízky budget filmu. Za mňa jeden z najlepších filmov s tematikou cestovania časom (a hlavne jeho premyslenosťou).

Ovládací panel