odmocnina

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 25.2.2021  17:03
    Hledám Amy (1997)

Každému chlapovi by malo byť nadmieru jasné, že pokiaľ stretne peknú, milú a vtipnú babu, s ktorou si rozumie, že bude určite zadaná alebo je lesba. To je fakt ;) Spoiler alert: tvorcovia si od začiatku nedokázali získať moju pozornosť, predviedli nudný film plný kecačiek. Zápletka je zaujímavá, ale nepodarilo sa im to dotiahnuť do detailov. Nižšie hodnotenie dávam zato, že ja sama som lesba, ale s chlapom by som si v živote nezačala, zato som asi lesba :D. Reálne je film postavený na tom, že hoci stretneš tú pravú osobu pre teba, aj tak sa dáte dokopy (hoci je inej orientácie). Láska je láska, ale to náhle preorientovanie mi prišlo nechutné. 1*

• 12.10.2020  15:29
    V síti (2020)

Ten, čo dá odpad, je jeden z tých predátorov.

• 23.8.2020  18:08
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Priemerný čas medzi dvoma vtipmi v amerických sitcomoch je 24 sekúnd. Historicky až tomuto seriálu sa počas 10 sezón nevyskytol ani jeden vtipný moment. gg wp

• 18.6.2020  16:29

Za mňa zatiaľ najhoršia časť TWD. Okrem scénok z golf klubu som skoro zaspala.

• 15.2.2020  11:56
    Vynález (2004)

Osobne si myslím že film si zaslúži oveľa vyššie hodnotenie. Treba tomu pochopiť, nič mi tu nepôsobilo lacno a úprimne ma prekvapil tak nízky budget filmu. Za mňa jeden z najlepších filmov s tematikou cestovania časom (a hlavne jeho premyslenosťou).

• 3.10.2019  15:43

Nekonečný príbeh <3

• 7.8.2019  09:54

Veľmi krásne ukončenie príbehu Toy Story, ktorý so mnou putuje od môjho detstva až po dospelosť. 5*

• 12.7.2019  17:20

Pozreté len kvôli pánovi Gyllenhaalovi alias Mysterio. Výlet do Európy a odznenie slovenskej pesničky počas výletu v Rakúsku ma potešilo, návšteva Prahy takisto. Ale chýbalo mi tam viac akčnosti, to je asi také malé mínus (pretože asi na 2 minúty som v kine zaspala :D). Nový Spidey nie je môj šálok kávy, odzačiatku mi tam Holland vadí. Ale sám Stan Lee povedal, že ho Holland vystihuje, preto sa budem jeho slov držať a nebude to nijako ovplyvňovať moje hodnotenie. 4*

• 12.2.2019  21:52

Pre mňa to bol najočakávanejší film konca roka 2018. A čo ja viem. Mám také zmiešané pocity. Podľa mňa by sa z toho dalo vyťažiť aj viac, ale s výsledkom som spokojná. 4*

• 5.8.2018  14:40

Bez pointy a malou kvapkou humoru, ak sa to tak dá nazvať. 1*

• 5.8.2018  14:38
    Všechno, co mám rád (TV pořad) (2017)

Nemyslím si, že by relácia mala byť v čiernom kabáte. Ide o naozaj originálny nápad plný peknej hudby a humoru. Skrúcaný sa mi tam tiež hodí. Možno kebyže sa sem nepozývali slovenské celevriťky ale obyčajných ľudí, ktorí sa venujú folklóru alebo nejakému remeslu, tak by to malo určite oveľa väčšiu úroveň.

• 4.7.2018  20:40
    Nirvana: Smells Like Teen Spirit (hudební videoklip) (1991)

Pieseň ktorá nikdy nezostarne. Čoskoro 1 miliarda zhliadnutí: https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg zaslúži si aj viac :)

• 4.7.2018  20:30
    Nirvana: Lithium (hudební videoklip) (1992)

I'm so happy because today I've found my friends. They're in my head...

• 26.1.2018  19:47

Myslím si že z celej trilógie ide o najlepšiu časť a veľmi dobré ukončenie. Zaslúžené 5*

• 10.11.2017  18:25

Ghostbusters!

• 10.11.2017  18:24

Až ma prekvapilo, aká slabá časť toto bola. Veľmi slabé 3*

• 16.12.2016  17:42

Vizuálne prekrásne urobené, hudobne takisto. 5*

• 15.10.2016  21:38
    Chlapi neplačú (TV seriál) (2013)

Je to des, ako všetky slovenské telenovely. Ale tá 1* je za úvodnú zvučku, to je asi to jediné pozerateľné, počúvateľné na celom seriáli.

• 21.6.2016  22:39

13 rokov ... 13 rokov som ja a takisto aj iní moji rovesníci alebo ľudia, ktorí tak strašne túžili po pokračovaní Nema, sa dočkali. A nie nadarmo. Skutočne krásna animácia, humor a takisto aj príbeh. A predstavte si (trochu menší spoiler), Dory si predsa len spomenula! Zaslúžené 5*

• 24.5.2016  23:42

Taký malý úvod k časti Brotherhood. Animácia sa mi nepáčila, pôsobila mi tak rušivo. Ale ako začiatok k ďalšiemu dielu AC postačujúce :)

• 6.9.2015  12:02
    HiStory (TV pořad) (2015)

Toto som tak dlho hľadala na csfd a konečne som našla :) . Úžasný poučný (seriál?) a navyše krátkometražný, v rýchlosti a v skvelej grafike vysvetlené udalosti, ktoré sa stali v minulosti. Chvála rtvs, že konečne vymyslela niečo pozerateľné a dá sa povedať že do každej vekovej kategórií. U mňa to má zaslúžene 5*.

• 18.7.2015  17:05

A prvej pusy sme sa aj tak nedočkali ...

• 10.7.2015  14:32

I want my ice cream!

• 29.6.2015  21:51
    Vejška (2014)

RHS is back!

• 27.6.2015  10:53
    La dama velata (TV seriál) (2015)

K čomu toľko nenávisti. K čomu toľko múdrych slov. Mne sa seriál páčil (vôbec mi nepripadal ako zženštilý gróf Monte Christo). Konečne bežalo niečo v telke na čo sa dalo pozerať. Nie je to vôbec zdĺhavé, nemixuje sa tam nič s nikým a páčilo sa mi že dej išiel retrospektívne. Sympatický herci, rozuzlenie toho čo sa stalo až na konci. Niektorí by si mohli kuknúť aspoň prvú časť nech vedia o čom hovorím a až potom klikať na odpad. 4*

• 21.5.2015  20:31
    Čo ja viem (TV pořad) (2014)

A čo ja viem?

• 19.4.2015  23:00
    38 (2014)

Rest in peace legend!

• 28.3.2015  16:48
    Gladiátor (2000)

Chcela som si konečne pozrieť nejaký film ktorý sa viaže na obdobie starovekého Ríma či Grécka a je v ňom plno akcie a nie len rozprávania sa a mudrovania. Čakala som že tu uvidím Russella neustále s mečom v ruke šermujúc okolo nepriateľov ale splietla som sa. Nechápem prečo som o tomto filme nikdy nepočula, objavila som ho len náhodou a silné kladné hodnotenie na čsfd ma tiež prekvapilo. Som rada že sú tu tie tagy, vďaka nim som našla kopu úžasných filmov, na ktoré nikdy nezabudnem a ktoré vo mne niečo nechali a tento patrí práve medzi ne :) U mňa 89% - 4*

• 27.2.2015  21:07

Už dávno som si nepozrela tak dobrý film od našich bratov čechov. Práve od tohoto filmu by sa mali učiť aj tí naši režiséri či scenáristi a úplne ma dostalo keď som zistila že to zrežíroval a aj napísal Mádl, môj obľúbenec.Strhla by som jednu hviezdu za podľa mňa trochu dosť tragický koniec pre 11 ročného chlapca, aj keď život je už raz taký a nikdy nevieme, čo od neho môžeme očakávať a navyše ani nevieme, že kedy. Slabšie 5* ale zaslúžené.

• 22.2.2015  12:53
    Interview (2014)

That grapefruits! FAKE! Liar! ... They hate us because they ain't us! ... Bombove hlášky a do toho Kim Čongo-Un. Best komédia, už dávno som sa takto nezasmiala :D ale, má to svoje ale a svoju hranicu. Film sa delí do 3P: 1. Provokácia, 2. Propaganda, 3. Prča. U mňa to pôsobilo tým tretím. Ako u vás?

<< předchozí 1 2 3 4 5