Smerfetka88

Smerfetka88

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 21.12.2012  13:26
    Koncert proti konci světa (koncert) (2012)

Nemám bohužel srovnání s pražským ani brněnským přenosem, ani nevím, jak to bylo celkově zvládnuto jako přenos, ale ostravský koncert přímo v Gongu byl příjemným překvapením a fajn zážitkem. Myslím, že s Rudou (ač na něj mám taky svůj názor) jsme to v Ostravě fakt vyhráli. Stejně tak výběr účinkujících byl dobrý a atmosféra příjemná. Z toho, co jsem viděla, když se spojila Ostrava s Brnem a Prahou, to měly ostatní koncerty trochu sušší.

• 4.11.2012  10:13

Nejdelších 9 minut, co jsem v poslední době zažila. Přijde mi to celé strašně prvoplánové - dejme tam nahotu, "šokující" záběry animovaných orgánů a budou lítat 4 hvězdy, 5 hvězd....Ale animace jako taková nebyla špatná, někdy mi to připomínalo Básníky.

• 29.10.2012  15:35
    That's Life (2007)

Jelikož mi to nepřijde vtipné, ani nijak povedené, ani jsem se v tom nenašla jako jiní, tak to hážu do koše spolu s jinými skvosty. Určitě nedoporučuju.

• 29.10.2012  13:34

Oooo milovníci umění a velcí filmoví kritici, sežerte mě, ale nebylo to špatné. Přiznávám, že jsem od toho čekala víc, ale netvrdila bych, že jde o odpad. Párkrát jsem se pobavila, bylo tam několik dobrých scén a ani s tím product placementem bych to neviděla tak černě. Bohužel herecky musím říct, že jednička byla fakt lepší a tady nezklamal akorát Bartoška.

• 29.10.2012  09:18
    Máma (2008)

Řekla bych, že spíš než o hororový kraťas šlo o velmi dobrý trailer k hororovému filmu. Ale ne že bych se nebála :-)

• 29.10.2012  09:07

Trochu mě odradil dramatický úvod ve stylu Al Capona, ale vydržela jsem. Musím říct, že záměr byl chválihodný, ale provedení už mě nadchlo méně. Herecké vsuvky mě spíše rušily a taky mi zde chyběly podstatné příklady a okamžiky týkající se provozu. Myslím, že se ta hodina a něco dala v rámci dokumentu využít líp.

• 29.10.2012  08:29
    Česko Slovensko má talent 3 (TV pořad) (2012)

Jedna velká zářivá hvězda za oba moderátory. Jinak se obávám, že není za co hvězdičkovat - porota okoukaná, Slávik všude byl, všecko zná, se všema spal, Bílá ječí jako o život a soutěžící kdyby někdy raději seděli doma, tak udělají líp.

• 27.10.2012  19:24
    Skyfall (2012)

Jeden z nejlepších akčních filmů, který jsem viděla a pravděpodobně nejlepší bondovka. Bylo v ní všechno, co tam být má - okouzlující, vtipem a sexappealem sršící Bond, bravurní záporák (tentokrát jej vybrali víc než dobře), krásná auta, nádherné ženy, skvělé akce....no uznávám, že jsem ještě čerstvě pod vlivem, takže mé hodnocení není zcela střízlivé:-)

• 24.10.2012  15:14
    Dog Fucker (1971)

To nejhnusnější a nejodpornější, co jsem kdy viděla. Jinak doufám, že mu aspoň opilovala drápky!

• 24.10.2012  14:49
    Mortys (studentský film) (2011)

Smrt s lidskou tváří......Příjemná animace, zajímavý příběh, ale celou dobu jsem uvažovala, s kým má Mortyse.

• 24.10.2012  14:33

Nepohoršilo mě to ani nevyděsilo, jen mi to přišlo naprosto zbytečné. Myslím, že jde pořád o večerníček pro děcka, takže si zrovna tohle mohli tvůrci odpustit.

• 24.10.2012  10:05

I když jsem čekala nějakou tu lekačku a přesně i věděla, kdy přijde, málem jsem se....Dobrý horor s ještě lepší délkou trvání.

• 24.10.2012  09:42
    Jeff Dunham: Spark of Insanity (TV pořad) (2007)

Přestože Achmed je s tím svým "I kill You!!!" pořád number one, Walter mu zdatně sekunduje:-) Jen ten Peanut mi nějak nesedí....Velký obdiv a respekt před Jeffem.

• 23.10.2012  19:55

Achmed - the dead terrorist je naprosto bezkonkurenční!! Dlouho mě nic tak nepobavilo. Černo černý humor, který mám ráda.

• 23.10.2012  14:16

I přes zdlouhavý rozjezd a občasné nudné scény stál ten konec za to.

• 23.10.2012  10:07
    Emmanuelle (1974)

Nechápu, že i dnes si tolik lidí plete erotiku s pornem! Soudě podle komentářů čekala většina něco tvrdšího kalibru, takže tady píší, že erotika žádná nebo nevýrazná....Naopak, je to erotický film, který má příjemně erotickou atmosféru a decentní scény. Pokud jde někomu o něco tvrdšího, tak od toho tu jsou zcela jiné filmy. Ale zpět k Emmanuelle - dějově průměrné, eroticky příjemné, herecky podprůměrné.

• 22.10.2012  21:25

Je mi jasné, že porno ze 70.let nemůže člověk srovnávat s tím, co se točí dnes. Opomenu tedy vizuální stránku. I tak se ale spíše jednalo o komedii ve stylu "Ahoj, já jsem Helmut, vymetač komínů." Hodně táhlé a nudné záběry, trochu přiblbé dialogy a celkově bych čekala víc od tak "kultovního" filmu. P:S: ten doktor by za svůj objev zasloužil minimálně Nobela.

• 17.10.2012  07:03
    7 rozhněvaných gaunerů (amatérský film) (2012)

Naťukám si "7 rozhněvaných mužů", čekám a na obrazovce se zjeví banda výrostků, která má před sebou druhé kolo maturit. Tak si říkám, že nebudu soudit takhle povrchně, ale že z toho třeba ještě něco vyleze. Nevylezlo. Vím, že šlo o amatérský počin (proto jsem dala aspoň 1* - za odvahu), ale dialogy hrozné, mluva ještě horší, konec otřesný. Ale nejhorší ze všeho byla lednička na Coca Colu v rohu "právníkova salónku".

• 17.10.2012  06:57

Hezká hudba, která po ránu potěšila, krásné efekty při tvoření světa a celkem i romantika. Ale chybí tomu něco, aby to jako kraťas zaujalo. Takhle to byl jen dojemný příběh vtěsnaný do 9 minut.

• 12.10.2012  14:50
    Equus (1977)

Nemůžu si pomoct, ale čekala jsem od filmu víc. Čekala jsem víc od psychologické stránky, možná trochu víc té šokující brutality. A ono to byl takový průměrný zoofilní snímek o nešťastném mladíkovi a ještě nešťastnějším psychiatrovi, který mu vlastně ty jeho orgasmy s koněm závidí. P:S: po celou dobu filmu jsem nenašla ani zmínku o letitém týrání chlapce, jak stojí v obsahu. Ale je možné, že jsem to jen nepochopila.

• 12.10.2012  10:43

Ani jeden kladný hrdina, pár drsných vtípků, několik tragikomických momentů a jeden jablečný koláč. Takhle nějak bych popsala Adamova jablka, která jsou poskládána z různých scén, příběhů, momentů. Pořád ale nevím, jestli jsem spokojená s tím, jak film skončil....

• 12.10.2012  07:16

Pominu-li fakt, že ty figurky zombie byly spíše z kategorie komedie a že mi ta partička byla sympatická tak, že bych je zmasakrovala už na začátku v jezeře, přiznávám, že nápad s jakousi reality show se mi opravdu líbil. Bylo to pro mě něco nového a sledovat, jak někteří uzavírají sázky, kdo vyleze ze záhrobí tentokrát a pak sledují ten masakr, bylo řekněme zajímavé. Nicméně posledních několik minut filmu mi pokazilo celý dojem a následné hodnocení. Zjevení Sigourny nevěstilo nic dobrého, ale to moralizování pak, jestli zemře jen ten vyhulenec nebo celý svět....a na úplný závěr se zjeví ruka Boží. Hororově podprůměr, jako komedie průměr.

• 7.10.2012  11:10
    Velká ryba (2003)

Těžké hodnotit, když člověk ví, že jde o bezesporu kvalitní film, který však na druhou stranu není jeho šálkem čaje. Nedokázala jsem si film užít jako fantasy povídání, ponořit se do toho snového světa. Na druhou stranu jsem si strašně moc užila každou minutu s Helen Bonham Carter, Stevem Buscemim a Danny DeVitem. Zkrátka na sobě pozoruju, že nebudu Burtonka....

• 3.10.2012  21:38

Čtyři...pět....čtyři...pět...ne, nejsem si ještě úplně jistá hodnocením, ale zatím dávám 4*. Pro pět mluví nádherná Marlene, skvělý Charles Laughton, výkony v soudní síni, zajímavý zvrat i fakt, že mě film zaujal od první minuty. Ale já prostě nemůžu přenést přes srdce, jak byl úplný závěr "vyzvratovaný". Kdyby to skončilo polibkem Leonarda a Kristýny, dávám plný počet.

• 3.10.2012  09:29

Nechť láska, komerce a Michal David zvítězí nad zlem, intelektuály a Nietzschem!

• 3.10.2012  09:28
    Treevenge (2008)

Nejděsivější krátkometrážní horor, co jsem kdy viděla! Zvuky těch stromků, mrtvá kočka, všude krev....Zas trochu jiné pojetí vánočních "pohádek".

• 27.9.2012  15:03

Oproti jedničce děj zajímavější, scény akčnější, dialogy vtipnější, Sly žilnatější a Lundgren ošklivější. Už se těším na Expendables 3, kde, doufám, nebude chybět ani Nick Slaughter.

• 27.9.2012  11:51
    Žabí princ v New Yorku (TV film) (2001)

O co je tahle parodie na film lepší než třeba tohle, kde se to jen hemží odpady?? Ve scénáři to nebude, v hereckých výkonech už vůbec ne....pro mě v ničem!

• 26.9.2012  12:20
    Katedrála (2002)

Ani by mě nenapadlo kritizovat snímek po technické stránce, protože je to krásně udělané, precizně, adekvátní hudba k tomu. Ale jelikož jsem zrovna neměla náladu hledat skrytá poselství, dávám 3*.

• 26.9.2012  11:13

Mám ráda černý humor, ale ten tanec byl i na mě trochu moc....Výborný nápad doplněný skvělou animací a celkem povedenou hudbou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9