emma53

introvertka

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 19.8.2017  10:24
    Dangal (2016)

Bezvadně natočené. Osobně by mě zajímalo jak to udělaly, aby ty zápasy vypadaly tak věrohodně. Několikrát jsem se přistihla, se kroutím jak Letty na žíněnce a rvu se jak o život :-) Neměly to děvčata jednoduché. Nejdříve se rvaly s otcem, pak samy se sebou, pak mezinárodně a naposledy na celosvětové scéně. O co všechny v mládí přišly, to ví jen oni, ale asi toho bylo víc, než dost a závěr stál opravdu za to. A to jsem toho trochu bála....v žádném případě. Uživatel misterz to napsal tak, jak jsem to vnímala i já a proto jdu do plných. Nenechte si ujít závěr, tam jsou jejich skutečné podobizny i s otcem. Herečky hrály skutečně super!

• 19.8.2017  09:03

Já se na horory normálně nedívám, ale tady jsem udělala jednu z vyjímek a světe div se, já se vůbec nebála a od začátku jsem tušila, kam to směřuje. To mě mírně zklamalo, ale na Alejandrovu prvotinu to bylo dobré. Spíš to na mě působilo jako thriller bez toho hororu.

• 19.8.2017  08:53

Tady si nejsem jistá, protože samotné téma je alarmující i když tady skloubili romantickou linii se silným dramatem a trochu to tam škobrtalo a závěr byl sice šokující, ale nějak mi to tam nezapadlo i když to mělo svojí logiku. Nedivím se, že Maria mohla už někomu lézt na nervy, která až s fanatickou vervou chtěla pomstu a zapomněla na všechno kolem a to několik let. 3 / 4*

• 17.8.2017  17:09

Mně se líbilo moře s písečnou pláží a Maddy s Ollym. Víc to nebudu rozebírat, zkrátka to nesmíte brát vůbec vážně:-)

• 17.8.2017  08:30

Byla ochromena a ohromena, co se všechno dělo při natáčení filmu Fitzcarraldo . Verner Herzog šel doslova přes mrtvoly, jen aby tento film dokončil. Sám uznává, že se občas cítil na blázinec. Nedivím se Kinskému, že nechtěl to zaplivané pití, taky bych to odmítla a o jeho zaječích úmyslech nemluvě. Podmínky v kterých se natáčelo, byly takové, že bych upalovala pryč tryskem. Docela by mě zajímalo, kolik Kinsky za tuhle roli dostal do strozoku. A bořit se až po kolena blátě, kolem sebe plazící hady, to už bylo vážně na hranici normálnosti. Nicméně Klaus to na všechno konci shrnul zcela logickými úvahami, kde jsem pochopila, že mu to mu to myslí velmi dobře, ačkoliv tady jsem o tom vážně pochybovala. Doporučuji.

• 16.8.2017  15:56

Vyprošťovací chujovina na depky se sexy Salmou, která snad nestárne a Maximem s příšernýma žlutýma plavkama. S několika dobrýma hláškama to mělo šmrnc a spád. Mohlo to být kratší, žádné veledílo to také není, ale mně to uteklo rychle, tak neváhám a pálím čtverec.

• 15.8.2017  08:59

Já jsem jen nesmírně ráda, že to nepochopila Laura, ani Justin :-) A hrát v něčem, kde nevím, která bije, to je um a ještě to prodat jako něco neuchopitelného a pro některého diváka zcela jasné, to tedy tleskám. Já se řadím mezi Lauru a Justina.

• 14.8.2017  13:31

Nemohu si pomoct, ale Polákům tu pětihvězdu dám i když to tam zavonělo amerikánsky a masakrálně korejsky. Piotr byl od začátku do konce sympatický polda i s tím svým kohoutkem, ale i přístupem k pátrání a podobně. Zaručeně se podívám na pokračování. Drsný, ale mě to chytlo a to se cení. Jen ta babča na konci s pytlíkem na hlavě mně byla krajně proti mysli....neobsazovat do žádného filmu, brr.

• 11.8.2017  16:59

Holky hrály jste to bezvadně. Jak Beatrice říká o Donatelle: " Ona je blázen, ona je šílená, ona je cvok", tak jsem s ní souhlasila. Tohle dokáží snad jen Italové. Ten, kdo by s ní chtěl žít, by musel být blázen, šílený a cvok .-) Přesto měla srdce na svém místě a jak se dalo, tak ho využila, aby pomohla smutné Donatelle. Byla to dramédie nebo roadmovie, jak chcete, kde jsem čekala málo a dostala jsem mnohem víc. Konec byl dojemný....a já tenhle snímek ráda doporučím dál. Vážně váhám i nad tou pětkou....

• 11.8.2017  08:08

Krásný pohled na exteriéry, zkrátka na večer je to relaxační filmek. Jen mně ten snímek připadal spíš jako western. Dívčina stála za ne jedno mužské mrknutí oka. Ještě bych to trochu víc prohňoucala, ten film měl na víc, ale to bude asi tím, že si psychologické snímky si představuji trochu jinak.

• 10.8.2017  16:31

Všechno to důležité napsala už larelay a já jsem jí moc vděčná za titulky k filmu o kterém se skoro vůbec neví a je to velká škoda. Zoe Kazan v roli Ivy je herečka o které by možná mnozí neřekli, že je krásná, ale jejím obrovským plusem je její úžasná přirozenost umocněná v tomhle filmu i tím, že nebyla snad vůbec nalíčená. Díky za takové nezávislé filmy.

• 8.8.2017  16:23
    Beau Séjour (TV seriál) (2017)

Na konci mohu napsat, že mě to zaujalo svou odlišností, mysteriózností a Belgie, co by seriálová země je pro mě velká neznámá......Jelo to celé svým tempem, pachatele jsem neuhodla, ale tak to má být. Velká pecka to není, ale jako relax to beru. Celkově to na mě působilo průměrným dojmem, ale to neznamená, že na druhé to bude působit stejně. Něco mezi trojkou a čtyřkou. Možná to mohlo být výraznější v určitých momentech, přece jen bych uvítala víc adrenalinu.......

• 5.8.2017  11:23
    Secret Smile (TV film) (2005)

Možná se jedná o celkem průměrný thriller, možná jsem měla chvílemi pocit už jednou viděného, možná tam bylo těch pár potvůrek mušek, možná bych ten konec sestřihla nebo jinak ukončila, ale to nic nemění na tom, že jsem se po celou dobu nehnula od obrazovky, ponořila se a vynořila se až na konci. David Tennant si sebestředného psychopatického hajzlíka vysloveně užíval a já mu ho věřila se vším všudy. Kate Ashfield moc neznám, ale tady byla taky výborná a já nevidím důvod, proč bych neměla dát čtyřku filmu s kterým jsem strávila příjemné sobotní dopoledne.

• 4.8.2017  16:54
    Karel II. - Moc a vášeň (TV seriál) (2003)

Rufus Sewell a Shirley Henderson tady hráli zcela odlišný pár než ve Zkrocení zlé ženy, tam byli k nakousnutí a kočkoidní oba dva. Ale tohle je historie, tak Shirleÿ musela hrát zcela jinou polohu a Rufus také. Jsem ráda, že jsem mohla vidět zase kousek historie, kde základ zůstával přiměřeně pravdivý. Kateřiny mně bylo skoro líto, ale zřejmě měla dobré srdce, když králi trpěla tolik milenek (co já vím, tak asi sedm s kterými měl i děti). Myslím, že to bylo velmi dobré drama o vášni a moci, kde se pletichařilo ve velkém a pletichaří o několik století stále stejně..........

• 4.8.2017  11:16

Vinny je svým způsobem opravdu zázrak, protože zase tolik lidí, kteří jsou tak tělesně zmasakrovaní není, aby se postavili v situaci, kdy jde téměř o smrt, tak znovu s vervou buldoka a s velkým rizikem do toho šli znovu jako on. Pro mnohé motivace, že v některých případech i nemožné jde, někdy s velkým sebezapřením a maximálním úsilím obrátit životní hodinové ručičky zpátky mezi živé a pohybující se bytosti. Teller se teď docela vyšvihnul, tak ať mu to vydrží dál i v jiných rolích, například jako ve známém filmu o hře na bicí ve Wiplash..........https://www.youtube.com/watch?v=IlGZnI8sJHQ

• 4.8.2017  08:53
    Las chicas del cable (TV seriál) (2017)

Děvčata, parta bojovnic za svéprávnost, úplně jedno z jakého prostředí, kde má každá nějaké trable, pouze Lidia má své soukromé úmysly mezi spojovatelkami potažmo s celým podnikem. Ale po čase se stává jejich součástí a pomáhá s jejich problémy, které jsou mnohdy vážné, jindy úsměvné. A pak jsou tu dva muži, mezi kterými se musí Lidie rozhodnout a i když se to zdá poměrně jednoduché, Lidie bojuje se svým rozpolceným srdcem a věřte mi, že ani já nevím, jak to bude dál....bude to Francisko a nebo Carlos? Šla jsem do toho, vědoma si toho, že to bude šmrncnuté telenovelou, ale zatím mě to baví, všechny ty vnitřní boje všech účastněných, například jak je to se lží, pomůže někdy dané situaci a nebo naopak..........minulost se prolíná se současností, což Lidii znesnadňuje situaci a já jsem zvědavá jak se to rozlouskne v další sérii. Kdo chce odplout na chvíli do Španělska je vítán. A vůbec mě nerušila hudba, která by se do dvacátých let minulého století jinak absolutně nehodila a to je um:-) https://www.youtube.com/watch?v=21o3BXKPW_A

• 3.8.2017  09:55

Magické, poetika prolínající se s erotikou a nebo naopak, zvláštní a vzrušující podívaná. Objevování negativních pólů, pozitivních pólů, hledání perel, 81 opravdu velmi zajímavých příkazů, které se zdají nemožné, ale velmi důležité pro souznění Aderatriz a Marlona. A v neposlední řadě objevování, či navštívení mnoha měst zajímavým způsobem a na závěr poznání mnoha druhů kachen a to vše zahaleno v teplých zlatavých barvách. Myslím, že pro mnohé páry to bude jistě velmi inspirující podívaná..........vůbec nevím, jak bych to měla hodnotit, ale je to jižanské, horkokrevné a tak se přikloním k té vyšší příčce.

• 1.8.2017  10:03
    Leadbelly (1976)

Venku čtyřicet šest na slunci, tudíž tenhle životopisný snímek z jihu a černošského prostředí mně vysloveně sednul. K tomu muzika Leadbellyho, co víc jsem si mohla přát? Na tu dobu velmi dobře natočené a z exteriérů mně to horko ani tolik nevadilo, zkrátka opravdu zapadlo do toho vedra. Já byla spokojená i když ten kluk měl život těžkej, ale pokaždé se postavil na nohy a jeho životem byla hlavně kytara, kterou měl i v base. Unavenej večer po té dřině si na ní brnkal blues, tak pro ostatní vězně to bylo svým způsobem v tom prostředí úlevným momentem.

• 31.7.2017  11:37

Michael a Brendan, dva taháky na tenhle snímek a pak velké zklamání. Oba herci s takovým potenciálem a zahrabou se v tak neskutečně hrozném scénáři, že vážně lituju toho času, který jsem s touhle pošahanou rodinkou trávila. A to nemluvím o těch momentech, které bytostně nesnáším, kdo mě zná, tak ví. Škoda....velká škoda.

• 28.7.2017  09:29
    Fort Bliss (2014)

Typy takových žen, potažmo matek s malým klučinou mě dokážou zvednout ze židle v tom negativním slova smyslu. Takže za opraváře u benzínky a víc ani ťuk

• 27.7.2017  17:57
    In Plain Sight (TV seriál) (2016)

Nezávidím lidem jako byl detektiv Willam, kteří přichází do styku s takovou zrůdností a ještě k tomu musí zachovat chladnou hlavu. Díky za takové houževnaté jedince, kteří to nevzdají. Já bych to snad nedala. Douglas Henshall se této role zhostil velmi dobře. Tento miniseriál jsem chtěla vidět nejen kvůli tomu, že je to z produkce Velké Británie, ale i kvůli Martinovi Comstonovi, kterého znám už i z jiných filmů. Tak tady byl fuj ultra slizkej a nechutnej, asi jako skutečný psychopat Manuel v reálu. Zahrál ho skvostně i když nevím, zdali se to v tomhle případě hodí napsat.

• 27.7.2017  17:43

Asi budu jediná, která tady nebude jásat nad dílem Roye Anderssona, ale je to tak. Už druhý film po Patře a je mně jasné, že jsem šlápla...........tam kam nemám. Měla jsem se smát a nebo ronit slzy? Takové experimenty jsou pro znalce filmové tvorby a hlubokého smysluplného humoru, který je mně žel vzdálený a nepochopený, tečka.

• 25.7.2017  12:52
    Ekipaž (2016)

Tak bych jim ráda Ekipazh ohvězdičkovala, ale já tam tolika situacím naprosto nevěřila, že to nejde. Až do záchrany lidí z ostrova, kde se začala chrlit láva dolů na lidi, o které seismologové neměli ani tucha (asi hráli mariáš), to bylo prima koukatelné. Ovšem pak už jsem nemohla. Já to nikdy nezažila, ale přece jen tolik zázraků najednou bylo na mě moc. Kolem Alexeje se dějí divy a on nejen, že mu není horko, ale málem se do té lávy nevrhá sám. Kluci z Ruska musí ještě ty katastrofické filmy víc vypulírovat, abych tomu přece jen víc věřila. Ale snaha byla, to nemohu říct.......

• 24.7.2017  10:38
    V moci davu (2008)

Takový je zkrátka život, ale že by mě to zvedlo ze židle to zase ne. Ten dělá to a ten zase ono a všichni dohromady nedělali nic. Možná zajímavé zpracování, ale to je asi všechno, sorry.

• 23.7.2017  20:35
    The Circle (2017)

Takovým filmům dávám zelenou. Je to neotřelé, má to myšlenku a vynikající pointu. Jó, jen si vykřížkovávejte reklamy a za moment máte zavirovaný PC, ani nemrknete okem. Antivirovou ochranu si musíte zajistit jinou antivirovou ochranou.....a podobně. Už v tom prťavým křížku to mají zabudované ty chytré hlavičky. Škoda, že tam měl Tom poměrně malou roli, ale takhle jsem mohla alespoň zaregistrovat fakt, že Emma umí hrát, položila se do toho se vším všudy.

• 23.7.2017  11:26
    Nobel - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2016)

Tady mě iritovala ta jejich stupidní hra.....

• 23.7.2017  11:24

Cituji jednoho novináře : „Jedná se o jednu z nejtemnějších stránek války, když se pro děti válka stane normou. Dospělí se zhroutí nebo zblázní, ale děti přežívají a rány nesou v sobě. Ještě se nenaučily ani mluvit a podle zvuku výstřelů poznají, kam granát letí. Týdny žijí ve sklepích a nevidí nic víc než ruiny domů a tragédii svých rodičů. Zvyknou si a pro děti se válka stává hlavním dějem jejich života, ale z té ponuré stránky.......... Zůstaly bez střechy nad hlavou a staly se z nich bezdomovci. Děti jsou to fyzicky a morálně zmrzačené. Nemají v sobě nenávist a disponují neuvěřitelnou odolností a schopností žít dál.“ Agu tam na jednom místě říká: "Znám lidský křik, pach lidských těl, znám, co dokáže hnědák a djamba v mé krvi. Jediné co umím, je boj. Jsem jen dítě, ale jsem jako stařec. Viděl jsem příšerné věci, dělal jsem příšerné věci. Ale v tomhle životě chci být šťastný..........." Není co dodat.

• 22.7.2017  18:46
    Dueljant (2016)

Pocitově je to pro mě jedničkový film. Myslím, že ruská kinematografie jede nahoru velkým tempem. Duely mrazivé, téměř hororové. Herecké výkony naprosto skvělé a kněžna to svojí krásou jen projasnila. Po tomto filmu mám pocit, že tam věčně lilo, čvachtalo se v blátě a všem to bylo jedno, atmosféra, kostýmy (hlavně žen), tam není co vytknout..........a Jakovlev by stál za hřích......

• 20.7.2017  17:21

Nevím, jestli jsem to tak vnímala jen já, ale Dave působil, že se stále trochu usmívá. Představovala bych si drsnějšího a smutnějšího poldu. Musím se na Glenna podívat ještě v nějakém jiném filmu.

• 20.7.2017  11:39

Já mám tyhle herecký kluky ráda a tak budu mhouřit oči, kde dá, protože jinak s jejich filmovými nemocemi by to podle mě zvládly horko těžko tak půl dne. Ale budiž, tady to parádně rozbalili a já jim fandila. proložené sice známými frky, ale já se jim smála a zkrátka byla to odreagovačka, kde na ději nějak extra nezáleží. A takové apartmá, jako dostala tahle čtyřka, bych brala taky, to bylo pošušňáníčko :-) Takže měj se, směj se, je životní krédo, které má svojí váhu v každém věku a faktem je, že v hlavě je nám stále dvacet, jen to tělo s tím nějak nekoresponduje. Jo, chápu trojky, ale mně to sedlo i když až taková komedie to místy nebyla.......

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72