emma53

emma53

okres Hradec Králové
Filmová Skandinávie, UK, mini, ale i maxi seriály..... jinak všudybylka a introvertka

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 23.4.2018  17:54

Američani se oproti nám rodí s americkým fotbalem někde v genech a nebo přivázaným na pupeční šnůře. Takže mně nějaký touchdown nepřivedl k zběsilosti jako je, ale tady šlo o hromadu dolarů v kapsách sázkařů, potažmo tipařů nebo naopak. Líbilo se mně celkové vypointování duelu mezi Brandonem a Walterem, které brilantně zahráli Matthew a Al. Bezchybný konec už jen nakopl Maximální limit na spokojenou čtyřku.

• 22.4.2018  20:27

To je přesně ten druh filmu, kde si budu muset asi pořídit brýle pro noční vidění. Vše zastírající temnota ještě nemusí nutně dělat dobrou atmosféru a to je právě tenhle případ. Celkově jsem stále čekala, kdy se to nějakým směrem pořádně rozhoupe, ono celou dobu nic a konec byl jeden z těch, které jsou klasikou, neurazí, ale také nenadchne......škoda.

• 22.4.2018  12:35
    Farang (TV seriál) (2017)

Jsem celkem spokojená i když své mouchy Farang měl. Určitě se jim povedly bezvadně vypointované díly, kde na konci třetího jsem se musela smát. Ola Rapace byl v podstatě tahounem celého počinu a vůbec si nevedl špatně. Horší už to bylo s jeho dceruškou, kterou bych zpacifikovala hned v prvním díle a celkově mi tam moc nesedla. Zřejmě se chystá pokračování, tak uvidím. Alespoň konec zůstal otevřený na doladění některých otázek, které tam vznikly. Za mě lepší trojka.

• 18.4.2018  13:52
    Kód 46 (2003)

Já mám takové sci-fíčkové podivnosti ráda a s Timem to pro mě byla přímo pochoutka. Vysoký jak topol s Mariinou hlavičkou na hrudi...............

• 17.4.2018  14:01
    Policejní odznak (TV seriál) (2002)

Po první sérii je to jízda jakou jsem dlouho neviděla. V policejním aparátu to praská nejen ve švech. Vic Mackey mně uhranul hned zkraje, ale být mu nablízku, když ho vezme rapl, tak to bych tedy nechtěla. Takže jedeme dál.......

• 17.4.2018  10:00
    Innocent (TV seriál) (2018)

Výborná jednohubka, kde se jedna policistka zakousla do vyšetřování vraždy, která se odehrála před několika lety a byl za to odsouzen její manžel, který je však pro nedostatek důkazů a po několika odvoláních nakonec propuštěný na svobodu. Je vinný opravdu a nebo ne? Po třetím díle mám asi tři podezřelé a schází poslední díl, kde se to celé rozlouskne........

• 16.4.2018  19:24
    Harrow - Actus Reus (E01) (epizoda) (2018)

Za prvé Ioan Gruffudd, tak ten je jasný a za druhé, závěr vzbudil mojí zvědavost na další pokračování, tak uvidíme..........

• 13.4.2018  13:33

Neskutečně dokonalé a přirozené výkony obou hlavních představitelů mě nadchly. Tam, kde bylo zapotřebí trochu melancholie, našla jsem jí. Tam, kde bylo zapotřebí kýbl smutku a beznaděje, viděla jsem ho jasně. Tam, kde byl na místě smích a štěstí, smála jsem a byla šťastná s nimi. Konec jsem si už doladila po svém a to bylo asi i úmyslem Neda Bensona. Díky za velmi dobře odvedenou filmařinu a za bezchybnou hereckou podívanou.

• 10.4.2018  17:31

Noomi překvapuje každým svým filmem. Drsné, explicitní, zkrátka nečekaný herecký Noomin výkon.

• 7.4.2018  11:50
    Mečenosec (2006)

Neotřelé, zvláštní, chvilku mně to dalo, než jsem si zvykla, ale hlavní herecká sestava byla výborná, kamera dokonalá, takže nejdu níž. A nahoru bych přihodila hororový žánr. Docela bych byla zvědavá na názory mých oblíbených......i těch, co se mi do stovky nevešli. Romantická linie se střídala s krutostí.................. opravdu zajímavý film Filippe.

• 6.4.2018  09:50
    Na doraz (2017)

Frčelo to, vůbec žádná nuda se nekonala a na nějaké chybky zhluboka kašlu. Je to krásně vymazlená trojka. Halle byla nejen neporazitelná mamina, ale i senzačně rozjetá jak fyzicky, tak duševně...jen je škoda autíček i když ta jízda byla parádní.

• 6.4.2018  09:43
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Na konci posledního dílu konstatuji, že atmosféra se jim rozhodně povedla dokonale. Byla tak ponurá a vlezlá, že jsem měla každou chvíli chuť sáhnout si na vlasy, jestli je nemám taky tak urousané z té vláhy lesa a vůbec z celého prostředí jako major. Tirák zlatých cihel by jim nestačil, abych do toho lesa vlezla. A co se týká mysterózna, tak ho byly metráky v každém díle. Až na konci posledního dílu a nebo začátkem prvního dílu jsem teprve začínala tušit, která bije, co se týká Marion a to bylo v souvislosti se ztrátou její části oblečení. Neotřelé, zajímavé a tak jdu nahoru s čistým svědomím

• 3.4.2018  17:49
    Sia - Chandelier (hudební videoklip) (2014)

Při poslechu mám husinu a to se cení.

• 1.4.2018  20:07
    Griffin a Phoenixová (TV film) (1976)

Nepamatuji se, jak dlouho jsem se po zhlédnutí tohoto příběhu vzpamatovávala. Jen vím, že mě emotivně totálně dostal na lopatky a Peter Falk v tom momentě vstoupil do mé osobní síně slávy. Bravurně zahraná láska a smrt v její nahotě.

• 1.4.2018  19:22
    Iris (2016)

Je to urousaná čtyřka, přece jen to Jalil kombinoval až to překombinoval, ale to mladej kluk a věřím, že dozraje. Romaina mám jako herce ráda a tady si to střihnul zase na výbornou. Vážně jsem chtěla celou dobu vědět, co se mu honí hlavou?

• 1.4.2018  15:39
    Čtverec (2017)

Ústřední myšlenka čtverce 4 x 4metry byla výborná, jinak se ztotožňuji s evulenkou3 a klidně to mohlo být kratší. JitkaCardová má zajímavý komentář, ale já nepatřím mezi ty, kteří by Čtverec dokázali takto rozpitvat, jakkoli může být pravdivý a zajímavý. Asi jsem očekávala něco jiného.

• 27.3.2018  11:30

Po prvním díle mně to sice nepřipadá jako podle skutečné události, ale navnadil mě, tak uvidím jak se to rozjede. Takový malý domek bych také brala..........ovšem se služebnictvem a bez Donalda :-)

• 26.3.2018  20:29

Lynch je Lynch a s tím jsem do toho šla, čekajíc všechno možné. Ale žádné zklamání se nekonalo, naopak jsem byla překvapená celkem vstřícným, Davidovým postojem vůči nám. Kdo mě ale dostal, tak to byl Niki. Jak vyskakoval v prérii z limuzíny a jak bezvadně umí zpívat, to jsem vůbec netušila. Předvedl se tady v celé škále situací, od romantika po grázla, empatického človíčka a podobně. Nicméně Laura Dern mu šlapala na paty a Williem Dafoe si tady zahrál odpornýho slizouna asi s vekou chutí, prostě kdo umí, ten umí.

• 22.3.2018  08:52

Někdy méně znamená více a v tomhle případě to platí na druhou. Předigitalizované, to je jedna věc, která mě rušila a druhá jsou neskutečné podmínky, týrání a surovost. Nechtělo se mně tomu tím pádem věřit do puntíku i když chápu, že pro komerční účely se musí něco přibarvit, ale jak píše ainny, tak sem některé situace prostě nepasovaly a zdály se tudíž neuvěřitelné. Ale i tak, v reálu to musel být děs a je otázkou, jestli jejich vysvobození bylo opravdovým vysvobozením jejich duší i když těla ano.

• 20.3.2018  09:13
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Pilot mě velmi příjemně navnadil svojí jinakostí v loupežnickém kumštu, tak uvidím jak se to bude dál vyvíjet...........

• 18.3.2018  20:51
    The Escapist (2008)

Rupert nebude zřejmě patřit mezi moje dvorní režiséry, protože jsem celou dobu jen tápala mezi vězením a útěkem. Ani celkem dobrý závěr nezachránil můj rozpačitý dojem. Postavy chtěly trochu víc rozebrat na součástky, protože takhle jsem měla pocit jako když se dívám na nějaký neznámý předmět za zamlženou vitrínou o kterém nevím vůbec nic, jen zhruba jaké má obrysy. Jediný Frank mně byl sympatický a Brian ho hrál fakt skvěle, škoda ani jemu se nedostalo víc prostoru pro jeho postavu, kterou bych rozhodně chtěla poznat taky o něco víc.

• 16.3.2018  09:58

Sussane má ve sbírce lepší kousky, to je jasné, ale asi jsem potřebovala vypnout a tohle bylo to pravé. Kýbl klišé, kýbl patosu, kýbl neuvěřitelných zápletek, kýbl krásný muziky......ano a jak tady píše jeden uživatel.... ♫ tippy-tippy-tay..THAT'S AMORE.. ting-a-ling-a-ling..THAT'S AMORE ♫ mě bude znít dlouho v uších. Přihodím sympatické herce, obrazně se zavřenýma očima odhodím všechny mínusy a je tu příjemný relax. Chvílemi jsem se blaženě usmívala, jsem romantik, tak co, musím ty dramata občas proložit právě něčím takovým....vždyť je to vlastně pohádka, která pochopitelně není pro každého, zničila by je.

• 14.3.2018  14:12

Asi bych se měla cítit provinile, protože sice ohrané, ale stále bavící cestování v čase nebylo špatné. Ale, to ale tkví v hlavním herci celé romkom Adamovi DeVine. Ať mně jeho fanynky prominou, ale mně tady nesednul, prostě mně byl nesympatický a to pak nejsem soudná hodnotit jako ostatní. Sorry....

• 14.3.2018  14:04
    V.I.P. (2017)

Škoda konečného finále i když jsem si ho asi takhle představovala, ale tohle bylo moc na sílu, patetické (a to vím, že korejáci si na to potrpí) a ten šklebící se slizoun byl příliš šklebící. Tam se dalo ubrat a ten vztek by jsem měla stejně. Musela jsem zapnout všechny baterky, než mně to všechno zapadlo do sebe a uvítala jsem, že tady do toho nevložili moc akčních scén, to bych v tom pak měla úplný zmatek.

• 13.3.2018  19:08
    Bába z ledu (2017)

Díky Zuzaně Kronerové za Hanu a za slzy, které ve mně tenhle snímek vyvolal. Víc nebudu rozebírat svojí srdeční komůrku https://www.youtube.com/watch?v=D32wqz28zl0. S tou mísou bych sekla už dřív...uff, to byl spoiler.

• 12.3.2018  09:54

Hodně, hodně dlouho jsem dumala nad tímhle počinem a svými pocity. Na jednu stranu mě zcela vtáhnul do děje vztah dvou lidí, kde každý z nich bojoval na protichůdných politických stranách, takže ano, opatrnost byla namístě a na druhé straně parta, která všechno organizovala, ale působila na mě trochu mdle vzhledem k okolnostem. Možná trochu víc akčnosti a kratší stopáž by to zachránila. Tím nechci říct, že by to bylo špatné, rozhodně ne, ale řešit pouze jen to, kde jsou nohy, ruce a hlava při velmi otevřených scénách, to také nevytrhly. Ang Lee mohl využít daleko víc potenciálu, který se v Touze a opatrnosti vyloženě nabízel. Slabší čtyřka, škoda.

• 12.3.2018  09:42
    Faster (2010)

Viděla jsem sympaťačku Jennifer Carpenter, která se tam sice jen mihla, ale i tak jsem se zatetelila radostí. Jaké byly dojmy z Foster? Viděla jsem nabouchaný chlapy, super auťáky, honičky, střílečky, pomstu, zkrátka to, co k akčňáku patří. Dwayne se snažil, až mu praskaly žíly po těle a tekly mu dokonce i slzičky:-) Ale bylo tam těch spoustu ale, které tentokrát nemohu přehlédnout, protože například akce v nemocnici mě nutila mlátit hlavou do zdi. Nicméně nuda to v žádném případě nebyla a Georgi, ten konec se Ti rošťáku povedl, takže to je jasná trojka.

• 11.3.2018  16:47
    Trosky (2008)

Jak píše sochoking "ale tie dialógy.....tie dialogy"! Než jsem se do toho vpravila, tak byla polovina v čudu a poslouchat tu americkou slovní zásobu mě silně iritovalo. To se k nim nehodí, tedy alespoň v tomhle filmu, kde se to sice očekává, ale tentokrát to vůbec nesedlo jak prdelka na nočník.....všechno vedle....Ik-joon Yangu, doufám, že příště to bude lepší? Drsné a beznadějné bytí pár lidských trosek, kteří by někde uvnitř chtěli být někým jiným a někde jinde.

• 10.3.2018  16:27

Kdybych měla dělat statistiku a ptala se lidí od cca 15ti let, co jim říká Nagano, myslím, že naprostá většina by byla v obraze. Na to se totiž nedá a ani nechci zapomenout. Byla to tak obrovská emotivní nálož, o které se mně od té doby může snad jen zdát. Vidět zářícího Dominátora, potažmo celou partu na Staromáku....ne ne, to se snad už nevrátí. Škoda Ivana Hlinky, ten si to moc dlouho nevychutnal. Asi každá výhra má i svá negativa a tohle bylo moc smutný. Jinak bych se tady jen opakovala a opakovala......žádné hodnocení kamery, zpracování, režie a jinou kritiku tady nebudu psát ani omylem (stejně tomu nerozumím). A kluci si to v žádném případě nezaslouží! Ale byl to nerves jako hrom, že jo?

• 1.3.2018  16:58

Já vím, já vím, ale já se vrátila do mých patnácti let............30 dní se světovou kinematografií 2018

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76