emma53

okres Hradec Králové
introvertka

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74
    • 21.11.2017  18:45

Kdyby Philippe trochu víc vystříhal ufff pasáže, tak je to na výbornou, ale i tak je to dobrá relaxačka.

• 20.11.2017  13:27

" A co budeš až tahle válka skončí?.........Budu se připravovat na další".

• 14.11.2017  11:06
    Meskada (2010)

Já do toho šla kvůli Jonathanovi Tuckerovi, kterého znám ze seriálu Kingdom. To se nedá srovnat Tady je ještě kuře, ale v Kingdomu je zkrátka king s nezapomenutelným charakterem feťáka a dobráka v jednom. Tady to ještě nebylo vončo.

• 12.11.2017  14:19
    Brief Encounters (TV seriál) (2016)

Komu se líbil z Britské produkce seriál Last Tango In Halifax a nebo The Detectorists, tak tohle je na podobné vlně. Jen bych chtěla podotknout, že je to spíš dámská záležitost. Protože podomně prodávat dámské pradélko a pomůcky, které by udělalo mužské plémě šťastnými tvory na světě, ale spíš bych asi napsala na lůžku. Je to dost odvážná akce pro partu téhle čtyřky žen. Pořádat párty a šokovat nebo naopak dámy z osmdesátých let bylo úsměvné. Každá z té čtyřky žen byla charakterově velmi dobře vykreslená i s jejich domácími peripetiemi, které nebyly vždy úsměvné. Fandila jsem ale úplně všem i té baculce, která mně lezla zpočátku silně na nervy. Je to miniseriál na nedělní odpolko, nenáročné a klasicky britské, zkrátka kdo umí, ten umí i když ty nahoře jmenované měly něco víc do sebe. Díky titulkářce datlušce, že vždy vydoluje něco, co mě baví.....má kouzelné ruce na tyhle malé perličky.

• 11.11.2017  18:03
    The Vietnam War (TV seriál) (2017)

Po prvním dílu souhlasím se zdejšími uživateli, že se jedná o ojedinělý a unikátní dokumentární seriál, zabývajícími se všemi aspekty této kontroverzní války. Všechny strany, kterých se to týkalo zde mají prostor i po letech vyjádřit své pocity a pohled na jednu z nejnepříjemnějších kapitol lidstva.

• 10.11.2017  13:02
    Wheelman (2017)

Tak fuckovní film jsem dlouho neviděla, myslím, že ani titulků nebylo třeba. Franka mám ráda a nechápu, co ho přimělo tuhle roli vzít. Neustálé hovory byly za chvíli únavné, chvílemi jsem už v tom už měla hokej než mně to předložil na lopatě tak jako Clayovi. 82 minut je akorát, víc bych nedala. Takže je to spíš jen za Franka......

• 9.11.2017  17:34

Alespoň jednou to sem musím napsat. Emily má po šesti letech věznění v neúnosných podmínkách takovou, že by jí to leckterý chlap mohl závidět. Jinak zatím to jde, má to šťávu a to se počítá......

• 9.11.2017  17:28
    El Jardín de Bronce (TV seriál) (2017)

Bála jsem se strašně, to ano. Od Argentiny jsem nevěděla, co mám očekávat, ale byla jsem překvapená, že i oni umí, když se do toho opřou. Tedy alespoň se snaží. Nahoře chybí vypsat ještě thriller, protože veškeré známky tohoto žánru se nesou celým seriálem. Ovšem osmý díl to všechno totálně zazdil a já měla chuť se někam schovat a nebýt viděna, že jsem ho dala i když se mně kroutily všechny prsty na rukou a nohou, nemluvě o hlavě. Takže těch sedm bych byla schopná ocenit s přimhouřením oka za čtyři, ale tu osmičku za odpad.

• 7.11.2017  09:41
    The Child in Time (TV film) (2017)

Oceňuji, že Farino to nehnal do křečí a hysterických výlevů, ale tak jak to zřejmě bývá i v reálu. Benedikta mám ráda a tady hrál opět na výbornou. On se svojí ženou i jeho přítel se svojí situací se vypořádali po svém, Nevím, jestli ten konec to trochu nepokazil, ale budiž. 3/4

• 2.11.2017  12:00
    Maudie (2016)

Já jsem se pak podívala na google.... na její pozitivně působící obrázky a domeček, v kterém bydleli. Ne všechno, jak se odehrálo ve filmu odpovídá skutečnostem. Vše je poměrně dost přikrášlené. Ale raději si nechme ty iluze z filmu. Jedno vím určitě, že na tenhle životopisný film nezapomenu. Famózní Sally Hawkins a jí v patách bručoun Everest, kterého si střihnul Ethan Hawke.

• 2.11.2017  10:38
    Marseille (TV seriál) (2016)

K ničemu to nebudu přirovnávat, ale myslím, že hodit Marseille do škarpy je škoda. Nejvíc jsem se asi obávala Gérarda, protože jsem si nebyla jistá, jestli to ustojí........asi i fyzicky ( ale prostříhané to bylo tak, že se do výšek a schodů moc nehrnul). A starostu tudíž zahrál velmi dobře. A že to přesně takhle chodí při volbách je každému úplně jasný. Čím větší mačetu najdete na druhého, tím líp. a sebe jsem byla spokojená. 3* - 4*

• 31.10.2017  19:12
    Shooter (TV seriál) (2016)

Můj komentář bych musela okopírovat z Odstřelovače 2007, protože to vidím úplně stejně. Takže ještě počkám, co nabídne druhá série, ale hodnocení první série rozhodně nezměním.

• 29.10.2017  15:13
    Vor (1997)

Malý Filipčuk nemohl být vybrán lépe pro tuhle roli Sani, protože ho musíte milovat i kdyby byl lumpem. Jeho životní pouť byla strastiplná, smutná a jeho nádherný kukadla ve mně vyvolávaly pocity beznaděje. Tahle emotivní filmová perla se opravdu povedla. Rusové stále překvapují víc a víc.........doporučuji.

• 29.10.2017  15:04
    Od dveří ke dveřím (TV film) (2002)

Bill musel v životě poznat obrovské spektrum lidských charakterů a určitě na to mělo vliv jeho postižení. Nenechal se odradit, byl vnímavý, emotivní a vždy ochotný přispět jakkoliv na pomoc. Nebude to asi pro každého, ale někdy si říkám, že podobné filmy by se měly promítat už v mateřských školkách. A chtěla bych vyzdvihnout výkon Williama Macyho....úžasné a věrohodné.

• 27.10.2017  16:13

Tady se má prý hlavně psát o našich postojích, pocitech a podobně. Tudíž můj pocit z tohodle filmu = blbej. Ale ještě si to musím sesumírovat v hlavě, asi mně uniklo spoustu hlubokých myšlenek.

• 24.10.2017  17:37
    Belfer (TV seriál) (2016)

Tenhle seriál jsem jela téměř v jednom tahu, takže to nejde jinak, než abych ho patřičně ohodnotila. Polská produkce stále něčím překvapuje a tohle byl zase jeden z jejich super počinů. Možná se to chvilkama trochu moc zauzlíkovalo, ale vždy se jim to podařilo rozmotat k mému překvapení a že jich je dost, to už tady někdo psal. Ani mně se to nepodařilo prokouknout do mrtě a poslední minuty, kdy došlo na krájení chleba, bylo vyřešený podle mě bezvadně. Jedno slůvko pro Poláky zcela běžné, nemusí titulkáři snad ani překládat, to nejde přeslechnout a ani co do počtu, kterých je ve filmu neurokom.

• 20.10.2017  10:40

Název mě trochu zmátl, ale hned zkraje bylo jasné, že je to o něčem úplně jiném. Je mě z toho na nic, ale je to tak. Holky za vidinou zisku a lepších zítřků jsou tak silně naivní, že mě to chvílemi silně lezlo na nervy, ale vědomí, že se to vážně děje, je spíš strašně smutný fakt.........

• 10.10.2017  15:43
    Tanna (2015)

Snad jen Carolin si trochu víc zahrála, ale jinak to bylo panenské filmové vyjádření problémů, které nás tady vůbec netrápí, ale pro ně to je nebo bylo minimálně citově a psychicky náročné. Všechny je obdivuji a přírodu nejvíc. A z Vanatau jsem ještě neviděla vůbec nic.

• 9.10.2017  17:17

Tak to je film asi opravdu víc pro mužské oko, protože těch dívčích prdelek tam bylo víc než dost. Ale léta 1971 to ještě ukočírovala v těch akorátních mezích. Tílka měly sice alá Twiggy, tehdejší symbol ženské krásy, ale ne tak výrazně, přece jen byly trochu obalenější. Například paní učitelka Smithová stála rozhodně za hřích a tak jsem se tomu inteligentnímu, ale tak trochu truhlíkovskému Poncovi vůbec nedivila. Byla to spíš taková trochu bizarně, rajcovně lechtivá komedie s krimi příchutí, kde si zahrál i známý štramácký herec s hlubokým hlasem, Telly Savalas a mohl si vyzkoušet, jaký bude v budoucnu komisař Kojak. Příjemná koktejlová jednohubka. Až teď jsem si všimla, že to režíroval francouzský Roger Vadim, tak to pak jasně vysvětluje tu Hezkou holku, jednu jako druhou:-)

• 8.10.2017  16:31
    Gomen, aišiteru (TV seriál) (2017)

Nemá cenu opakovat to, co tady už napsala ainny, já to cítila úplně stejně. Mamina se do toho vážně položila s takovou vervou, že jsem jí to baštila i s navijákem, ale ostatní zrovna tak. Ono toho zase nejde tolik napsat, aby z toho pak nebyl spoiler jak Brno, ale určitě doporučuji ! A Tomoja.........musím ho určitě vidět ve víc filmech, tady se mně podlamovaly kolena.

• 4.10.2017  12:56

Satira s obrovským přesahem. Koho jsem naposledy slyšela říkat "Zbraň posledního soudu", byl Putin ve čtyřdílném dokumentu. A myslel to vážně.

• 2.10.2017  11:42
    Wind River (2017)

Normálně bych asi hodnotila čtyřkou, ale svojí jinakostí v tomhle filmovém průmyslu napálím na just pětku. Necítila jsem žádný tlak na pilu ve všech směrech. Drsné a ledové prostředí se dalo sekat sekyrkou, takže atmosféra byla super a červená a bílá krásně kontrastuje. Žádné líbánky, kde bych se culila jak malá holka, byly vynechané a to právě tady považuji za velké plus. A svojí jednoduchostí, kde se akce nestřídaly jak na běžícím pásu jsem jen uvítala. Bylo to přesně akorát. Myslím, že do této krajiny by se jich ani víc nehodilo. Navíc tady šlo i o myšlenku komunit a jejich respektování a naopak. Konec byl tentokrát jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla. Jediná vada na kráse byla inteligentní FBI, která vyslala takového drobečka na tuhle misi, to bylo víc než úsměvné nejen pro místní chlapy. No, nakonec z toho jakž takž vybruslila. Ale kdo byl tentokrát absolutní prim, tak Jeremy Renner, moc jsem toho s ním neviděla, ale jestli tohle nebyl jeden z jeho nej filmů, ať se propadnu. Neskutečný sympaťák, cíťa a tvrďas.

• 2.10.2017  11:20
    Vrahova důvěrnice (TV film) (2011)

Nemohla bych být Janet Leach, zhroutila bych se při prvním slyšení. Emily Watson se té role zhostila na výbornou a Dominic West zrůdného Westa zahrál také dobře. Nevím jak mu bylo při vědomí shody jmen. Raději jsem ho viděla v seriálu Aféry.

• 2.10.2017  11:10

Tomovi tyhle filmy sednou jak prdelka na nočník, o tom žádná. Dakota na můj vkus moc ječela a příšera byla nechutná, ale já nejsem scifíčková holka, tak mě berte s rezervou. A konec byl už snad v mých očích žánrově hozený do hororů. U mě mezi trojkou a čtyřkou, nicméně věřím, že mnozí si to užívali. Tyhle filmy chtějí pivko, buráky a bude to za pět.

• 2.10.2017  10:59
    Mine (2016)

Začátek nadějný a pak se to začalo hroutit, věřím, že měl halucinace, ale bylo jich nějak moc a pak SPOILER: myslím, že jako zkušený voják by měl tušit a kdyby trochu písku odhrabal, tak by mu to docvaklo, co mu říkal místní vesničan. KONEC SPOILERU. Tak si alespoň poskládal priority a vztahy v rodině........ doufám.

• 29.9.2017  10:18
    Svědek (1985)

Jeden z těch filmů, který jsem viděla už dříve, ale na který ráda vzpomínám: Je možné, že dnes bych ho hodnotila jinak, ale to by nebylo fér, takže to bude čtyřka a není vyloučené, že ho jednou znovu opráším a mrknu se na něj:-)

• 25.9.2017  10:05

Já bych v téhle krimošce nehledala nějakou hloubku, ale to, jak nám to natřeli na konci stojí určitě za mrknutí oka. A celkově se to mírně vymyká tehdejšímu trendu zpracování. Takže zamhouřit oči při momentech, kdy si budete myslet, že to stejně skončí tak a tak a možná vás to překvapí jako mě.

• 22.9.2017  17:23
    Midas (TV seriál) (2011)

Já neviděla ještě moc korejských seriálů. ale tady jsem byla nadšená. Vím o nich, že si potrpí hlavně na romantickou linku, ale tady byla velmi vhodně probublávala v pozadí a hlavní linií bylo, jak investovat, aby se korunky kutálely domů a ne pryč, nicméně láska s tím pochopitelně také souvisela. Takže v oblasti ukládání akcíí a jak to chodí v bankovnictví jsem dokonale vyškolená. Je jasné, že pointa je jiná a tak se tady rozehrává velká hra, kde v mých očích hrála absolutní prim Hee-ae Kim. Kdo viděl, tak musí uznat, že to byla dokonalost sama. U Kima už jsem měla menší problémy s vyjádřením jeho emocí, protože působil tak, že se mu nehnul ani sval ve tváři. Naštěstí jeho myšlenky, které mu ulpěly v mysli, byly viditelné, takže jsem se brzy dostala do obrazu a ke konci už to bylo také o něčem jiném. Celkově byl Midas dokonale obsazený a i když ne všichni mohli dokázat svůj herecký um jako například Lee Min Jung. Nicméně její křehkost prosvětlila pokaždé obrazovku, je moc roztomilá a navíc krásná, tak snad příště. No Min Woa bych okamžitě adoptovala. Byl to sladkej sympaťák od první klapky a já nějak vnitřně tušila, kam se to s ním bude ubírat. Jeho pohledy na No Min byly všeříkající. K tomu všemu dva bráchové, kteří dokreslovali celou tu atmosféru kolem korunek byl superiózní. A co jsem sledovala velmi bedlivým okem, byly pánské košile a k nim ladící nebo naopak neladící kravaty.....asi nějaká moje úchylka.....a že jich tam bylo. Za mě naprostá spokojenost, kde jsem dávala jeden díl za druhým.

• 22.9.2017  09:02
    Dobře placená procházka (TV film) (1966)

Hegerka, Suchý, Šlitr a jiní, tak to jsou tahouni na tenhle muzikál a ačkoliv nejsem proti muzikálům, tak tohle nebyl zrovna můj šálek kávy. A už dost, další film bude už doufám jen v pozitivním duchu:

• 22.9.2017  08:58

Výborně rozjeté, gradace mě nutila být přilepená na obrazovku a pak konečná rána pod bradu. To si tedy divák nezasloužil. Potenciál zabitý a úplně zbytečně. Cítila jsem to asi jako Malarkey. Jé Praha a co je to teď za film? Škoda, velká škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74