Dzeyna

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 23.8.2017  16:49
    A Family Man (2016)

Taková ta rakovinová klasika, ale se šťastným koncem. A mimochodem, Gerard teda pěkně sešel, ale řekla bych, že se i trochu zlepšil. Nicméně, už na něj není taková podívaná jako dříve.

• 23.8.2017  14:19

Severské filmy miluju, ale tohle rádoby drama mi nepřišlo dramatické vůbec. Nevím, je to takové utahané a mdlé, stejně jako hlavní představitelka.

• 20.8.2017  18:37

Noomi Rapace a její masterpiece!

• 20.8.2017  14:42
    LokalFilmis (2015)

Je to hodně primitivní, ale na pobavení to stačí. Jen by mě zajímalo, co na to Paťo.

• 19.8.2017  17:58

Příběh o tom jak se důchodci snaží založit Čtvrtou říši a Honza je proti.

• 18.8.2017  17:28
    The Circle (2017)

Film je super. Respektive je to hodně futuristické a zajímavé a samozřejmě sci-fi. Nicméně výkon Emmy je opět na jedničku, stejně jako její vzhled. Ona by byla krásná i v pytli. A Tom Hanks svým pokročilejším věkem hezky vyrovnal věkový rozdíl hlavních postav. Sice mi celá ta myšlenka připadá padlá na hlavu a totálně špatná, ale jako příběh to beru.

• 17.8.2017  19:22
    Jasper Jones (2017)

Trochu pubertální. Holka se zabije z nešťastné lásky. Děti se do sebe zabouchnou a vůbec je nijak extra nerozhodí smrt natož když je v rodině. Nevěra samozřejmě chybět nemohla. A že nešlo o chlapa v krizi, ale ženskou není nijak ohromující. A Jasper Jones? Na to, že se celý film jmenuje po jeho postavě, tak si myslím, že tam nedostal až tolik prostoru a pouhé odhalení jeho rodinného příběhu je fádní. Celkově až moc tuctové.

• 16.8.2017  18:14

Opět ta krvavá sranda plná lekání. Už se těším na nový díl.

• 16.8.2017  14:22

Mobilní drama o přežití smajlíků.

• 15.8.2017  17:21

To je snad poprvé, co jsem viděla povedenou "latino" komedii. Sice je tady hodně zásahů takové té normální Ameriky, ale i tak to má pořád ten správný šmrnc a není to tuctovka. Navíc hlavní představitel je celkem vtipný a Salma je prostě bohyně.

• 14.8.2017  19:29

Je to příjemná puberťácká "komedie". Člověk sice ví už na začátku jak to dopadne, ale to nebrání tomu, aby si odnesl z celého snímku příjemný pocit. Navíc nečekané závěrečné odhalení paní ředitelky je super.

• 13.8.2017  08:52
    Infiltrátor (2016)

Od filmu o Pablovi jsem čekala mnohem víc. Třeba už jen to, že tam bude ztvárněn. Tohle se moc nepovedlo.

• 11.8.2017  16:39

Já už si sice nepamatuju, o čem byl ten první díl. Ale tohle je vážně kravina. Karcoolka není ani sympatická, natož nějak zajímavá. A o ostatních postavách se snad vyjadřovat ani nebudu.

• 8.8.2017  18:27
    Warholka (2006)

Sienna to zahrála skvěle. Jsem ráda, že měla dostatek prostoru a "Andy" byl jen takový doplněk.

• 6.8.2017  18:42

Díl od dílu je slabší. Stále více mi to připadá jako pohádka pro opravdu malé děti. Člověk se už pomalu ani nezasměje. Nebo jsem jenom já dospěla a stal se ze mě suchar.

• 3.8.2017  12:16

Je to sice trochu slabší než jsem očekávala, ale ba druhou stranu je to celkem originální. Mně se to v podstatě líbilo. Příjemná podívaná.

• 31.7.2017  10:44

Chloë je krásná i když hraje magora. Mně to bavilo.

• 21.7.2017  08:28
    Kecky (2016)

Je to skvělý. Vůbec jsem nečekala, že to bude vážně drama, když je to o teniskách. Mile překvapilo.

• 17.7.2017  12:36

Zábavná důchoďácká show.

• 17.7.2017  07:52
    Odysea (2016)

První půlka filmy naprosto skvělá. Příbehy lidí, rodiny a jejich velký sen. Ovšem druhá polovina se změnila v dokument o znečištěném oceánu a moři a celkový děj šel do háje. Uvítala bych obyčejný film a k tomu zvlášť dokument a ne takovýhle mišmaš.

• 15.7.2017  11:52

Hrozně zajímavé a skvělé. Představitel Simona Spiese je charismatický, sympatický, ale zároveň hodně zvláštní. Nicméně mně se to líbilo vážně hodně.

• 2.7.2017  17:34
    Šviháci (2008)

Tohle je hodně originální muzikál. I když já bych to ani moc jako muzikál neviděla. Sice se tam často zpívá, ale není to tak přehnané, jak je zvykem třeba v USA. Navíc ty ruské písničky jsou takové, že se hodí do celkové atmosféry a nijak nepřerušují příběh, jako se tak někdy stává. Není to useknuté a nepokračuje se nuceně v řeči, tady je to skvěle vyvážené. Navíc celkový příběh je super a člověk se občas i zasměje.

• 2.7.2017  10:12

Hysterky na kokainu, které pořád někoho zabíjí nebo mrzačí.

• 30.6.2017  15:03
    Malý pasák (2005)

Je to super.

• 30.6.2017  11:45
    Song to Song (2017)

Na tohle jsem se opravdu hodně těšila, ale strašně mě to zklamalo. Má to hrozně depresivní podtext a člověka to přivede akorát do špatné nálady. Jediná světlá chvilka je poslední cca 2 minuty, což je vážně málo. Jediná věc, která mě zaujala byla ta, že Natálce nějak vyrostly prsa.

• 29.6.2017  18:16

Je to sice hezké, ale až moc hrané na city. Slzy tečou nonstop. A taky ten konec. Snad si tak 9ti letý kluk vážně nemyslel, že s ním bude chodit dvakrát starší holka. To jsem se celkem zasmála.

• 29.6.2017  13:20
    CHiPs (2017)

V pohodě a vtipná komedie. Člověk se zasměje. Nečeká se tady nic extra, ale rozhodně to pobaví.

• 28.6.2017  17:00

Na můj vkus je to trochu víc utahané. Ne, že by se tam nic nedělo, ale mám z toho takový nijaký dojem. Naopak se tam toho děje hodně. Skoro téměř pořád nějaká akce nebo zpestření příběhu. Islandská krajina je krásná, ale ty scény ve tmě mě hrozně vytáčely, už jen z toho důvodu, že jich tam je opravdu hodně a není v nich téměř nic vidět. Člověk prostě kouká do tmy. Ale musím uznat, že příběh je to hezký a má to hloubku.

• 27.6.2017  12:19

Hodně podařené. Anna Linhartová se tam dokonale hodí a hezky se na ní dívá. Vypadá jako nějaká lesní víla. Vorel taky celkem v pohodě. Role "zálesáka" mu sedla. A houbičky tomu dodaly korunu.

• 26.6.2017  18:41
    Úkryt v zoo (2017)

Tak krásné. Navíc je to napínavé a diváka to zabaví po celou tu dlouhou dobu. Celá ta směsice herců ze všech možných zemí je příjemná, ale čeští zástupci se mi tam příliš nehodily, nicméně i tak povedené a nemám na jejích výkony výtky. Důvod proč nelze dát plný počet hvězd je jen z toho důvodu, že provozovatelé zoo - "milovníci zvířat" jsou milovníci jen na oko, když drží zvířata pro ně v nepřirozeném a stísněném prostředí. Trochu ironie, ale tak to chodí. Ale musím uznat, že Jessica Chastain předvedla snad svůj nejlepší výkon a je vidět, že má zvířata ráda.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38