Dzeyna

Dzeyna

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 21.10.2017  07:59
    Přetížený mozek (TV film) (2016)

Hezky vytvořený dokument o závislosti na komunikaci přes net.

• 19.10.2017  16:11
    Made in Britain (TV film) (1982)

Britská klasika. Můžete si vybrat, buď filmy o lidech jako je Trevor, nebo romantické historické drama. Obojí je ucházející, zbytek nestojí za nic.

• 19.10.2017  14:02

Takové holčičí pojetí války, které je až zbytečně dlouhé. Kdyby to mělo tak o půl hoďky míň, možná by to bylo lepší celkově.

• 18.10.2017  14:27

Příběh je v pohodě, hlavně ten nápad, že mrtvého přítele znají vlastně všichni a všichni s ním něco měli. Navíc jsou všichni herci příjemní a pobaví. Sice to dějově moc nezapadá do věkové kategorie hlavních postav, ale co už. A Heather Graham a její sakrasmus je více než super. Stejně jako její skvělá postava v takovém věku.

• 17.10.2017  22:33
    matka! (2017)

Haha, nemůžu říct, že bych se bála, ale ani, že bych se smála. Ovšem rozhodně jsem si to užila. Návštěvníci mě hrozně bavili. Především to jejich ignoranství a totální šílenství a fanatismus po jednom básníkovi. To, že někdo umře už byla jen třešnička na dortu, stejně jako mimózní, ale krásná Jennifer.

• 17.10.2017  16:52
    Rozhovory Luďka Staňka (TV pořad) (2017)

Občas se tam vyskytnou i zajímaví lidé, takže pohoda.

• 17.10.2017  16:51
    České moře (TV pořad) (2017)

Když ze sebe někdo dělá debila, stane se debilem. A tento projekt je více než debilní.

• 16.10.2017  16:14

Je to milé, ale na mě až moc tuctové. Vše je předem jasné a není zde žádný aha ani wow okamžik.

• 13.10.2017  15:30
    To the Bone (2017)

Konečně super film o anorexii, který ve vás neprobudí touhu jít zvracet.

• 12.10.2017  21:41

No. Musím podotknout, že je to o něco horší než první díl. Kdyby nebylo Martina Fingera, tak se člověk pomalu ani nezasměje. Macháček má sice v pohodě humor, ale ke konci se mi tak zhnusila jeho postava, že to, co tam předváděl ze začátku, nehrálo roli. Nicméně děj je celkem poutavý i když poněkud smutný. A na to jak jsem chválila u minulého dílu dámské obsazení, tak mi přišlo, že tady pro ně jaksi nezbyl prostor. Škoda a veliká.

• 11.10.2017  15:54
    Temná věž (2017)

Na to, že já nejsem fanoušek sci-fi, tak se mi tohle líbilo. Možná je to i tím, že je tady Matthew, ale asi jen z malé části. Také Idris byl super a celá ponurá a temná atmosféra s jedinou pořádnou září měla něco do sebe.

• 11.10.2017  10:02
    Kafe & Cigárko (TV seriál) (2017)

Celkem zábavné a tak akorát dlouhé.

• 10.10.2017  15:37
    Wind River (2017)

Cory je v té bílé díře asi trochu bůh, že?!

• 9.10.2017  14:32

Je to sice trochu slabší animák, ale úplná tragédie to není.

• 8.10.2017  18:21

Z Taissy bude jednou skvělá herečka, která ovládne všechny hlavní role až moc lehce. Celý příběh je skvělý a promyšlený do posledního detailu. Hlavně je nutno trochu přemýšlet, což je jenom plus. A Mark Strong má obrovské charisma, takže se na to dívá moc hezky.

• 8.10.2017  14:47
    Nábyteček (2010)

Tohle není komedie ani drama. Je to totální ztráta času.

• 8.10.2017  12:10

To je tak, když se komedie zvrhne v romantiku.

• 6.10.2017  16:43

Má to něco do sebe. Je to takové surové a reálné.

• 6.10.2017  13:51

Klasika nikdy nevyjde z módy. Tady to platí dvojnásob.

• 5.10.2017  14:47
    To (2017)

Já jsem TO čekala mnohem strašidelnější. Lekla jsem se asi jednou a nebála jsem se vůbec. Nevím, mně to přišlo jenom jako způsob, jak zabavit děti přes léto. Necháme procházet je se v potrubí pod městem. Vážně z toho nejsem vůbec unešená a nenadchlo mě to. A z klaunů mám v některých hororech mnohem větší hrůzu, respektive někde jsou hrozní, ale tady vůbec.

• 5.10.2017  07:27

Tohle je na jednu stranu hrozně předvídatelné, ale na tu druhou je to tak napínavé, že se stejně musíte dívat pořád a přemýšlet, co příjde dál. Když opomenu fakt, že Josh Duhamel zestárl, nakynul a napíchal se botoxem, tak předvedl dobrou práci. Hlavní myšlenka je sice jak vystřižená z AHS, ale má to něco do sebe.

• 3.10.2017  09:44
    Oklamaný (2017)

Tohle je celkově o ničem. Ženské zastoupení vybráno naprosto hvězdně a tak, že by uchvátilo asi každého chlapa, ale to nestačí. Colina sice moc nemusím, ale sem se hodil výborně. Atmosféra je taky ucházející, i když by bylo vhodné tam zakomponovat i něco veselejšího. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je těžké určit zda se jako ku** chová on či ony. Nicméně závěr s houbami bylo velmi elegantní řešení, které se hodilo hlavně dobově.

• 2.10.2017  16:14

Po delší době konečně nadprůměrný Spider-Man. To puberťácké prostředí má prostě něco do sebe.

• 1.10.2017  15:21
    Anti Matter (2016)

Je to skvělé, ať si říká kdo chce, co chce.

• 29.9.2017  15:12

Je to sice zajímavé a chladné, jak by mělo být, ale něco tomu chybí. Možná trochu víc deprese nebo nějaký větší bod zvratu.

• 28.9.2017  10:07
    Trezor (2017)

Na mě až moc sci-fi, ale jinak to celkem ujde. Až na to, že hlavní postavy nejsou moc sympatické a chcete už od začátku aby umřeli a James Franco má naprosto nedůležitou roli.

• 27.9.2017  16:31
    The House (2017)

Já teda nechápu, co tady na tom všem vadí. Protože mně se to líbilo. Je to zábavné a to vážně hodně. Jak se z hodných rodičů stanou naprostí magoři je až k popukání. A nápad s kasínem doma je taky super. Podle mě hodně pohodová komedie, která neurazí.

• 27.9.2017  12:33
    Dvojníci (2016)

Já sice Sokola moc nemusím, ale tady mi ani nevadil, což mě vážně překvapilo. Musím taky uznat, že celý příběh je super. Je to celé napínavé, plné akce a trochu i vtipu, takže za mě celkem povedený výtvor.

• 25.9.2017  16:31
    Trollové (2016)

Hodně duhové a plné zpěvu, ale taky štěstí.

• 25.9.2017  13:50

Povedený animák, který pobaví.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40