Dzeyna

Dzeyna

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 25.5.2017  13:51

Je to milé a emotivní. Jen škoda, že je tam ten ohraný příběh stredoškoláka, který si myslí, že nikam nezapadá. Nicméně celkový příběh a přátelství s umírající dívkou je povedený, stejně jako zakomponování filmů a jejich remaky. Není tam nic drastického ani akčního, což umocňuje tu klidnou a pohodovou atmosféru i přes probíhající umírání.

• 25.5.2017  11:19
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Super pořad, člověk se skvěle pobaví.

• 24.5.2017  16:14
    Sieranevada (2016)

Mám z toho takové smíšené pocity. Na jednu stranu je to reálné až bída, ale na tu druhou je to místy až moc přehnané nebo utahané. Je tam spousta zbytečných scén, díky kterým musíte vydržet skoro tři hodiny a nedá se říct, že byste si je nějak užívali. Spousta politiky, rodinných vztahů a bizarnosti.

• 22.5.2017  15:55
    24 týdnů (2016)

Tleskám hlavním postavám. Naprosto skvěle, realisticky a přirozeně zahrané!! Příběh je hodně silný a divák se do něj vžije velmi snadno a na 100%. Emoce a rozum jsou hlavní věci, na kterých to celé stojí a zároveň padá. Za mě hodně překvapivě povedené.

• 22.5.2017  07:42

Animace hrozná, ale jako vyprávění je to příjemné. Vývtvor plný trpělivosti, vytrvání a pozitivity.

• 17.5.2017  16:06

Hudba, příběh, nápad, herci a prostředí jsou na jedničku. Ale některé scény jsou jako z déčkového rádoby hororu. Možná kdyby se to trochu zkrátilo a ubylo tím nepotřebných scén, bylo by to lepší. Také by neuškodilo trochu víc vygradovat napínavé scény. Konec naprostá zmatlanina, ale jinak hodně originální film.

• 12.5.2017  09:45

Skvělé herecké obsazení, ale kvalita už tak skvělá není. Příběh je takový jednotvárný a celkem nudný, i přes to, že se tam vlastně pořád něco děje a divák by se měl bavit. Je rozhodně vidět, že za tvorbou stojí Jason Bateman, jelikož on je stejný jako celý film, monotónní a tuctový.

• 10.5.2017  07:33

Myšlenku i význam to má super, ale na mě je to až moc sci-fi.

• 9.5.2017  14:32

Dánské kriminálky jsou prostě super. Celá zápletka je strašně dobře propracovaná a navíc tam je vždy něco, čo člověku hned tak nedojde. Samá vražda a výborná atmosféra, která je založena hlavně na celém prostředí, hudbě a především výborném obsazení.

• 8.5.2017  14:13

Tohle je naprosto skvělé, ohromné, impulsivní, akční, zamotané, nepředvídatelné a epické dílo! Celý film má hrozně super atmosféru a je nabitý akcí. Jedna bomba střídá druhou a člověk se ani chvilku nenudí. Dokonce vás to donutí i přemýšlet, jak to teda všechno je a "kdo teda je?" Navíc ta skvělá hudba, která to všechno naprosto božsky umocňuje. A nejlepší hláška? "Chlapům trochu trvá, než se rozjedou. Jsou jako windows." Tleskám a klaním se.

• 8.5.2017  10:29

Bylo by to hezké, kdyby ta animace byla trochu víc propracovaná, stejně jako všechny detaily. V jedné scéně je něco, co v další chybí. Připadá mi to takové odfláknuté. A ten velký počet zpívajících scén je také spíše na škodu. Nicméně pro malé děti je to asi uspokojující a zábavné a dokonce to má i zajímavý příběh, který ale vrhá špatné světlo na děti, takže je to takové rozporuplné.

• 7.5.2017  16:48

Mě to teda vůbec nezaujalo. Táhne se to úplně neuvěřitelně a celkem nudně. Celý film o podplácení, známostech a poctivosti. Já nevím, ale tohle téma by chtělo oživit trochu víc, než maturitou. Navíc ta rumunština je fakt hrozná směsice všeho možného, takže se do toho člověk nemůže ani pořádně vžít.

• 7.5.2017  12:27

Vtipné to sice moc není, ale ujeté a divné je to dost. Je to přesně takové, jaké jsem to čekala. Taková ta pohodovka.

• 6.5.2017  15:45

No co ten useknutý konec?!! Ten mě naštval. Potom mě naštvalo taky to, že je tam všechno strašně rychlé. Hrozně moc akcí, lidí, měst a příběhů spojených s tím, proč a jak někoho zabít. Na druhou stranu se člověk vážně nenudí, ale všechno to pochytit chce trochu větší pozornost. Také je dobré, že tam jsou hlavní postavy, jejichž životy mají obyčené příběhy, které celý film polidšťují. Ale nejvíc se mi samozřejmě rozzářily oči, když se objevil "Strach" z Pitbulla.

• 6.5.2017  10:57
    PragueNight (2015)

Za prvé - ta vinětace je hrozná a vadila mi celou dobu. Celkový jas a kontrast jak kdyby to dělal někdo, kdo v životě nepoužil žádný efekt. Za druhé - všechny bych poslala makat. Za třetí - je to dobré v tom, že jde přímo o rozhovory s reálnými lidmi. Za čtvrté - někomu to třeba něco dá, někomu to ukáže špínu Prahy a někomu je to úplně jedno. Ale celkově se mi to líbilo a vidím v tom určité poučení.

• 5.5.2017  15:20

Daenerys aka Emilia Clarke předvedla skvělý výkon. Celé drama je strašně dobře natočeno. Navíc ty prolínající scény ve snu, v hrobce a podobně jsou vynikající a člověka to vtáhne do toho pravého mysteriózna. Atmosféra je umocněna architekturou domu, hudbou, prostředím, počasím a kostýmy více než dobře. Velmi povedené dílo.

• 4.5.2017  15:53

Krásné, romantické, realistické, i když trochu sci-fi. Blake jako vždy oslnila krásou a jemností. Příběh je hezký i přes mnohá dramata a smrt.

• 3.5.2017  16:37
    Lazy Eye (2016)

Život, nic víc.

• 2.5.2017  10:17
    Hra peněz (2016)

George a Julia spolu prostě hrát umí. Navíc se už od začátku pořád něco děje, což je velmi dobře. Nejsou zde žádné dlouhé, nudné a zbytečné scény. A i to, že jde o akcie, se kterými si určití lidé mohou dělat co chtějí je výstižné.

• 30.4.2017  11:49

Vtipná zabijačka s příšernou hudbou.

• 29.4.2017  17:32

Tohle dokoukat chce fakt hodně velkou trpělivost a přemáhání. Nudná scéna střídá ještě nudnější. A ani pohled na Vicu to nezachránil. Dějová linka je hodně zvláštní stejně jako umístění Českého ráje někde hned vedle Prahy. Je to víceméně o ničem, žádná velká akce, napětí ani emoce.

• 29.4.2017  13:45
    Uteč (2017)

Tak za prvé: myšlenka i příběh na jedničku. Za druhé: je to natočeno tak, že se člověk spíš směje a klepe si na hlavu, jak tohle může někdo považovat za "mysteriózní horor". Za třetí: ten rádoby rasismus, převtělený do zbožňování černochů je poněkud fádní. Za čtvrté: účel to splnilo, pobavila jsem se jako u komedie, ale zároveň mě to zklamalo z toho důvodu, že je to totální směsice všeho a rozhodně to není to, co jsem očekávala. Tudíž bych tomu jako horor-komedii dala klidně více než průměrný počet hvězd, ale když to mám hodnotit realisticky spolu s mým očekáváním od uvedeného žánru, tak více než průměr dát prostě nemůžu.

• 28.4.2017  16:16

Poněkud slabší než jednička. Doba, do které je to zasazeno neodpovídá hereckému obsazení, respektive se do ní herci neuměli vžít. Takže je to takové plitké.

• 28.4.2017  12:08

Musím uznat, že mě to opravdu překvapilo. Nikdy jsem to neviděla, resp. nedokoukala z toho důvodu, že ze začátku to vypadá naprosto otřesně. Prostředí nebe není vůbec koukatelné. Nicméně dnes jsem si řekla, že když každý tak vychvaluje druhý díl, tak to nemůže být přece tak hrozné. A ono není. Naopak je to hezké, vtipné a člověk se nenudí.

• 27.4.2017  16:19

Já už si sice nepamatuju první díl úplně do detailů, ale i dvojka mě bavila. Takže za mě rozhodně super relax.

• 26.4.2017  21:33

Dvě hodiny utekly jako voda a já se patřičně nasmála a bavila se celou dobu. Výkony herců byly skvělé a to především výkony dámského obsazení. Celý děj je vypracován detailně a člověk nemusí přemýšlet proč, co a jak. Nechybí ani romantické drama a správný konec. Nicméně, celý dojem mi kazil Ondřej Sokol, jelikož na můj vkus místy až přehrával a snažil se o něco, co v něm není.

• 26.4.2017  10:28
    Balerína (2016)

Hezká a příjemná "pohádka".

• 24.4.2017  15:26

Patryk natáčí o 106. Tohle je sice maličko slabší než předchozí díl, ale jen kvůli tomu, že Strach a jeho "intelgence" nedostaly takový prostor jako minule. Každopádně opět naprostá skvělost. Kdyby to šlo, dám 4 a půl hvězd.

• 23.4.2017  18:29

Chybělo tam trochu více emocí a vyhrocení, ale jinak super podívaná.

• 23.4.2017  10:05

Jak já miluju soudní procesy a všechny ty argumenty. Tady je to navíc doplněné krásou Rachel Weisz a odpudivostí Timothyho Spalla.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36