Dzeyna

Dzeyna

okres Praha

55 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  2 $ocky (TV seriál) (2011)

  Vynikající seriál. Dvě úplně opačné dívky, které hází jednu hlášku za druhou. Jedna dilina a druhá drsňačka. Obě mají něco do sebe. Vážně vyšperkovaný styl tohoto celého. Baví mě úplně všechny postavy. Jen škoda, že je zatím pouze jedna série, kterou asi dokoukám co nevidět, jelikož je to opravdu nadupaný sitcom, který musím zařadit mezi ty TOP. - O.M.G. A navíc Jennifer Coolidge aka Stiflerova máma? Víc nabité už to být nemůže!

 • poster

  Kravaťáci (TV seriál) (2011)

  Fajn. Strávila jsem celý den sledováním tohoto seriálu, díky mému nejlepšímu kamarádovi, kterému vážně děkuju, že mi to doporučil. Nejenom, že v určité herečce vidím úplně sebe - po "právnické" stránce a osobnostně, ne vzhledově, ale celý motiv je naprosto skvělý! Právničina nebyla nikdy podána tak zábavně a šarmantně, jak jí podává Gabriel Match spolu s Patickem J. Adamsem; oba mají ohromné charisma a každý má v sobě něco ozbrojujícího. Doslova každým dílem přichází úplně něco nového, nový případ, noví lidé, ale zároveň se pořád rozvíjí ten hlavní, čím dál víc zajímavý příběh. Je to vážně skvost!

 • poster

  Shameless (TV seriál) (2011)

  Výborný seriál! Dlouho jsem hledala něco, co mě chytí hned v prvním díle a tady se tak stalo. Po první sérii můžu říct, že je to naprostá bomba! Nechybí tady vůbec nic. Zábavy je nadbytek a tak to má být. Opravdu mě to dostalo. Všechny postavy jsou úžasné; není snad ani jedna, která by mi v něčem vadila. Awesome!

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

 • poster

  Lucky Louie (TV seriál) (2006)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Výborný seriál plný zvratů, emocí, krve, sexu a intrik. Herci jsou vybráni skvěle a každý má něco do sebe. Nikdy nevíte, kdo právě zemře nebo kdo to dá dohromady a jak to nakonec dopadne. Opravdu výborná podívaná. Myslím, že není třeba nic víc dodávat, to se musí vidět.

 • poster

  Power (TV seriál) (2014)

  Po dlouhé době seriál, který stojí za to! Je plný akce, drog, chlastu, sexu a zabíjení. Upoutal mě hned první díl, což se moc často nestává. A o těch následujících epizodách ani nemá smysl psát. Naprosto geniální spolu s úžasnou hudbou.

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

  Výborný seriál, který vážně nenudí. Postavy jsou vybrány skvěle a příběh je také poutavý. Pohádková říše s realitou je velmi pozoruhodně vymyšlena. Řekla bych, že je to pro všechny věkové kategorie, protože to není žádná přitroublá pohádka. Zatím jsem na začátku, ale jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet a jak to všechno nakonec dopadne.

 • poster

  American Horror Story (TV seriál) (2011)

  Srdeční záležitost.

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

  Výborné!!