jirijost

Jiří Jošt

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 11.10.2019  23:16
    Premiér (TV seriál) (2019)

Pro tohle neexistuje hodnoceni...

• 22.9.2018  22:55

Nepamatuji kdy jsem se naposled takhle nasmál u Českého filmu. Je to samozřejmě maximální oddychovka ale zatím jsem do kina taky šel. Langmajer, Hádek i Polívková jsou opravdu skvělý a co věta to perla! Opravdu super, po Pohádkách pro Emu se Havlík zase předvedl.

• 19.2.2018  21:36

Zatím určitě nejslabší díl.

• 3.2.2018  22:41

Akční thriller tak jak já si ho představuji, ta atmosféra v metru by se dala krájet. Navíc film doplněný o zajímavé dialogy a hlavně perfektní herecký výkony v podobě Johna Travolty a Denzela Washingtona. Na úplných pět bych to asi neviděl ale po zdejším hodnocení musím trochu přidat.

• 21.1.2018  20:47

Tak Renč s Issovou se dostali už na úplné, na absolutní dno! Tohle byl ten nejhorší film co jsem snad kdy viděl. Tolik procent pro mě úplně nepochopitelných, jen to dokazuje že máme pořád diváky na které jsou tyhle hovadiny přesně cílené. Pro mě to byl ale v kině nekonečný zážitek.

• 19.1.2018  00:38

Tenhle dil byl proste pecka! Co scena to skvele hlasky. Hlavne pan reziser Janda se povedl. Uz se tesim na dalso dil.

• 18.1.2018  23:11

Naprostá bomba, hodně brzký kandidát na film roku. Výborný scénář a hlavně herecké výkony, potěšil mě Sam Rockwell, který si zahrál opět takového zvláštního podivína a to jemu přesně sedí. Za mě jasných 100%.

• 8.12.2017  22:00
    Kozy léčí (TV film) (2017)

Kdyby se to rozšířilo na pár seriálových dílů dalo by se z toho dostat určitě víc. Takhle mi to přišlo moc krátké a takové nějak jakoby nedokončené.

• 30.11.2017  23:02
    Lajna - Krize (S01E06) (epizoda) (2017)

Další skvělý díl, s šokujícím koncem. Pobavil mě hlavně proslov v kabině, Langmajer to hraje opravdu výborně.

• 30.11.2017  23:00
    Kvarteto (2017)

Miroslav Krobot mě ani napodruhé jako režisér nepřesvědčil, Díru u Hanušovic jsem ani nedokoukal, tohle sice ano ale asi jen protože jsem seděl v kině jinak bych se musel dost přemáhat. Děj byl naprosto nezajímavý a o ničem, v závěru jsem si říkal proč vlastně tenhle film vznikl, nenašel jsem v něm absolutně žádné poselství které nám chtěl autor předat. Potěšili mě alespoň zajímavé herecké výkony v podobě Polákové a Plesla. Proto dávám dvě z pěti, přesto s odřenýma ušima.

• 14.11.2017  21:59
    Lajna - Pravda (S01E04) (epizoda) (2017)

Zatím asi nejlepší díl, Lajna pokračuje v parádním tempu.

• 21.7.2017  14:29
    Dunkerk (2017)

Pro mě jako fandu válečných filmů byl tohle nejočekávanější film roku. Mé očekávání splnil. I když jsem od Nolana čekal trošku jiné pojetí této události. Vzal to zajímavým způsobem a svým způsobem i revolučním. Jediné co mi možná trošku vadilo byl až moc častý střih mezi dějovými liniemi. Na druhou stranu to ale bylo dobré vidět to utrpení ze všech stran. Bavili mě hlavně ty letecké souboje které neměli chybu.

• 15.6.2017  23:42

Po tech hodnocenich tady jsem cekal ze to bude jeste horsi, mistami to bylo ale opravdu vtipne, zapletka taky docela zajima ale mohlo to byt i lepsi. Na herce a hlavne herecky se taky dalo divat takze davam prumerne tri. Pekna oddechova komedie.

• 28.12.2016  02:13
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Prušinovský prostě umí. Námět je to určitě neotřelý a zajímavý, hlavně na české poměry. Takže se už nemůžu dočkat dalších dílů, pilot se povedl nad očekávání dobře.

• 21.12.2016  23:34

Taková vánoční Pařba ve Vegas. Párkrát jsem se zasmál ale žádný terno. Hlavně konec už byl takový přehnaný, do honičky v autech bych dal aspoň ty tři, Jennifer Aniston tam taky mohla dostat nějakou sympatičtější roli, tohle mi k ní prostě nesedělo.

• 19.7.2016  13:26

Pána prstenů jsem odkládal několik let, vůbec se mi do něj nechtělo a teď když jsem se k němu konečně dokopal tak nemůžu popadnout ani dech. Stopáž všech tří filmů mě vždycky hrozně odrazovala, po třetím díle který trval čtyři celé hodiny je mi ale líto že netrval déle. Skvělé vizuální efekty, mnoho bitev které všechny stojí za to, hudba by se dala poslouchat pořád dokola, no tak co můžu vlastně tomuhle filmu vytknout? Vůbec nic, místo toho radši hned poběžím pro knížku a pustím se do čtení. "Přijde den, kdy odvaha lidí padne... ale ne dnes!"

• 15.3.2016  18:52

Na The Walk jsem se tak dlouho těšil, v kině ve 3D jsem ho bohužel propásl a pak když jsem mě konečně možnost si ho pustit aspoň doma, tak jsem se mu vyhýbal až do dnes. To těšení ale bylo na místě, protože tohle je asi nejlepší film od Zemeckise když pominu Forresta Gumpa. To laškování mezi komedii a životopisným dramatem mu vyšlo na výbornou a já musím jít do kolen. Nemůžu jinak než dát plný počet, na tenhle film budu teď pěkně dlouho vzpomínat, obzvlášť na dvojčata, na ty se koukalo tak hezky a když k tomu pohledu přičtu ještě skvělý soundtrack a oscarový výkon JGL, nejradši bych si The Walk pustil hned znova.

• 13.3.2016  09:42

8 českých lvů? Zaslouženě. Kobry a užovky se mi zapíšou do paměti jako nejlepší český film posledních let. Jan Prušinovský nám po Okresním přeboru naservíroval tentokrát úplně jiný žánr ale dopadlo to snad ještě lépe. Kobry a užovky jsou drama které napsal sám život a Matěj s Kryštofem si tady zahráli svojí životní roli. "Bráášin! Mám skvělej plán."

• 12.3.2016  11:31

Tuhle pirátskou sérii jsem dlouho přecházel, několikrát jsem viděl část filmu v televizi ale nikdy jsem se neodhodlal k tomu vidět film celý. Před týdnem jsem ale v obchodu objevil box všech čtyř dílů a řekl jsem si že to si nenechám ujít. První díl mi hned ukázal že to chyba nebyla. Johhny Depp si tu zahrál pravděpodobně svojí životní roli a já se bavil pokaždé když přišel na scénu. Často se mi nestává abych se nahlas smál, Pirátům se to ale dařilo. Vizuální efekty jsou úžasné no a hudba, tu snad nemá ani cenu komentovat, tu zná každý.

• 3.3.2016  09:34
    Marťan (2015)

Ani na chvilku jsem se nenudil, přestože scénář k tomu trošku mířil, přeci jenom být takovou dobu sám na jedné planetě. Ale ono se pořád něco dělo, děj měl velký spád a k mému překvapení zde bylo i mnoho vtipných situací u kterých jsem se opravdu smál. Matt Damon byl jako obvykle skvělý a já jsem si přál aby jeho objevování Marsu nikdy neskončilo. Určitě jeden z nejzdařilejších filmů za poslední roky.

• 26.2.2016  19:13

Za mě jasných pět, už dlouho jsem se takhle u Sci-Fi nebavil. Neotřelý námět, dva skvělý herci a hlavně spousta akce to je to co Edge of Tomorrow drží takhle vysoko ve zdejší databázi. Jediné co mě trošku zklamalo byl úplný závěr, který určitě šel udělat líp a zrovna Louvre mi tam taky moc neseděl. Přesto ale ani to nezkazilo moje nadšení a viděl jsem tak další excelentní film s Tomem Cruisem.

• 22.2.2016  23:53

Hodně zajímavý film, v hodně věcech dost podobný dalšímu Aronofskymu počinu Requiem za sen. Začíná to vlažně ale postupem času se dějí čím dál divnější věci a vy si pořád řikáte proč se tohle děje? Ale poslední strhující čvrt hodina nám všechna tajemství odhalí a já jen čuměl a říkal si jak je tohle možné. Tohle umí natočit snad jen Darren Aronofsky, stejně jako mě odzbrojil u Requiem, tak se mu tady povedlo se mnou to samé.

• 18.2.2016  21:14

Pro mě velké překvapení, nápad skvělý a moc dobře natočený. Jediné co mi chybělo byla nějaká výraznější hudba, kterou bych si zapamatoval. Pamatuji si akorát hroznou písničku která doprovázela závěrečné titulky. Jo a abych nezapomněl, pes je nejlepší přítel člověka a tady to platí dvojnásob.

• 15.2.2016  17:58
    Přístav (TV seriál) (2015)

Ulice, Ordinace, Doktoři z počátků, Přístav a mnoho dalších. Všechno je to stejné, všechno to stojí za hovno, ale tenhle seriál, to už je úplný vrchol trapnosti.

• 15.2.2016  17:52
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dřív to byly Přátelé, dnes je to Teorie. Nejzábavnější seriál současnosti. Parta přiblblých vědců a krásná Penny pobaví pokaždé když mám možnost sledovat, přijde mi že od první série do osmé kvalita vůbec neklesla, je to pořád stejně skvělé.

• 15.2.2016  17:49
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Po hodně, hodně dlouhé době česká kriminálka, která stojí opravdu za to. Tohle se moc povedlo.

• 15.2.2016  17:46

Na tenhle film jsem asi jako spoustu lidí koukal hlavně kvůli neuvěřitelné hudbě. Protože soundtrack z Mohykána je pro mě možná nejlepším soundtrackem vůbec, mohl bych ho poslouchat pořád dokola. Ale tenhle film samozřejmě neni jenom o hudbě a doplňuje ho skvělý příběh, který mohl být možná akorát rozebrán trošku víc, nevadilo by mi kdyby byl film o půl hodiny delší. Takhle mi přišlo to tempo filmu až moc velké, všechno šlo až moc rychle. Jinak ale nemám co vytknout, bojové scény byly úžasné a ten závěr přímo strhující, proto dávám pořád plný počet.

• 13.2.2016  12:49
    Tanec s vlky (1990)

Western není zrovna můj šálek kávy, Kevin Costner mi ale ukázal že i tenhle žánr se mi může líbit. Tanec s vlky je srdcervoucí příběh o přátelství mezi dvěma naprosto rozdílnými kulturami, doplněný o nádhernou hudbu a úchvatnou přírodu. Určitě se brzo podívám znovu ale už v prodloužené verzi.

• 9.2.2016  16:43
    Apocalypto (2006)

Natočit tenhle film muselo být hrozně složité, ani si nedovedu představit jak. Sehnat někde ty herce, kteří tohle mohli zahrát, namaskovat je aby vypadaly tak jak vypadaly, to muselo dát strašně práce. Vše navíc doplňuje hodně zajímavý příběh, který vás kromě snad první trošku slabší půlhodiny nenechá vydechnout a všechno nakonec vyvrcholí příjezdem, jak jinak než civilistů... Jediné co mi trošku chybělo byla nějaká výraznější hudba, nemůžu si pomoct ale přišlo mi že byla vždycky jen tak v pozadí.

• 1.2.2016  00:29

Další z řady skvělých filmů od dvojice Spielberg a Hanks. Trošku jsem se Bridge of Spies bál, hlavně ta stopáž zaváněla průšvihem ale film mi utekl tak, jako kdyby byl o půl hodinu kratší. Hlavně ta kamera, nemohl jsem si pomoct ale ta se mi na celém filmu líbila snad nejvíc. Ten modrý odstín vypadal skvěle a k té době se moc hodil, hlavně k těm obrázkům prochladlého Berlína. Kameru navíc doplnili skvělé herecké výkony a já jsem nemohl dát jinak než plný počet, protože tenhle příběh si to opravdu zaslouží, hlavně scéna kdy James Donovan projíždí vlakem přes Berlínskou zeď mě dostala.

<< předchozí 1 2 3 4 5