PavelVanekArt

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 5.10.2020  05:32
    V síti (2020)

Technicky, řemeslně a nápadem zvládnutej dokument s tématem, které se každého jednou dotkne (ať jako rodiče dítěte, sám byl kyberneticky ojetej a vydíranej nebo je sám predátorem), ale ruku na srdce: v 21. století by tuhle problematiku měl mít každej rodič pošéfenou se svým metrovým kolnem zvaným dítě a osobně v tom spíš vidím selhání rodiče/systému. Že je pedoušů a úchylů plnej internet je sand každýmu jasný a vidět pár onanujících šašů s libostí mladým mase mě nechává absolutně chladným. Možná je to tím, že nemám ještě vlastní ufňukanou kopii, ale i tak mě dokument ničím obsahově neobohatil, spíš jsem se párkrát zasmál nad debilitou všech zúčastněných. 3* a.k.a 55%

• 27.9.2020  13:02
    Ďábel (2020)

Atmosférou a vizuálem je to fajn, herecky a hudebně taky, ale jinak je to totálně nudný. Čekal jsem od toho úplně něco jinýho. Herci to potahali, ale je to akorát tak průměr. 3* a.k.a 50%

• 16.9.2020  12:36

Informativně fajn, ale ta rádoby filmová část je celkem solidní hovno. Pokud to tak někdo má, budiž, jeho máčka, mně to přijde stupidní až moc. 4* a.k.a 80%

• 13.9.2020  02:37
    G. I. Joe (2009)

Šílený hovno, kde led padá ke dnu a pod vodou jsou výbuchy s kouřem. Víc není třeba komentovat. Wayans jedinej potahal, jinak odpad. 1* a.k.a 15%

• 9.9.2020  06:29
    Awoken (2019)

Pár dobrých momentů to mělo, ale celkově to byl slabej possession s typicky vykripleným exorcismem a všema těma cliché kolem. 2* a.k.a 25%

• 9.9.2020  06:27
    Host (2020)

To lepší z pofidérního subžánru found footage, social networking nebo jak to nazvat, nijak převratný, s idiotskou pointou, ale tenhle druh mi nevadí, pořád lepší než týpek s kamerou a klepavkou v ruce. 3* a.k.a 55%

• 7.9.2020  00:14

Pár fajn záběrů ale ve výsledku nic, co by stálo za řeč, větší zábava by byla, kdybych se tam šprajcnul sám. 1* a.k.a 20%

• 1.9.2020  18:30
    Kostka (1997)

Originální, chytrý, nápaditý. V kostce to je tlupa chytrých/blbých lidí v kostce. Na tu dobu skvělá věc, která ani dnes nestárne. Co si pamatuju, tak druhá a kostka není tak dobrá. A zrovna na tuhle látku by mohlo vzniknout pokračování, akorát by to udělali v hypermoderní 3D virtuální kokotině a ne v kostce. 4* a.k.a 85%

• 1.9.2020  16:46

Netflix ze své produkce sype komerčně neúspěšný věci, který mně osobně ale vůbec nevadí. Scénář nebyl tak zlej jak u Projekt Power, akce nebyla tak dobrá jak u The Extraction, ale pořád to byla fajnová podívaná, kterých je teď po čertech málo. Myšlenka nesmrtelných se mi taky zamlouvala a viděl bych v tom i potenciál do budoucna. Za mě víc než dobrý. Asi měknu. 4* a.k.a 75%

• 1.9.2020  16:44

Netflix s Evropskou low produkcí nešetří a je to příjemnější na pohled, než amerika z tohoto ranku. Depresivní prostředí, sympaticky nesympatická hlavní postava se sympaticky nesympatickým poslaním, gradace myšlenky a provedení, hudební podmaz, to všechno bylo hodně fajn. Poláci umí když chtějí. Rušivě jen působila MMO vložka a extrémněji uspěchanej konec, mohlo se to propracovat místo kolikrát zbytečných scén. 4* a.k.a 80%

• 1.9.2020  16:40
    Nejvyšší skóre (TV seriál) (2020)

Na pohodu dokument o periferiích, který mě osobně v životě minuly (PS ftw), ale historii a hry znám a nebýt zbytečných LGTBQ hoven a rádoby humoru a grafiky, tak je to skvělý. Takhle jen moc dobrý. 4* a.k.a 85%

• 1.9.2020  16:38
    Palm Springs (2020)

Sympatická komedie, co nenabízí z ranku time loop nic navíc, ale taky o nic míň. Milioty cute, Simmons mohl dostat víc prostoru, repertoár na to má. Taková letní jednohubka, kterou už nikdy neuvidím. Na Hromnice o den více v tomhle pořád vede. 4* a.k.a 75%

• 1.9.2020  16:36

Herecky a efektama dobrý, ale zbytek je Marvelovská žumpa úrovně Thora 2, GOTG 2, Cpt. Marvel a dalších generických hoven. 2* a.k.a 25%

• 1.9.2020  16:30

Tohle si pamatuju z dětsví, tímhle mi máma znásilňovala vkus v osmi letech, ale díky tomu a ní jsem s filmem tam, kde jsem. V prdeli. Ale i na pokročilej věk tohodle Béčka je to fajn gore fest jak se na tu dobu slušelo a Billy Zane je tu excelentí. Škoda, že dostal prostor jen v Titanicu a pak dalších B/C/Déčkách. Netflix potěšil zařazením do knihovny.

• 19.8.2020  18:29

Vituál a technická stránka je super, sem tam do očí bijící CGI, ale na Netflix dobrý. Připomínalo to Push (který bylo hrozný) a něco na způsob Bright (taky hrozný), takže z tohodle ranku mi to nepřišlo zase tak zlý. Herecky to bylo taky příjemný a že tam byl samej nigga? Who cares, existuje větší hromada hoven než je tohle a lidi si to chválí, takže tady zavřu obě oči a dám tomu 4* a.k.a 70%

• 19.8.2020  02:02
    Blade Runner (1982)

Neviděl jsem na tom nic extra. Vizuál a kulisy byly fajn, ale jinak mi to přišlo o ničem. Možná je to tím, že dnes už to nedocením. Možná taky ne. 3* a.k.a 55%

• 4.8.2020  16:01
    Láska ve spektru (TV pořad) (2019)

Všichni účastníci jsou vtipnějších, lepší, rozumnější, hodnější a osobitějších, než většina lidí co osobně znám a se kterýma se denně vídám. S lidma s tímhle druhem autismu není nic špatně, ale s těma zdravýma je špatně vše. A hlavně jsou to nerdi. Sympatická sonda do života specifických autistů, se kterýma bych si měl rozhodně co říct. 5* a.k.a 90%

• 2.8.2020  21:24
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Žádná neukázala kozy a piču, ani penis jsem neviděl, tudíž úplně zbytečná reality show, u které se nedá ani pohonit. Ale solidně mi u toho kolísalo IQ na úroveň soutěžících, tzn. z -100 na 0. Odpad.

• 19.7.2020  19:54

Fajn myšlenka, na hovno provedení. Nudné a nezajímavé postavy (herci), nikdo neukázal kozy, zas hovna s démonem, napětí prakticky nulový a celkovým uchopením to šilhalo po Final destination. Jako stupidní Béčko pro stupidní diváky kterým stačí míň než nic to asi ale funguje. Finále je stupidní úplně. Jediný, co snad funguje, je kamera a jedna cool scéna na začátku. Jinak generická kokotina, kterých je tisíc a jedna. Ale buď to baví nebo nebaví. Nebaví. 2* a.k.a 25%

• 15.7.2020  03:23
    Relic (2020)

Atmosféru a solidní technický zpracování to mělo, ale jinak je to nudný. A to jsem ani strašení nečekal. 2* a.k.a 35%

• 15.7.2020  00:39

Celý to potahal vynikající Norton s tourettovým syndromem. Jinak to extra nějak nebavilo, záživný to bylo tolik, že jsem do konce neměl moc tušení vo co kráčí. 3* a.k.a 50%

• 13.7.2020  18:10
    jOBS (2013)

Těžko říct, jestli mě nebavil Jobs nebo Kutcher. Ale pro fandy Applu alespoň něco. 3* a.k.a 50%

• 13.7.2020  18:09
    Blíženec (2019)

Will Smith 3x na hovno, špatný CGI, nudná akce. 2* a.k.a 30%

• 13.7.2020  18:06

I na druhý shlédnutí o 100% lepší než ty hovna z poslední trilogie. Mnohem lepší postavy, jejich využití, každej měl svoje místo a hlavně ten konec, kde Lord Vader rozjel jatka, to u mě zvednul na 5* a.k.a 90%

• 4.7.2020  14:17
    Nenávist: Počátky (TV seriál) (2020)

Ono to není špatný. Jen mi to prišlo zmatený chvilkama, nejsem vůbec zvyklej na tenhle styl vyprávění, do toho japonskej styl natáčení, chování, dialogy. Dějově se to v první sérii neuzavírá, ale jako prvopočátek kledby nenávisti to není zlý. Drží si to styl a atmosféru původních Ju-On, na který se mi do teď nepříjemně dívá. Ale stojí to na sympatickým Japonským folkóru, co mě baví. Jen jsem čekal i Kayako a její hrdelní zpěv. Navíc a to je plus, oproti poslednímu remaku, je tam hodně syrový gore a než na strach to sází na násilí mezi muži a ženami, kde kletba místo bububu rozjíždí jatka. Poslední díl to podržel. 4* a.k.a 70%

• 4.7.2020  13:04

Je to zbytečně zmatený, ale oceňuju alespoň to, že si Japonci neberou servítky. Rodinej mord a pozření plodu bylo creepy a to já rád (creepy věci, ne zabíjení těhotných a pojídání plodů). Ale stopáž a zmatenost v ději to brzdí zbytečně. Ale jsou to holt japonci. Pravděpodobně nejlepší díl.

• 30.6.2020  18:03
    90 dní do svatby (TV pořad) (2014)

Některý díly jsou pure comedy gold, když to neberete vážně. Když jo, tak je to odpad, jako vetšina takových reality hoven.

• 25.6.2020  23:28

Jak mi tohle kurva mohlo unikat? Je mi z toho zle, že se tohle doopravdy dělo. Manipulace, zkurvená US justice a obrovskej pech v mnoha životech. A teď kdo tam kurva lže? Tohle napsal život. Pěkně zkurvenej život.

• 25.6.2020  20:39

Amerika, její komunity z vidlákova a pojebaná justice. Bez jedinýho důkazu zničit půlku života týpkovi, co prostě nezapadal. Začíná to dobře.

• 24.6.2020  16:24
    Stáhni a zemřeš (2019)

Stáhnul jsem a zdechl, jak film sliboval. Odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26