• Krátkometrážní

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad)

Ricky je prase, ale jeho humor jde ruku v ruce s mojí mentalitou. Ten chlap rozesměje i mrtvýho, co měl rakovinu, AIDS, byl v dětství penetrován a jr nebinární. Ten chlap je světový zlato. Ale mohl přitvrdit, na můj vkus je to pořád málo. A šetřil slovem cunt, což je moje nejoblíbenější slovo v cizím jazyku. 4* a.k.a 85%

Ricky Gervais: Armageddon (2023) (pořad)

450kg sestry (2020) (pořad)

Tlustým lidem se směju. A tady mi do smíchu nebylo. Viděno několik desítek dílů. 2* a.k.a 25%

Zlý americký sen (2024) (seriál)

Netflix znova ukázal, jak je Americká jurisdikce slepá, hloupá a úplatná. Provedení a samotná realizace je fajn, ale případ je do hlavy bijící až běda. Ani nevím, jestli hodnotím provedení nebo samotný skutečný příběh. Každopádně, hloupý je to až běda. 3* a.k.a 55%

Sněžné bratrstvo (2023)

Skvělé natočený, ale to je tak vše. Pokud chceš přežít, tak sněz a nebuď snězen. Netflix natočil rekonstrukci neuvěřitelného příběhu, bohužel ho však nevymyslel, to život. A ten nestál z 80ti% před zeleným plátnem. Příběh je znám a i již výborně zfilmován, tudíž tohle beru jak verzi pro neznalé a pod kamenem žijící. Pro mě s nulovou hodnotou. Story moc dobře znám a nevidím důvod, proč si ji připomínat ve 4K, ale cením snahu a efektivitu, proto alespoň průměr. Pokud jste jak školák před střední (hloupej) užijete si to dosyta. Pokud už něco víte a znáte, nedá to nic, jen rádoby pozlátko navíc. Průměrně převedený nadprůměrný příběh, nic víc, nic míň. 3* a.k.a 60%

Na férovku (2023) (amatérský film)

Přemýšlel jsem nad solidním průměrem, ale je to pocta 90s JCVD řemeslu. Až na pár šílených záběrů kamery a herectví (o který vůbec nejde hlavně) to je celkem fajn. Tak budu hodnej a ty 4* a.k.a 75% tomu dám.

Sladký domove! - Série 2 (2023) (série)

Druhá série mě absolutně nebaví. Dal jsem dva díly a konec. Absolutně to ztratilo atmosféru, otevřený prostor tomu uškodil, monstra jsou rodinného charakteru a postavy s pudem sebezáchovy na bodu mrazu. Čekal jsem i zlepšené CGI, ale přijde mi, že se naopak zhoršilo. Druhá série za mě 1* a.k.a 15%

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Průměrný prequel k vynikajícímu remaku. Většinu hvězd dávám za to, jak šerif šerifem se stal, jak o zuby přišel, jak děda o nohy byl skromnější a jak Tommy pilu nabrúsil. Jinak je to o ničem. 3* a.k.a 60%

Čas na sebe (2022)

Nemám rád Harta, ale tady byl paradoxně to nejlepší. Což je ve výsledku jedno, stejně je to hovno. Wahlberga nechápu, že se upisuje do takových pičovin, hrál jak po mrtvici. 2* a.k.a 25%