Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Titan (2021) odpad!

Větší nesmysl jsem ještě neviděla, Dukorona má už evidentně místo mozku titan.

Duna (2021)

Nejspíš nebudu jediná, koho to naštvalo. Někdo si prostě natočil půlku děje a o ostatním se neví jestli bude nebo nebude nebo kdy bude.

plakát

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ta dvojka hvězd už je jen nostalgická za Chucka a tu mrtvou kobru, ale přátelé, banda starejch dědků rozstřílí, co se dá a pak už nic, to je všechno

Nikdo (2021)

Výborná zábava až na ty zase zlý Rusáky, jsem zvědavá kolik let to Amíkům ještě vydží, ptostě zlo musí dostat nějakou formu že? Dokážou jednou vymyslet něco jinýho mimo zlých emzáků a zlých Rusáků, třeba zlý černochy? To je otázka,ale jinak dobrý

plakát

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Je to jako ze života a život se tomu blíží víc, než virtuální realita, straci bývají jako malé děti a děti dokážou být neskutečně kruté a ani nemusí mít vidinu peněz. To všechno  je v člověku, není to na pět, chybělo číslo 666

Bál šílených žen (2021)

Dílko bezesporu k zamyšlení, někdo by mohl říct dnes je jiná doba, nepáí se čarodějnice, do blázinců se zavírají jen ti nebezpeční a opravdu nemocní a jistě se s  nimi slušně zachází, už nejsme ve středověku nebo v roce 1885. No nevím, nikdy tohle nebylo dobou a lidé si dokáží velmi ubližovat v jakékoliv době a ano i dnes se to děje, jen s jiným pozadím, už ne tak historickým, jako že se nás to netýká. Někteří hloupě chtějí pomáhat medvědí službou, jiní závidí a další si chtějí udržet svou opojnou a zvrácenou moc, doba je jiná, prostředky modernější, ale člověk je stále stejný...

Horizont události (1997)

Opravdu nemám ráda horory a už vůbec ty vesmírné, je to všechno tak dokonale nesmyslné.

plakát

Mare z Easttownu - Miss Lady Hawk Herself (2021) (epizoda)

Jediná věta se neobejde bez kletby, sprostého nebo jen hrubého slova, lidé žijící v rozpadlých vztazích bez sebemenšího náznaku se sebou něco udělat a bez ohledu na děti, zoufalý obrázek ještě zoufalejších existencí. Jen stěží jsem dokoukala konec prvního dílu, dál už nejdu

Vrtěti psem (1997)

Pes vrtí ocasem, protože ho ovládá. Otázka zní: kdo ovládá psa?