H.Gordon

H.Gordon

Hannah Malíčková

okres Zlín
Sovy nejsou tím, čím se zdají být...:-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 8.9.2018  21:20

Krásný romantický film se dvěma skvělými herci Alanem Rickmanem a Juliet Stevenson, který ve mě zanechal silný zážitek a chut se na něj podívat zas a znovu.

• 8.9.2018  21:07

Přiznám se, že jsem se na film podívala jen kvuli Rickmanovi, jako na další polovinu filmů ním..:-). Upřímně mě Jidášuv polibek moc nenadchl a třetí hvězdičku jsem dala právě kvuli zmiňovanému Alanovi...každopádně film neurazí a místy jsem se dokonce zasmála, nebo jsem naopak cítila napětí. Nicméně je to film, který řadím mezi ty "NA JEDNO PODÍVANÍ".

• 23.5.2015  16:54

Na to, že film trvá hodinu, tak jsem se na to nemohla ani dokoukat. Špatné to nebylo, naopak, bylo to perfektně udělané, ale na mě příliš psycho a depresivní. Já prostě ty loutkové filmy nedávám. Lepší dvě hvězdičky

• 11.8.2013  00:51

Myslím, že kdybych byla doma sama a koukala se na tento film, tak by na mě působil mnohem lépe než v kině. Kamera byla výborná, hudba skvělá, herci špičkoví, ovšem hororové scény nic moc ( pro mě). Insidious na mě působil mnohem víc. Pro mě mnohé scény byly hodně předvídatelné. Rozhodně nejsem vůbec zklamaná, ale nadšená také ne. Film je pro mě rozhodně lepší průměr. Hodnocení možná změním po tom, co se na něj kouknu sama doma.

• 26.5.2013  18:23

Od Jamamury mám nejraději venkovského lékaře, který je naprosto bezchybný a dokonalý. Pak jsem viděla další jeho výtvory, které byly už bohužel slabší. Ale nakonec všeho dobrého jsem si pustila Kodomo no keijijogaku a zase jsem nadšená. Animace je sice poměrně jednoduchá, tu však přesahuje hloubka tohoto krátkometrážního snímku.4,80

• 3.5.2013  09:53

Jsem asi divná, ale at jsem dělala, co jsem dělala, tak jsem si v tomto krátkometrážním filmu Rickmana vůbec nevšimla. Byli tam úplně všichni, ale ho jsem si nevšimla:-) a to mě trochu mrzí. Jinak docela milý příběh.

• 15.4.2013  10:05

Na první shlédnutí perfektní, na druhé už to pro mě taková bomba nebyla. Hudba byla dobře vybraná, ale nic ve mě nezanechala. Jinak po vizuální stránce dokonalé, po herecké taky skvělé. Hlavně Dicaprio a Waltz se předvedli. Možná, kdyby to nebylo tak dlouhé, bylo by to lepší. Úplně film posoudím, až se na něj mrknu potřetí. Prozatím lepší ctverka

• 13.4.2013  07:19
    Mama (2013)

U filmu jsem se nenudila, navíc jsem se místy i bála nebo se lekla. Do třičtvrtě MAMY jsem byla spokojená, ale pak přišel konec, který mě osobně se téměř vůbec nelíbil. Když byla mama vidět v náznacích, tak to bylo bezva. Vypadala děsivě, ale na konci na ní byl záběr v jednom kuse a to mi hodně kazilo dojem. Pak už nepůsobí strašidelně. No, když pominu tento fakt, tak je to pro mě rozhodně lepší průměrný horor.

• 9.4.2013  15:48
    Méďa (2012)

Nelíbí se mi tento typ humoru, je to tak primitivní a hlavně to celkové působilo hrozně oplzle a úchylně. Stačilo jednou.

• 7.4.2013  21:21

Psycho film. Potkat takového magora, to musí být tedy radost. Chudina ženská. Velice dobře natočený film se skvělým výběrem herců. Byla jsem opravdu znechucená. Představa, že mezi námi je tolik úchylů a psychopatů je příšerná. A ten chlap to zahrál bezvadně

• 7.4.2013  19:20

Pro mě hrozně pomalý rozjezd s absolutně nepříjemnou herečkou s plochých hrudníkem, kdy jsem si myslela, že pokud to bude pokračovat v takovém duchu až do konce, tak si to tu jednu hvězdičku "zaslouží". Ovšem od poloviny filmu to začala být paráda. Takový zvrat s chytrou myšlenkou a nečekaným napětím jsem nečekala. Fakt tento film doporučuji.

• 3.4.2013  09:57

Když jsem 7 psychopatů viděla poprvé, byla jsem nadšená. Je to chytré, s kaluží černého humoru, vtipné a plné magorů. Když jsem se na tento film podívala podruhé, mé nadšení bylo ta tam. Je to skvělé, ale nejspíš to na 5 hvězdiček pro mě není. Nejlepší ve filmu byl určitě Christopher Walken, Sam Rockwell a překvapivě můj oblíbený zpěvák Tom Waits. 875%.

• 2.4.2013  11:21

Vánoční koledu od Zemeckise jsem si zamilovala od první chvíle. Líbí se mi provedení, vizuálnost, hororové prvky. Je to příjemně Vánoční.

• 1.4.2013  11:28
    Gambit (2012)

Asi první půl hodinu jsem se hrozně nudila. Byl tam rukopis Coenů, příjemná kamera, dobrý nápad, ale kde to mělo být vtipné, tak se to najednou utnulo. Kdyby uprostřed filmu nebyla skvělá a vtipná asi pětadvaceti minutová pasáž, tak bych filmu dala max.2 *. Ovšem Rickman předvedl "nečekaně" skvělý výkon a Colin Firth potěšil. Jsem trochu zklamaná, ale na jedno podívání docela dobré.

• 16.3.2013  21:13
    Kletba (2003)

Myšlenka nic moc, ale natočené to nebylo špatně. Film sám osobě mě nijak moc nenadchnul. Konec byl nedotažený, nedomyšlený, jakoby to neplánovaně přestali natáčet o dvacet minut dřív. Za film bych dala slabší dvě hvězdičky, ovšem za naprosto fenomenálního Billa Pullmana musím dát hvězdičky tři. Předvedl ohromný výkon. Určitě jeden z nejlepších.

• 16.3.2013  17:40
    Kameňák 2 (2004)

Takovou sračku už jsem dlouho neviděla. Co mohlo být vtipné, bylo zde naprosto trapné. Nesnáším takové filmy a hrozně mě štve, že vznikají u nás...

• 11.3.2013  16:10

Bridget je naprosto unikátní film a také žena. Je vtipná, charismatická, tvrdohlavá a dřív mluví než myslí. U ní je to roztomilé. Dlouho jsem přemýšlela a nakonec jsem došla k tomu, že tento film pro mě patří rozhodně do TOP. Ráda si ho pouštím skoro v jakékoliv situaci.

• 19.2.2013  23:02
    Zombi 2 (1979)

Už mě filmy s touhle tématikou začínají vadit. Navíc, když triky nejsou dobře udělané a herecké výkony jsou příšerné. Je to sice staré, ale to není výmluva. Já staré filmy uznávám. Přišlo mi to naprosto bez emocí a také nepravděpodobné chování všech účinkujících. Nějaká dobrá scéna se tam našla, ale ne tak, abych tomu dala alespoN 10%...strašná nuda

• 19.2.2013  11:39
    Lip Service (TV seriál) (2010)

Pro mě rozhodně nejlepší seriál s gay tematikou, jaký jsem prozatím viděla. Ostatní byly taky perfektní, ale tento je hodně nenucený, neleze divákovi do zadku, je prostě svůj. Hodně realistický, místy vtipný, dojemný a hlavně se neohrává. Téměř všechny postavy jsou mi sympatické a hlavně naprosto normální. Od prvního dílu jsem věděla, že jsem se do Lip zamilovala. Hned jsem se se všemi postavami seznámila na samém začátku a nyní sleduji jejich zvraty, pokroky, prostě vše. Doufám, že se bude i nadále natáčet a neutne se to s otevřeným koncem.To nesnáším

• 13.2.2013  16:09

Nemohu si pomoct, ale hrozně jsem se nudila. Přišlo mi to tak zdlouhavé. Neříkám, že film je špatný, ale na mě absolutně vůbec nezapůsobil...jednu hvězdičku dávám za pár vtipných momentů. Já prostě takové filmy nemám ráda. První dál je ještě fajn, Wolverine taky, ale tady jsem to jenom přetrpěla.

• 13.2.2013  16:01
    Ošetřovatel (2011)

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat...

• 13.2.2013  13:26
    Rošťáci (1985)

Buráky jsem milovala jako malé děcko. Měli jsme to puštěné skoro furt. Hlavně tupoun byl uzasný. Ale ctyři hvězdičky spíše patří nostalgii, než samotnému filmu. Kdybych ho viděla těd, asi by to byl pro mě čistý průměr, na který se znovu podívám. Ale furt ho mám v té dětské paměti, jako hodně dalších filmů, takže tohle hodnocení je více ovlivněné

• 13.2.2013  11:57
    Klíšťata (1993)

Na to, že je to videofilm, tak jsem maximálně spokojená. Horory o hybridních zvířátkách mám ráda, navíc, když se jedná o klíštata. Nejvíce jsem nadšena z kamery. To je takový ten typ "hororu", na který se rada jednou za čas podívám. Je jednoduchý, nehraje si na něco , co není a snaří se hlavně zaujmout vizuálností, což se jim podařilo.

• 13.2.2013  11:10

Dobře natočený, leč průměrný film, ke kterému se budu ráda vracet. Tohle je pro mě prostě tří hvězdičkový snímek, s příjemným obsahem a ještě lepším hereckým obsazení. Je to film dělaný hlavně pro puboše, takže nezklamal. Takže je dobře, že jsem ho viděla v mém "nejdrsnějším" obodobí:-)

• 13.2.2013  11:06

Poměrně napínavá komedie. Jako horor to na mě rozhodně nepůsobí. Je to průměrný snímek s dobrým hereckým obsazením, ale tohle já moc nevyhledávám. Viděla jsem ho jednou, jsem za to ráda, líbilo se mi to, ale mě to naprosto stačí. Příběh je poměrně jednoduchý, což není překážka, ale možná je to další důvod, proč bych si tento film podruhé nepustila. Musím ovšem podotknout, že je dost nadčasový a hlavně proměna člověka va vlkodlaka je naprosto famozní. Ta se povedla z celého filmu nejvíce. Je skvělá. To byla ještě doba, kdy se vše digitálně nedotvořilo a práce masek byla ještě poctivá.

• 11.2.2013  23:09

Boží, na tenhle film jsem čekala a dočkala jsem se! Druhý díl je o dvě třídy lepší, než první. Je akčnější, zábavnější, napínavější, místy retro, s nádechem osmdesátek a hlavně s mými oblíbenými krásnými, skvěle udržovanými staříky pohromadě! Nechyběla ani ukázka bombastických zbraní a krvavých scén. Já jsem maximálně nadšená a předčilo to mé očekávání! Rozhodně 5 hvězdiček

• 10.2.2013  20:48
    Zahrada (1968)

Tahrada má velmi tíživou a depresivní atmosféru. Herecké obsazení nemohlo být lepší a hlavně živý plot vytvořený z lidí? To je mi tedy nápad. Skvělý krátkometrážník. Jedno z mých nejoblíbenějších děl Jana Švankmajera

• 9.2.2013  18:22
    Atamajama (2002)

Chytrá myšlenka a zvláštní příběh. To mě dostalo, ale to ostatní nic moc. Potom, co jsem viděla venkovského lékaře, tak se na tento filmek dívám trochu jinak. Bylo to dobré a tomu odpovídá i mé hodnocení. Ale nedostalo mě to a ani nemám chut se na to v nejbližší době znovu podívat. Ovšem udělané to bylo hezky.

• 9.2.2013  18:00

Rozhodně pro mě nejlepší krátkometrážní film, který jsem doposud viděla. Je tak silný, schizofrenní a dokonale udělaný... k němu nemám rozhodně žádné výtky. Ch ho vidět znovu a znovu. Ty psychadelické okamžiky, kdy se snaží paní dostat ostatním do hlavy, doktor, který se stává bezradný a je zoufalý, stereotypní obyvatelstvo. Výborná animace. Je to skvost pro oko a duši. 6 hvězdiček

• 9.2.2013  13:50

Prvních Dvacet minut bylo uplně skvělých, To jsem si dosyta užívala. Prostředek byl už tak dobrý nebyl, ale pořád to nemění nic na tom, že to je perfektně udělaný film. Netušila jsem, že Češi natočili něco tak absurdního, abstrakntího...připomínalo mi to místy Alenku v říši divů, mazací hlavu, zahradu...strašně se mi to líbilo, ale není to pro mě film na pět hvězdiček. Něco mi tam chybělo a navíc mi to přišlo delší, než to je. Jinak vynikající dílo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9