H.Gordon

H.Gordon

Hannah Malíčková

okres Zlín
Sovy nejsou tím, čím se zdají být...:-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 11.10.2019  23:09
    Joker (2019)

U žádného jiného filmu jsem si nebyla tak jistá, že ho chci do TOP po prvním shlédnutí, jako u Jokera...jedním slovem superfamozní!

• 8.10.2019  16:35
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

"A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" a od tohoto momentu jsem věděla, že si seriál oblíbím a taky se tak stalo.

• 8.10.2019  16:30
    Jízlivě tvůj (TV seriál) (2013)

Stále se opakuji, ale Britské seriály jsou prostě ty nejlepší! Navíc, když v hlavní roli hraje Ian McKellen, stárnoucí ne moc úspěšný herec, který žije už 50 let se svým přítelem a život si zpestřují neustálým vzájemným rýpáním. Ale přes všechno veškeré hašteření se velmi milují a jejich vztah se dá nazvat témeř ideálním. Samozřejmě seru nechybí typický černý humor.

• 8.10.2019  16:04
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Rozhodně nejlepší Fantasy/sci-fi seriál, který jsem viděla. Preferuji dětské obsazení a především hudbu a osmdesátkovou dobu.

• 8.10.2019  15:37
    Vůně ženy (1992)

Joo, s klidným svědomím napíšu, že se jedná o jednu z nejlepší Pacinových rolí. Tak silný film jsem už dlouho neviděla a nedělal to jen smutný osud Franka Sladea, ale celkový dojem z tohoto nezapomenutelného díla. Jak může vzniknout blízké pouto mezi dvěma cizími a odlišnými lidmi je skoro neuvěřitelné, nicméně ve Vůni ženy velmi uvěřitelné. Scénu s tangem považuji rozhodně za jednu z nejlepších.

• 8.10.2019  15:32

Tomuhle říkám rodinné pouto. Jak se může ve zlomku vteřiny změnit osud lidí, kteří jsou zdánlivě šťastní a bezstarostní. A jestli takhle vypadá život po životě, tak začínám být hodně zvědavá.

• 20.2.2019  18:15
    Ztracená relikvie (TV film) (2007)

Vzhledem k tomu, že jsem od filmu nic neocekavala, tak se mi až překvapivě libil a Martin Clunes v hlavni roli exceloval. Hezký romantický příběh na jedno podivani

• 1.2.2019  21:46
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Úplnou náhodou mi v televizi běžel český doktor Martin, který se mi nakonec dost zamlouval. Nakonec jsem shlédla úplně všechny díly, včetně filmu, který vznikl samostatně. Až pak jsem se dozvěděla, že je to věrná kopie anglické verze s Martinem Clunesem. Zkusila jsem se podívat na první dva díly a nějak jsem to nemohla překousnout. Pak jsem tomu dala šanci a nemohla se toho nakonec nabažit :D...Všechny díly jsem zkoukla do týdne a ted netrpělivě čekám na nové díly, které běží v týdenním intervalu na jedničce. S každým dílem očekávám, jak se bude vyvíjet vztah mezi Luisou a Martinem a neskutečně jim fandím a přeju jim, aby se konečně dali oficiálně dohromady. Martin je neskutečně kompikovaná osoba, trochu asociální a hlavně malinko obsedantně kompulzivní...a Luisa je trpělivá a snaží se dát vztahu opakovaně šanci. Je to zřejmě nereálný vývoj potencionálně fungujícího vztahu, ale budiž. Možná kvůli te nestandartnosti se mi to tolik zamlouvá. A v neposlední řadě se mi líbí, v jakém prostředí je seriál natočený.

• 23.11.2018  23:13
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Je možné, aby se mi seriál líbil víc, než samotný film? Ash je úžasný, rozhodně nezklamal. Masky démonů jsou fenomenální, protože z velké části nejsou dotvořené digitálně. Ponechal se osmdesátkový styl natáčení a tvorby. Už se nemůžu dočkat pokračování

• 8.9.2018  21:20

Krásný romantický film se dvěma skvělými herci Alanem Rickmanem a Juliet Stevenson, který ve mě zanechal silný zážitek a chut se na něj podívat zas a znovu.

• 8.9.2018  21:07

Přiznám se, že jsem se na film podívala jen kvuli Rickmanovi, jako na další polovinu filmů ním..:-). Upřímně mě Jidášuv polibek moc nenadchl a třetí hvězdičku jsem dala právě kvuli zmiňovanému Alanovi...každopádně film neurazí a místy jsem se dokonce zasmála, nebo jsem naopak cítila napětí. Nicméně je to film, který řadím mezi ty "NA JEDNO PODÍVANÍ".

• 23.5.2015  16:54

Na to, že film trvá hodinu, tak jsem se na to nemohla ani dokoukat. Špatné to nebylo, naopak, bylo to perfektně udělané, ale na mě příliš psycho a depresivní. Já prostě ty loutkové filmy nedávám. Lepší dvě hvězdičky

• 11.8.2013  00:51

Myslím, že kdybych byla doma sama a koukala se na tento film, tak by na mě působil mnohem lépe než v kině. Kamera byla výborná, hudba skvělá, herci špičkoví, ovšem hororové scény nic moc ( pro mě). Insidious na mě působil mnohem víc. Pro mě mnohé scény byly hodně předvídatelné. Rozhodně nejsem vůbec zklamaná, ale nadšená také ne. Film je pro mě rozhodně lepší průměr. Hodnocení možná změním po tom, co se na něj kouknu sama doma.

• 26.5.2013  18:23

Od Jamamury mám nejraději venkovského lékaře, který je naprosto bezchybný a dokonalý. Pak jsem viděla další jeho výtvory, které byly už bohužel slabší. Ale nakonec všeho dobrého jsem si pustila Kodomo no keijijogaku a zase jsem nadšená. Animace je sice poměrně jednoduchá, tu však přesahuje hloubka tohoto krátkometrážního snímku.4,80

• 3.5.2013  09:53

Jsem asi divná, ale at jsem dělala, co jsem dělala, tak jsem si v tomto krátkometrážním filmu Rickmana vůbec nevšimla. Byli tam úplně všichni, ale ho jsem si nevšimla:-) a to mě trochu mrzí. Jinak docela milý příběh.

• 15.4.2013  10:05

Na první shlédnutí perfektní, na druhé už to pro mě taková bomba nebyla. Hudba byla dobře vybraná, ale nic ve mě nezanechala. Jinak po vizuální stránce dokonalé, po herecké taky skvělé. Hlavně Dicaprio a Waltz se předvedli. Možná, kdyby to nebylo tak dlouhé, bylo by to lepší. Úplně film posoudím, až se na něj mrknu potřetí. Prozatím lepší ctverka

• 13.4.2013  07:19
    Mama (2013)

U filmu jsem se nenudila, navíc jsem se místy i bála nebo se lekla. Do třičtvrtě MAMY jsem byla spokojená, ale pak přišel konec, který mě osobně se téměř vůbec nelíbil. Když byla mama vidět v náznacích, tak to bylo bezva. Vypadala děsivě, ale na konci na ní byl záběr v jednom kuse a to mi hodně kazilo dojem. Pak už nepůsobí strašidelně. No, když pominu tento fakt, tak je to pro mě rozhodně lepší průměrný horor.

• 9.4.2013  15:48
    Méďa (2012)

Nelíbí se mi tento typ humoru, je to tak primitivní a hlavně to celkové působilo hrozně oplzle a úchylně. Stačilo jednou.

• 7.4.2013  21:21

Psycho film. Potkat takového magora, to musí být tedy radost. Chudina ženská. Velice dobře natočený film se skvělým výběrem herců. Byla jsem opravdu znechucená. Představa, že mezi námi je tolik úchylů a psychopatů je příšerná. A ten chlap to zahrál bezvadně

• 7.4.2013  19:20

Pro mě hrozně pomalý rozjezd s absolutně nepříjemnou herečkou s plochých hrudníkem, kdy jsem si myslela, že pokud to bude pokračovat v takovém duchu až do konce, tak si to tu jednu hvězdičku "zaslouží". Ovšem od poloviny filmu to začala být paráda. Takový zvrat s chytrou myšlenkou a nečekaným napětím jsem nečekala. Fakt tento film doporučuji.

• 3.4.2013  09:57

Když jsem 7 psychopatů viděla poprvé, byla jsem nadšená. Je to chytré, s kaluží černého humoru, vtipné a plné magorů. Když jsem se na tento film podívala podruhé, mé nadšení bylo ta tam. Je to skvělé, ale nejspíš to na 5 hvězdiček pro mě není. Nejlepší ve filmu byl určitě Christopher Walken, Sam Rockwell a překvapivě můj oblíbený zpěvák Tom Waits. 875%.

• 2.4.2013  11:21

Vánoční koledu od Zemeckise jsem si zamilovala od první chvíle. Líbí se mi provedení, vizuálnost, hororové prvky. Je to příjemně Vánoční.

• 1.4.2013  11:28
    Gambit (2012)

Asi první půl hodinu jsem se hrozně nudila. Byl tam rukopis Coenů, příjemná kamera, dobrý nápad, ale kde to mělo být vtipné, tak se to najednou utnulo. Kdyby uprostřed filmu nebyla skvělá a vtipná asi pětadvaceti minutová pasáž, tak bych filmu dala max.2 *. Ovšem Rickman předvedl "nečekaně" skvělý výkon a Colin Firth potěšil. Jsem trochu zklamaná, ale na jedno podívání docela dobré.

• 16.3.2013  21:13
    Kletba (2003)

Myšlenka nic moc, ale natočené to nebylo špatně. Film sám osobě mě nijak moc nenadchnul. Konec byl nedotažený, nedomyšlený, jakoby to neplánovaně přestali natáčet o dvacet minut dřív. Za film bych dala slabší dvě hvězdičky, ovšem za naprosto fenomenálního Billa Pullmana musím dát hvězdičky tři. Předvedl ohromný výkon. Určitě jeden z nejlepších.

• 16.3.2013  17:40
    Kameňák 2 (2004)

Takovou sračku už jsem dlouho neviděla. Co mohlo být vtipné, bylo zde naprosto trapné. Nesnáším takové filmy a hrozně mě štve, že vznikají u nás...

• 11.3.2013  16:10

Taková normální, lehce bláznivá ženská, která si chce za každou cenu najít toho svého prince na bílém koni a moc se jí to nedaří. Za jiných okolností to není film podle mého gusta, ale z nějakého důvodu jsem si Bridget prostě zamilovala. Jeslti to částečně dělá nenahraditelný anglický humor nebo mi sedla samotná Renée Zellweger nevím, ale rozhodla jsem se, že si tento film dám do mých TOP, protože i když jsem ho viděla už stokrát, tak se mi neokoukal.

• 19.2.2013  23:02
    Zombi 2 (1979)

Už mě filmy s touhle tématikou začínají vadit. Navíc, když triky nejsou dobře udělané a herecké výkony jsou příšerné. Je to sice staré, ale to není výmluva. Já staré filmy uznávám. Přišlo mi to naprosto bez emocí a také nepravděpodobné chování všech účinkujících. Nějaká dobrá scéna se tam našla, ale ne tak, abych tomu dala alespoN 10%...strašná nuda

• 19.2.2013  11:39
    Lip Service (TV seriál) (2010)

Pro mě rozhodně nejlepší seriál s gay tematikou, jaký jsem prozatím viděla. Ostatní byly taky perfektní, ale tento je hodně nenucený, neleze divákovi do zadku, je prostě svůj. Hodně realistický, místy vtipný, dojemný a hlavně se neohrává. Téměř všechny postavy jsou mi sympatické a hlavně naprosto normální. Od prvního dílu jsem věděla, že jsem se do Lip zamilovala. Hned jsem se se všemi postavami seznámila na samém začátku a nyní sleduji jejich zvraty, pokroky, prostě vše. Doufám, že se bude i nadále natáčet a neutne se to s otevřeným koncem.To nesnáším

• 13.2.2013  16:09

Nemohu si pomoct, ale hrozně jsem se nudila. Přišlo mi to tak zdlouhavé. Neříkám, že film je špatný, ale na mě absolutně vůbec nezapůsobil...jednu hvězdičku dávám za pár vtipných momentů. Já prostě takové filmy nemám ráda. První dál je ještě fajn, Wolverine taky, ale tady jsem to jenom přetrpěla.

• 13.2.2013  16:01
    Ošetřovatel (2011)

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat...

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9