Hranice nemožného (2008) (seriál)

Při prvních dílech jsem byl trošku skeptický, že to nebude nic moc.. ale postupně se to začíná nabalovat.. samozřejmě jsou tam díly, které jsou nic neříkající, ale postupně se dostáváme k jádru věci a je to opravdu napínavé :-)..

Westworld (1973)

Nutno přihlédnout k faktu, že je to z roku 1973, kdy nebyl ještě na světě legendarni Terminátor.. Takže vzpoura strojů byla jistě novinka.. Mne to chytlo právě až po vzpouře.. příběhy z western městečka, nebo z království mne úplně jako netankovaly... Ale celkově ta myšlenka není dle mého názoru vůbec k zahozeni

O Schmidtovi (2002)

Možná by to nebyl špatnej film, kdyby tam hrálo více známějších herců.. Nicholson to zahrál bezvadně, ale zbytek party nějak nechápu.. kdo vybíral třeba že zrovna tahle bába bude jeho manželka? - celá tahle část než vyrazil na cestu byla za mne těžká nuda.. Pak už se na to dalo krapet dívat, ale asi bych to komedii nenazýval...

Princezna D. (2021)

Mrzí mne, že Kristen začala na vrcholu své slávy a teď už jen padá ke dnu.. další a další filmy od dob stmívání ji opravdu nejdou....

Ledově ostří (2007)

Taková divná, dneska moderně řečeno bizard podívaná.. Ještě před pěti lety by stačilo říct že je to přiteplená komedie ( a určitě tak byla i se vší nadsázkou natočená ) dneska aby se člověk bál .. možná sportovní drama plné zvratů?

Charlieho andílci (2019) odpad!

Nějak šlo mimo mne že něco takového vůbec existuje.. Nemění to bohužel fakt, že se to teda vůbec nepovedlo..

Mladá dáma (2024)

Připomíná mi to "krvavou nevěstu", která mne bavila mnohem víc, protože tam byla i určitá dávka humoru.. Tohle je vlastně taková vážná pohádka s rytíři, princi, princeznami a draky. Humorný je tam akorad tak přerod princezny v zabijáka draků.. kdy drak po staletí zabíjí cele armády, proto radši všichni dělají co chce, ale přijde holka z hor a namaže si ho na chleba... Po vizuální stránce pěkný..

Shaft (2019)

Žádnou velkou logiku tam nenajdete, ale je tam vtip a akce.. Za mne velmi milá akční komedie..

Jana Eyrová (2011)

Nic proti tomu filmu nemám.. Ale není to můj šálek čaje. Historické romantické drama není úplně pro každého. Ale nenudil jsem se..