Gazela2

Gazela2

okres Louny

• 15.4.2019  11:56
    Vodník (TV seriál) (2019)

Seriál se mi moc líbil. Bylo to skvěle napsané i zahrané, atmosféra hustá, že by se dala krájet. Možná by se vše dalo natočit v jednom dílu, ale ten příběh byl tak těžký, že já osobně jsem třeba první díl vstřebávala několik dní.

• 14.7.2016  19:05

Kdykoli v televizi běží tento film, přepínám. Je to tak silný příběh, že po narození mých dětí jsem ještě nenašla odvahu, abych ho viděla znovu. Možná je to i tím, že je natočen podle skutečné události a autorka se tímto způsobem pokusila vypořádat se svou velkou bolestí.

• 9.6.2016  21:33

Skvělé obsazení, moc dobře napsaný scénář. Miluju tuhle krimi.

• 15.5.2016  22:41
    Dvojníci (2016)

I když je to komedie spíše pro nenáročného diváka, bylo to příjemné překvapení. Film má spád a bavila jsem se od začátku až do konce.

• 15.5.2016  22:35

Bylo to velké zklamání. V upoutávce na film jsou, bohužel, použity veškeré vtipné momenty z filmu, takže pak už se není čemu smát. Děj filmu nijak nezaujal, po půlhodině přišla obrovská nuda.

• 26.1.2015  20:37

Fronta v kině, v sále nacpáno k prasknutí a pak smích od začátku až do konce. Myslím, že některé hlášky z tohoto filmu určitě zlidoví :-) Ale běžte se přesvědčit sami...

• 18.10.2014  21:07
    Manželské etudy (TV seriál) (1987)

Skvělý dokumentární seriál. Některé osudy mne velmi zaujaly. Helena Třeštíková navíc dostala příležitost tento výborný nápad ještě povýšit zmapováním situace jednotlivých rodin po revoluci. Najednou už všichni nemají stejné možnosti. Rozhodují také schopnosti a příležitsti, kterých se umíme chopit a nebo je promarnit.

• 12.9.2014  09:35
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

Tak jako mám slabost pro Poirota, považuji Vraždy v Midsomeru za jeden z nejkvalitnějších kriminálních seriálů dnešní doby. I prostředí anglického venkova s typickou hudbou udělají tu pravou atmosféru pro pořádnou záhadu.

• 4.9.2014  11:31
    Northangerské opatství (TV film) (2007)

Trochu mi celý příběh připadal jako pohádka, ale byl pěkně natočený a zahraný.

• 2.9.2014  14:01
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Mnohým z nás vadí mluvit o sexu, mnohým z nás vadí tento seriál a je to možná proto, že jsme se v některých scénách poznali. Příběhy natočené z čistě ženského hlediska málokdy nadchnou oko chlapa, takže ani moc nepřekvapí, že většina mužů ho jednoduše strhá. Můj manžel se na tento seriál rád dívá se mnou, celou dobu se chechtá a baví, ale nikdy by nepřiznal, že se mu to líbí. Zvláštní...

• 2.9.2014  13:35
    Pýcha a předsudek (TV seriál) (1995)

Jako bych v té době žila, jako bych sama ten děj prožívala. Zpracování příběhu, které mne nadchlo a nahodilo vysokou laťku. Když jsem pak viděla Pýchu a předsudek natočený v r. 2005, nedalo se to srovnat. Nevím, čím to je, ale tahle verze mne bavila od začátku až do konce, včetně slizkého bratránka pana Collinse.

• 2.9.2014  08:51
    Ďáblice (1989)

Lehce nenáročná komedie o pomstě manželovi, který odešel za jinou. Moc dobře zahrané. Místy některé scény připomínají spíše parodie na romantické filmy. Ale 3 hvězdičky si rozhodně zaslouží.

• 2.9.2014  08:41

Aneb, jak 3 naštvané exmanželky vrátily úder. Moje srdcovka. Tenhle film mi vždycky zvedne náladu. Při rozhovorech se známými jsme došli k závěru, že každý z nás se v tomhle filmu pozná. Rozhodně doporučuji!

• 1.9.2014  12:23
    Lži a zrada (TV film) (2005)

Nic, co by nadchlo diváka. Celou dobu jsem měla pocit, že: tohle už jsem někde viděla a od poloviny filmu mi bylo jasné, do koho se hlavní hrdinka zamiluje a kdo bude ten "zlý". Druhý den jsem si nemohla vzpomenout na název filmu.

• 28.8.2014  13:07
    Panenská královna (TV film) (2005)

Tendo dvoudílný film mne naprosto dostal. Je to natočeno tak úžasně, že příběh diváka vtáhne do děje a nepustí ho až do samého konce. Skvěle zvládnuté role, krásné kostýmy, úchvatná a naprosto výstižná hudba. Kdyby to šlo, dám i 10 hvězdiček.

• 15.8.2014  08:37

Další díl opět nezklamal. Navíc se částečně odehrával i v exotickém prostředí, což mu přidalo na přitažlivosti. Bridget se v něm dostane do hrozného průšvihu, ale ten "pravý" ji v tom nenechá. Už se těším na pokračování.

• 15.8.2014  08:26

Skvělá komedie. Úžasná Renée naprosto přesvědčivě zvládla roli věčné smolařky s třicítkou na krku a prázdnou náručí. Také se mi moc líbil nápad do hlavní mužské role obsadit právě Colina Firtha, který, jako pan Darcy, zazářil v seriálu podle knihy Jane Austen, jejíž děj byl právě námětem této komedie.

• 15.8.2014  08:10
    Frekvence (2000)

Ze začátku je děj dost nudný, ale jakmile si syn uvědomí, že může změnit historii, nastává super jízda a divák se nemůže odtrhnout od obrazovky. Moc zajímavé téma.

• 14.8.2014  14:09

Skvělý film. Jsou v něm úžasně napsané dialogy. Rozhovory hlavních hrdinů mají jiskru, ať už se hádají, píšou maily nebo si domlouvají rande. Nevím čím to je, ale tenle kousek mi vždycky zvedne náladu.

• 13.8.2014  21:20

Neveselý film. Po čtvrthodině jsem dostala chuť se přestat dívat, ale napínavý děj to nedovolil. Lítost se střídala se vztekem a celou dobu jsem si říkala, že mám moc velký štěstí, že tohle nemusím prožívat. Moje oblíbená Gwyneth Paltrow je tu pro změnu v záporné roli a zvládla ji naprosto přesvědčivě.

• 12.8.2014  22:03
    Pod povrchem (2000)

Můj oblíbený film. Děj se pomalu rozjíždí, nabírá na obrátkách, aby vás nejdříve překvapil, pak vyděsil a nakonec uzemnil nečekaným rozuzlením. Myslíte si, že dobře znáte své nejbližší? Překvapení se skrývá Pod povrchem.

• 12.8.2014  21:39

Povedená komedie u které se hezky snoubí lyrická i epická stránka. Zajímavá zápletka v krásném podzimním prostředí. Bláznivá krásná Mandy versus sarkastická sexy Vera. Talentovaný Colin to nemá lehké...

• 7.8.2014  22:07
    Columbo (TV seriál) (1971)

Moc se mi líbí, jak si Columbo dokáže hrát na naivního prosťáčka a přitom už má předem promyšlené další tahy, proti kterým nikdo nenajde argument.