ivanlaris

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 25.12.2017  22:27
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Super počin nielen slovenskej RTVS. Nemám v láske historické filmy, ale toto je výborné. Ešte druhý diel, ten by mal byť ešte lepší. 5/5!

• 20.3.2017  01:26

Kniha od Pauly Hawkins mala taký marketing, že sa zdalo, že je to naj bestseller v galaxii. Po prečítaní som skonštatoval, že to bola neskutočná rozťahaná nuda. Zato film bol o poznanie lepší. ***

• 12.3.2017  00:24

Čekal jsem víc, ale mohlo to byt horší, nebylo to špatné ;-)

• 2.8.2018  02:46
    V pasti (TV seriál) (2016)

Jednoznačne najlepšia islandská šleha, akú som kedy videl. 5* bez rozmýšľania.

• 2.2.2015  01:09
    Tajné životy (TV seriál) (2015)

Na 5* to nie je, ale stále je to lepšie ako americké nezmysly. Bodaj by bolo viac slovenskej tvorby. Celkom sa to dá pozerať.

• 2.2.2015  00:59
    Beyond Justice (2014)

Ak som teda niečo v živote nepochopil, tak je to práve tento film... Otrasná chujovina bez hlavy a päty.

• 15.5.2018  18:11
    Bosch (TV seriál) (2014)

Asi najlepší, ozaj najlepší seriál aký som kedy videl.

• 16.2.2015  01:12
    In the Blood (2014)

Noooo. Neviem, neviem... Dej mi na konci nedával absolútne žiadnu logiku... Ďakovať páchateľovi za záchranu života, c-c-c... Malo to síce dynamiku, ktorá ale slabla s plynúcimi minútami filmu. Nepovedal by som, že ide o úplný trash, avšak viac ako 1* nemôžem dať. Záver filmu úplne dosrali. A tiež Trejo - jediný kvázi ťahák sa mihol v dvoch trojminútových scénach. A jeho fakt nemusím... Pocity mám véľmi véľmi rozporuplné. Pozrel som a snáď zabudnem :-)

• 1.12.2014  00:47
    NON-STOP (2014)

Celkom sa to dalo...

• 22.12.2013  01:37
    2 zbraně (2013)

Celkom to šlo...

• 16.9.2013  00:36
    Adoration (2013)

Každopádne to je jeden z tých zaujímavých a nekonvenčných filmov...

• 6.9.2013  00:18
    Babovřesky (2013)

Zdeněk Troška sa vyjadril, že on je "značka" a na jeho filmy sa chodí kvôli tejto jeho značke. Žiaľ nie je tomu tak. Už tie jeho komédie nie sú tým čím bývali. Dávam 3* za herecké obsadenie. Inak to stálo jak sa povie za prd. Natáčajú už i dvojku, tú si však ťažko už pozriem... Po skúsenosti s týmto... Stačilo... Aj keď zase lepšie ako nejaký americký shit ;-) http://style.hnonline.sk/kultura/c1-59371720-zdenek-troska-pre-hn-som-znacka-ludia-chodia-na-trosku

• 22.8.2013  01:54

Úplne perfektný oddychový romantický film. Nechápem, načo to všetci pozerajú a potom tu vypisujú komenty, aké to bolo plytké a o ničom... Ak viem, že predloha je od Nicholasa Sparksa, ktorý píše len takýto žáner, načo by som šiel na taký film, keď viem, že sa mi to nebude páčiť? Mne sa tento film páčil, už len tým, že presne to, čo som od toho čakal, to som aj dostal... A to nie som teda ani romantik... 4*

• 11.1.2014  02:20
    Carrie (2013)

Remake sa celkom vydaril. Nechápem tieto tu negatívne komentáre. Treba prečítať zopár Kingových knižiek, potom by tu kritizujúci prišli na fakt, že je to verne podľa knižnej predlohy. Faktom je, že tento žáner nie je pre každého. Nerozumiem už ale, prečo to všetci pozerajú. Verbal a M.a.t.t. - dobré komentáre - palec hore. Tiež podľa mňa to bolo spracované výborne. Ja ako divák som dostal presne to, čo som očakával, že dostanem. Zasadenie do prítomnosti je super, veď Carrie bola tuším Kingova prvotina, a to už píše nejaký ten piatok... Presnejšie asi 40 ! rokov... en.wikipedia.org/wiki/Carrie_(novel)

• 29.5.2013  00:42

Nič moc... Bez deja, rozťahané...

• 5.9.2013  22:47

Ach jo. Zase ten tuctový o ničom. Donaťahované... 30 minút a stačilo...

• 27.2.2014  23:32
    Colette (2013)

Smutnokrásne... Na Schindlerov zoznam to nemá, ale vzhľadom na fakt, že ide o československý film, dávam 4*.

• 5.3.2014  01:42
    Gamshijadeul (2013)

No tak toto je iná akcia. Neskutočný film. Určite si ho pozriem ešte raz... Skutočne sa divák nenudí, no a Kórejci sa fakt nemajú za čo hanbiť. Pecka!

• 1.7.2013  01:53
    Home Sweet Home (2013)

Carnifex si nám v popise filmu pletie mäso a masy :-). Inak tento film stál za totálne veľké H. Nechápem, že som to vôbec dopozeral... 1:20 hod strata času... Neviem, či som ešte videl väčší odpad ako toto. Snáď ešte slovenský film Zlo :-D

• 31.1.2013  00:53
    Hořící keř (TV film) (2013)

Nechápem niektoré komentáre... Čo by ste vlastne chceli? Smutný je iba fakt, že to režíruje Poľka, hlavné role obsadili Slovenskí herci (minimálne traja...) a v popise je uvedené, že ide o seriál Česko-Poľsko. Cha!

• 4.2.2014  23:59

Ani dráma, ani komédia. Nuda. Tento Woody Allen asi nebude moja šálka kávy, ešte ani jeden jeho film sa mi nejak extra nepáčil. Chyba vo mne ;-) ??

• 8.3.2014  02:04
    Kameňák 4 (2013)

Neveril som tým odpadovým komentárom a hodnoteniam... Pozrel som. Už verím... :-(

• 26.1.2014  11:44

Nudné...

• 18.8.2013  00:19

Celkom to ušlo. Retrofilm, čo sa dal pozerať. Nečakal som žiadne extra výkony, takže aj moje hodnotenie je celkom nadpriemerné. Zaujímavé boli najmä tie záverečné titulky. Film - Deep Throat - zarobil borcom 600 mega a herečke dali 1250$. Tak to je káva...

• 2.4.2014  01:35

Zaujímavý film!

• 27.2.2014  16:14

Nic moc. Asi by som si to už nepozrel... Žiaden moment zlomu, žiadna nosná myšlienka, nič, čo by stálo za pozretie...

• 11.9.2013  01:06

Vcelku to šlo. Presne to čo sa od toho dalo čakať, to aj bolo... Nechápem komentujucich, čo tu vypisujú... Keď viem o čom to celé bude, tak sa rozhodnem, či to budem pozerať alebo nie, nie?

• 21.3.2014  02:21

Konečne po dlhšej dobe poriadna akcia!

• 6.6.2013  00:35

Toto je jednoznačne najväčšia ŠUPA za posledný filmový polrok. Snáď ešte Jagten. Jagten a Dead Man Down. Oplev je Oplev... Vidno, najlepšie filmy sú zo severnej Európy. Aj keď môžu byť natočené v Amerike. Oplevove sú neopakovateľné, priam perfekcionistické. Inak to, čo tu napísal J*A*M*B*O ako obsah filmu sa vôbec nezhoduje so skutočnosťou. Film je úplne o niečom inom... Je to film o pomste, alebo dvoch pomstách a nie o tom, že "teď dostal za úkol zlikvidovat dívku, s níž má jeho šéf nevyřízené účty. Ne všechno jde ale podle plánu a Victor se do ní zakouká a rozhodne se jí pomoci v boji proti bývalému chlebodárci." Tiež obsah B-Boya je nanič. Nechápem, ako obsahy filmov môže písať niekto kto ich nevidel.

• 11.6.2013  23:29
    Stoker (2013)

Asi žáner nie pre mňa stvorený dal som tomu 20 minút. Nuda... Keď čítam tie komentáre s vysokým hodnotením, nestačím sa diviť. Nezaujalo ma to.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6