ivanlaris

Slovensko

1 bod

• 24.7.2013  00:54
    Metoda (2005)

Dobré, ale koniec nemastný neslaný. ..

• 22.7.2013  02:02
    Sexy 40 (2009)

Super romantická komédia. Fakt oddychový film.

• 22.7.2013  01:56

Super nostalgia! Rozhodne toto nebola strata času... Ani nie tak komédia ako komediálna dráma. Celkom dobré.

• 21.7.2013  01:38

Príjemný nenásilný romantický (trochu) film, na ktorý sa dalo pozerať.

• 20.7.2013  02:23
    Ptáčata (2011)

Film, ktorý ma nezaujme min. 15 minút od jeho začiatku nemám záujem pozerať. Toto je jeden z nich... Nuda...

• 18.7.2013  00:03
    Stigmata (1999)

Toto nie je vôbec horor v pravom zmysle slova. Je to normálny film. Zaujímavá téma.

• 17.7.2013  01:33
    Šťastlivci (2008)

Film ako sa povie o hovne... Ani dej, ani zápletka, ani akcia - jedno veľké nič o akože "hrdinoch" z Iráku... 3 hviezdy si to ani nezaslúži, snáď to takto hodnotím, lebo som nezaspal. Ale inak celkom strata času.

• 9.7.2013  00:03
    Soul Kitchen (2009)

Pekné, ozaj pekné. Kiežby všetky nemecké filmy ako tento. Bavil som sa.

• 8.7.2013  02:16
    Nový život (2007)

Presne ako film Moja matka, aj toto bola krásna severská dráma, v ktorej nič prikrášleného nebolo. Tvrdá realita, v ukazovaní ktorej sú Severania majstri! Klobúk dole...

• 8.7.2013  00:24

Celkom to šlo... až na tú minutáž, ktorá bola trochu neúmerná tomu, že tento film bol vo svojej podstate o ničom... Taká hodinka a pol maximálne by tomu bohato stačila. Inak pohodový film ;-)

• 7.7.2013  09:45

Skutočne dobre dynamicky zvládnutý film.

• 6.7.2013  01:27

Staršia snímka. Dosť realistická. Až príliš. Skôr mi to pripadalo ako inscenácia, nič výnimočné. Ponurý, drsný, vojnový film. Každopádne zaujímavý.

• 6.7.2013  01:23
    Střelec (2013)

Film sa mi páčil. Bol to z môjho pohľadu politický thriller. Natočené výborne. Dánske filmy sú dobré v tom, že málo vecí prikrášľujú. Skôr sú realistické. Postavy presvedčivé. Celkom napínavé.

• 1.7.2013  01:53
    Home Sweet Home (2013)

Carnifex si nám v popise filmu pletie mäso a masy :-). Inak tento film stál za totálne veľké H. Nechápem, že som to vôbec dopozeral... 1:20 hod strata času... Neviem, či som ešte videl väčší odpad ako toto. Snáď ešte slovenský film Zlo :-D

• 30.6.2013  02:26
    Bratři (2004)

Nech to beriem z ktorejkoľvek strany, vychádza mi to tak, že tento pôvodný je lepší ako americký remake z 2009. Susanne Bier je Susanne Bier.

• 28.6.2013  00:26
    Nevinná (2012)

Tiež jeden z filmov bez príkras. Realita v pravom zmysle slova. To dokážu stvárniť snáď iba v Škandinávii. Neviem prečo je to tak, ale čím viac švedskych, nórskych, dánskych, fínskych a islandských filmov som videl, tým viac som o tom presvedčený...

• 28.6.2013  00:01

Ozaj pekná severská, takpovediac, road-movie. Takýchto príbehov bolo vo filmoch spracovaných veľmi veľa, ale toto má skutočne dobrú atmosféru. Nie je to nijako prikrášlené - a to mám na škandinávskych filmoch rád.

• 25.6.2013  00:22

Každým pádom zaujímavý film... Sa mi páčila tá autenticita prostredia. Nie je veru veľa filmov natočených ako tento - v autentickom prostredí. O to ťažšia práca tvorcov. Pre diváka jednoznačne plus.

• 20.6.2013  02:02

Clint je proste úžasný. ****

• 11.6.2013  23:33

Jeden z tých filmov, ktorý mi nesadol. Po 10 minútach konštatujem, ža asi by to bola strata času dopozerať to...

• 11.6.2013  23:29
    Stoker (2013)

Asi žáner nie pre mňa stvorený dal som tomu 20 minút. Nuda... Keď čítam tie komentáre s vysokým hodnotením, nestačím sa diviť. Nezaujalo ma to.

• 10.6.2013  14:15

Toto je iná káva! Perfektný film. Plne spĺňa moju predstavu o thirilleri. Full 5*=100%

• 10.6.2013  14:13
    Memento (2000)

Neskutočná blbosť. Nepochopil som tento film a znova ho pozerať nemienim. Strata času.

• 9.6.2013  02:09

Toto si vždy rád pozriem. Je to tak absurdné, až je to krásne. Videl som tento film niekoľkokrát, ale stále je to pozerateľné. Napr. teraz vďaka ČT2.

• 8.6.2013  22:44
    Tělo (2012)

Perfektný krimi thriller. Minutáž tak akurát, napínavé až príliš. 4*

• 7.6.2013  01:48

Veľmi pekný a silný príbeh. Trochu nadpriemerná minutáž, ale vzhľadom na obšírnosť deja a jeho obrovský časový úsek v pohode. Určite nie europudink, či ako sa to tu niekto vyjadril. Keby to točili Američania, nebola by to asi takáto kvalita. 90% teda 4*. Odporúčam.

• 6.6.2013  00:35

Toto je jednoznačne najväčšia ŠUPA za posledný filmový polrok. Snáď ešte Jagten. Jagten a Dead Man Down. Oplev je Oplev... Vidno, najlepšie filmy sú zo severnej Európy. Aj keď môžu byť natočené v Amerike. Oplevove sú neopakovateľné, priam perfekcionistické. Inak to, čo tu napísal J*A*M*B*O ako obsah filmu sa vôbec nezhoduje so skutočnosťou. Film je úplne o niečom inom... Je to film o pomste, alebo dvoch pomstách a nie o tom, že "teď dostal za úkol zlikvidovat dívku, s níž má jeho šéf nevyřízené účty. Ne všechno jde ale podle plánu a Victor se do ní zakouká a rozhodne se jí pomoci v boji proti bývalému chlebodárci." Tiež obsah B-Boya je nanič. Nechápem, ako obsahy filmov môže písať niekto kto ich nevidel.

• 4.6.2013  15:40

Jedným slovom? Hovadina. Film nestojí za stratu času. Nič mi nedal. Ani komédia, ani dráma. Nemastný-neslaný plytký príbeh. Ďalšia americká prdička ;-) Nechápem to silné hodnotenie. Asi som iný...

• 31.5.2013  03:39
    The Shunning (TV film) (2011)

Pekný film. Zaujímavý námet. Oddychovka. Pacifistický snímok. Žiadne zbrane. Odporúčam.

• 29.5.2013  00:42

Nič moc... Bez deja, rozťahané...