ivanlaris

1 bod

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 11.3.2013  16:19
    Zlo (2012)

Joooj, to bolo čo? Pokus napodobniť Paranormal Activity alebo posledné vyháňanie diabla? Kamera rozklepaná, príbeh o hovne, traja chlapci sa hrajú na pátračov, hmmm... samé nadávky - rýdze slovenské. Otras! Jedna * iba za snahu o niečo, inak je to bullshit, strata času!

• 11.3.2013  02:08
    Vinou lásky (2011)

Zvláštny film. Asi ako je v Európe celkom neznáma japonská kultúra a zvyky.

• 10.3.2013  01:59
    Magnolia (1999)

Veľmi zaujímavý film. Pridlhý na môj vkus, ale zaujímavý. Nebola to strata času.

• 10.3.2013  01:57
    Jackpot (2011)

Nesbø je Nesbø. Odporúčam. Perfektné.

• 9.3.2013  03:07

Neskutočná šupa Emira Kusturicu ;-)

• 7.3.2013  02:20
    Čerešňový chlapec (TV film) (2011)

Myslím, že na to, že to je de facto inscenácia resp. TV film, to malo niečo do seba. Určite mi je toto bližšie ako niektoré tie béčkové americké prdičky s vysokými hodnoteniami (tzv. s..čky vydávajúce sa za kaviár - napr. taký "Savages"), pri ktorých človek zaspí v polovici filmu. Určite toto nebola strata času. Herecké výkony boli v celku fajn, obsadenie bolo na slovenské pomery vynikajúce, príbeh samotný bol úplne super, páčilo sa mi to. Pán Milan Kňažko je pán Herec, Zuzana Kanócz a Táňa Pauhofová - super. Mladší Gogál v pohode, ale vždy mi preblesklo hlavou Lóve ;-) ostatní herci tiež ok. Bodaj by STV točila viac takýchto filmov. Radšej niečo takéto, ako americké hnoje alebo tie hrané reality žumpy. Dávam tomuto 85% resp. 4*.

• 6.3.2013  00:41
    Repríza (2006)

Príliš poetické... Asi som nie vhodný divák na Trierove (oboch Trierovcov) filmy. Zmiešané pocity - a to mám teda severskú kinemagrafiu zvlášť rád.

• 1.3.2013  01:05
    Hypnotizér (2012)

Celkom to šlo. Kniha je vždy lepšia ako film. Adaptácia bola dosť verná. Určite to nie je strata času, i keď čakal som kapánek viac. 4*.

• 28.2.2013  00:51

Typickí Francúzi. Oddychovka. Romantika. Komédia s "dobrým" koncom :-)

• 25.2.2013  23:55
    Ve stínu (2012)

Podobné ako Hořící keř, avšak naň sa nechytá spracovaním. Toto je fakt slabý odvar. Nebyť Ivana Trojana, asi by som to ani nedopozeral. Slabé 3*(50%). Slovenskí a českí filmári sa ešte majú co učiť. Toto neviem, čo bolo, či krimi, či dráma... Rozpaky, i keď československú históriu mám rád. Na druhej strane nebol to celkom premrhaný čas. Čakal som však viac, aj vzhľadom na tak vysoké hodnotenie.

• 24.2.2013  12:02
    Most (TV seriál) (2011)

Vynikajúci seriál! Update 10.12.2013: Práve som dopozeral 2. sériu a je to úplná pecka!

• 14.2.2013  00:28

Booooooože! To je srágorka. Neskutečná kravina. Po 10 minutách off.

• 5.2.2013  00:59

No tak to bol iný šupec! Myslel som, že sa budem nudiť viac ako 2 hodiny. Opak bol pravdou. **** Desnik - súhlas, ten koniec trochu nezvládli. nathaniel 29 - by si sa čudoval... Či sú podľa teba autisti odpad, čo? Sa spamätaj!

• 2.2.2013  03:15

Trochu vysoká minutáž, ale inak perfekt. Odporúčam do pozornosti aj film Czarny cztwartek - Janek Wiśniewski padł. Podobná tématika poľskej histórie

• 2.2.2013  03:12
    Looper (2012)

Ďalšia prdička, ktorá sa vydáva za kaviár... Vydržal som 20 minút a off.

• 1.2.2013  11:11
    Divoši (2012)

Celkom strata času tento film. Americká s.ačka vydávajúca sa za kaviár :-) Nechápem Stona, ako mohol natočiť takýto bullshit. Okrem hereckého obsadenia nič čo by mi tento film mohol dať. To že dvaja veteráni predávajú drogy a na striedačku dávajú dole jednu k.... Nič mi to nedalo, sem-tam som zdriemol... Už vôbec nechápem ako niekto môže byť pri sledovaní 2,5 hodiny v extáze. Jedine s bongom v ruke...

• 31.1.2013  00:53
    Hořící keř (TV film) (2013)

Nechápem niektoré komentáre... Čo by ste vlastne chceli? Smutný je iba fakt, že to režíruje Poľka, hlavné role obsadili Slovenskí herci (minimálne traja...) a v popise je uvedené, že ide o seriál Česko-Poľsko. Cha!

• 28.1.2013  21:09
    Nesmrtelní - Fejs (E04) (epizoda) (2010)

To za takýto otras vycáluje Ministerstvo kultúry peniaze daňových poplatníkov? Otras. 1 * za snahu hercov, inak to stálo za prd.

• 14.1.2013  20:58
    Zločin (TV seriál) (2011)

Dobré... Americký remake tohto --->>> http://www.csfd.cz/film/252824-vrazda/

• 4.12.2012  01:29
    Konfident (2012)

Zaujímavý film. Oplatí sa vidieť. Konečne niečo z československej tvorby, čo má úroveň. Bol som skeptický pred filmom samotným i na jeho začiatku, ale hodnotím 4*. Nesklamal.

• 28.11.2012  01:11

Všetky postavy v tomto filme boli poriadne na hlavu. Nevidel som jedinú normálnu osobu.

• 25.11.2012  00:58
    Tyranosaurus (2011)

Veľmi zaujímavý film.

• 24.11.2012  00:42
    Move On (2012)

Super. Odporúčam. Prvý road movie film, ktorý sa mi skutočne páčil. Na www.move-on-film.com alebo YouTube s možnosťou nastavenia slovenské titulky. Okaz na film: http://www.youtube.com/watch?v=StHTnMdLgRM&sns=em

• 15.11.2012  01:51

Film bol mimoriadne pôsobivý. Nerozumiem všetkým tým negatívnym komentárom. Keby komentujúci nevedeli vopred, že režisérom bola Angelina Jolie, asi by hodnotenia boli iné. Toto bolo realistické. Niekedy až príliš.

• 13.11.2012  07:56

Presne preto som si ten film pozrel, čo napísal goodboyko vo svojom komentári. Neskutočné. A ani sa nečudujem, že to, čo sa momentálne deje v Británii malo dlhú tristoročnú tradíciu. Ututlané, schované pod koberec. Legálny, vládou požehnaný obchod s ľuďmi. Hnus.

• 6.10.2012  23:26

Presne severská krimi jak má byť. 4* ale iba kvôli koncu :-(

• 2.9.2012  22:54
    Labrador (2011)

Strata času. Ešteže to má iba niečoho málo cez 1 hodinu.

• 27.4.2012  00:49

Celkom fajn