lonewolf

Erich MAN

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.11.2016  22:12

Jednoznačně jeden z nejhorších filmů z "Marvelovské produkce". Gigantická porce nudy, nulový příběh a rádoby vtipné hlášky, které jsou bohužel spíš trapné. Hvězdička navíc za vizuální zpracování, to je opravdu nádherné, to se musí nechat, ale jinak není co hodnotit. Komerční brak, který jen vyplňuje mezeru v Marvelově schématu. Pokud ho přeskočíte, nic tím nezkazíte - spíš naopak.

• 9.3.2015  18:17

Jedno z "nejepičtějších" milostných melodramat, jaké jsem kdy viděl. Nádhera a dojetí.

• 19.3.2012  17:10

Narozdíl od rybolovu jsem zde nenašel cokoliv vtipného. Pociťuji absenci sebemenší scénky typu: "ti rusáci jsou drzí, jezdí si tu ožralí jako doma...", zapomenuté zásoby vodky, pro které bylo třeba se vypravit tajnou vojenskou ponorkou, přivázání krávy místo auta a spousta dalších. Možná je to tím, že jsem rybolov viděl před lovem, ale názor to bohužel nezmění.

• 19.3.2012  17:01
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Nikdy bych nevěřil, že je možné Sherlocka Holmese přenést do 21.století. A věřte mi, že to lze a ještě k tomu brilantně a se ctí.

• 19.3.2012  16:57
    Skins (TV seriál) (2007)

1. a 2. série jednoznačně za 5*. Zbytek těžce podprůměrné vaření z vody. Obrovská škoda, že se tvůrci rozhodli ponechat dalším řadám název "Skins", když v nich nebyl téměř žádný spoiler na první generaci. Kdyby seriál rozdělili názvem například na "Skins: První generace" a dále pak "Skins: Druhá generace" atp. tak by si první generace Skins užívala Síň slávy, takhle ji pohřbili zaživa.

• 23.1.2012  15:59

Já myslím, že závěrečná věta filmu je takřka všeříkající: "Akční scény s automobily zachycené v tomto filmu jsou nebezpečné. Byly natáčeny v bezpečných podmínkách pod dohledem profesionálních kaskadérů a na uzavřených silnicích. Pokusy o jejich napodobování jsou krajně nevhodné ..." Prostě Fast&Furious. Ale s realitou to nemá nic společného.

• 14.11.2010  18:01
    Twin Peaks (1992)

Po několikaletém oddalování shlédnutí ono "legendárního" Twin Peaks, jsem bohužel zjistil, že se nic světoborného nekoná. Film působí místy jako špatně sestříhaná "slátanina", kde jsem dokonce u některých scén musel použít ono známé tlačítko >>FWD, např. neskutečně špatná a snad nejnudnější čtvrthodinová pasáž z diskotéky, která kdy byla ve filmu použita, o logických spletitostech jako v Mullholland Drive nemůže být vůbec řeč a celkový dojem z filmu je téměř podprůměrný, tu hvězdičku navíc si zaslouží snad jen za to, že to je prostě "Lynch" a nádech jeho tajemna a umění, tam je skutečně vidět. Horkotěžko za tři hvězdy. Pozn. Hodnotím z pozice neznalce seriálu.

• 10.8.2010  16:10

Skoro lepší jak novodobý Souboj Titánů. Kdybych šel do kina na tohle namísto Souboje Titánů udělal bych určitě líp.

• 4.10.2009  15:24

Z výborného příběhu, promyšleného děje a kvalitních vizuálních efektů se staly "Strážci vesmíru". Tento díl nikdy neměl spatřit světlo světa. Přesně ten případ, kdy druhý díl stojí za .....

• 4.10.2009  15:21
    Kanibalové (1980)

Čemu se divíte??? Co jste čekali?? Krevety??!!! Naprosto brilantně a úchvatně natočený dokument o kanibalech s použitím autentických záběrů. Nic moc příjemného na pohled, ale film kvalitní.

• 30.5.2009  14:11
    Critters (1986)

Roztomilé potvůrky, které si ten nadprůměr zaslouží :)

• 23.4.2009  20:03
    Saw 5 (2008)

Jako podprůměrný sestřih veškerých událostí co se staly během předchozích dílů to celkem šlo. 50%

• 23.4.2009  20:00

Bondovka přesně taková, jaká má být.

• 10.11.2008  16:29

Pěkný, chytrý, zabávný a průměrný romantický film do nepohody nebo na společný večer s drahou polovičkou :). Nic nadprůměrného na něm bohužel neshledávám.

• 30.10.2008  15:49

Opravdu to bylo propracované, strhující a akční. Tenhle film mě držel v ději od začátku až do konce a nebylo jediného "hluchého" místa. Velmi slušný akční film.

• 30.10.2008  15:47
    Mlha (2007)

Velmi dobře vymyšlené, děj jde pěkně krok po kroku, dobře vyobrazené situace, jak lze lidi zmanipulovat, když není jiné východisko, dobře ukazované povahy lidí a drastický závěr, který zamrazí. Jednoznačně naprůměrný příběh.

• 30.10.2008  15:42
    Monstrum (2008)

Alá "blairwitch", ale jinak nic moc. Po dlouhé době sice něco nového v akčním žánru, ale bohužel než jsem zaregistroval "posunutí děje", tak příběh skončil. Dobrý film na večer, nic víc, nic míň.

• 30.10.2008  15:39

Nebylo to vůbec špatné, pro fandy Harry Pottera skvělé vyplnění čekání na další díl Harryho. Kamera, scénář, nápad a herecké výkony byli velmi kvalitní. Není a nebude to sice žádný kult jako LOTR nebo HP, ale jako béčková napodobenina, proč ne.

• 30.10.2008  15:36

Vynikající komedie, která velmi dobře zobrazuje vztahy mezi Izraelci a Palestinci. Skvěle paroduje nesmyslný fanatismus a terorismus. Vynikající a trefné vtipy, nadprůměrné herecké výkony a suprový přízvuk v angličtině. Dovolím si tvrdit, že tento film je srovnatelný s Boratem, nevím proč zůstává nepochopený.

• 30.10.2008  15:33

Bohužel musím konstatovat, že žádná převratná "řežba" jak tady bylo nazváno to rozhodně není. Místy úsměvná road-movie s průměrným humorem, průměrným obsazením a průměrným nápadem.

• 30.10.2008  15:31
    O život (2007)

Velmi špatný a velmi nedoladěný film. Nevšimnul jsem si ani zde probíraného dobrého hereckého výkonu a dobré režie, možná mi pod tímto nesmyslným příběhem tyhlety věci unikly. Naprosto pominuté základní logické provázanosti, například: proč by v dnešní době někdo šel pešky lesem v noci, když má každý taxikář GPS, když má u sebe dva mobily a když má u sebe peníze atp. Zmatená povídačka, která se dá sledovat tak nějak napůl a mít ji puštěnou jako kulisu, jako plnohodnotný film určitě ne.

• 30.10.2008  15:25
    Tohle je Sparta! (2008)

To si snad ani nezaslouží komentář. Myslel jsem si, že už jsem něco viděl, ale tohleto jsem ještě opravdu neviděl = NEDEFINOVATELNÝ ODPAD.

• 12.10.2008  18:03

Relaxační komedie, která rozhodně není špatnou volbou. Pokud se chcete odreagovat a podívat se na vtipnou stránku manželství můžu jen doporučit, hodně vtipných situací z manželství, budování kariéry a divokých mejdanů. Proč ne.

• 9.4.2008  15:24

Po shlédnutí filmu jsem byl plný dojmů, výtečný nedefinovatelný filmový žánr. Úvod do děje, kdy se Benjamin Barker vrací do Londýna je velmi pěkně vysvětlený, celý fim je pak proložený mrazivou ponurou atmosférou a skvělé nostalgické hudební pozadí ve středu filmu, včetně hereckého výkonu hlavních představitelů, je úchvatné.

• 8.4.2008  18:39

Poměrně zdlouhavé drama, kdy se nahání dva ostřílení veteráni proložené psychologickým pozadím a to vše zabalené do jednoho kvalitní celku. Nic moc revolučního se zde ale nekoná.

• 21.2.2008  16:51
    Rocky Balboa (2006)

Když jsem slyšel nový Rocky, napadly mě jen novodobé krvavé triky a nechutnosti. Po shlédnutí ovšem ve mně zůstal dojem krásného památečného příběhu návratu legendy, z čehož jsem byl náležitě překvapen.

• 20.2.2008  18:14
    Stvoření světa (1957)

Velmi špatné dílo, které je značně nadhodnoceno. I když opomenu uživatelem "matty" vzpomínanou skrytou komunistickou ideologii, nevidím na tomto díle ani kapku něčeho zajímavého, vtipného či jen rádoby poučného. Postavičky jsou tak odporně nakresleny, že cokoliv jiného dílo obsahuje mi uniká a když si vzpomenu jak odporný pocit jsem měl, když jsem byl dítě a tohleto nám pouštěli ve škole na prvním stupni, tak si jen v duchu říkám: "Bože, to ale byla pí......". Je mi líto, tak to cítím a ani tohle přemrštěné hodnocení na ČSFD to nezmění.

• 20.2.2008  14:49
    Ta naše povaha česká (TV pořad) (1993)

Že by opravdu trefa do černého? Smutné a přesto tak pravdivé? Ano, ta naše povaha česká je přesně taková. Co už.

• 19.2.2008  10:23
    Mrtví jako já (TV seriál) (2003)

Výjimečně jsem seděl u TV v obýváku a na pozadí měl puštěnou ČT2. Najednou jsem uslyšel poměrně zajímavý příběh o jedné holce, který mě tak nadchl, že jsem se musel dodívat do konce a teď čekám na každý nový díl. No a samozřejmě tomu značně příspívá hlavní hrdinka.

• 16.2.2008  17:05
    Rocky (1976)

Opět jeden z filmů, který tvoří pilíře svého žánru. Pokud se dívám s nadhledem a uvážím, že ve své době byl tento film něčím výjímečným a mluvilo se o něm po celém světě, opět zasluhuje plné hodnocení. Pokud bych měl uvážit některé aspekty dneška, stává se z něj příběh o úspěšném boxerovi a skvostně zahraný film, nicméně v základu se jedná o příběh, na kterém zas tak nic moc revolučního není.

<< předchozí 1 2 3 4