dr.horrible

Velká Británie
výsledok popkultúry

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 15.7.2020  00:53

[DC] Každý by chcel mať to čo mal on a nikto by o to nechcel prísť takýmto spôsobom. Žiaden film nebolí tak moc.

• 14.7.2020  17:27

Na konci osemdesiatych a v 90.tych rokoch natočil Allan Moyle dva úplne zásadné generačné filmy a v strede medzi nimi si strihol túto milú, zabudnutú screwballovku, s hromadou dobrých hercov vo vedľajších a cameo rolách, a roztomilou ženuškou z predmestia Penelope Ann Miller v roli hlavnej. Raz by z toho išiel spraviť super tématický večer v spojení s Watersovým Susaniným plánom a LaButeovou Sestričkou Betty. Scratch and sniff!

• 14.7.2020  14:31

Jeselnik na svojom štýle zamakal a vytvoril niekoľko viacvrstvových, dlhých vtipov. Neporovnateľné s tou estrádou kedysi, aj keď čo do prednesu mi stále nesedí. Ale jo, dobrý stand-up. 70%

• 14.7.2020  14:27
    Anthony Jeselnik - Caligula (TV pořad) (2013)

Mohol tie vtipy rovno čítať z papierika.

• 14.7.2020  02:26

Nafúknuté, namyslené, napudrované, hrdé nič, ktoré len neobratne varí zo svojich minulých úspechov a príbehov, ale v skutočnosti dávno nemá čo povedať. Presne ako Johnny Depp.

• 13.7.2020  21:16
    Syn (2002)

Dve emočne vypäté scény a dobré herecké výkony na sto minút nudy. V skutočnom svete sa ľudia zvyknú občas aj usmiať, pustiť si napríklad pesničku v rádiu, alebo len tak kecať o normálnych veciach. Dardenneovské postavy vedia iba trpieť.

• 13.7.2020  10:18

Osemdesiatková Allen wannabe rekonštrukcia jedného obyčajného vzťahu. Škodí jej, že Lowe a Mooreová v hlavných rolách sú dosť slabí herci; že Belushi a Liz Perkins vo vedlajších rolách sú super herci, jej naopak pridáva. Soundtrack s dobovými hitmi a saxíkom je v tomto prípade asi skorej zlo. Na jedno pozretie ok.

• 13.7.2020  00:58

“Hi, I’m Saul Goodman. Did you know that you have rights?”

• 11.7.2020  18:31
    Chris Rock: Kill the Messenger (TV pořad) (2008)

Niektoré vtipy nevyšli (voda na riť) a ubiehajúcou stopážou tomu trochu dochádza dych. Mohol sa radšej celý stand-up držať vtipov o politike a rasizme, pretože tie mu idú perfektne. Aj keď je to dnes už trochu out of date (ta kampaň), vypointované stále geniálne.

• 10.7.2020  03:09

Tie jej outfity a účesy, bože.

• 9.7.2020  22:47
    Vivárium (2019)

Úplne jedno, či to má minút 5, 10, alebo 90, drvivú väčšinu času je to len bezcieľne, monotónne, zameniteľné, alegorické hovno, ktoré nemá čím prekvapiť a od začiatku dokonca len otrocky plní, čo bolo jasné už v úvode. Hlavne nezábavne. Neexistuje žiadny logický dôvod sledovať filmy ako je tento. Jedna hviezda za dizajn. Normálne by som dal body aj technickej stránke, ale ten film bol tak nudný a predvídateľný, až ma naštval.

• 9.7.2020  18:15
    Nová holka - Série 2 (série) (2012)

Podstatne lepšie ako prvá séria.

• 8.7.2020  23:21

welcome.

• 8.7.2020  18:15
    Jih (1983)

Ericeove filmy sú asi ako prehnať to pri nedeľnom obede s aperitívom a potom polospiačky sledovať, jak za oknom prší. Ja myslím, že to bolo o tom, že všetci máme svoje dôvody. A aj keď sa mi záver nepáčil, tak to v živote býva. Každý trpí sám.

• 8.7.2020  03:24
    Pro strach naděláno (TV seriál) (2012)

“Semen?” “Coffee.”

• 4.7.2020  04:58

Zostrihať to na polovičnú stopáž a bol by z toho super pilot k seriálu o doktorke Adèle.

• 4.7.2020  01:02

Super napísané postavy. Mal som to väčšinu času za 5*, zhruba po tú scénu v nemocnici, a záver už tak nejak iba splnil, to čo musel. A nechcem hovoriť, že to bolo moc vážne (práve preto to fungovalo), akurát zrovna u Apatowa som dúfal, že sa po tých rokoch viac nasmejem.

• 3.7.2020  18:18

Tarantinova dvojepizóda za *****.

• 2.7.2020  16:30

Rozohrané viac v rámci celého seriálu, ako jednotlivých sérií. Vrchol príde v nemocničných epizódach 08 a 09 a uzavrie predchádzajúci dej. Zvyšné časti sú potom skôr budovaním sveta BB, než nejakým samostatným príbehom ohraničeným počtom epizód. A definitívne mám radšej súkromné dejové linky, ako hlavný príbeh. To sú všetko klady, btw.

• 1.7.2020  17:55

guilty pleasure.

• 1.7.2020  07:23
    Dream Demon (1988)

Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chants out between two worlds...

• 1.7.2020  00:04

“Excuse me.” ”Yes?” “Hello.” “Oh, no one’s home.” “Hello, I have a telephone call for you.” “Ok.” “It’s from the Mayor of winning. He wants to say something to you.” “Yes, Mayor of winning?” “Hello, Sigrit. You’re going to win!”

• 30.6.2020  17:15
    Carlos (TV film) (2010)

330 vyčerpávajúcich minút dejepisu. Nabitých akciou, od človeka, ktorý si postavil kariéru na vyhýbaní sa jej. A vôbec to nie je na škodu. Assayasa rozoznáte podľa množstva krásnych žien, voyerskej kamery a výborného (a rôznorodého) pesničkového soundtracku. A keď príde na útoky je skoro až dokumentárne reálny, žiadne vybuchujúce fontány, ani rýchle strihy. Skôr tiché guľky odzadu do hlavy. Celé je to veľmi civilné (nedivím sa zrovnaniu s Baader Meinhof Komplexom), neustále sa striedajú lokácie a občas ani nepostrehnete, že sledujete archívne zábery. Ramirez vo svojej roli vynikajúci. Z tých 5 a pol hodiny je jeho súkromiu venovaná možno štvrtina, všetko ostatné je politika, plánovanie útokov a samotné akcie. Keď niekomu prišla nudná už tá na polovičnú stopáž zostrihaná verzia, nech ide sledovať Michaela Baya. 90%

• 29.6.2020  22:55
    Proxima (2019)

Aký to úžasný vek v ktorom žijeme.

• 29.6.2020  20:32

Jennifer Kaytin Robinson má talent, dokáže uveriteľne zachytiť momenty zamilovaného šťastia, aj porozchodovej rozcitlivenosti a prinutiť diváka spomínať na tie vlastné. A dosť to ťahá hore jak je Stanfield dobrý herec. Problém je, že pri publiku pre ktoré točí, si môže dovoliť maximálne plagát Bowieho na stene, ale hudba musí zahŕňať párty hip-hop a druhotriedny rádiový pop, aby plnila funkciu kino-valentínskej slzodojičky a la Gary Marshall. Každopádne, za tie skutočné momenty si to 4* zaslúži.

• 29.6.2020  17:32
    New York v čase korony (TV film) (2020)

Jak píše helmiczka: “Tereza Nvotová pred zrkadlom v čase korony.”

• 28.6.2020  22:57

Decká nám dospeli. A s nimi aj seriál.

• 28.6.2020  22:54

V rámci seriálu 5*. Podľa mňa ďalej pôjdu rovnakou cestou ako film. Za všetko môže Will, btw.

• 25.6.2020  22:14

Život invalidného teenagera v rozvojovej krajine. Človek si vďaka týmto filmom ľahko vybuduje k Rusom odpor. Nemal som to ani pozerať.

• 24.6.2020  21:34

Sú tam dobrí a zlí, a je tam katarzia. A Brie Larson do počtu. A všetko sme to už videli. Pred rokmi, keď Cretton natočil jeden z najlepších nezávislákov vôbec, som čakal, že bude dnes robiť trochu iný druh filmov.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79