dr.horrible

Velká Británie
výsledok popkultúry

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 16.12.2017  21:12
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Normálne by som na niečo podobné nekukal, ale internety žili videjkami zo šou, kde si Michal Horáček vytrel s nejakým pseudomoderátorom prdel, tak som zvládol aspoň tú jednu časť a áno, jedná sa o vskutku rozkošné divadielko. Niekto zo zaručene neplateného publika dokonca vypustil fotku zoznamu otázok, z pera pana Soukupa. A tak to pritom vyzeralo spontánne! Ale ne, fakt lidi, toto už je dno. Rozner na hrad!

• 11.12.2017  04:57

Tri hviezdičky, niečo ako Salt, ale tie akčné scény (hlavne schodisková) to ťahajú strašne hore. Atmosféra ujde, soundtrack viac než to. Lezbická Bourneovka s béčkovým scenárom.

• 9.12.2017  17:29

Keby Abbie Cornish nebola tak sexi, tak tú tragédiu ani nedopozerám. Dokonalá paródia a jeden z najblbších filmov čo som v živote videl.

• 9.12.2017  15:35
    Čára (2017)

Bebjak nie je dostatočne kvalitný režisér, aby si mohol dovoliť tak pomalý a depresívny štýl rozprávania. Funkčne dokáže pôsobiť až záverečných 20 minút, kedy už teda prijmete, že sa celý čas na niečo hrajú. Necítil som to z Červeného kapitána, necítil som to takmer ani z Únosu, tu je snaha evidentná. Na zahraničného diváka môže mať nakoniec Čiara podobný efekt ako Hostel alebo Eurotrip. Čečensko v srdci Európy.

• 5.12.2017  21:27
    Mečiar (2017)

Aspoň jedno pozitívne na tej tragikomédii zvanej SR je, a to že najhoršie už bolo. Keď tam po rokoch vidíte všetky tie babky demokratky skandujúc heslá Hlinkovej gardy, s Mečiarovym odznakom na kabáte, človeku sa normálne ulaví, že už to dávno vymrelo. Ficofanatičky v závere sú len slabý odvar. Kradne sa stále rovnako, ale odchodom Mečiara a vstupom do EU sme získali aspoň nejaké neviditeľné "morálne" hranice. Dnes už to nechápu len fašisti a tí v modernej spoločnosti nemajú nárok na viac jak nejakých 300tisíc primitívov. Najhoršie už bolo. Usmievajte sa, idú Vianoce.

• 5.12.2017  00:50

Tri a pol. Silné v detailoch. Asi jak keby ste mali natočiť niečo úplne že nasilu, zverili to nejakým ľuďom a tí potom odviedli dobrú prácu. Za ten rozpočet, samozrejme. Také seriálové, klasicky stredoškolské, Spiderman a la Buffy. Zábavné, tuctové.

• 30.11.2017  23:58

Niečo jak Asylum navážno. Celkom sranda. Ten duch vyzerá jak Tommy Wisseau.

• 30.11.2017  23:46
    Death Note (2017)

Slabý nadpriemer hlavne pre soundtrack, finále, kde to má konečne správnu atmosféru, a gore. Každopádne, narvať celý seriál do 100 minút je nedôstojné, zhruba polovicu preskočia za nejakú polhodinu (!), prečo nestihnú rozpracovať vlastne skoro nič (ani nehovoriac o už tak zle obsadených postavách) a miesto toho v podstate iba pobehujú od jednej akcie k ďalšej. Súboj charakterov sa koná tak v dvoch scénach a tá pôvodná geniálna kriminálka, doslova upadá prerobením na film pre americké teen publikum, ktorý už ako žáner nepovoluje používať inteligenciu ako hlavnú výsadu. Skrátka nebude sa vám to páčiť, pokiaľ ste videli seriál. A pokiaľ nie ste americký teenager, teda.

• 30.11.2017  01:32

Strašne sa mi páčilo, jak to každú svoju chybu vzápätí napraví. Akože sebareflexia. Sandler výborný. A tie nečakané zatmievačky ku koncu. A úplne najlepšia je záverečná scéna, na tú nezabudnem.

• 22.11.2017  02:37

Obsah žalúdka zo seba možno dostanete, ale z hlavy nezmizne. Hodne originálna komédia.

• 13.11.2017  02:49

Keby príbeh nebol len úplne ten najzákladnejší, bez postavy čo hrala Rihanna a jej hudby, bolo by to 5*. Guilty pleasure tisícich planét. Kto ma pozná, vie. Ps: Úvodná scéna je pecka.

• 7.11.2017  01:56

Podobné ako nedávne Gold a všetko ostatné v žánri. Hodne hodne zábavná tuctovka. Opäť bez presahu Obchodníka so smrťou. 70%

• 6.11.2017  19:06
    Temná věž (2017)

Lol

• 2.11.2017  16:47
    Wind River (2017)

Silné 4. Navyše bod za scény, keď to vyzeralo ako Haggis. Osudová snehová depka.

• 29.10.2017  17:22
    Absolventka (2009)

Chcel som nejaký pokojný filmík do lietadla, tak som pustil toto, že mám rád malé kozy. A nič. Presne také, jak to vyzerá na obale dvdčka. Klišé, humorné decko a babička. 30%

• 19.10.2017  11:35
    20 rokov Pohody (TV film) (2017)

Prídete na koncert a pustia vám tam film. Teda dokument, alebo ešte lepšie reklamu, na posledných 20 rokov. Festival Bažant Pohoda je zázrak, niečo ako ostrov voľnosti, a ja mu teraz na šupu napálim 5 hviezd, za všetky tie geniálne koncerty čo som vďaka nemu zažil. Od Portishead, cez Nvotovú, Rottena, až po Public Enemy, či včerajších Lola Marsh. Za všetkú tu pohodu. Kaščák na hrad!

• 18.10.2017  00:39

Milujem to. Tie dilemy, atmosféru, aj postavy. Hodne cool.

• 22.9.2017  10:42

Alebo aj tri. Takí klasickí Piráti, a keďže si (mimo mojej obľúbenej) ostatné časti moc nepamätám, nechcem tomu krivdiť. Záver mi niečim pripomínal Bioshock.

• 22.9.2017  10:38

Nie sme už nejak moc zhýčkaní? Pred prvým Insidious by sme za takýto horor predali obličku a dnes sa tu veselo trojkuje. Akože wtf? Je to neoriginálne ako napríklad Conjuring. A to je všetko, možno ešte zopár klišé. Thats all a osraté trenky. Jeden z najlepších hororov posledných rokov, s prvým dielom totálne neporovnateľný, asi tak skoro 5 hviezd. Ešte pár filmov a Sandberg bude lepší jak Wan.

• 13.9.2017  21:09

Katastrofálne zrežírovaní herci, a to aj s vedomím žánru. Schválne sledujte toho tragéda v hlavnej úlohe, jak celý čas len behá z jednej strany scény na druhú a tvári sa zdesene. To skrátka nemohol byť úplne zámer, nikto si predsa nepokazí vážny film obsadením Shaggyho zo Scooby doo. Veľká škoda, horor je to dobrý.

• 29.8.2017  00:11
    This Is England '88 (TV seriál) (2011)

Prvá a tretia časť, to je emocionálny bungee jumping. Prostredná to s tými nekonečnými spomalenými zábermi na pozadí hudby už trochu prestrelila. Pozitívne je, že toto už je dno; už viac sa im ten život posrať nemôže. Aspoň dúfam, mám ich stále radšej. Joseph Gilgun je boh!

• 28.8.2017  01:03

Komentár užívateľa menom movie dostáva s odstupom vyše 14 rokov nové významy. A ten scenár je na tom práve najhorší. Nemôžem všetkému rozumieť. 50%

• 21.8.2017  06:25
    Nevesta (2017)

Klišovitá vykrádačka amerických filmov. Natočená dobre, a možno aj funguje, pokiaľ ste za posledných 20 rokov nevideli jediný horor. Ps: Rusky sú strašné jebačky.

• 20.8.2017  00:57

Mission Impossible meets Stephen Sommers meets Asylum :3

• 31.7.2017  21:39
    Mimi šéf (2017)

Štyrmi hviezdami som si bol celkom istý, len potom trvalo deň, kým som sa dostal sem, a ono celé komplet vyšumelo. 24 hodín a nepamätám si snáď žiadny vtip, akurát mi dokola leze po rozume meno "obertučný mimišéf." Prvý dojem super, navyše je to tak nejak zvláštne antivýchovné, zacielené na menšie deti a pritom plné dospeláckych narážiek a vtipov, že niektoré nepochopil ani tuna moj dementný tridsaťročný kamarát T.M. 70%

• 17.7.2017  21:00

Jediná výtka: to vysvetlovanie. Aj keď iba raz v závere, pôsobí to rušivo. Pochopím to v akčňáku, ale keď už si niekto dobrovoľne pustí film o politike, keď niekto rozumie frázam ako "outsourcing sociálnych interakcií," myslím, že si dokáže domyslieť, to čo je zrejmé. Toľko k negatívam. Scenár by som (i tak) videl na nomináciu, Chastainovú bez debaty tiež. Pri scéne televíznej debaty zimomriavky ako už dlho nie. Z toho mála čo som videl, zatiaľ asi film roku.

• 1.7.2017  00:36
    Raw (2016)

Pekná hudba a kamera, dobrá herečka. Ale ten film je úplne o hovne. Do poslednej scény dúfate a oni záverom zničia aj tú trošku, ja ani neviem čoho. Ten film mi nedal zhola nič.

• 16.6.2017  02:56

Trainspotting je film môjho života. Toto tu je len bonusový materiál, a všetci okrem Dannyho Boylea sme evidentne zostarli. Takže depka, ale zároveň fakt krása, pokiaľ pôvodný film naozaj a úprimne milujete. Dreamin is free.

• 15.6.2017  01:56

Väčšine častí Fast & Furious som dal 2 alebo 3 hviezdičky. Ale toto je ďalší level. Tie nezmysly tak nejak už musíte akceptovať a bavíte sa, nehorázne. Fakt je to miestami jak mix Mission Impossible a Marvelu. Preskakovať ponorky a páliť headshoty s deckom v ruke. Lol.

• 9.6.2017  21:20
    Ochránci (2017)

"Ľudia na nás ešte nie sú pripravení." Ruská federácia, 2017.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63