Nefarian

Nefarian

okres Kroměříž

• 28.10.2019  10:16

Je to neskutečně blbý. Je to tak blbý až jsem si to musel už pustit asi po 16té. Asi nejhorší film který si 5☆ zaslouží bez diskuze. Je to vtipny, trapný a přehrávaný proste paráda na líné nedělní dopoledne.

• 8.8.2019  02:32
    T 34 (2018)

Je to pohádka. Ale zatraceně dobrá. Rusové opět ukázali že tohle umí. A americké Fury je odsunuto úplně na jinou kolej. Díky výborným titulkům za které by měl náležet velký dík a původnímu znění je film ucelený, koukatelný a vlastně jediný důvod proč nedat 5* je tiché přání v další podobné ruské filmy ,které víc a víc dokazují že rusům tento druh filmů prpstě jde. Jen mi tedy víc než onoho zmíněného Furyho připomíná Skřivánka z roku 1964.

• 22.3.2019  23:19

Milé, staré, nostalgické a bláznivé. Na uklidnění po těžkém dni super.

• 12.1.2019  19:59
    Vikingové (TV seriál) (2013)

5 hvězd jen díky konečně dobrému propracování legend, které toho mají hodně co dát dnešnímu filmovému světu :)

• 5.1.2019  20:34
    Jack staví dům (2018)

152miut...152minut života, které mi už nikdo nevrátí.. Nuda, žádný drasták, konec cesta do pekla..a doslova a do písmene to byla cesta do pekla..nic horšího jsem snad nepřetrpěl. 70%? Vážně 70%?

• 29.12.2018  00:31
    Tři bratři (2014)

Nevím v čem je nespokojenost. Ale každý má jiný vkus. Za mě naprostá pecka. Uplně úžasná růženka, vtipných 12 měsíčků a karkulka už horší s pedofilním nádechem, ale holub to celé doslova zabil..prostě paráda.

• 20.5.2018  00:06

No..nazdar

• 14.5.2018  20:41

Darth Vadere jako dlouhovlasý ošklivý polometalista modlící se k ohořelému kousku plastu. Abyschom uspokojili hnutí Femen a asi i národná antirasistickou organizaci tak tam prdnem neumělce černocha se "sexi" ženskou a pro navození správného Star Wars i něco co připomíná R2D2 a završíme to duchodcem Solem s asi rozvedenou Lejou... Síla se možná probudila..ale já skoro usnul.

• 18.3.2013  20:42

Film to nebyl špatný. Bavil jsem se, sem tam se i pousmál a někdy zasmál-nevýhodou boje ve sklepě, je boj ve sklepě!- ovšem čekal sem něco jiného. Mylslím že by výsledek filmu byl stejný i kdyby byl zasazen do prostředí NY gangu a nebo novodobého divokého západu. Prostě reálnost, děj nebo nějakou myšlenku neočekávejte. Sledujte stím, že se chcete pobavit. A hlavně až bizardně působí kostra příběhu-parta amerických emigranských židovských vrahounů se nějakým záhadným způsobem dostala půl roku před dnem D na francouzkou půdu. Skalpují německé vojáky nebo snimy hrají nejoblíbenější americkou hru? Já myslel že si země Quentn dělá snad srandu. Jako mexickýho kytaristozabijáka? Proč ne. Zničená žena co s katanou pobije 1584547141 japončíků? Inu..proč ne. Ale židi zabíjející nácky včetně Hitlera stylem indiásnkých nájezdníků? To je silný tureček i na mě. 3* za nápad, Quentina a zábavu. Ale jako 5*? Panebože, za co?

• 14.3.2013  23:39

Dobrý film. Možná už není ani co dodat. Příběh vcelku zajimavý se zajimavým poučením do života. A hlavně zajimavým sletem událostí, které nakonec vždy zkončí smrtí. Každopadně z tohoto filmu mám stejný pocit jako z Parfém- příběh vraha (ikdyž to ani zdaleka podobné filmy nejsou!) Každopádně stojí za schlédnutí a 4 hvězdy si zaslouží už jen kvůli netradičnosti tohoto žánru v takovémto podání.

• 12.3.2013  20:44
    Největší tankové bitvy (TV seriál) (2010)

Zvláštní kolik veteránu ve věku kolem 85let jsme našli do každého dílů.

• 1.3.2013  00:55
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Napsal jsem prvně jen: =D =D. A pak sem si uvědomil, že by to asi bylo divné ikdyž by to řeklo úplně vše o TN. Stejně zasekaný a chatrný jako web jsou i Televizní Noviny doslova urážkou zpravodajství. Půl hodiny se dívám jak se páři opičky v zoo, pak sleduji jak nečekané je že zmrzne voda v -15°C a taky silničáři nestíhají protože napadl 2 měsíce hlášený sníh v NEUVĚŘITELNÉM množství 2cm a završíme to ročním občasníkem o dírách na silnicích, které se opravdu oběvují (bojím se to až říct bez dramatické hudby z Armagedonu) každým rokem!! Ano, je tomu tak. Díry jsou všude a ikdyž to ten samý komentátor moderuje již od mého děctví stále, každým rokem je překvapen. Ruku na srdce kdo znás by raděj tu opici nezašel obštastnit sám aby konečně BYLO O ČEM TOČIT!

• 1.3.2013  00:48
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Tak to už vůbec...stydím se že to má 33%!! To je skoro na vzpouru lidu. Zpívajicí herec, herecká barmanka a vše zasazeno do prostředi NEČEKANĚ GYMNÁZIA!? Děláte si ze mě srandu a nebo se proti mé osobě snad spolčil bůh s ředitelem TV Nova kdy mě po chatrných ""novinkách"" ze světa dorazí tento, pardon to? Asi bych parafrázoval paní Růžičkovou v komedii Slunce seno a pár facek-To bych tu televizi rači vzal a vyhodil támhle z okna než abych se na to díval.

• 1.3.2013  00:42
    Ulice (TV seriál) (2005)

Začali jsme v ulici, kde je jeden průměrný dům, malá večerka snad i nějaká ta škola se tu najde a hlavně místní dílna na hračky. Po tuto část dobré. Ovšem jakmile začli do seriálu vnucovat kadeřnice, pekárny, radnice i celá města, hřbitovy a fary a občas se nám tam mihne i gymnázium ( kam samozřejmě celá ulice chodí, chodila a bude chodit do školy)....čekám kdy postaví v ulici raketové odpaliště a vedoucí samozřejmě bude generál Jordán. Nedá se na to koukat. A pokud mě někdy bude chtít někdo z čtenářů mučit..stáhněte všech 2355 dílů a pouštějte mi je. Garantuji vám že po dílu 150 vám klidně vyzradím i velikost kalhotek Anglické královny jen abyste mě ušetřili dílu 151!

• 1.3.2013  00:33
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Narveme 10podprůměrných až průměrných herců do bíleho bez konzultací s odborníky a už zde máme přez miniaturní ordinaci v Růžové zahradě gigantickou 2X takovou nemocnici než v hlavním městě někde v Kamenici. Herce necháme mluvit podle textu na ubrouzcích z místního bistra a kostymérky pošleme na odpolední čaj. A hle? Je zde nejsledovanější český seriál. Ovšem pokud tohle je ČESKÁ kultura...hanba mě fackuje údem po hubě, že jsem čech. Nemohu. Dlouho jsem bojoval s tím, že dám aspon jednu nebo dvě hvězdičky. Ovšem po shlédnutí filmů jako Forrest Gump a seriálu jak Tudorovci, Krok za krokem a nebo (dokonce i) Rodiná pouta musím uznat, že NE. To prostě nejde. Neblázněte. Kamera mi občas příjde jak kdyby účelně maskovala chyby herců. Režie zjevně šla hrát do nějakého místního baru partičku pokeru za peníze sponzorů a pokud k tomuhle existuje scénář...V zájmu vlastního zdraví nesledujte. Jen pro informaci Vážení páni kolegové chtěl bych vidět přežít někoho KOMU DÁTE TLAKOVÝ OBVAZ NA KRK!!!

• 1.3.2013  00:20
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Prequel k prvnímu hlavnímu dílu? Řekl bych že ani omylem. Možná se mi dokonce líbila tato minisérie více než původní seriál. A to hlavně z důvodu více věčí reality prakticky ve všem, až na souboje. Nestěžuji si a podle mého soudu nikdo nemůže říct že videl Spartacus-Krev a písek pokud neshlédl toto prequele. Mnoho věcí vysvětluje, spoustu osvětluje a hlavně opět zábava. Propo vůbec mi nevadí XENA S POVADLÝMA 3kama. Protože kdyby v jejím věku tohle dělala a takhle vypadala moje žena...myslím že by hospodu mohli zavřít ;-)

• 1.3.2013  00:13
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Dal jsem maximální počet a to z jednoho prostého důvodu. Po dlouhé době jsem oběvil něco k čemu se po roce klidně i vrátím a u čeho jsem nezažíval pekelnou nudu, kterou je třeba vyplnovat stovkami jiných věcí. Myslím si že hlavně v druhé sérii už bylo až moc umělé krve a hlavně v posledním díle selhala grafika a krev vypadala opravdu jak červené barvivo v levné kyselce. Také jsem nepochopil proč prostě a jednoduše gladiátoři nevyužili kámen a celý den se neházeli vrháním věčích i malých kamínků pod horu do ležení římanu. Vzhledem ke zrychlení by i obyčejný písek rozbil helmu. Ovšem nemohu tomu jinak nic vytknout je pravda že se jedná o starý námět ovšem podán v takovém stylu, který na českých obrazovkách k vidění nebyl. A hlavně co si budeme povídat všichni jsme tak trochu Římany a když nám někdo spojí KREV a nahou ŽENU...po dlouhé době zábava jak se patří. ( Ikdyž kultura se v tomto díle hledá stěží, zábava je to asi stejná jak hrát na prvním pc prince z persie a očekávat nášup v podobě dvojky která, už sice není tak zdařilá ovšem baví pořád!)

• 26.2.2013  20:36
    Nejmladší z rodu Hamrů (TV seriál) (1975)

Nechápu lidi, kteří kvůli době nebo politice dají hodnocení nízké! Vždyt tohle je čsfd a hodnotíme jen scénaře, režie a celkový pohled na film (seriál) a jako takový je scénář napsán o 100% lépe než v Ulici a s přihlédnutím k tehdejší technice a převážné věčině scén natočených v exteriérech i i kameraman a osvětlovač zaslouží jedna. Režie je podle mě průměr ovšem i herectví některých starších herců se dá považovat za u mění. Podle mě nuly co dávají odpad a chudáci co dávají méně jak 2 hvězdy jsou...mimo realitu. At se podívaji DNES co se vysílá a mluví o propagandě, chabých hrdinech a mizerném hereckém výkonu. Ono tento seriál, který nalezne publikum i po skoro 40letech si zaslouží úctu protože novodobé seriály za 40let už nebudeme ani znát.